Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Labai šiltų bruožų abu.

Man tik va įdomu, kai tas senelis viską sužinos, tai dėl Ryan jis užskaitys ir sureguos kaip į šeimos ir šių namų negarbę, ar jam bus dzin, ir su pasimėgavimu Miranui ir tai senelei tėkš į veidą, kad; tu/jus apsrikot, nes mano pavardei ir kraujui negarbės nepadarėt, apsiskaičiavot mielieji mano!
Papildyta:
Ta senolė turbūt susprogs iš apmaudo, o Miranui beliks tik gyvam į žemę sulįsti. Tarkim, tokiu atveju.
Atsakyti
Taip, pamatysim.
Man dar įdomu, ar Ryan išliks tokia pati (kol kas ji tokia naivi, nuskriausta, kad ir kažkiek su charakteriu, bet per mažai), ar pasikeis, nes gi pasižadėjo, kad visą gyvenimą nepamirš ir jam neleis pamiršt.

O bobulė tai apsėsta, anūkui gyvenimą irgi sugadino. Lyg kitų būdų nebuvo.
Papildyta:
Erkenci kus neįmete su vertimu (garsintu) unsure.gif
Atsakyti
Oi, pasikeis manau, ir dar kaip. Jei ne iškart, tai su laiku tikrai. Ją gi su žeme sulygino. Paliko vieną kaip vėją laukuos. Gal vienintelis Azatas padės.

Ryanos tėvas tikrai kažkaip su Mirano mama susijęs, nes kodėl būtent jis ir tik jis ir jo dukra pasirinkti.
Prie Mirano tėvų mirties nagus prikišę man regis yra Ryanos tėvo brolis ir senolis, ir Ryanos tėvas net nežino gal, kad anie prikišę nagus. Tik kad, istorija jau ilgo senumo, 29 metų, tai praeitis palikta seniai praeity ir užrakinta devyniomis spynomis.
O čia grįš dabar ta senolė ir bus tadammm! grįžau atgal jau su pakelta galva. Brrr
Atsakyti
Na, arba Mirano tėvas nužudė ją (jo mamą) t.y. savo žmoną, o paskui ir save_sužinojęs apie meilę tarp jos ir Ryanos tėvo (nes ir mirimo datos vienodos). Kito paaiškinimo gal ir neturiu.
Pagyvensim pamatysim.
Atsakyti
Paskaičiusi jūsų komentarus neatsispyriau ir vakar Hercai abi serijas sužiurėjau biggrin.gif kolkas Aslan Ailem dedu į šoną, su tuo pačiu aktoriu negaliu dvieju serialu žiurėti ax.gif O naujama seriale Akin toks wow, trūksta žodžių, toks velnio neštas ir pamestas wub.gif Man jis tarpais ir į Kivanc užneša ir Ibrahima ( Siyah Beyaz Ask) tas jo rūstumas, susikaustymas, užsistates didele sieną, bet prie Reyyan jo kaukė greitai nukrenta ir išlenda jo tikrieji jausmai jai. Labai užkabino istorija, kaip reikės kas savaite naujos serijos laukti nežinau unsure.gif
Atsakyti

Skaičiau šiom dienom forumą ir nesusilaikiau neparašiusi.... turkų filmai labai patinka, bet paskutiniu metu tikrai malt š.... pradėjo.... bet šis Hercai... kažkas tobulo... aš nepamenu ar buvo toks filmas, kad taip pritrauktų nuo pirmų serijų. Dažniausiai pirmose serijose dažnai prasukti norisi, o čia atvirkščiai - vakar vėl pakartotinai serijas žiūrėjau. Jaučiu šis serialas kaip reikiant nervus patampys.

Man tai ir atrodo, kad čia nagus bus tas Reihan netikras senelis su sūnum prikišę. Aplamai, apie giminystės ryšius ar nebus čia kokie kraujo mainai tarp šių dviejų šeimų (turiu omenyj Reihan su Miranu). Kažkaip keista , kad ta Mirano močiutė, niekad neužsimena apie Mirano motiną (kapuose)..

Gaila, kad į savaitę tik po vieną seriją :oh:

Atsakyti
gal kas pastebejote,kada antra fraga ideda biggrin.gif nu taip laukiu negaliu biggrin.gif
Atsakyti
Pasirinkimas nemažas, o pasirinkti, kad taip stipriai laikytų, taip stipriai, kad nepaleistų - nebuvo tokių, vienetas, ir tai dar didelis klausimas.
Jei kas ir buvo žiūrėtina, tai tik kaip tarpiniai variantai, nes serija ar keletas ir nebeįdomu, arba fragais pažiūri ir ramu, tipo, ir taip viskas aišku.
Galų gale ir tie fragai patampa nebeįdomūs, net. Vienintelis mano "Söz", bet ir tai, praėjusį pirmadienį nebeliko mano poros.
Na, bet tai buvo 74 serija, tai bent jau tiek, tai atleidžiu.

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

______________
________________________


Brolis ir sesutė. Tai būtų taip miela. P.S. tikiuosi ji nemirs 'penktadienį'.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(erikiuxxx @ 2019 03 26, 22:49)
gal kas pastebejote,kada antra fraga ideda biggrin.gif nu taip laukiu negaliu biggrin.gif
Ryt.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 03 26, 23:18)

wub.gif 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Balandžio 26!
Kaip greit, kaip faina... Žinau su kuo tą vakarą leisiu ax.gif

The Protector: Season 2 | Official Trailer | Netflix

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Brac , kaip frago laukiu unsure.gif sikniai neideda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2019 03 27, 20:43)
Brac, kaip frago laukiu unsure.gif sikniai neideda biggrin.gif
Gali šįkart ir neįdėti, nes šį penktadienį jį rodys be net be ozeto, kaip kad įprasta visuose ir visąlaik.

Papildyta:
tad, gal ir nenustebsiu, o ir gal papyko dėl spoilerių dar
Atsakyti