Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Indrijan @ 2019 08 17, 23:11)
<p>Žiauriai patinka serialas Aistos kaina (Siyah beyaz aşk). Netikėjau kad taip gali įtraukti. Kai rodė turkijoje, man nepatiko pagrindinė aktorė tai net žiūrėti nesinorėjo. O dabar ir ji patinka 😂. Na o Ibrahimas šimtas balų, jaučiu jo šaltumą, skausmą, jaučiu jo širdį, bet jis taip nepasiduoda meilei. Žinojau, kad geras serialas, bet kad toks geras...🥰</p>



man irgi labai patiko šis serialas, įdomu kada bus antras sezonas? ax.gif

parekomenduokite dar kokį griebiantį už širdies wub.gif senai žiūrėjau turkų, vėl užsimaniau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2019 08 21, 11:38)
man irgi labai patiko šis serialas, įdomu kada bus antras sezonas?  ax.gif

parekomenduokite dar kokį griebiantį už širdies  wub.gif senai žiūrėjau turkų, vėl užsimaniau  rolleyes.gif

Kad nėra jo antro sezono. Bent jau pas turkus. Nebent lietuviai kažkaip sudalino.
Atsakyti
Antras sezonas Hercai https://www.youtube....=em-uploademail
Atsakyti
Na ką, baigiau žiūrėti Medcezirą. Pirmą kartą taip patiko blogiukas - Orkunas. Jau taaaaip gerai parinktas aktorius, super super super. Kai kitos svaigdavot, koks fainas blogiukas - niekada nesuprasdavau, kaip tai įmanoma, bet čia buvo man TAS kartas, pagaliau biggrin.gif

Pasirodo, nė velnio neatsimenu, kas buvo USA versijoj biggrin.gif NIEKO! Tik Setą wub.gif Man Adamas Brodis šiaip vienas gražiausių vyrų. Ir jis buvo ten tikrai super mielas berniukas, serialo vinis, nes pagrindinis USA - veršiakis gleivėtas - žemas, negražus, necharizimatiškas. Niekada nesupratau tokio pasirinkimo, kaip nesupratau Merto. Aktorius nesimpatiškas ir pats vaidmuo - nieko bendro su mielu meškiuku, kaip turėjo būti. Didžiausias serialo nusivylimas, bent jau man, tai tikra. Visą serialą erzino. Apie paskutinių serijų poelgį - patyliu, visai nesąmonė mano akimis. O USA taip irgi buvo????

Atskiri plojimai (atsistojus) Iliul. Telentinga aktorė iki negaliu.

Jamanas. Antrą sezoną erzino vaidmuo, na, bet sunku likti objektyviai prieš tą jo grožį. Taip ir nesuprantu, kuris gražesnis - Kivancas ar Cagatay biggrin.gif Žo, imam abu biggrin.gif

Ir blogoji dalis - ką dabar žiūrėt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 25 rugpjūčio 2019 - 00:13
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 07 30, 13:41)
Tikrai, šiandien savo tėčiui sakiau, kad negaliu dabar žiet holivudo. Turkai wub.gif
Man taip pat vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka jaučiu, kad oi dar ilgai aš neatsilabinsiu su jais.
QUOTE(otea @ 2019 08 01, 00:12)
Man pliusai nusveria minusus biggrin.gif oj ne ne vyrams tikrai, nors maniškiui Icerde patiko bigsmile.gif
Man irgi vartotojo įkelta nuotrauka
Mano vyras po "Icerde" dar su manim žiūrėjo "Soz" (aišku, jis ne nuo I sezono žiūrėjo, įniko vėliau).
The Oath (Söz) | International Trailer 2

Nostalgija net apima išgirdus garso takelį, vis tik 3 sezonai žiūrėti.
https://www.youtube....h?v=lnXjxqDEvJo
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 08 21, 23:34)
Tai ką parodė, pamačiau, man tai buvo taip netikėta, kad tiesiog neįtikėtina vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 08 25, 02:09)
Na ką, baigiau žiūrėti Medcezirą. Pirmą kartą taip patiko blogiukas - Orkunas. Jau taaaaip gerai parinktas aktorius, super super super. Kai kitos svaigdavot, koks fainas blogiukas - niekada nesuprasdavau, kaip tai įmanoma, bet čia buvo man TAS kartas, pagalia biggrin.gif
[........]
Ir blogoji dalis - ką dabar žiūrėt blink.gif
Oi, pamenu aš tą Orkuną... konkretus blogiukas. Pritariu, labai gerai parinktas, labai gerai vaidino blogietį.


Visai neturi ką? Aš tai tik "Afili Ask", užtenka man kol kas, bo va grįžta su sezonu dar du mano žiūrėtini.


Oi ne galiu vartotojo įkelta nuotrauka
"Керем в шоке от смелых снов Айше: только легонько поцеловал и.. в руках ребенок, а в глазах вопрос: откуда дети берутся?! Ответ: с неба падают!"vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 08 30, 20:24)
Visai neturi ką?

Erkenci damušinėju.

Visgi, kada Hercai? Jau matau anonsai, bet nesuprantu, kada? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 08 31, 00:21)
Erkenci damušinėju.

Visgi, kada Hercai? Jau matau anonsai, bet nesuprantu, kada? 4u.gif
Jasna. O tas personažas dar vis yra ten? Neprisimenu vardo, bet prisimenu tik vaizdą kur už augalo lapuočio kabinete slėpėsė dėl kažko.

13 dieną "Hercai" startuoja, vienu žodžiu_lygiai už 2-jų savaičių.


Visiškai ne į temą! Oi negaliu, šiandien, v.ž. ką tik iš šventės Vilniaus Sostinės dienos ir oplia...eglutė skarota...
na taip buvo netikėta (suprantama_reklama, viskas ok.) biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Baigineju 5 serija HERCAI, va je, koks istestas ir kiek asaru ax.gif
Atsakyti
Su eglute tai geras, mano mažoji būtų baisiai apsidžiaugus, kad greit Kalėdos biggrin.gif

Ech, dar dvi savaitės unsure.gif

Taip, vat čia minusas - Hercai iš tiesu ištęstas, man irgi tas kliūva..
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Naujas juoko ir geros nuotaikos užtaisas biggrin.gif Juokiuosi kartu su Suna iki ašarų biggrin.gif Negaliu, kaip man ji patinka, šaunuolė Asli, mano atradimas wub.gif
https://www.youtube....h?v=JWsJt0haUCU

Ir serijos negaliu sulaukti wub.gif unsure.gif Kaip lėtai tie ketvirtadieniai ateina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2019 09 02, 19:28)
Naujas juoko ir geros nuotaikos užtaisas  biggrin.gif Juokiuosi kartu su Suna iki ašarų biggrin.gif Negaliu, kaip man ji patinka, šaunuolė Asli, mano atradimas  wub.gif
https://www.youtube....h?v=JWsJt0haUCU

Ir serijos negaliu sulaukti  wub.gif  unsure.gif Kaip lėtai tie ketvirtadieniai ateina  unsure.gif

o ne penktadieniais rodo nauja serija turkiskai?
Atsakyti