Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Aš žiūriu iš kart su vertimu, kaip patogiai šakis, taip mergiška gerai verčia. Bet vistiek vėliau dar pažiūriu, gal ko pražiopsojusi nebučiau...😮😮

Matyt tėvas nebuvo toks jau tėviškas geras, kad prisimintu. Gal ligoninėje kokio kraujo reikės ir Mirano tiks, ot geras būtų. O įdomu kas tą laiškelį iš kišenės ištrauks, gal Rajan?

O ta lakūdra Jeren iš vis nesuprantu kam ji reikalinga, jau toks bereikšmis personažas. Aš ir Firatui jos nenoriu, kad paskui rodytusi Mirano namuose, oi ne ne. :hmm:​ 

Kol frago nedavė, man vis kyla klausimas, ar Miraną pašovė, ar jis nukrito? Kaip manai Visgi?

Atsakyti
"Hercai" muzikiniam fonui, intarpams ir pan,.- 12 points! vartotojo įkelta nuotrauka


Reyan nieku gyvu savo mylimo žmogaus tokioje pelkėje nepaliks, jau jai čia net orumo klausimas, man regis.
Mažais žingsniais, kad ir labai mažučiukais, bet sutelkus valią, meilę ir kantrybę, nusiteikusi išplėšti Miraną iš širšių lizdo ir nesvarbu kaip tektų laviruoti- ar ruletę žaisti, ar vabank, ar per kančias į žvaigždes, ar sukandus dantis... Mažiausiai apie save ir savo jausenas dabar galvoja finisho etape labui mudu abudu.



Bučinys buvo toks išlauktas pagrindinių personažų ir gerbėjų serialo, kad ohovartotojo įkelta nuotrauka



O bučinys, kaip kad žinia, turkiškuose serialuose, kai kuriuose, tai ypatingai išlauktas esti, kad tai kartais prilygsta kaip metų dovanai, įvykiui vartotojo įkelta nuotrauka



Tai kaži kas laukia kai bus .... vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Tas žmogus buvo specialiai pakištas, tam, kad raštelį/žinutę Azizė perduoti. Maskuojantis manevras kitaip tariant. Tik kim tas žmogus, kim? Jis šįkart išgelbėjo Azizė. Kodėl?


Kodėl Nasuchas nusprendė nesikraustyti atgal? Nesupratau.
Blin, ką būtent slepia Nasuchas kas susiję su Hazaru, jo tarnavimą karuomenėje laikotarpį/ ar tą lemtingą penktadienį? Jis su Azizė sudarė kažkokį sandėrį dėl Hazaro-Dilšach meilės santykių? Abipusią naudą kažkokią? Kas per nutylėjimas…



Bet tai koks Hazaras mylintis savo dukrą..
_ Я вынужден ради своего ребёнка, вынужден даже ради её любимого человека.


Fyratas… per daug sau leido šįkart, ir apmaudu, kad viską sustūmė ant Mirano, dar ir įsižeidė, lyg Miranas sakytų netiesą, gi ne kartą pats atropartuodavo Azizė žingsnius Mirano. Matyt pats jau pamiršo... Bet aš nepamiršau. Nemėgstu dviveidžių.


Hazaro ir Esmos pokalbį gal 3 -4 žiūrėjau.
Gal Esma rimtai kokia Dilšach sesuo ar teta? Kas ten per vaikas? Kas jos vaikas? Machmutas? Dėl Machmuto ji Azizė skolinga jaučiasi?
Ji gi I-me sezone yra sakiusi, kad gyvenimas neapdovanojo motinyste… Tik niekaip negaliu atsiminti kam Esma ten taip vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Azizė tikrai nieko švento nėra. Jei jau lankant savo sūnaus kapą mirštančia gulbę vaizduoja meluojat raudomis, tai vienu žodžiu man trūksta žodžių… Eina ta Azizė nežinau kur, bet tegu eina, kad tik mano akys nematytų.


Gerai, kad Geniul dabar persijungus į paieškas ir ReyMir jai dabar nė motais, ji savo kosmose ten kažkur...


