Įkraunama...
Įkraunama...

Kalorijų skaičiavimo metodas. XI tema

Labas pirmadieninis! biggrin.gif

Viktute, sveikinu su pamestu kilogramu 4u.gif As irgi nuo liniuotes nusireziau lygiai tiek pat bigsmile.gif : -1kg nuo praejusio pirmadienio. Savaitgalis reikalu atrodo nesugadino thumbup.gif

Kaip kitoms merginoms sekasi? Jei nesiseka, nenusiminkit, niekad nevelu vel pradeti skaiciuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Elegantiska~ @ 2016 09 26, 16:37)
As irgi nuo liniuotes nusireziau lygiai tiek pat  bigsmile.gif : -1kg nuo praejusio pirmadienio. Savaitgalis reikalu atrodo nesugadino thumbup.gif

Kaip kitoms merginoms sekasi? Jei nesiseka, nenusiminkit, niekad nevelu vel pradeti skaiciuoti  mirksiukas.gif


Sveikinu ir Tave biggrin.gif
As siandien kazko pradejau vel pesimistiskai galvoti, vel man nekantrumas pakisa koja. Vis norisi greiciau, atrodo, kad nesugebesiu. Jau galvojau gal isvis nustot esti, jei nesugebu to daryti normaliai schmoll.gif Vakar grizusi namo isviriau truntos moliugu sriubos, skaninau ne grietinele ir net ne grietine, o graikisku jogurtu, bet suvalgiau dauug ir dar vakare, siandien vel +.05kg verysad.gif Tikiuosi si sriuba "isgaruos" iki rytojaus ryto.. Gal reiketu pradeti valgyti geriau daugiau kaloringus, bet uztat maziau sveriancius patiekalus..jau nebezinau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 27 rugsėjo 2016 - 08:49
Tai skysčiai. Juk tu nori numesti kūno riebalus, o ne skysčius. Aš irgi vakar burokėlių sriubą valgiau, šiandien taip pat pusė kilo daugiau. Nemalonu. Bet kad svoris šokinėja aukštyn žemyn tai nieko tokio, svarbiausia savaitės rezultatas.
Atsakyti
Zinau,kad tai tik sriuba,bet kaip gi tai ismusa is veziu..juk vaikomes skaiciu.
Reikes prisiversti nebesisverti kasdien,nes nieko gero tai neduoda.
Atsakyti
Labas, mergaites 4u.gif

QUOTE(Viktute @ 2016 09 27, 21:13)
Zinau,kad tai tik sriuba,bet kaip gi tai ismusa is veziu..juk vaikomes skaiciu.
Reikes prisiversti nebesisverti kasdien,nes nieko gero tai neduoda.


Oi, Viktute, man turbut 100 kartu buvo taip kritus motyvacija ir pesimizmas eme per visa lieknejimo laikotarpi, kol pasiekiau savo doh.gif Buvau tiek kartu metus, bet po to vis grizdavau ir grizdavau vel prie lieknejimo, kol supratau, na mesiu eilini karta, bet vel gi noresis sugrizti, tai kam viska mesti, neapsimoka, tik vel ta nauja pliusa is naujo reiks kratyti 4u.gif
Siaip, patarciau daugiau ne svarstykliu parodymus ziureti, o apimtis rytais matuotis, jeigu yra laiko bigsmile.gif Skaiciai ant svarstykliu tai daznai sokineja, patrauki svarstykles i sona keliais centimetrais - jau ziurek ir kitaip rodo.. Pasisverei 2 valandom anksciau nei vakar - vel didesni svori man daznai parodo. O centimetro juostele buna net ir labai nudziugina nors ant svarstykliu +0,5 kg smile.gif
Papildyta:
Ir beje, Viktute, o valgant neribojant, neskaiciuojant ir pamirsus visas dietas tau kyla svoris virs 69 kg? Ar sios ribos aukstyn svoris jau neperzengia ir laikosi stabiliai?

