Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiandien pas mus žada lietų.Duok dieve,kad pasiteisintų.Baigiu apsipilti pomidorais. bigsmile.gif
Nežinau ką auginti šiltnamiuose?Kitais metais tikrai tiek pomidorų neauginsiu/Gal vieną braškėmis užsodinti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas
QUOTE(bangelee @ 2022 08 24, 19:48)
Aš dar šiemet nė karto nebuvau grybauti.Sachara pas mus, grybai dar neauga.Dar pernykščių turiu šaldiklyje, bet jei pradėtų lyti ir grybai dygti, tai nors kelis kartus eičiau.Vien tas malonumas miške pasivaikščioti.O ir voverės instinktas pasireiškia-reikia kaupti atsargas biggrin.gif Bet užtat žiemą be sąžinės graužimo galiu išsikepti grybų kotletų ax.gif
Pas mus didelės geltonai žalios slyvos yra Ulono renklodas.Labai saldžios, kompotų prisidariau, kasdien šviežas valgom.Bet kiek jų tesuvalgysi, tris suvalgai ir jautiesi išsipūtęs, kad atrodo sprogsi.Prasidėjo rudeninės avietės, gervuogės, lauko agurkai baigiasi.Kitą savaitę žadėjo atvėsimą, reiktų bulves nusikasti.Pas mus šiemet ne obuolių metai, tai tuo ir baigsis rimti darbai.Tik dvi obelys šiemet dera, neskaitant koloninių arba neseniai pasodintų.Tad vargo nebus.

Ir aš nebuvau schmoll.gif ir nemėgstu visiškai topsecret.gif bet reikės MB ir Mamą kokį kartą nuvežti į mišką hmm.gif jie abudu kliedi kaip mėgsta, o man tai kažkokia kančia doh.gif po mišką blaškaisi pusę dienos, o paskui dar antra tiek arba jei ne daugiau laiko sugaišti kol viską sutvarkai..... doh.gif nu absoliučiai jokio džiaugsmo neteikiantis laiko praleidimas topsecret.gif

Sodyboje mėlynos slyvos ir kiek jų daug. Bet dar neprinokusios. Jeigu kaimynai nesurinks, tai reikės kažkiek pasirinkti ir namo parvežti. O obuolių daug šiais metais, bet byra kaip pašėlę, sausa labai, neturi iš ko jie augti, o ir obelys labai senos.

QUOTE(IngridaB @ 2022 08 25, 06:59)
Labas rytas.
Šiandien pas mus žada lietų.Duok dieve,kad pasiteisintų.Baigiu apsipilti pomidorais. bigsmile.gif
Nežinau ką auginti šiltnamiuose?Kitais metais tikrai tiek pomidorų neauginsiu/Gal vieną braškėmis užsodinti? mirksiukas.gif

Kaip ir apniuko dabar, kolega sako, kad toje pusėje kur jis gyvena, jau lyja, nors centre jokio lietaus kol kas..... jau galėtų užlyti, gal kiek lengviau būtų. Nors dar šiandien orus kai rodė, tai Vilniuje lietaus nežadėjo schmoll.gif

Ingrida, ar pavyks mažiau ko sodinti? Čia su mano Mama taip būna: iš rudens pyksta, kad augina augina, o paskui niekam nereikia ir jau kitais metais tik po kelis krūmelius visko, o ateina laikas sėti/sodinti ir vėl visko daug.....
Atsakyti
MamaEgle,nu Tu kaip mano vaikai mažieji,nemėgsta nei grybų nei grybauti.Išskyrus Ignytę.Gaila laiko vis neranda.
Aš jau iš ryto lėksiu.Palijo,nors voveraičių tikrai rasiu manau. ax.gif
Savaitgalį bus pilna žmonių,tai rytoj kaimynas arba aš būsime pirmi. biggrin.gif
Laukiu mažėlio,princesė šiandien švenčia išėjimą su bendradarbiais iš darbo.Keičia darbą,nori dirbti su amerikiečiais,nenori su lietuviais.Atsibodo Ignytis,nors mažasis sako,kad teks nemažai naktimis dirbti,nes gi laiko skirtumas.Sename darbe sakė bet kada gali grįžti,matysime. ax.gif
Neseniai sužinojome,kad pusžentis grįžo į mažėlio įmonę,pabandė kitur,geriau nerado.Na ir gerai visi savi ir Ignė pusę etato turi pas brolį.Man ramiau. ax.gif
Na nenugriausiu nei vieno šiltnamio,bet nenoriu jau tiek pomidorų.Gal kokią vynuogę pasodinti?Mažiau darbo? ax.gif
Bangele,duok mintį. 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas
QUOTE(IngridaB @ 2022 08 25, 20:16)
MamaEgle,nu Tu kaip mano vaikai mažieji,nemėgsta nei grybų nei grybauti.Išskyrus Ignytę.Gaila laiko vis neranda.
Aš jau iš ryto lėksiu.Palijo,nors voveraičių tikrai rasiu manau. ax.gif
Savaitgalį bus pilna žmonių,tai rytoj kaimynas arba aš būsime pirmi. biggrin.gif
Laukiu mažėlio,princesė šiandien švenčia išėjimą su bendradarbiais iš darbo.Keičia darbą,nori dirbti su amerikiečiais,nenori su lietuviais.Atsibodo Ignytis,nors mažasis sako,kad teks nemažai naktimis dirbti,nes gi laiko skirtumas.Sename darbe sakė bet kada gali grįžti,matysime. ax.gif
Neseniai sužinojome,kad pusžentis grįžo į mažėlio įmonę,pabandė kitur,geriau nerado.Na ir gerai visi savi ir Ignė pusę etato turi pas brolį.Man ramiau. ax.gif
Na nenugriausiu nei vieno šiltnamio,bet nenoriu jau tiek pomidorų.Gal kokią vynuogę pasodinti?Mažiau darbo? ax.gif
Bangele,duok mintį. 4u.gif