Daug paralelių mačiau, girdėjau sakant vartotojo įkelta nuotrauka
Ypatingai patiko ši (o I-me sezone buvo atvirkščiai, Reyan Mirano akyse parodyta buvo)


vartotojo įkelta nuotrauka


Azizė išvykus į Karsą. Mano galva, spėju, tai yra nukreipiantis dėmesį manevras. Azizė tiesiog šiaip sau nieko nedaro, viskas tik iš išskaičiavimo... Tegu išvyksta, kad ir į Marsą vartotojo įkelta nuotrauka


Hazaro labai gailo man buvo. Esma ne tą pagrindinį laišką jam į rankas įdavė, tą kitą.
Kitą laišką matyt kažkas kitas pamatys/ras/bus adresuota, bet tai nebus Hazaras. Tikriausiai. Spėju.
Kad Reyan, ir nemanau, nes tuomet jai tuoj pat kiltų klausimas brolis-sesuo...


Man tie posūkiai su ligonine patinka, kaip I-me sezone dėl Giul rašiau, matyt ne veltui ta kulka likusi, mažum kada išplauks aiškumai ta linkme, tarkim Miranas bus kraujo donoru ar pan,..
Įdomu dar kaip čia bus su Hazaru... mažum Miranas pagelbės jam, nežiūrint į nieką, peržengęs per save. Norėčiau, kad tai būtų, nutiktų. Labai.


Kai pagalvoju, tai jis čia tik mažą dalį tiesos sužinojo, ir jam tai skaudu, o kai sužinos viską, tai kaip skaudu turės būti…...Liutfan, kad tik kaip nors jis visą tai ištvertų…


Indrijan, man regis Hazarą kažkas nuo laiptų nustūmė, o jei dėl ginklo, tai gal ir pats Miranas kaukštelėjo patamsėje, nes Hazaras kaip suprantu gi ne pro pagrindines duris įėjo...
Nepatinka man tas Azizė išvykimas, Machmuto kontrolė namų apsauga....viską jis žino...




Ot žulikai, tai iškirpo serijoje, neparodė pilnai, v ž cenzūra vartotojo įkelta nuotrauka
Tutkulu Aşk - Hercai 19.Bölüm

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sveikos gyvos, gerai dariau, kad nekišau nosies, kol nepažiūrėjau serijos. Nors.. 5 min iki filmo, FB pamačiau gifą su Hasaru.

Tik į pabaigą jau kiek man pabodo man tas pats per tą patį, - Miranai, nebėk, atsimerk.. aš su tavim.. Uch, ne mano kantrybei biggrin.gif

Na, tai nuo pradžių.. kad jau nesimiega man 3 nakties po serijos biggrin.gif

Kaip ir nieko nesužinojom šią seriją, ko nebuvom žinojusios.. Nei kodėl tėvas taip nemyli (ar visai nemyli) Džachano, nei aiškiau dėl įvykių prieš 30 metų.

Tik naujų mįslių rėmai:
1. Azizės nauji planai sesei.
2. Kars'o misija. Ne gi tik tam, kad Miranas atbėgtų iš paskos? unsure.gif Gal unsure.gif
3. Na, gal tik nauja, t.y. 100 proc., kad yra trečia šalis. Aišku, pirma mintis - Mirano mama.. O šiaip - kur Mirano mamos giminė? Tai žo, žaidžia kažkas su Azize, bet ji net nenumano - kas. Bet tas kažkas - viską tobulai žino. VISKĄ.
4. Firatas, akivaizdu, Miranui draugas nebus.
5. Azatui mintis apie Elif nepasirodė kosmosas bigsmile.gif

Oj, Esma, tai sterva. Imk, Hasarai, čia man buvo patikėta. Pipppeccc, kaip niekur nieko, po keliasdešimt metų rado laiko. Nes gi TĄ NAKTĮ negalėjom. Gyvenam skirtinguose planetose, be telefonų. Ir dar ne gana, kitą laišką. Na, kad per gerai nebūtų.