Kiskio Daina, kaip tau besiseka? Nepabek labai toli, pasirodyk vistiek 4u.gif Ar ir tau motyvacija kritusi siuo metu?

Isivaizduokit, kad kai jau turesit savo issvajotaji svori, beliks tik palaikyti, ir nebutinai kcal skaiciavimu ;) O svorio palaikymas yra zymiai lengviau, nei daug numesti negrieztais budais bigsmile.gif Galesite tada leisti sau zymiai daugiau panuodemiauti, nesijausit nuolatos kaip ''ant dietos'' bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Elegantiska~: 28 rugsėjo 2016 - 10:16
Taip..motyvacija - pagr. variklis lieknejimo procese, nes cia reikia kantrybes ir atkaklumo..kaip auklejant vaikus tongue.gif
Mano didziausias svoris buvo 69kg, daugiau neteko man tureti...tfu, tfu, tfu.. As siaip esu liekna nuo prigimties, iki beveik 30 metu mano KMI buvo 18 ir cia be jokiu dietu ir sporto klubu. Valgiau mesa su bulvemis, picas ir ketcupus, majonezines misraines, geriau sultis ir limonadus, su draugais smaginausi alkoholiu.. As net kai is gimdymo namu isvaziavau sveriau 57kg blink.gif Man po 35-riu svoris augti pradejo, bet tai itakojo stresai, nes buvo ateje gana sunkus laikai. Bet tai uzsitese ir blogi mitybos iprociai isisaknyjo..kaip koks narkotikas schmoll.gif

Papildyta:
Na o kaip kitom sekasi? Ar pradziugino svarstykles?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif I AM BACK ! lotuliukas.gif

Aciu uz naujus namucius clap.gif

Buvau isvykus visa savaite i komandiruote uzsieny, tai nebuvo nei kaip paplepet su jumis, nei prisiduot. Galvojau o nebus kada prisivalgyt ir pan, tai jo nebuvo kada bet vien tik greitas maistas, nes kitaip nebuvo laiko bash.gif Nesisveriau, pasisversiu kai reikes prisiduot blush2.gif
O siandien dar ir Raudonkepuraite atbego, tai jauciuosi visai issiputus verysad.gif

Na o kaip jus gyvenat? Kazkaip vel aprimo temuke ar tik taip atrodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanzania: 29 rugsėjo 2016 - 14:01
QUOTE(tanzania @ 2016 09 29, 13:58)

O siandien dar ir Raudonkepuraite atbego, tai jauciuosi visai issiputus  verysad.gif



Pas mane ji greit turi atbegti, tai esti noriu negaliu...pries valanda pietums suvalgiau 500kcal..o jau vel alkana! Vos laikausi,net pilvas urzgia.. Raudonkepuraites laukimas - blogiau uz ja pacia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2016 09 29, 16:11)
Pas mane ji greit turi atbegti, tai esti noriu negaliu...pries valanda pietums suvalgiau 500kcal..o jau vel alkana! Vos laikausi,net pilvas urzgia.. Raudonkepuraites laukimas - blogiau uz ja pacia unsure.gif



Oij tikrai pritariu 100 proc. Mano organizmas tada pradeda reikalauti cukraus biggrin.gif o siaip as nemegstu saldumynu, pas mane ju gali nebut visai, bet pries tas dienas..... kurmi tu kurmi, kaip lauzo "lomkes" lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas, mergaiciukai 4u.gif

Jungiuosi prie pms'iniu biggrin.gif Mane pries raudonkepuraite uzpuolus sokolaaado manija devil.gif Bet kadangi man iki 19 val galima, tai ir kapoju essen.gif

Tanzania, faina, pakeliavai su darbu mirksiukas.gif O i kokia sali vaziavote? bigsmile.gif