Mano dukra labai mėgsta grybauti. Ją kita močiutė išmokino, tai dukrai tik pasakyk, kad į mišką važiuojam grybų. Ir Airijoje kai gyvenom buvau viena prieš du grybautojus doh.gif tekdavo juos į mišką vežti. Aš būdavo net ir kokią knygą pasiimdavau ir miške skaitydavau, kol jie miškais vaikščiodavo....

Tavo mergaitė šaunuolė, visur spėja ir puikiai susitvarko wub.gif Gaila, kad į magistratūrą nestojo, toks motyvuotas ir atsakingas žmogus galėtų daug moksle pasiekti topsecret.gif

Gerai kai vaikai visi kartu wub.gif vis savi vienas kitą palaiko.


Mes šiandien į sodybą savaitgaliui. Dabar su nakvyne ir gal su nakvyne dar kada rugsėjį nuvažiuosim, bet nežinau kaip bus mastau.gif vakarai ilgėja, normaliai elektros name nėra, drėgna tuoj bus, pečių nenorim kurti, nes dėl jų tinkamumo nesam tikri, tai matyt, kad nakvojimo sezonus užbaigsime jau greitai, o važinėsime tik vienai diena. Be to dar vieną butą reikia sutvarkyti, nuomininkė baigė savo žemišką kelionę verysad.gif tai sūnus jos daiktus sutvarkė, viską išvežė, bet reikia sutvarkyti patį butą, gal paremontuoti kažkiek ir ieškoti naujų nuomininkų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai kad Ignė nustatė nieko daug magistratūra neduoda.Tai abiems mažiesiems taip atrodė. ax.gif Tai taip ir nutarė. ax.gif
Kai tiek dabar vaisių reikės obuolių pyragą sukonstruoti,kompotą išvirti.Mažasis siūlo kur nors pavažiuoti gal?Bet tokiame karštyje niekur labai nesinori. ax.gif
Mes kai senoviniai žmonės nesuprantame šiuolaikinio jaunimo.Marti su draugėmis išvažavo į Nidą,mažasis pas mus.Dukrai pasakoju,sako o tai kaip aš su draugėmis į Atėnus išskridau?Mūms atrodo jei jau vedęs tai visur turi kartu būti? bigsmile.gif
Iš viso atvažiuoja pas mus pora ir moka susimetę per pusę.Du kartus teko būti liūdinine,prie manęs,sako duok kitą dalį pinigų. bigsmile.gif Pas mus visą gyvenimą buvo bendri pinigai. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nu tragedija mieste miegoti.Gal trys policijos mašinos vaikėsi iš vakaro kažką.Paskui dragas motociklų buvo.Jau fb skundėsi žmonės,kad kažkaip uždrausti su prastais duslintuvais motociklus.Paskui galiausiai kažkas grįžo į kiemą,gazuojasi vietoje,paskui kažką krauna iš mašinos.
Mažasis miegojo praeitą naktį irgi bute.Tai komedijos apačioje prasidėjo pirmą nakties.Jis dar sako aš gal su signalizacija sukėliau namą pusę pirmos,nei velnio čia pradėjo aiškintis kas gėrė butelį su drauge,durų trankymai,galiausiai taip tenkė sakė buto duris,kad namas visas sudrebėjo.Nu kaip gera sodyboje,bijau,kad mb nepabėgtų šiandien,reikia virtuvę judinti,išvežti su autobusu šlamštą,grįžome su autobusu. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar išvežėme virtuvines spinteles.Bandėme skalbimo mašiną išnešti,n jau ne mūsų jėgoms.MB nori apkeisti sodybos mažesnę skalbiankę į iš buto didesnę. ax.gif Savaitgalį grįš mažasis gal įveiksime.Reikia ir šaldiklį parsivežti.Tik kiek jame turto prikrauta.Gal neatšils kol pervešime? ax.gif Galvoje planai verda.Na bus galima virtuvę remontuoti. ax.gif
Ignė jau mano Vengrijoje savaitę sėdės,Sako ko tu nervuojiesi,eilinė kelionė,man jų tos kelionės visada rūpi. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šalta šalta merginos. bigsmile.gif
Atsakyti