Ir jūs man paaiškinkite. Tai Esma ir Azizė žino, kad Rejan ne Hasaro dukra? Ar čia tipo tegu mylisi su sese, taip jam ir reikia, bus dar didesnis šokas? Ar ir čia kraujomaiša yra dzin, kaip su pirmos eilės pussesere?

O dėl Mirano tėčio.. akivaizdu, kad jis buvo mažas, net mamos neatsimena, aš kažkaip to nepajutau, tos paralelės, kad tik mama..

O dėl kulkos, tai normalu, kad lieka. Nes pašalinti iš tiesų dažnai būna labai pavojinga. Bet Hasaro sužeidimas atrodo rimtas. Galvos trauma, tiek kraujo.. Praras atmintį? biggrin.gif

Tai kodėl nėra naujo frago? Pirmą kartą!

Kas dėl bučinio, tai dar ir Kara Sevda buvo visko - daug bučinių, sekso.

Bet mane labiausiai sujaudinęs vis tiek lieka šis, širdis buvo net kone sustojus biggrin.gif Aišku, buvau dar gerokai jaunesnė, gal tai turėjo įtakos biggrin.gif Bet ten scenos prologas buvo jau karštas biggrin.gif https://www.youtube....h?v=pTg3bx9bWzA
Ir laukta ne 19 serijų, o 3 sezonus 19 serijų biggrin.gif

Gaila, kad čia iškarpė, pusė malonumo atėmė frusty.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 03 lapkričio 2019 - 03:17
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 11 03, 03:13)
Oj, Esma, tai sterva. Imk, Hasarai, čia man buvo patikėta. Pipppeccc, kaip niekur nieko, po keliasdešimt metų rado laiko. Nes gi TĄ NAKTĮ negalėjom. Gyvenam skirtinguose planetose, be telefonų. Ir dar ne gana, kitą laišką. Na, kad per gerai nebūtų.

Ir jūs man paaiškinkite. Tai Esma ir Azizė žino, kad Rejan ne Hasaro dukra?

Ir laukta ne 19 serijų, o 3 sezonus 19 serijų biggrin.gif
Man ir nesuvokiama, kaip taip galima, kaip įmanoma be savigraužos gyventi tiek metų. Dabar prabudo matai. Labai noriu sužinoti, kodėl ji tiek metų buvo Azizė marionete.
Gaila, kad trigrašio neįkiša Sultan, galėtų Miranui ką nors leptelt dėl jo mamos, ji irgi nemažai žino, gyveno po vieno stogu su jo mama, vis tik žmonos brolių buvo.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka



Žino Esma ir Azizė. Pokalbį jų rodė I-me sezone, dar Azizė pasakė, kad
- Miranas niekada nesužinos kad aš tai žinojau.
Azizė sesuo Hanifė ne veltui Šadoglų davre nuo jaunystės tarnauja, todėl Azizė ir žinojo visą tą laiką apie kiekvieną žingsnį šeimos narių.



vartotojo įkelta nuotrauka Laukia 19 serijų, iki gegužės, ir baigsis. Sakė neis į trečią sezoną, nekartos svetimų klaidų. Žinau, kad žinai tai vartotojo įkelta nuotrauka
Kanuose per pristatymą buvo afisha, kad serialas šis 48 serijų.
Per akis. Dar iki gegužės reikia dagyventi vartotojo įkelta nuotrauka nes žiūrovai įnoringi ir kaprizingi, ne taip paprasta juos sudominti, o ypač išlaikyti, kai pasiūla ir konkurencija milžiniška.
Dar ir taip gerai, kad turim tai ką turim. Įdomu, ką po jo pasibaigimo aš taip pat žiūrėsiu kvapą užgniaužus ir dar su tokiais narpliojimais vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 11 03, 03:13)
Bet mane labiausiai sujaudinęs vis tiek lieka šis, širdis buvo net kone sustojus biggrin.gif Aišku, buvau dar gerokai jaunesnė, gal tai turėjo įtakos biggrin.gif Bet ten scenos prologas buvo jau karštas biggrin.gif https://www.youtube....h?v=pTg3bx9bWzA
Aaaa, žinau tai, o ta daina ilgai buvo mano grojaraštyje kaip viena iš mėgiamiausių, automobiliu važiuojant dažnai pasileisdavau ant garso ir padainuodavau dar biggrin.gif Ačiū tau, kad priminei 4u.gif
Florence + The Machine - Never Let Me Go
Atsakyti
Dar 19 serijų blink.gif
Atsakyti
Na taip, dar 19 (jei viskas gerai). Paslapčių mes tai daug dar turim. Svarbu tik, kad viskas ok būtų, kad stabiliai laikytųsi.
Į mėnesį po 4 serijas, ne tiek ir daug. Kitą mėnesį prasidės šventės, tai ir vėl keletas savaičių be serialų sėdėsim, nerodys turkai... o kur dar religinės šventės. Praėjusiais metais man regis geras 3 savaites serialų nerodė.


