Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 34, spalis

QUOTE(B'ena @ 2016 10 06, 12:08)
Tema kaip tik eina apie juosteles virtuvėje, prie to pačio paklausiu  4u.gif  Ar yra alternatyvos tai juostelei, kuri dedasi ant plintuso prie grindų? jearmaine virtuvė mano akimis tvarkinga, viskas su ja net labai ok, na bet iš karto į akis krito ta blizganti juostelė  unsure.gif  Pas mane dabartinėje virtuvėje ji taip  pat yra ir biesina be galo, nuolat ten visko prisikaupia ir apskritai vaizdą gadina  unsure.gif  Kažin, o jei jos apskritai nedėti?

Man baldininkas pats sakė, kad teps silikoną. Tik vat galvoju, gal galima paskui tą silikoną kuo nors nulakuoti, kad nebūtų toks "limpantis"?
Mes dabar dar tokioj stadijoj, kad renkuosi kaitlentę ir nežinau ką pasirinkt, ir plius stalviršio spalvos nenusprendžiu niekaip. Ar labai bus įpareigojantis juodas stalviršis jei jis bendroj erdvėj su svetaine?
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 10 06, 13:00)
Mes dabar dar tokioj stadijoj, kad renkuosi kaitlentę ir nežinau ką pasirinkt, ir plius stalviršio spalvos nenusprendžiu niekaip. Ar labai bus įpareigojantis juodas stalviršis jei jis bendroj erdvėj su svetaine?


Dėl kaitlentės biškį gailiuosi, kad nesirinkau indukcinės, nes paprasta man vis pridega ir reikia nuolat valyti. Bet aš tokia vėpla kerėpla esu, normaliom šeimininkėm nepridega biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2016 10 06, 13:11)
Dėl kaitlentės biškį gailiuosi, kad nesirinkau indukcinės, nes paprasta man vis pridega ir reikia nuolat valyti. Bet aš tokia vėpla kerėpla esu, normaliom šeimininkėm nepridega biggrin.gif

o indukcinės neprikepa? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 06, 13:41)
o indukcinės neprikepa? bigsmile.gif


Ne, ten tik reaguoja puodas su kaitlente, pati kaitlente niekaista visai, tik specialiu puodu ir keptuvių visada reikia.
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 06, 13:41)
o indukcinės neprikepa? bigsmile.gif

Kiek skaičiau, tai lyg tiek neprikepa.
Aš norėjau imti paprastą, bet dieds mane įkalbėjo imt indukcinę, tik gaila visus puodus reiks keist, bet gal jau ir laikas jiems, atitarnavo savo
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 06, 13:41)
o indukcinės neprikepa? bigsmile.gif

Indukcinėj, priešingai nei elektrokeraminėj, nekaista visas blynas, o tik puodo diametro zona ir tai tik nuo puodo. T.y. jeigu kas išbėgtų, paimat ir iš karto galit lengvai nuvalyti, nes zona aplink puodą nėra įkaitusi. Jeigu mąstot tarp indukcinės ir elektrinės, tikrai tik indukcinė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanite: 06 spalio 2016 - 13:11
QUOTE(meme @ 2016 10 06, 12:00)
Man baldininkas pats sakė, kad teps silikoną. Tik vat galvoju, gal galima paskui tą silikoną kuo nors nulakuoti, kad nebūtų toks "limpantis"?
Mes dabar dar tokioj stadijoj, kad renkuosi kaitlentę ir nežinau ką pasirinkt, ir plius stalviršio spalvos nenusprendžiu niekaip. Ar labai bus įpareigojantis juodas stalviršis jei jis bendroj erdvėj su svetaine?

