Įkraunama...
Įkraunama...

Kalorijų skaičiavimo metodas. XI tema

QUOTE(~Elegantiska~ @ 2016 10 04, 13:06)
Labu labu!  4u.gif

Neturejau vakar laiko issimatuot, tai prisiduodu siandien. As taip pat su jumis draugiskai buksuoju vietoj smile.gif


Kazkaip pas mus viskas kartu vyksta: visos kartu priaugam per pilnati, kartu numetam po 1kg per pirma savaite, visos kartu persalam, tada visos kartu uzsipamaesinam, na o abar kartu buksuojame tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(~Elegantiska~ @ 2016 10 04, 13:06)

Viktute, gaila, kad visokios problemos tave uzgriuvo  unsure.gif , bet nevalgyk tu ju.. 4u.gif  Pamegink gal naktimis arbatomis issiversti? Silta arbata irgi apgauna skrandi. Pameginti verta. Labai geras jausmas apima tada, kai persigalvoji apsiest ir susitari graziuoju su savimi  smile.gif Jei vienakart nepavyks, kitakart ziurek ir pavyks. As taip mokiausi vakarais nevalgyt, didziuliu karstu arbatos puodeliu besisildydama..



Kelis kartus taip dariau, bet gal tu teisi, reikes tai daryti iprociu, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Elegantiska~ @ 2016 10 04, 13:06)
Va, vis idomybiu kokiu suzinau sitoje temoje  bigsmile.gif  Pasiskaiciau ta tinklapi, graziai verslo ideja apipavidalinta, pateikta ir igyvendinama  bigsmile.gif Kazka panasaus anksciau teko jau matyti su pagamintu patiekalu pristatymu i namus. Bet pagrindine ju dietos esme - velgi kcal skaicius: 1200, 1600.   O vat 2000 kcal tai turbut niekas neuzsisakineja smile.gif Siaip, labai patogu, nei produktu pirkti, nei gaminti nereikia, laiko susitaupo. Bet yra pagunda vistiek papildomai ka nors is savo saldytuvo pagriebti, ko butent tuo metu norisi, o ne spinatu salotu is siuntinuko..  g.gif Brangus sitas malonumas, as nesusigundyciau 4u.gif

Viktute, o tu anksciau is ju uzsisakinedavai maista koki ir kam? Pagal sita programa lieknejimui, ar buvo ir kokiu kitokiu programu anksciau?
Pakalbink drauge ar bendradarbe, butu tikrai didesne motyvacija su kazkuo gyvai kartu laikytis  bigsmile.gif


Taip, malonumas nera pigus. Kazkada buvo kelias eurais pigiau, tai as isvis ju pastovi kliente buvau, nes labai norejau "ismokti valgyti" ax.gif Pradejau nuo 1600kcal ir vos laikiausi, nes man truko kiekio, bet veliau pripratau, tada perejau prie 1200kcal ir atsilaikiau be problemu gal kelis menesius dar. Valgyt papildomai nesinorejo, nes jie labai daug salotu ideda. Pagal visas taisykles reikia pradzioje suvalgyti salotas, o tada jau pagrindini patiekala, tai kol sukramtai tas salotas, jau ir nelabai ta pagrindini patiekala puoli smile.gif
As mielai susiderinciau su kokia bendradarbe, bet, kad as pati sau dirbu ir mano ofisas yra namuose. Bandziau prikalbinti savo kaimynes dukra, nes ji kudinasi dabar, bet jai per brangu, na o kitos mano drauges toliau nuo manes gyvena arba patenkintos savimi ir taip wub.gif
Papildyta:
QUOTE(kiskio daina @ 2016 10 04, 13:40)
Viktute laikykis tau ir balionelis  4u.gif 


Aciu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(kiskio daina @ 2016 10 04, 13:40)
as tik va noriu pasmalsaiti, o darbui netrukdo toks vėlyvas poilsis?  Nes aš tarkim jei miegu po maziau nei 7-8 valandas tai darbingumas iškarto krenta ir tada valgyt ir saldumynų iškart norisi, va kad ir po to tos ligos dar vis jaučiasi toks silpnumas, tai ištisai apie maistą svajoju, bet gana sirgti ir ėsti, grįžtu pas jus  tongue.gif


