Įkraunama...
Įkraunama...

Kalorijų skaičiavimo metodas. XI tema

Radau daugiau nei pries 10 metu mano rasyta Mano lieknejimo istorija
Ten parasiau, kad pries laikydamasi dietos turi atsikratyti tu dalyku, kurie stabdo visa procesa. Tada taibuvo sokoladas, jo atsisakymui reikejo menesio, na o tada galima ir su maistu "aiskintis".
Sokoladas taip ir negrizo iki siol, bet siuo metu turiu "kovoti" su velyvais ejimais miegot ir vyneliu pries miega, kuris manau ir paskatina mano apetita vakarais, o dar ji paskatina tai, kad dienos metu neturedama laiko normaliai pavalgyti, atlekus namo vakare pradedu sluoti viska, nespedama aiskintis..ir nebegaliu sustoti. Tai gi REZIMAS - stai mano jau likusiu 3 savaiciu issukis. Tai bus tik i nauda ir svorio metimui, ir bendrai savijautai, sveikatai
Atsakyti
Sveikos visos, kas dar laikosi 4u.gif

Buvau isvykusi, neturejau galimybiu cia parasyti. Prisipazinsiu, nesilaikiau su maistu visiskai, nebuvo kada del to galvos sukti blush2.gif Priaugau kilograma. Bet labiausiai ant apimciu tas jauciasi, centimetro juostele pasimatavus verysad.gif Na bet nieko, nuo vakar vel laikausi ir sio ryto -200 gramu motyvuoja bigsmile.gif

Kaip jums, merginos, sekasi? Gal kitose temutese dalyvaujat, kad cia nebeuzsukat?
Nuo kitos savaites del pasikeitusio darbu grafiko ir laiko trukumo nebeiseis ir man cia daznai pasirodyti unsure.gif Bet seksiu kaip jums sekasi, retkarciais ir pati parasysiu, kai tik pavyks wink.gif Neissibegiokit, rasykit savo lieknejimo sekmes ir nesekmes, bendraukit ir butinai nauji bendrazygiai prisijungs gossip.gif
Papildyta:
QUOTE(Pookelis @ 2016 10 13, 10:30)
Skaičiuoju mėnesį laiko. Svoris labai svyruoja. Numetus esu 1-2 kg. Priklausomai nuo dienos. Tik gerai, kad jau nebepakyla iki tiek kiek svėriau. Leidžiu sau savaitgaliais pyragą valgyti. Bet matyt teks ir to atsisakyt. O kas blogiausia, prasideda gimtadienių maratonas, nuo ryt iki spalio galo. Oioioi


Pookeli, o tai po kiek kcal i diena esi pasirinkusi laikytis? 4u.gif
Linksmu gimtadieniu! 4u.gif Teisingai Viktute sako, kad svenciu tarpuose reikia prisilaikyti, o pacias sventes svesti smagiai bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Viktute @ 2016 10 16, 12:25)
Radau daugiau nei pries 10 metu mano rasyta Mano lieknejimo istorija
Ten parasiau, kad pries laikydamasi dietos turi atsikratyti tu dalyku, kurie stabdo visa procesa. Tada taibuvo sokoladas, jo atsisakymui reikejo menesio, na o tada galima ir su maistu "aiskintis".
Sokoladas taip ir negrizo iki siol, bet siuo metu turiu "kovoti" su velyvais ejimais miegot ir vyneliu pries miega, kuris manau ir paskatina mano apetita vakarais, o dar ji paskatina tai, kad dienos metu neturedama laiko normaliai pavalgyti, atlekus namo vakare pradedu sluoti viska, nespedama aiskintis..ir nebegaliu sustoti. Tai gi REZIMAS - stai mano jau likusiu 3 savaiciu issukis. Tai bus tik i nauda ir svorio metimui, ir bendrai savijautai, sveikatai


Viktute, aciu kad pasidalinai savo lieknejimo istorija 4u.gif Labai idomu buvo paskaityti. Bet siaip, grieztokas ten budas, man butu per sudetinga blush-anim-cl.gif
Esi saunuole, kad issikeli sau issukius! Kaip tau dabar sekasi su rezimu?
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2016 10 09, 12:06)
Oj negerai,..vakar nors ir valgiau iki 1800kcal, bet sian rytejau + rodo...  unsure.gif
Nezinau ka sian daryti, kad rytoj pasidziaugti galeciau..  blink.gif


