Įkraunama...
Įkraunama...

Kalorijų skaičiavimo metodas. XI tema

QUOTE(~Elegantiska~ @ 2016 09 30, 17:04)
Labas, mergaiciukai  4u.gif

Jungiuosi prie pms'iniu  biggrin.gif  Mane pries raudonkepuraite uzpuolus sokolaaado manija  devil.gif Bet kadangi man iki 19 val galima, tai ir kapoju essen.gif

Tanzania, faina, pakeliavai su darbu  mirksiukas.gif  O i kokia sali vaziavote?  bigsmile.gif


Labas labas,

Na po kelias salis pakeliavom, labiausiai siaure smile.gif Jo smagu buvo, tik nesmagu skrandziui tongue.gif

Na vakarais nevalgyti yra labai gerai, bent jau man irgi padeda, ir miegas geresnis, kai neprisikisi visko smile.gif

QUOTE(Viktute @ 2016 10 01, 14:52)
Pas mane jau "atsoliavo", tai turetu buti ramiau kazkiek su apetitu  ax.gif




QUOTE(Viktute @ 2016 10 03, 09:25)
Labas rytas!
Pas mane be pakeitimu, raminu save,kad del menesiniu  ax.gif
O kaip pas kitas?



Na ir as vietoj verysad.gif Apetitas irgi aprimo, bet vistiek kazkaip... smile.gif Palaukit, o mes pirmadieniais ar penktadieniais prisiduodam cionais? biggrin.gif jau susimaisiau biggrin.gif
Atsakyti
Pirmadieniais
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2016 10 03, 11:24)
Pirmadieniais


Aciu, tada buksuoju vietoj blink.gif
Atsakyti
Pirma nakties..klausau kažkokios politinės laidos per kompą ir ėdu..nebėra kiaušinienės su garstyčiomis, melynojo sūrio likučio, nedidelės tuno skarbonkės, sausainio..labai sunki diena buvo..na gal jau ir privaligiau.. ar dar kas ėda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 04 spalio 2016 - 00:13
už ką jūs save taip baudžiat?
Mums vis atrodo, kad mes save palepinam suvalgydami kažko daugiau ar kokio saldumyno, o iš tikro mes save skriaudžiame, tais pasilepinimais.
Atsakyti
Cia "kompensacinis elgesys". Buvo daug nevilties ta diena, zinojau, kad "atsigriebsiu" nakti.
Papildyta:
Turiu staikoki pasiulyma rolleyes.gif
Gal butu norinciu prisijungti prie manes ir kartu liekneti? Yra tokia imone "21 diena", jie tiekia i namus sveika maista, kuris yra ruosiamas pagal Vaidos Kurpienes rekomendacijas. Anksciau uzsakynedavau is ju maista labai daznai. Jie pristato i namus kiekviena ryta maiseli su jau sudeliotomis porcijomis: pusryciai, priespieciai, pietus, pavakariai ir vakariene. Bet kaina nemaza, ar uzsakant 1200 kcal dienos norma, ar 2000 kcal - kaina vienoda. Kartu su pristatymu 5 darbo dienom tai kainuoja 98,5 EUR. Todel gal atsirastu norinciu kartu imti si krepseli, o tada dalintis pusiau? Pvz.: uzsakom didziausia 2000 kcal norma ir pasidalinam - kiekvienai iseina po 1000 kcal, o tai jau visai gerai, bet mazoka, bet visvien dar kokia kava ar arbata su cukrumi pageriam, gal gaminant kazko paragaujam, gal kokiu sulciu atsigeriam ar ledu uzsinorim - vat ir jau normaliai. As gyvenu Kavoliuko 17 Karoliniskese, maista pristato 7-10h. Ar butu norinciu? Cia nuoroda i sios imones svetaine 21diena
Atsakyti
Labu labu! 4u.gif

As edu irgi blush2.gif , nes pms'as tesiasi. Bet iki 19val, po to - ni ni.

Neturejau vakar laiko issimatuot, tai prisiduodu siandien. As taip pat su jumis draugiskai buksuoju vietoj smile.gif Nuo praeito pirmadienio +400 gr., bet pagal apimciu ismatavimus jokiu pokyciu, tai savaites rezultata uzskaitau kaip nuli smile.gif 3 dienas si karta ispuole su aluciu padraugauti, dar pms'as, tai nieko nuostabaus. Aisku, minusas labiau motyvuotu, na bet nieko, kitakart.


Papildyta:
QUOTE(Viktute @ 2016 10 04, 11:55)
Cia "kompensacinis elgesys". Buvo daug nevilties ta diena, zinojau, kad "atsigriebsiu" nakti.