Tik įdomu, kaip tada, jei reikėtų plintusą nuimti unsure.gif Pas mane problemų su ta juostele nebuvo, kol keletą kartų nereikėjo nuimti plintusų kai taisė, o po to ir keitė indaplovę ir nuo tada plintusas normaliai neįsideda, ta juostele savo funkcijos nebeatlieka, o kaip tik kaupia visus šiukšliukus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 10 06, 13:53)
Kiek skaičiau, tai lyg tiek neprikepa.
Aš norėjau imti paprastą, bet dieds mane įkalbėjo imt indukcinę, tik gaila visus  puodus reiks keist, bet gal jau ir laikas jiems, atitarnavo savo

Mes keitėmės iš elektrinės į indukcinę (elektrinė tiesiog atitarnavo..liko vienas tik degiklis). Tai ne visus puodus reikėjo keist, tarkim tefal puodai tinka. Apžiūrėkit jų apačia, turi ženkliukas būt. Arba dar paprasčiau - su magnetuku pabandykit, o dar paprasčiau - uždėjus puodą, jei jis netinkamas, kaitlentė tiesiog neįsijungia bigsmile.gif aš kolkas matau labai gerą indukcinės pliusą - labai greitai įkaista bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 10 06, 13:58)
Tik įdomu, kaip tada, jei reikėtų plintusą nuimti  unsure.gif

Man rodos, kad Meme kalbėjo apie silikoną tarp stalviršio ir sienos, nes ant grindų prie cokolio (jį juk turėjot omeny, sakydama "plintusas") tepti silikoną būtų nelogiška.
QUOTE(B'ena @ 2016 10 06, 13:58)
Pas mane problemų su ta juostele nebuvo, kol keletą kartų nereikėjo nuimti plintusų kai taisė, o po to ir keitė indaplovę ir nuo tada plintusas normaliai neįsideda, ta juostele savo funkcijos nebeatlieka, o kaip tik  kaupia visus šiukšliukus  unsure.gif

O vat įdomu, nuėmus juostelę nuo stalviršio ir įdėjus atgal - ar ji atlieka savo funkciją gerai? Man atrodo, kad nea.
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2016 10 06, 12:52)
Profiliai tikrai man asmeniškai patogūs naudoti, nes yra paliktas didelis tarpas, patogu užkišti pirštus, net ir tas aukštas šaldytuvo duris patogu atidaryti. profilisatsidaro taip
Aš irgi bijojau, kad bus sunku atidaryt šaldytuvą, bet nesunku, nes pakankamai vietos pirštam užkišti.


Patarkit dėl LED juostos.



Nelabai suprantu iš foto kas per profilis.. sukasi jis prie kurios plokštės?
Čia foto uždaryto šaldytuvo ar praviro?


Pas mus led juosta eina priekyje. Dėl to, kad daugiau šviesos ten kur dirbi pakliūna. Jūs kai nusipirksit tą led juostą, pajunkit į elektrą ir pridėkit į kampą prie sienos, arba priekyje - mums taip padėjo apsipręsti. Iš pradžių galvojom, kad akins sėdint prie stalo, bet tikrai neakina.

Mano avižinė košė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nei juodos nei baltos (na tik kaitlentė su orkaite). Puikiai matosi kaip šviečia led juosta - ant darbastalio. Jei ji būtų prie pat sienos, tai labiau apšviestų plyteles ir patį kampą.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 06 spalio 2016 - 13:51
QUOTE(meme @ 2016 10 06, 12:00)
Man baldininkas pats sakė, kad teps silikoną. Tik vat galvoju, gal galima paskui tą silikoną kuo nors nulakuoti, kad nebūtų toks "limpantis"?
Mes dabar dar tokioj stadijoj, kad renkuosi kaitlentę ir nežinau ką pasirinkt, ir plius stalviršio spalvos nenusprendžiu niekaip. Ar labai bus įpareigojantis juodas stalviršis jei jis bendroj erdvėj su svetaine?

pas mane niekas nelimpa smile.gif dar siandien nagrinejau kuo ten uztepta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 10 06, 14:04)
Man rodos, kad Meme kalbėjo apie silikoną tarp stalviršio ir sienos, nes ant grindų prie cokolio (jį juk turėjot omeny, sakydama "plintusas") tepti silikoną būtų nelogiška.


Tikrai taip doh.gif kažkaip sugebėjau beskaitydama peršokti žodį "plintusas" blush-anim-cl.gif
Pas mus ankstesnėj virtuvėj buvo paprastas cokolis, be jokių juostelių rolleyes.gif Bet jei gerai suprantu, tai pas mano kolegą ant cokolio apačios kažkokia guma uždėta, kuri prisispaudžia prie grindų
Atsakyti