Viktute, o tau labai kliuna tie 69 kg? Labai norisi vel 57 buti? Tu nemeginai kartais po 18-19 val nevalgyti kcal visai neskaiciuojant ir valgant bet ka? Gal tau visai tiktu? Ypac, jei pradedi valgyti ir suvalgius patiekala vistiek sustoti negali. Prisivalgai iki 19 val sociai kiek lenda ir po to viskas, ramu. Arbatos tik be cukraus. Ir svoris po truputi kristu, jei grieztu dietu organizmas seniai nemates.. Man tai sitaip dabar labai tiko, nes mano pagrindiniai valgymai budavo vakarais ir naktimis. O dabar sitiek maisto susitaupo lotuliukas.gif Ir dar superinis dalykas yra tas, kad ko jau sivakar suvalgyti nebespeji, o norisi - tai sau atsideti rytojui ir kitadien bet kuriuo metu iki 19 val ir bet koki kieki to norimo dalyko suvalgyti gali, na arba i darba pasiimti pietums essen.gif Zodziu, naktiniems valgytojams sitas budas labai liuks, isgelbeja nuo begales kaloriju.

As vakar su aluciu vakare draugavau drinks_cheers.gif , bet pagal ta buda, kur pliuso nebuna smile.gif Ryt turbut irgi kazkur vakarosiu. Svoris svyruoja, bet apimtys krenta, ''dietinuos'' toliau biggrin.gif

Grazaus savaitgalio, merginos 4u.gif Griesykit taip, kad nepriaugt nono2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Elegantiska~: 30 rugsėjo 2016 - 16:05
QUOTE(~Elegantiska~ @ 2016 09 30, 16:04)
Labas, mergaiciukai  4u.gif

Jungiuosi prie pms'iniu  biggrin.gif  Mane pries raudonkepuraite uzpuolus sokolaaado manija  devil.gif Bet kadangi man iki 19 val galima, tai ir kapoju essen.gif




Pas mane jau "atsoliavo", tai turetu buti ramiau kazkiek su apetitu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(~Elegantiska~ @ 2016 09 30, 16:04)

Viktute, o tau labai kliuna tie 69 kg? Labai norisi vel 57 buti? Tu nemeginai kartais po 18-19 val nevalgyti kcal visai neskaiciuojant ir valgant bet ka? Gal tau visai tiktu? Ypac, jei pradedi valgyti ir suvalgius patiekala vistiek sustoti negali. Prisivalgai iki 19 val sociai kiek lenda ir po to viskas, ramu. Arbatos tik be cukraus. Ir svoris po truputi kristu, jei grieztu dietu organizmas seniai nemates.. Man tai sitaip dabar labai tiko, nes mano pagrindiniai valgymai budavo vakarais ir naktimis. O dabar sitiek maisto susitaupo  lotuliukas.gif  Ir dar superinis dalykas yra tas, kad ko jau sivakar suvalgyti nebespeji, o norisi - tai sau atsideti rytojui ir kitadien bet kuriuo metu iki 19 val ir bet koki kieki to norimo dalyko suvalgyti gali, na arba i darba pasiimti pietums essen.gif Zodziu, naktiniems valgytojams sitas budas labai liuks, isgelbeja nuo begales kaloriju.



Taip, labai noriu iki 57kg. Dar kovo men. buvau 63kg, bet vel stresai, kad net menesines beveik trim menesiams buvo dingusios..ir ziurek +5kg verysad.gif
Paskutiniu valgymu 18-19h man nepavyktu apsiriboti.. Dukra eina i antra pamaina, as pati nesedziu vietoje, tai 18-19h pas mus tik pietus smile.gif O miegot be 23h vaikai neina, as pati iki 1h nakties dar sedziu, tai sunku butu 6-7 val. be jokio maisto atsilaikyt.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(~Elegantiska~ @ 2016 09 30, 16:04)

Grazaus savaitgalio, merginos  4u.gif  Griesykit taip, kad nepriaugt  nono2.gif  mirksiukas.gif


Aciu,ir Tau 4u.gif Reikes veiklu susigalvot, kad nsedet namie ir nevalgyti..tai norisi pirmadieni dar vienu minusiuku pasidziaugti.. bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas!
Pas mane be pakeitimu, raminu save,kad del menesiniu ax.gif
O kaip pas kitas?
Atsakyti