Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Nu zinok as ten nesu prisiregistravusi, t.y. nemoku jokio mokescio, bet skaityt ka skelbia temoj galiu. Ir jie sumeta paskui tuos savo vertimus, kur online vercia ir galima juos paziureti. Pabandyk.

As tai tiek is to leitenanto juokiausi. Atvaziavo jis cia ir visiems pirti uzkure lotuliukas.gifVisiems staiga nusvito, kas ir ka myli, pavydas smegenis uzspaude ir mikliai viskas aisku pasidare lotuliukas.gifO serijos pabaiga tai man isvis tobula ir tobulai suvaidinta. Tas zvilgsnis uch, ir pykcio persmelktas, ir aistros, ir nusivylimo, ir geismo. As tik vis galvoju kodel jie tokiems aukstiems vyrams vis tokias kruopas parenka biggrin.gifBuciuotis vargsams nepatogu be taburetes lotuliukas.gifO jai daznu atveju net ir rubai per dideli buna, kaip kad ir siuo atveju. Na, bet jie tokie faini, kad niekas jiems netrukdo wub.gif

Del turku kalbos, tai ir as save daznai pagaunu, kad esme suprantu, kai autobuse kur turkai sneka. Nesuprantu aisku visko, bet ir nesu tanke, tikrai suprantu apie ka kalba eina. Keistas jausmas tikrai biggrin.gif

Reikes pabandyti kita kart, kazkaip nelabai siaip as knisuosi po tas grupes  :ax: 

O kazint cia ne i pabaiga po truputi kad visi taip staigiai susiprotejo, Hande viska zino ir tt? Apie ugi ir as ne karta esu galvojusi - panos stiebiasi kiek gali, vyrukai kuprinasi.

Beje, su Furkanu visai netycia paziurejau kita seriala - No 309, kur jis su Ozdemir vaidino. Bet geriausia kad as visai nepagalvojau kad cia vienas ir tas pats aktorius, visai atsitiktinai pamaciau jau seriala ipusejusi. Man ten jo sukuosena labiau patiko, nu nemegstu as tiek daug plauku visur  :lol: Ir jis man gerokai vyresnis atrodo su ta didele barzda ir plauku tiek daug. Man labai graziai atrode kai vos vos barzele buvo, poros dienu  :bigsmile:​ 

Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2019 09 03, 13:30)
Reikes pabandyti kita kart, kazkaip nelabai siaip as knisuosi po tas grupes  ax.gif </p><p></p><p>O kazint cia ne i pabaiga po truputi kad visi taip staigiai susiprotejo, Hande viska zino ir tt? Apie ugi ir as ne karta esu galvojusi - panos stiebiasi kiek gali, vyrukai kuprinasi.</p><p>Beje, su Furkanu visai netycia paziurejau kita seriala - No 309, kur jis su Ozdemir vaidino. Bet geriausia kad as visai nepagalvojau kad cia vienas ir tas pats aktorius, visai atsitiktinai pamaciau jau seriala ipusejusi. Man ten jo sukuosena labiau patiko, nu nemegstu as tiek daug plauku visur  lotuliukas.gif Ir jis man gerokai vyresnis atrodo su ta didele barzda ir plauku tiek daug. Man labai graziai atrode kai vos vos barzele buvo, poros dienu  bigsmile.gif​ </p>


Visko gali būti, mane toks finalas tenkintų. Reitingas neblizga, o tuoj prasidės visokios Čukurovos ir tt.
Sakau, max norėčiau kokių 20 serijų. Galėtų iki naujų metų parodyt ir užbaigt. Na, manau, po šios serijos viskas paaiškės. Nekenčiu tupų turkų, negaliu. Aš dar jiems už Sahin tepesi neatleidau biggrin.gif