Viktute, gaila, kad visokios problemos tave uzgriuvo unsure.gif , bet nevalgyk tu ju.. 4u.gif Pamegink gal naktimis arbatomis issiversti? Silta arbata irgi apgauna skrandi. Kol karsta puodeli po truputi sugurksnosi, apetitas gali sumazeti ir hipnotizuojancios mintys lysti i saldytuva gali isgaruoti ;) Pameginti verta. Labai geras jausmas apima tada, kai persigalvoji apsiest ir susitari graziuoju su savimi smile.gif Jei vienakart nepavyks, kitakart ziurek ir pavyks. As taip mokiausi vakarais nevalgyt, didziuliu karstu arbatos puodeliu besisildydama..
Papildyta:
QUOTE(Pookelis @ 2016 10 04, 10:31)
už ką jūs save taip baudžiat?
Mums vis atrodo, kad mes save palepinam suvalgydami kažko daugiau ar kokio saldumyno, o iš tikro mes save skriaudžiame, tais pasilepinimais.


Va, cia gera mintis, Pookeli, aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Viktute @ 2016 10 04, 11:55)
Turiu staikoki pasiulyma  rolleyes.gif

Anksciau uzsakynedavau is ju maista labai daznai.


Va, vis idomybiu kokiu suzinau sitoje temoje bigsmile.gif Pasiskaiciau ta tinklapi, graziai verslo ideja apipavidalinta, pateikta ir igyvendinama bigsmile.gif Kazka panasaus anksciau teko jau matyti su pagamintu patiekalu pristatymu i namus. Bet pagrindine ju dietos esme - velgi kcal skaicius: 1200, 1600. O vat 2000 kcal tai turbut niekas neuzsisakineja smile.gif Siaip, labai patogu, nei produktu pirkti, nei gaminti nereikia, laiko susitaupo. Bet yra pagunda vistiek papildomai ka nors is savo saldytuvo pagriebti, ko butent tuo metu norisi, o ne spinatu salotu is siuntinuko.. g.gif Brangus sitas malonumas, as nesusigundyciau 4u.gif

Viktute, o tu anksciau is ju uzsisakinedavai maista koki ir kam? Pagal sita programa lieknejimui, ar buvo ir kokiu kitokiu programu anksciau?
Pakalbink drauge ar bendradarbe, butu tikrai didesne motyvacija su kazkuo gyvai kartu laikytis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Elegantiska~: 04 spalio 2016 - 13:07
Sveikos mergikės, kaip guvuojat 4u.gif Buvau dingus nemažai laiko, nes mano sloga pasibaige plačiu uždegimais ir visokiomis nesamonėmis, tai nieko nebesinorėjo nei svorį mesti nei išviso gyventi blink.gif
Šaunuolės kurios nuridenot po viena kila, va jums po balioneli 4u.gif
Viktute laikykis tau ir balionelis 4u.gif as tik va noriu pasmalsaiti, o darbui netrukdo toks vėlyvas poilsis? Nes aš tarkim jei miegu po maziau nei 7-8 valandas tai darbingumas iškarto krenta ir tada valgyt ir saldumynų iškart norisi, va kad ir po to tos ligos dar vis jaučiasi toks silpnumas, tai ištisai apie maistą svajoju, bet gana sirgti ir ėsti, grįžtu pas jus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskio daina @ 2016 10 04, 14:40)
Sveikos mergikės, kaip guvuojat  4u.gif  Buvau dingus nemažai laiko, nes mano sloga pasibaige plačiu uždegimais ir visokiomis nesamonėmis, tai nieko nebesinorėjo nei svorį mesti nei išviso gyventi  blink.gif 
Šaunuolės kurios nuridenot po viena kila, va jums po balioneli  4u.gif
Viktute laikykis tau ir balionelis  4u.gif  as tik va noriu pasmalsaiti, o darbui netrukdo toks vėlyvas poilsis?  Nes aš tarkim jei miegu po maziau nei 7-8 valandas tai darbingumas iškarto krenta ir tada valgyt ir saldumynų iškart norisi, va kad ir po to tos ligos dar vis jaučiasi toks silpnumas, tai ištisai apie maistą svajoju, bet gana sirgti ir ėsti, grįžtu pas jus  tongue.gif


O, Kiskio daina, sveika pagaliau pasveikus 4u.gif Na nieko sau iki ko sloga gali privesti unsure.gif Laikykis, nebesirk daugiau console.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2016 10 04, 11:55)
Cia "kompensacinis elgesys". Buvo daug nevilties ta diena, zinojau, kad "atsigriebsiu" nakti.
Papildyta:
Turiu staikoki pasiulyma  rolleyes.gif
Gal butu norinciu prisijungti prie manes ir kartu liekneti? Yra tokia imone "21 diena", jie tiekia i namus sveika maista, kuris yra ruosiamas pagal Vaidos Kurpienes rekomendacijas. Anksciau uzsakynedavau is ju maista labai daznai. Jie pristato i namus kiekviena ryta maiseli su jau sudeliotomis porcijomis: pusryciai, priespieciai, pietus, pavakariai ir vakariene. Bet kaina nemaza, ar uzsakant 1200 kcal dienos norma, ar 2000 kcal - kaina vienoda. Kartu su pristatymu 5 darbo dienom tai kainuoja 98,5 EUR. Todel gal atsirastu norinciu kartu imti si krepseli, o tada dalintis pusiau? Pvz.: uzsakom didziausia 2000 kcal norma ir pasidalinam - kiekvienai iseina po 1000 kcal, o tai jau visai gerai, bet mazoka, bet visvien dar kokia kava ar arbata su cukrumi pageriam, gal gaminant kazko paragaujam, gal kokiu sulciu atsigeriam ar ledu uzsinorim - vat ir jau normaliai. As gyvenu Kavoliuko 17 Karoliniskese, maista pristato 7-10h. Ar butu norinciu? Cia nuoroda i sios imones svetaine 21diena