Energijos tai tikrai nepriduoda, jau nusipirkau "gerimax extra", kad visada galeciau tai isgerti, kai pajuntu staigu energijos kritima.
Bet darbui tai netrukdo, nes irbu is namu, as kai nemiegu iki 3 nkties, as dar ir dirbu: atrasau i uzklausimus, darau samatas ir jas derinu su klientais. Nemazai mano klientu uzsenieciai, tai viena karta pries vidurnakti gavau email is Austarlijos, i ji iskart atrasiau, ir gavau atsakyma: "Wow! Lietuvoje dabar turetu buti vidurnaktis,o Jus vis dar dirbate?! Bravo!" biggrin.gif Tad man kaiptik..galiu dirbti tada kai vaikai isleisti i mokyklas arba kada suvaryti jau i lovas. Butu daug aiskiau, jei darbe reiketu buti 8h, pietus butu 12h, o pries 17h jau darome "shutdown".
Kai dirbau toki darba su svoriu isvis problemu neturejau, nes buvo rezimas, keliausi, ejau miegot ir valgyt tuo paciu laiku, tad valgiau ka norejau nemastydama, o sveriau vos 50kg!
REZIMAS, merginos, REZIMAS - aksioma, norint gyvent energingai ir lieknai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kiskio daina @ 2016 10 04, 13:40)
Sveikos mergikės, kaip guvuojat  4u.gif  Buvau dingus nemažai laiko, nes mano sloga pasibaige plačiu uždegimais ir visokiomis nesamonėmis, tai nieko nebesinorėjo nei svorį mesti nei išviso gyventi  blink.gif 



Plauciu uzdegimas!.. Sveika sugrizus ir pasveikus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 05 spalio 2016 - 23:23
QUOTE(tanzania @ 2016 10 04, 14:06)
Laikykis, nepasiduok niuriom mintim  4u.gif
ideja labai gera ir as buvau masciusi, bet nelabai patofu bus deja man, o plius MB gamint reikia... Gal kai jis i kokia komandiruote isvyks tada biggrin.gif

Aciu 4u.gif
Tai ir kai uzsakinejau dar dviem vaikams namie gaminau, cia as tik sau uzsakinejau, o jiems ejau i parde, pirkau maista ir gaminau..gal ir dabar man pabandyti uzsakyti tas 2000 kcal kartu su jais, bet kad nevalgys jie to..jie dar nori kotletu su bulvemis ir spagetti bolognese (zinoma, viskas mamos gaminta) tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(tanzania @ 2016 10 04, 14:06)
As vat kebab suvalgiau maza, vakare salotos ir kaloriju neperkopsiu. pikta ant saves kad neatsilaikiau, bet taaaaaip uzsimaniau, nors zinau, akd naudos is jo maza, nu bet dabar nekarsiu saves...  angel_sadangel.gif  nu tik biski, bet reikia reikia , susiburkim visos ir duokim pylos viena kitai, kad noras atsaoktu tokias nesamones daryt  bigsmile.gif


Kaltes jausmas - blogis, nes tai ne motyvacija, o atkritimo gresme, t.y. kai nusileidzia rankos. Net kai "nusizengi" ziurek i tai kaip i naturalu dalyka ir zinok,kad del topasaulis nenustojo suktis, o tu netapai blogesne (gal as ir per daug dramatizuoju)..
Papildyta:
QUOTE(~Elegantiska~ @ 2016 10 04, 14:22)
Tai kad nematau kam cia tos pylos reikia  mirksiukas.gif , jei kcal skaicius nebus virsytas. As vat visai palaikau toki ''dietinimasi'', kai valgoma viskas, ko norisi, tik neperzengiant kcal skaiciaus. Labai realu lengviau numesti svori su tokia skania dieta. Dieta turi buti tokia, kad nesijaustumei kaip ''ant dietos''  smile.gif  Labai norisi kebabo - prasom, kita diena norisi keptu bulviu su mesa - prasom, saldainio ar pyragelio prie kavutes - mielai. Kai viska valgyt galima, ne taip daznai ir norisi smile.gif Tada net labiau sveikesnio maisto norisi, kai zinai, kad pyrageli ar cebureka irgi bet kada suvalgyti gali, jei ne siandien, tai rytoj essen.gif Ir taip save maisto kiekiu ribojame, kalorijas skaiciuojame, tai bent jau maisto pasirinkime galima saves nenusiskriausti  smile.gif


