Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XX

QUOTE(ataka26 @ 2018 10 02, 18:25)
<p>Per 37min subėgau,bet ten nebuvo pilnų 10km smile.gif </p>

nervina mane tokios trasos, kur atstumo trūksta, jau geriau tada kai per daug smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rastafarinas @ 2018 10 02, 08:36)
Tas Handicap'as ne Kretingoj, ten tik kaip potemė išsivystė smile.gif kad kažkur tai planuoja bėgt handicapą smile.gif
Nu gl ir toks ten tas...
Aš vakar variau kad bent į valandą tiplt su tuo 10, o tai jau užkniso, laiko gaila...  biggrin.gif
O tą enu pasakojai, kaip veternai lėkė šviesos greičiu biggrin.gif "Senimas" ten tik išoriškai, jie ten tiek užsidegą būna, kada čia Kaune į galą bėgu, tokis jau turbūt minim 65 tik kad skanduoja, "greičiau greičiau,, varyk!!!! " smile.gif

o tai tilpai į valandą?

jo, "senimas" tas labai greitas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2018 10 02, 19:25)
<p>Per 37min subėgau,bet ten nebuvo pilnų 10km smile.gif </p>

Oho!
Bet tai aš nesuprantu, kaip ten tos trasos. Tipobele "kažkur apue10", ir gerai

Bamba - tilpau 😉
Atsakyti

Jai trąsos nesertifikuoja tai taip ir gaunasi.

Atsakyti
Nu va prabėgau Kauno Ruduo. Ar miego trūko, ar su mityba ne taip ką pavalgiau (suvalgiau apie 3 val prieš bėgimą castello sūrio - gal per riebus, negerai? ir kelis riešutus) - kaaaaip miegas ėmė visą laiką bėgant... Nesmagiai nubėgau, visai. Ir norėjau 3-4 min turmpiau, o gavosi toks kaip be pastangų ale bėgimas, nors stengiausi. Atpratus ar ką, ta masovkė.. :/ Durnai biškį biggrin.gif
Gerai bent, kad jau į veteranus perkopiau, tai guodžia, kad bent pas juos į dešimtuką, ir ne paskutinė smoke.gif biggrin.gif
Atsakyti

Nei riešutai nei sūris visiškai netinkamas pasirinkimas :) jie energijos neduoda ir prieš bėgimą per sunkūs,juos organizmas skaido kur kas ilgiau.

Geriau būtum sukirtus košės ar bananą suvalgius :) blogiausiu atveju bulkutę ar sausainių 😁

Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2018 10 15, 08:20)
<p>Nei riešutai nei sūris visiškai netinkamas pasirinkimas smile.gif jie energijos neduoda ir prieš bėgimą per sunkūs,juos organizmas skaido kur kas ilgiau.</p><p>Geriau būtum sukirtus košės ar bananą suvalgius smile.gif blogiausiu atveju bulkutę ar sausainių 😁</p>

Nu va radau kas kaltas biggrin.gif
Bet bliam abydna taip, kai šiaip parkely greičuau nubėgi negu čia. Nu ką - pamoka.
Atsakyti
Merginos, gal galit pasakyt - HR dir-as prie kiekvienos firmos laikrodžio būtent tos firmos turi būųt, bile kokio nenusipirksi, jei pvz nėra, pamestas, "pavargęs" ?
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 11 15, 10:30)
Merginos, gal galit pasakyt - HR dir-as prie kiekvienos firmos laikrodžio būtent tos firmos turi būųt, bile kokio nenusipirksi, jei pvz nėra, pamestas, "pavargęs" ?

man atrodo reik būtent tos firmos, bet 100proc neesu įsitikinus unsure.gif

Turi laikrodį be diržo?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2018 12 13, 19:54)
man atrodo reik būtent tos firmos, bet 100proc neesu įsitikinus unsure.gif

Turi laikrodį be diržo?


Labas,
Neee. Buvau vienu susigundžius, bet pardavėjas nepatikimai atrodė kažkaip, tai suabejojau. Gal pasiraikys dar koks variantas.

Kaip tu? Dalyvavai kokiam bėgime pastaruoju laiku? Aš į Kalėdinį Kaune planuoju, viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 12 13, 21:25)

Kaip tu? Dalyvavai kokiam bėgime pastaruoju laiku?  Aš į Kalėdinį Kaune planuoju, viskas ok.

na ir aš kalėdiniam tik. Šiandien ryte, su svetimu numeriu bėgau. Dar iki bėgimo ir atgal po 2km, tai sumoj 16. Daugiausiai nuo rugsėjo mėn, kažkaip po 7-8km bėgioju, aptingau gal

Kiek km kaune būne per kalėdinį?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2018 12 16, 17:43)
na ir aš kalėdiniam tik. Šiandien ryte, su svetimu numeriu bėgau. Dar iki bėgimo ir atgal po 2km, tai sumoj 16. Daugiausiai nuo rugsėjo mėn, kažkaip po 7-8km bėgioju, aptingau gal

Kiek km kaune būne per kalėdinį?


Labas,

Pan irgi panašiai gaunasi. Svajonė bent 3x10 per savaitę, relybė 2x10 arba geru atveju kokį kartą 15 pavyksta, retai čia.

Kaune būna beveik 6 ir 11, ar ir 2,8 km žiūriu yra.

---
A tai ko po svetimu nr bėgai?
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 12 17, 11:42)
Labas,

Pan irgi panašiai gaunasi. Svajonė bent 3x10 per savaitę, relybė 2x10 arba geru atveju kokį kartą 15 pavyksta, retai čia.

Kaune būna beveik 6  ir 11, ar ir 2,8 km žiūriu yra.

---
A tai ko po svetimu nr bėgai?

na man dažniausiai gaunas 30km per savaitę, bet tiek susirenka iš kokių 4 bėgimų, vienu kartu nesibėga kažkaip ilgai.

nesiregistravau, o kažkas nenorėjo bėgt, tai bėgau smile.gif Praeitais metais taip pat buvo.

Kiek per kalėdinį bėgsi? 11?
Atsakyti