Laikykis, nepasiduok niuriom mintim 4u.gif
ideja labai gera ir as buvau masciusi, bet nelabai patofu bus deja man, o plius MB gamint reikia... Gal kai jis i kokia komandiruote isvyks tada biggrin.gif

QUOTE(kiskio daina @ 2016 10 04, 14:40)
Sveikos mergikės, kaip guvuojat  4u.gif  Buvau dingus nemažai laiko, nes mano sloga pasibaige plačiu uždegimais ir visokiomis nesamonėmis, tai nieko nebesinorėjo nei svorį mesti nei išviso gyventi  blink.gif 
Šaunuolės kurios nuridenot po viena kila, va jums po balioneli  4u.gif
Viktute laikykis tau ir balionelis  4u.gif  as tik va noriu pasmalsaiti, o darbui netrukdo toks vėlyvas poilsis?  Nes aš tarkim jei miegu po maziau nei 7-8 valandas tai darbingumas iškarto krenta ir tada valgyt ir saldumynų iškart norisi, va kad ir po to tos ligos dar vis jaučiasi toks silpnumas, tai ištisai apie maistą svajoju, bet gana sirgti ir ėsti, grįžtu pas jus  tongue.gif

Svarbu pasveikus jau 4u.gif

As vat kebab suvalgiau maza, vakare salotos ir kaloriju neperkopsiu. pikta ant saves kad neatsilaikiau, bet taaaaaip uzsimaniau, nors zinau, akd naudos is jo maza, nu bet dabar nekarsiu saves... angel_sadangel.gif nu tik biski, bet reikia reikia , susiburkim visos ir duokim pylos viena kitai, kad noras atsaoktu tokias nesamones daryt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tanzania @ 2016 10 04, 15:06)
As vat kebab suvalgiau maza, vakare salotos ir kaloriju neperkopsiu. pikta ant saves kad neatsilaikiau, bet taaaaaip uzsimaniau, nors zinau, akd naudos is jo maza, nu bet dabar nekarsiu saves...  angel_sadangel.gif  nu tik biski, bet reikia reikia , susiburkim visos ir duokim pylos viena kitai, kad noras atsaoktu tokias nesamones daryt  bigsmile.gif


Tai kad nematau kam cia tos pylos reikia mirksiukas.gif , jei kcal skaicius nebus virsytas. As vat visai palaikau toki ''dietinimasi'', kai valgoma viskas, ko norisi, tik neperzengiant kcal skaiciaus. Labai realu lengviau numesti svori su tokia skania dieta. Dieta turi buti tokia, kad nesijaustumei kaip ''ant dietos'' smile.gif Labai norisi kebabo - prasom, kita diena norisi keptu bulviu su mesa - prasom, saldainio ar pyragelio prie kavutes - mielai. Kai viska valgyt galima, ne taip daznai ir norisi smile.gif Tada net labiau sveikesnio maisto norisi, kai zinai, kad pyrageli ar cebureka irgi bet kada suvalgyti gali, jei ne siandien, tai rytoj essen.gif Ir taip save maisto kiekiu ribojame, kalorijas skaiciuojame, tai bent jau maisto pasirinkime galima saves nenusiskriausti smile.gif
Atsakyti
vat būtent, man ir tai patinka kad gali valgyti viska, tik atsimenu kai pradejau pirma karta viską sverti ir skaičiuoti akys išsiverte snt kaktos, tai ką labiausiai mėgstu viskas kaloringa ir galima po labai nedaug hmm.gif tai paskui ir supratau kaip užsiauginau svori, ne apykaita medžiagų kalta, o aš pati kalta blink.gif Kad ir tas kebabas, kuri be proto mėgstu, dabar jau žinau kad ji suvalgius ta diena turėsiu paskui save labai riboti, o salotu man pavalgyti neuzteks, apskritai as nuo salotu nepavalgau rolleyes.gif arba tarkim labai mėgstu rūkytus sparnelius, kurių anksčiau suvalgydavauvisą pakuotę galvodama kad ten niekobaisaus juk daug kaulų, o pasirodo tai ojoijoi kaip galima apsigauti biggrin.gif Taip kad tas skaičiavimas, svėrimas produktų labai atveria akis blink.gif
Atsakyti