Papildyta:
QUOTE(kiskio daina @ 2016 10 04, 15:23)
vat būtent, man ir tai patinka kad gali valgyti viska, tik atsimenu kai pradejau pirma karta viską sverti ir skaičiuoti akys išsiverte snt kaktos, tai ką labiausiai mėgstu viskas kaloringa ir galima po labai nedaug  hmm.gif  tai paskui ir supratau kaip užsiauginau svori, ne apykaita medžiagų kalta, o aš pati kalta  blink.gif  Kad ir tas kebabas, kuri be proto mėgstu, dabar jau žinau kad ji suvalgius ta diena turėsiu paskui save labai riboti, o salotu man pavalgyti neuzteks, apskritai as nuo salotu nepavalgau rolleyes.gif  arba tarkim labai mėgstu rūkytus sparnelius, kurių anksčiau suvalgydavauvisą pakuotę galvodama kad ten niekobaisaus juk daug kaulų, o pasirodo tai ojoijoi kaip galima apsigauti  biggrin.gif  Taip kad tas skaičiavimas, svėrimas produktų labai atveria akis  blink.gif


Pasirasau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos! Kaip laikotes, ka valgot? rolleyes.gif

QUOTE(Viktute @ 2016 10 06, 00:31)
Kazkada buvo kelias eurais pigiau, tai as isvis ju pastovi kliente buvau, nes labai norejau "ismokti valgyti"  ax.gif  Pradejau nuo 1600kcal ir vos laikiausi, nes man truko kiekio, bet veliau pripratau, tada perejau prie 1200kcal ir atsilaikiau be problemu gal kelis menesius dar.

As mielai susiderinciau su kokia bendradarbe, bet, kad as pati sau dirbu ir mano ofisas yra namuose.


Tai o kaip gi rezultatai po visu tu menesiu uzsakomu dietiniu patiekalu, kiek kg pabego?? bigsmile.gif

Eh, darbas is namu - mano svajoniu darbas.. wub.gif O kokioje srityje, jei ne paslaptis? 4u.gif Gal kliente nauja patapsiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Viktute @ 2016 10 05, 23:38)
Kazkaip pas mus viskas kartu vyksta: visos kartu priaugam per pilnati, kartu numetam po 1kg per pirma savaite, visos kartu persalam, tada visos kartu uzsipamaesinam, na o dabar kartu buksuojame  tongue.gif


Na va, koks pas mus draugiskas burelis leb.gif Dabar imkim ir visos kartu numeskim dar po viena kilograma gossip.gif
Atsakyti
QUOTE(~Elegantiska~ @ 2016 10 06, 12:01)
Na va, koks pas mus draugiskas burelis  leb.gif Dabar imkim ir visos kartu numeskim dar po viena kilograma  gossip.gif


Butu super! tongue.gif
Atsakyti
Labos paneles! 4u.gif

Kaip greit tos savaites prabega, nespeju ir pamatyt.. As pirmadieni greiciausiai negalesiu prisiduoti, tai prisiduosiu bent siandien rolleyes.gif Per sia savaite kolkas tik -300 gr., bet gal iki pirmadienio bus ir tas -1 kg tikiuosi, tik liks nepamatuotas rolleyes.gif
O rytoj bus viena pusiau gieku diena (tiksliau vakaras). Tikiuosi, kad tik viena diena sikart angel_not.gif O koks pas jus savaitgalis nusimato? ax.gif

Viktute, ka nusprendei del 21 dienos, imsies? 2000 ar 1600 kcal visai neblogai, bet su 1200 manau nereiketu medziagu apykaitos letint, jei nuo 1700 kcal svoris krenta g.gif O jeigu tuos visus 2000 kcal valgyti, gal irgi po truputi lieknetum ir soti visada butum? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Elegantiska~: 07 spalio 2016 - 11:09
QUOTE(~Elegantiska~ @ 2016 10 07, 11:08)

