Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Labai šiltų bruožų abu.

Man tik va įdomu, kai tas senelis viską sužinos, tai dėl Ryan jis užskaitys ir sureguos kaip į šeimos ir šių namų negarbę, ar jam bus dzin, ir su pasimėgavimu Miranui ir tai senelei tėkš į veidą, kad; tu/jus apsrikot, nes mano pavardei ir kraujui negarbės nepadarėt, apsiskaičiavot mielieji mano!
Papildyta:
Ta senolė turbūt susprogs iš apmaudo, o Miranui beliks tik gyvam į žemę sulįsti. Tarkim, tokiu atveju.
Atsakyti
Taip, pamatysim.
Man dar įdomu, ar Ryan išliks tokia pati (kol kas ji tokia naivi, nuskriausta, kad ir kažkiek su charakteriu, bet per mažai), ar pasikeis, nes gi pasižadėjo, kad visą gyvenimą nepamirš ir jam neleis pamiršt.

O bobulė tai apsėsta, anūkui gyvenimą irgi sugadino. Lyg kitų būdų nebuvo.
Papildyta:
Erkenci kus neįmete su vertimu (garsintu) unsure.gif
Atsakyti
Oi, pasikeis manau, ir dar kaip. Jei ne iškart, tai su laiku tikrai. Ją gi su žeme sulygino. Paliko vieną kaip vėją laukuos. Gal vienintelis Azatas padės.

Ryanos tėvas tikrai kažkaip su Mirano mama susijęs, nes kodėl būtent jis ir tik jis ir jo dukra pasirinkti.
Prie Mirano tėvų mirties nagus prikišę man regis yra Ryanos tėvo brolis ir senolis, ir Ryanos tėvas net nežino gal, kad anie prikišę nagus. Tik kad, istorija jau ilgo senumo, 29 metų, tai praeitis palikta seniai praeity ir užrakinta devyniomis spynomis.
O čia grįš dabar ta senolė ir bus tadammm! grįžau atgal jau su pakelta galva. Brrr
Atsakyti
Na, arba Mirano tėvas nužudė ją (jo mamą) t.y. savo žmoną, o paskui ir save_sužinojęs apie meilę tarp jos ir Ryanos tėvo (nes ir mirimo datos vienodos). Kito paaiškinimo gal ir neturiu.
Pagyvensim pamatysim.
Atsakyti
Paskaičiusi jūsų komentarus neatsispyriau ir vakar Hercai abi serijas sužiurėjau biggrin.gif kolkas Aslan Ailem dedu į šoną, su tuo pačiu aktoriu negaliu dvieju serialu žiurėti ax.gif O naujama seriale Akin toks wow, trūksta žodžių, toks velnio neštas ir pamestas wub.gif Man jis tarpais ir į Kivanc užneša ir Ibrahima ( Siyah Beyaz Ask) tas jo rūstumas, susikaustymas, užsistates didele sieną, bet prie Reyyan jo kaukė greitai nukrenta ir išlenda jo tikrieji jausmai jai. Labai užkabino istorija, kaip reikės kas savaite naujos serijos laukti nežinau unsure.gif
Atsakyti