Rašiau jau apie tą numerį, bandžiau ir aš jį žiūrėt, kad laikas neprailgtų ketvirtadienių belaukiant. Bet... ne mano jėgoms tas serialas. Nepernešu Ozdemir, o be jos dar ir ta iš karadenizo baisuoklė (persiprašau kam ji patinka, bet aš kito žodžio prie geriausių norų nerandu, tiesiog reto nepatrauklumo persona). O ir pats Furkanas man ten nelabai. Čia jis man žymiai labiau patinka, būtent dėl tų savo garbanų wub.gif Toks brandesnis, vyriškesnis, nenucackintas kaip tas jo Onuras. Ir vaidmuo man įdomesnis, ir partnerė superinė. Tobulai parinkta komanda, mano galva. Na, bet čia man taip atrodo, viskas skonio reikalas, kaip žinia smile.gif Man nepatinka cacos lialos biggrin.gif
Atsakyti

Visko gali būti, mane toks finalas tenkintų. Reitingas neblizga, o tuoj prasidės visokios Čukurovos ir tt.
Sakau, max norėčiau kokių 20 serijų. Galėtų iki naujų metų parodyt ir užbaigt. Na, manau, po šios serijos viskas paaiškės. Nekenčiu tupų turkų, negaliu. Aš dar jiems už Sahin tepesi neatleidau biggrin.gif

Rašiau jau apie tą numerį, bandžiau ir aš jį žiūrėt, kad laikas neprailgtų ketvirtadienių belaukiant. Bet... ne mano jėgoms tas serialas. Nepernešu Ozdemir, o be jos dar ir ta iš karadenizo baisuoklė (persiprašau kam ji patinka, bet aš kito žodžio prie geriausių norų nerandu, tiesiog reto nepatrauklumo persona). O ir pats Furkanas man ten nelabai. Čia jis man žymiai labiau patinka, būtent dėl tų savo garbanų wub.gifToks brandesnis, vyriškesnis, nenucackintas kaip tas jo Onuras. Ir vaidmuo man įdomesnis, ir partnerė superinė. Tobulai parinkta komanda, mano galva. Na, bet čia man taip atrodo, viskas skonio reikalas, kaip žinia smile.gifMan nepatinka cacos lialos biggrin.gif

Man irgi kokiu 20 seriju per akis butu.

 

Jooo, Sahin Tepesi galejo labai geras projektas buti  :cray:  :oh:

 

As gal is taves ir nuziurejau/prisiminiau kad toks numeris yra. Bet pries pradedama net nezinojau kas vaidina. Vasara kai laiko turedavau, per koki menesi suziurejau. Bet prasukdama, laaaabai stipriai, nes matesi kad rezisieriai ruke daug ir bet ko vietomis  :lol: Nucackinti labai ir man nepatinka, nu bet nemegstu as tu dideliu barzdu, nu niekaip. O dar jei usai, tai zudo mane visiskai. Jei Nejat neturetu tokios barzdos, butu patrauklesnis man, tos garbanos kaip ir nemaisytu  :ax:​ 

O ta is Karadenizo tai numeryje man ziauriai nepatiko. Karadenize tai jinai man visai nieko buvo, nu kol as ji ziurejau, nes meciau pries metus beveik, uzkniso galutinai. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 03 rugsėjo 2019 - 20:29
QUOTE(mazuliux @ 2019 09 03, 20:26)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Milagra" data-cid="72493681" data-time="1567521843">
<div>
<p>Visko gali būti, mane toks finalas tenkintų. Reitingas neblizga, o tuoj prasidės visokios Čukurovos ir tt.