Viktute, ka nusprendei del 21 dienos, imsies? 2000 ar 1600 kcal visai neblogai, bet su 1200 manau nereiketu medziagu apykaitos letint, jei nuo 1700 kcal svoris krenta g.gif O jeigu tuos visus 2000 kcal valgyti, gal irgi po truputi lieknetum ir soti visada butum?  bigsmile.gif


Siaip noreciau imtis, bet man kazkaip skaniau kaip pati gaminu pagal V. Kurpienes rekomendacijas. Tik tai uztrunka ir ant salotu "pataupau". Bet dabar, kai jie pakele kaina, tai nelabai norisi vienai, kazkur po 430 eu 22 dienom i menesi tik ant maisto tik vienam seimos nariui, o dar ir kitas 8 dienas maitintis reikia, ir vaikus maitinti..nezinau, jei per pus su kazkuom, tai butinai imciausi
Prisiversiu daugiau salotu valgyti, tuo labiau kad ir vaikai dievina mano salotas.
Atsakyti
Oj negerai,..vakar nors ir valgiau iki 1800kcal, bet sian rytejau + rodo... unsure.gif
Nezinau ka sian daryti, kad rytoj pasidziaugti galeciau.. blink.gif
Atsakyti
Visiskas nusivilimas savimi frusty.gif angel_sadangel.gif Norisi paimti dirza ir save kaip reikiant prilupti, nes nesilaikiau nieko, issikeliau tikslus - ir net nesistengiau, nebuciau taip nusivilusi, jei deciau pastangas ir tada jau sakyciau, kad kalta ar pilnatis, ar gimtadieniai, ar stresai, ar pmsai. Bet pastangu buvo nulis, tad ir rezultatu pasidziaugti negaliu. Reikia prisiminti sia nuotaika, kai vel nuspresiu esti vakarais ir tusciai sedeti iki ryto save kankinant.
Uzsibreziu sau tiksla siai savaitei - veliausias laikas, kai turiu buti lovoje 24h! Ir nenustoju skaiciuoti kiek edu headbang.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 10 spalio 2016 - 08:49
O kaip kitom sekasi? Ar taip pat prastai, kad dingot? unsure.gif
Atsakyti
Skaičiuoju mėnesį laiko. Svoris labai svyruoja. Numetus esu 1-2 kg. Priklausomai nuo dienos. Tik gerai, kad jau nebepakyla iki tiek kiek svėriau. Leidžiu sau savaitgaliais pyragą valgyti. Bet matyt teks ir to atsisakyt. O kas blogiausia, prasideda gimtadienių maratonas, nuo ryt iki spalio galo. Oioioi
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2016 10 13, 09:30)
Skaičiuoju mėnesį laiko. Svoris labai svyruoja. Numetus esu 1-2 kg. Priklausomai nuo dienos. Tik gerai, kad jau nebepakyla iki tiek kiek svėriau. Leidžiu sau savaitgaliais pyragą valgyti. Bet matyt teks ir to atsisakyt. O kas blogiausia, prasideda gimtadienių maratonas, nuo ryt iki spalio galo. Oioioi


Tai cia panasiai visos mes menesi, ir rezultatai panasus, kad dar sunku isivaiuot, gal todel ir stipriai pasidziaugt negalim. Man tai pavyko sia savaite laikytis duoto sau pazado, kad busiu lovoje +-vidurnakti..tai iki 1 nakties veliausiai kai ejau gult.
Naujas sios savaites issukis butu - nevalgyti 3 val. iki ejimo miegot ir padaryti pietus sociausiu maistu per visa diena.
Vat taip..zingsnis po zingsnio, juk tikslas ne tik numesti, bet ir igyti naujus maitinimosi igudzius. Tad nebijok, ir gimtadieniu maratonas, tai tik linksmos sventes, kurios nebuna kas diens, gali tarpuyose tarp ju prisilaikyt 4u.gif
Atsakyti