Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Viešpatėliau, kokie abu gražūs buvo ant to stogo dvaro Aslanbėjų...
Reyan man čia labai graži_kažkas kitaip...plaukai labiau pabanguoti... Apie tobulą figūrą jos jau net nekalbu...👍
Atsakyti
Palaispniui visi taškai dėliojasi 'i".

Buvome tikrai teisios (kas žiūrim) dėl kai kurių dalykų...

Teisingai Džichanas pasakė (Hazarui)- dėl tavo praeityje buvusios meilės dabar tiek teko ir tenka išgyventi, kad iki dabar srebiam...

Žinokit, garą valandą laiko jau kaip naują seriją žiūriu, ir toookios emocijos užvaldo, kad...


Džichanas su Hande nusivežė automobiliu Azatą į atokesnę vietą pasikalbėti dėl Elif ir vedybų su ja...

Jaučiu pati tuoj infarktą gausiu.........

Viskas, tyliu tyliu vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 01 lapkričio 2019 - 20:46

Kokia gera serija, vienu įkvėpimu žiūriu  :B nors visi rėkia, bet užtat santykius aiškinasi 👍

Aišku maloniausią paliks pačiam gale  :wub: 

Atsakyti
Azizė, tai rimtai kaip per kokį helovyną_nakčia ant sūnaus kapo... 👀
Šutka...
Kas ten žino koks širdies skausmas vaiką palaidojus, neduokD, nesvarbu tada niekas...


Indrijan, kaip manai, ar tai bus tas ir tai dėl ko ligoninėje atsidurs? 👀
Atsakyti

Bet jau ta Azize oskaro verta babulia už vaidyba, taip mokėti manipuliuoti. Man taip gaila Hazaro, jis taip stengiasi, bet nesiseka jam. 

Dėl laiško manai Hazaras atsidurs ligoninei, kažkas juos užtiks?

Atsakyti
Babulia, kaip kad sakai, pritariu, oskaro verta!👍
Tas Machmudas toks viską žinantis.....🤨
Į pabaigą 'susukom' mes savo spėjimo klausimais kaip kokios scenaristės 🙂 😏
Atsakyti

Aš įsitikinusi, kad Miranas nekaltas tikrai tikrai, arba jis pats nukrito ( bet šautuvas šalia) arba Firatas įsivėlęs. O jūs kaip manot? Serija buvo nereali, negalėjau net akių nuleisti :blink:  Ar matėt internete pilną RayMir bučinį :wub: . Aš galvojau, kad jis ją suvalgys :rolleyes:  tikras prancūziškas bučinys. Nu aš tokį bučinį mačiau tik pas Bihter su Bihliuliu. 18 serijų fanai laukė ir dar kokio sulaukė :wub:  :blink:  :blink:  :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrijan: 01 lapkričio 2019 - 23:34
Na 1000%


Ligoninėje gi jis sėdės....


Na, aš cielą gif'ą patingėjau daryti, tai va čia kroatų,
kroatų forume išskaidytas meilės bučinys molekulėmis vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Dar labiau buvo 'išskaidytas' porai kadrų, na bet aš jau nedėjau... tingėjau 'suspausti'
Atsakyti

Visas internetas pas mane lūžta tuo mažyčiu 4min bučinuku 😂😂😂❤❤❤

Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2019 11 01, 23:33)
Aš įsitikinusi, kad Miranas nekaltas tikrai tikrai, arba jis pats nukrito ( bet šautuvas šalia) arba Firatas įsivėlęs. O jūs kaip manot? Serija buvo nereali, negalėjau net akių nuleisti blink.gif [.........]
Čia daugiskaitos prasme ar man asmeniškai kreipinys? Jei man, tai prašau kreiptis į mane Tu vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:
QUOTE(Indrijan @ 2019 11 02, 00:21)
Visas internetas pas mane lūžta tuo mažyčiu 4min bučinuku 😂😂😂❤❤❤
vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Kreipiuosi ir į tave Visgi ir turėtų prisijungti Žalia rūta. Abiejų komentarų labai laukiu.👍

Tai kaip manai Visgi, kas atsitiko Hazarui?

Atsakyti
Indrijan, o tu jau pažiūrėjei su vertimu? Ką tu manai? mirksiukas.gif





Padrikai šiek tiek, dalį kol kas pastebėjimų ir minčių.
P.s. po vakarykštės serijos iškart nuėjau miegoti, o atsikėlus- tiek visko prisižiūrėjau ir prisiskaičiau, kad vos įstengiau dėmesį sutelkti, susikaupti, kad seriją pažiūrėti su vertimu (subtitrais).

vartotojo įkelta nuotrauka


Matyti galima tik vartotojo įkelta nuotrauka Tai, kas, svarbiausia, akimis nematoma.
Tai, apie seriale pasakojamą mums istoriją ir apie tai, kas rodoma mums, žiūrintiems, nuo pat 1-os serijos, ir sekantiems kiekvieną istorijos įvykį ir faktą...


vartotojo įkelta nuotrauka

Tas Mirano sapnas pranašingas....su tuo pasirinkimu… Žiauru buvo… Man šalta vakar pasidarė nuo to epizodo… Rimtai. Namuose buvo +24, bet taaaaip šalta pasidarė, kad nuėjau kojines užsimoviau, džemperį apsivilkau ir net džemperio kapišoną užsimaukšlinau.
Bet gi tikrai, esamu laiku, Miranas apart Reyan, jos vienos vienintelės nič nieko gi neturi vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Reyan labai malačius, nepasiduoda. Moteris turi būti gudri santuokoje; vyras - šeimos galva, o žmona - kaklas, ir ta, kuri prisodrina jį deguonimi, priverčia greičiau pulsuoti ir cirkuliuoti...vartotojo įkelta nuotrauka


Tas atėjimas Reyan į trobelę... kaip šauksmo Mirano vedina atėjo…

vartotojo įkelta nuotrauka


Man buvo taip gerą matyti ir miela girdėti tą Azato ir Elif pokalbį… užuomazgos link abipusės simpatijos, o tai jau gerai!

Patinka ta bendrystė šioje serijoje parodė, kuri apjungė šį ketvertuką; Miraną, Azatą, Reyan, Elif, + Hazaras. Ypatingai džiugina, kad Azatas ir Elif priereikalo tsakant


Miranas taip bijo išgirsti tiesą, taip priešinasi...
Pasąmonėje pas jį tūno ta tiesa, tik dar pripažinti nenori. Na nieko, mes kantrios, labai kantrios, kaip ir Reyan, palauksim.


vartotojo įkelta nuotrauka


Atkreipėt dėmesį- jis niekada nemini tėčio, niekada, jokių prisiminimų, tik mamą, mama jam brangiausias, didžiausias ir mylimiausias meilės švyturys vaikystės prisiminimuose.


Gerai, kad mažai šioje serijoje rodė Yaren, ta asaba mane destruktyviai veikia, eina ji geriau šieną ravėti, mažiau makaluosis prieš akis, ir be jos užtenka
Labai įdomu kas toliau numatyta su jos personažu veikti. Mažum tikrai Fyratui adresuota bus vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 02 lapkričio 2019 - 17:25