Dar vat norejau pasakyti, kad nereikia issigasti, jeigu vakar laikemes ir nevirsijom savo kcal skaiciaus, o siryt matom ant svarstykliu pliusa. Sito priezastys yra:
a) Nepamatuojam apimciu (Svarstykles gali ka nori rodyt, nors ir pliusa, bet centimetro juostele gali tuo pat metu rodyti sumazejusias apimtis! O tas ir yra mums svarbiausia, ne ka svarstykles rodo, o kaip mes pacios atrodom).
b) Jeigu uzvakar sugriesijom ir prisivalgem, arba aloholinio gerimo neiskaiciavom i dienos kcal norma - tai sito grieko rezultata galim isvysti ne rytoj, bet poryt. Arba ir rytoj bus pliusiukas, ir dar poryt truputi prisides. Taigi, jei vakar saziningai laikemes, o siryt matom pliusa - reik pasiziureti, ka darem uzvakar.
c) Jei ir vakar, ir uzvakar graziai laikemes, o siryt is kazinkur pliusas - tada kaltas pms'as del skysciu kaupimo, menulis, ar dar koks biesas, reik paprasciausiai nekreipti demesio, laikytis toliau ir ziureti, kiek bendrai per savaite numetem.
d) Jeigu ilgoka laika svoris nekrenta, o tik svyruoja +/-1kg ten atgal (menesi tarkim) - gali buti, kad tiek kcal per diena nesudeginate, kiek suvartojate, kad lieknetumet, ir jums sis kcal skaicius yra truputi per didelis. Pameginti ta skaiciuka pamazinti -100 kcal, bet ne daugiau.
e) Arba organizmas jau priprato prie to skaiciaus ir tokio maisto kiekio. Tada buna, kad padeda koks gimtadienis, svente ar ikrovos diena (ne iskrovos), kai tadien atsipalaiduoji ir nieko neskaiciuoji, privalgai visko, ko norisi. Po to, po keletos dienu svoris daznai vel i minuso puse issijudina.
Atrodo viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Elegantiska~ @ 2016 10 20, 10:03)
Sveikos visos, kas dar laikosi  4u.gif

Buvau isvykusi, neturejau galimybiu cia parasyti. Prisipazinsiu, nesilaikiau su maistu visiskai, nebuvo kada del to galvos sukti  blush2.gif Priaugau kilograma. Bet labiausiai ant apimciu tas jauciasi, centimetro juostele pasimatavus verysad.gif Na bet nieko, nuo vakar vel laikausi ir sio ryto -200 gramu motyvuoja  bigsmile.gif



Sveika 4u.gif
Na o kaip dabar svoris? As tai vietoje..bet laukiu menesiniu, jau savaite su sportine lemenele miegu, nes siu arbuzu nebepakeliu topsecret.gif Tai nepergyvenu stipriai, manau, vien "ten" koks kg pasislepe biggrin.gif ...nors dar vakar skambinau del hipnozes. Radau, kad ne vien tik nuo alkoholio ir rukymo koduoja, bet ir nuo persivalgymo..bet, deja, man atsake, pasake, kad jei problema yra naktiniai valgymai, o ne siaip persivalgymai ir jei nera antsvorio, tai nesiims, cia reikia jau su savimi dirbti.
Papildyta:
QUOTE(~Elegantiska~ @ 2016 10 20, 10:03)

Viktute, aciu kad pasidalinai savo lieknejimo istorija  4u.gif  Labai idomu buvo paskaityti. Bet siaip, grieztokas ten budas, man butu per sudetinga  blush-anim-cl.gif
Esi saunuole, kad issikeli sau issukius! Kaip tau dabar sekasi su rezimu?


Na turiu pasakyt, kad geriau..tfu, tfu, tfu...
Vakar jau 24h buvau lovoje, dar planuoju uzblokuoti wifi nuo 24h, nes as sedziu ir per pc ziuriu tv. Gal, jei nesimiegos, pradesiu skaityti, vietoje tv ziurejimo. Na o siaip gal tik viena karta buvau nuejusi i lova po pirmos nakties yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2016 10 13, 09:30)
Skaičiuoju mėnesį laiko. Svoris labai svyruoja. Numetus esu 1-2 kg. Priklausomai nuo dienos. Tik gerai, kad jau nebepakyla iki tiek kiek svėriau. Leidžiu sau savaitgaliais pyragą valgyti. Bet matyt teks ir to atsisakyt. O kas blogiausia, prasideda gimtadienių maratonas, nuo ryt iki spalio galo. Oioioi


Kaip tau "maratonai", ar labai atsiliepia?
Atsakyti
biggrin.gif savaitgalį dviejų dienų užbaigimas. Į pradinį negrįžau, bet žemyn irgi nesirita essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pookelis: 27 spalio 2016 - 11:29
Bet svoris negrizo! Kad ir pobaliu maratono. Sveikinu, vadinasi, kazka kitaip pradejai daryti victory.gif
Atsakyti
Siandien radau straipsni su zmoniu, kurie atsisake alkoholio "pries ir po". Akivaizdziai parodo, kiek kcal tai turi, nes rezultatai stulbinami! My Webpage
P.S.: cia mano atsakymas i klausima ar reikia skaiciuoti alkoholio kcal i suvartojamu kcal dienos norma smile.gif
Atsakyti
Gerai tiems, kurie vartoja, yra ką mesti, kad svoris kristų unsure.gif
Atsakyti
Pries kelias dienas buvau viename restorane. Ten ne tik skanu ir subalansuota bei prieinama kaina, bet dar ir prie kiekvieno patiekalo parasytas kcal skaicius! TakeWay
Atsakyti
Labas mergaitės !!!! Ir kodėl čia taip tylu unsure.gif Pavasaris jau ne už kalnų, tuoj nusimesim žieminius drabužius ax.gif Kaip laikotės??? bigsmile.gif
Atsakyti

Sveikos, 

aš prisidėsiu, šiandien ne pirmadienis, bet sakau sau STOP  :4u: . Tik matau tylu pakankamai čia  :hmm: 

Atsakyti