Sakau, max norėčiau kokių 20 serijų. Galėtų iki naujų metų parodyt ir užbaigt. Na, manau, po šios serijos viskas paaiškės. Nekenčiu tupų turkų, negaliu. Aš dar jiems už Sahin tepesi neatleidau vartotojo įkelta nuotrauka
Rašiau jau apie tą numerį, bandžiau ir aš jį žiūrėt, kad laikas neprailgtų ketvirtadienių belaukiant. Bet... ne mano jėgoms tas serialas. Nepernešu Ozdemir, o be jos dar ir ta iš karadenizo baisuoklė (persiprašau kam ji patinka, bet aš kito žodžio prie geriausių norų nerandu, tiesiog reto nepatrauklumo persona). O ir pats Furkanas man ten nelabai. Čia jis man žymiai labiau patinka, būtent dėl tų savo garbanų vartotojo įkelta nuotraukaToks brandesnis, vyriškesnis, nenucackintas kaip tas jo Onuras. Ir vaidmuo man įdomesnis, ir partnerė superinė. Tobulai parinkta komanda, mano galva. Na, bet čia man taip atrodo, viskas skonio reikalas, kaip žinia vartotojo įkelta nuotraukaMan nepatinka cacos lialos vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>Man irgi kokiu 20 seriju per akis butu.</p>
<p> </p>
<p>Jooo, Sahin Tepesi galejo labai geras projektas buti  cray.gif  doh.gif</p>
<p> </p>
<p>As gal is taves ir nuziurejau/prisiminiau kad toks numeris yra. Bet pries pradedama net nezinojau kas vaidina. Vasara kai laiko turedavau, per koki menesi suziurejau. Bet prasukdama, laaaabai stipriai, nes matesi kad rezisieriai ruke daug ir bet ko vietomis  lotuliukas.gif Nucackinti labai ir man nepatinka, nu bet nemegstu as tu dideliu barzdu, nu niekaip. O dar jei usai, tai zudo mane visiskai. Jei Nejat neturetu tokios barzdos, butu patrauklesnis man, tos garbanos kaip ir nemaisytu  ax.gif​ </p>
<p>O ta is Karadenizo tai numeryje man ziauriai nepatiko. Karadenize tai jinai man visai nieko buvo, nu kol as ji ziurejau, nes meciau pries metus beveik, uzkniso galutinai. </p>

Nu ok, barzdą truputį prikirpt leisčiau, bet garbanų tai jau prašom neliest lotuliukas.gif Turiu aš silpnybę joms, nieko negaliu padaryt. Man ir Kivanc mylimiausias įvaizdis buvo ilgaplaukis Behliulis wub.gif Ir Boran Kuzum is Sahin tepesi savo garbanom pavergė. Dabar, kai nusikirpo, iš karto prarado pusę savo žavesio biggrin.gif Į jį tokį net nebūčiau dėmesio atkreipus. Ir su Furkanu tas pats. Žinoma, ne visiems tinka. Nė už ką neįsivaizduočiau ilgaplaukio pvz Ardučiaus lotuliukas.gif
Ir barzdikės gražios man labai gražu ir vyriška rolleyes.gif
Atsakyti
Milagra, Ardučiaus ir aš niekaip neįsivaizduoju ilgaplaukio ir barzdos biggrin.gif Mačiau jauno foto be barzdos, tai ne ne ne. Laukiu Kuzguno antro sezono, frago kitokio tikėjausi, bet tikiuosi serialas nenusivažiuos rolleyes.gif
Kol kas žiūriu Her yerde sen ir dar reikia Hercai su rusiškais subtitrais baigti žiūrėti kol nėra naujo sezono.
Atsakyti
Su subtitrais žiūrėti galiu tik tą seriją, kurios labai laukiau ir man baisiai jau įdomu. O šiaip gaila laiko ir akių 2 valandas skaityti ir niekur nesitraukti nuo ekrano. Aišku, kalbą mokytis tik taip. O jei pramogai, tai tik įgarsinimas. Per 2 valandas, kol žiūri/klausai seriją, galima daug darbų nuveikti ax.gif
Atsakyti

Nu ok, barzdą truputį prikirpt leisčiau, bet garbanų tai jau prašom neliest lotuliukas.gifTuriu aš silpnybę joms, nieko negaliu padaryt. Man ir Kivanc mylimiausias įvaizdis buvo ilgaplaukis Behliulis wub.gifIr Boran Kuzum is Sahin tepesi savo garbanom pavergė. Dabar, kai nusikirpo, iš karto prarado pusę savo žavesio biggrin.gifĮ jį tokį net nebūčiau dėmesio atkreipus. Ir su Furkanu tas pats. Žinoma, ne visiems tinka. Nė už ką neįsivaizduočiau ilgaplaukio pvz Ardučiaus lotuliukas.gif
Ir barzdikės gražios man labai gražu ir vyriška rolleyes.gif

Nu ok :D palikim garbanas, sutarem  :lol: Boran Kuzum ten labai zavingai atrode, tinkamai padartos garbanos labai liuks yra. O Arducis su garbanom ir ilga barzda - apsaugok Viespatie  :oh:  :cry2: tikriausiai atrodytu baisiai  :B Tvarkingos nedideles barzdikes tinka ir man, bet usu nekenciu 

Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2019 09 04, 08:18)
Milagra, Ardučiaus ir aš niekaip neįsivaizduoju ilgaplaukio ir barzdos biggrin.gif Mačiau jauno foto be barzdos, tai ne ne ne. Laukiu Kuzguno antro sezono, frago kitokio tikėjausi, bet tikiuosi serialas nenusivažiuos rolleyes.gif
Kol kas žiūriu Her yerde sen ir dar reikia Hercai su rusiškais subtitrais baigti žiūrėti kol nėra naujo sezono.

lotuliukas.gif nu va, neįsivaizduoju ir aš. Jis pats turbūt irgi. Ir tai yra minusas aktoriui, kaip aš jau daug kartų ant jo burbėjau biggrin.gif Reikia keistis, reikia norėt ir mokėt. Negali būti amžinu nucackintu gražuoliuku, saldainiuku. Kuzgun galutinai nusivyliau po frago, nežinau kaip čia nusiteikti žiūrėti.

QUOTE(mazuliux @ 2019 09 04, 21:23)
Nu ok biggrin.gif palikim garbanas, sutarem  lotuliukas.gif Boran Kuzum ten labai zavingai atrode, tinkamai padartos garbanos labai liuks yra. O Arducis su garbanom ir ilga barzda - apsaugok Viespatie  doh.gif  cry.gif tikriausiai atrodytu baisiai  cool.gif Tvarkingos nedideles barzdikes tinka ir man, bet usu nekenciu

Nu galėtų ardučis binladeną vaidint lotuliukas.gif

Nu ką, panašu, kad mano tatlikų dar neuždarys, jei jau tikroji Aylin atsirado bigsmile.gif Nes kontraktas buvo 13 serijų su kanalu, tai kam jiems naują liniją pradėti paskutinėj serijoj. O ir reitingas pakilo. Ypač AB, kas džiugina. Nu žiauriai žiauriai man jie patinka, seniai taip nepergyvenau dėl nieko, kad vėl reitingus stebėčiau tongue.gif O ir serija kokia nuostabi buvo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2019 09 06, 11:51)
lotuliukas.gif nu va, neįsivaizduoju ir aš. Jis pats turbūt irgi. Ir tai yra minusas aktoriui, kaip aš jau daug kartų ant jo burbėjau biggrin.gif Reikia keistis, reikia norėt ir mokėt. Negali būti amžinu nucackintu gražuoliuku, saldainiuku. Kuzgun galutinai nusivyliau po frago, nežinau kaip čia nusiteikti žiūrėti.
Nu galėtų ardučis binladeną vaidint

Fragas man toks siaip sau sakyciau, bet gal nenusivaziuos rolleyes.gif
Del isvaizdos tai pats Barisas nera manau prisirises, pats interviu yra minejes gali ir bazda nusiskusti, cia jau kurybines grupes gal kalte, kad jo nekeicia isvaizdos ax.gif
Kaip bebutu Arducio dar joks aktorius nenurungia ir nuo telefono ekrano beveik du metus nedingsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2019 09 06, 10:57)
Kaip bebutu Arducio dar joks aktorius nenurungia ir nuo telefono ekrano beveik du metus nedingsta biggrin.gif

Nu į jį pažiūrėt tai ir aš neatsisakau progai pasitaikius biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O bet tačiau, kad joks aktorius jo nenurungia gal truputį per skambu būtų sakyt biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2019 09 06, 12:07)
Nu į jį pažiūrėt tai ir aš neatsisakau progai pasitaikius biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O bet tačiau, kad joks aktorius jo nenurungia gal truputį per skambu būtų sakyt biggrin.gif

As daugiau omeny irgiturejau isvaizdos prasme, ne profesine biggrin.gif profesineje srity dar reikia jam augt, bet vis vien jei ir koks nedominantis serialas, filmas vis tiek ziuresiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 06 rugsėjo 2019 - 15:06
Hercai 13. Bölüm Fragmanı vartotojo įkelta nuotrauka
Įdomu kaip yra ir bus ...
Papildyta:
20 d. kaip kad žinia 1 serija II sezono. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 06 rugsėjo 2019 - 19:59