Na negaliu kokia man charizmatiška ir daili ReyMir pora wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Koks jis patenkintas buvo, kad ji atsivijo jį, ieškojo ir rado, net šyptelėjo, oi gudročius ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Kas ką naujo žiūrit? Ketinat žiūrėti?
Žalia Rūta, ar pavyko tau ką nors rasti žiūrėtino, kaip kad norėjaii?
Ką tu Indrijan žiūri? Ar apart "Hercai" nieko?


Naujų, kai startuos, tai pažiūrėsiu po porą serijų, kad suopratį turėti kas yra viduje; kas, apie ką ir su kuo valgoma, nors turinys maždaug aiškus ir taip. Bet mažum rasis koks perliukas kuris užkabins, tik tiek, kad bent jau dabar, pažiūrėjus ir tuos fragus naujų ir be fragų tų naujų kurie dar neturi jų, o tik aprašymai preliminarūs, tai ant tiek viskas neįdomu, kad net ir su buvusiais pamėgtais aktoriais nesudomina žiūrėti, jau apie kitus aktorius tai net nekalbu, na, nebent išlįs koks naujas kaip Pilypas iš kanapių.


Šitas naujas "Güverci" t.y. jame muzika į pabaigą man kažkuo priminė serialą "Asi", o tas jų bėgimas (pagrindinės poros) tik pamačius pirma asociacija su Menkshe ile Halil, kur su Kivančiu Tatlutugu, jų pabėgimą man priminė.

"Güvercin"

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Man irgi aktoriai labai gražūs. Rejan - tai tobula. Ech.. net pavydu biggrin.gif

Nieko neturiu ką žiūrėti, gal trauksiu kokią senieną, kaip didingas amžius biggrin.gif

Iš naujienų ne kažką, vien į posterius pažiejus - dedulės kažkokie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 11 03, 13:47)
Man irgi aktoriai labai gražūs. Rejan - tai tobula. Ech.. net pavydu biggrin.gif

Nieko neturiu ką žiūrėti, gal trauksiu kokią senieną, kaip didingas amžius  biggrin.gif

Iš naujienų ne kažką, vien į posterius pažiejus - dedulės kažkokie biggrin.gif
Skaičiau, kad 10 valandų vien tik tas filmavimas ant tilto truko. Įdomu kiek dublių buvo? Neteko niekur skaityti, nežinai?

Jei ką įdomaus rasi- šūktelk ir man mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

______________

Aš niekaip negaliu suprasti, iš galvos man neišeina, kaip, kodėl, po "Soz" Tolga Santas pasirinko "Ferhat ile Sirin"... Nėra jis mano favoritas, "Gunesi Kizlari" man jis net nepatiko, bet po "Soz'e" matyto jo personažo charakterio vidinio tvirtumo ir tame vaidmeny (ne skystalas koks), tai man dabar įdomu kaip jis čia, koks čia jo personažo charakteris bus. Būtinai pažiūrėsiu.
P.S. nežinau kodėl, bet pažiūrėjus fragmentą, pirma mintis: noriu, kad Banu ir Ferhatas būtų, o ne Leyla ir Ferhatas.
Pagyvensim pamatysim kaip čia bus.
Papildyta:
Na žmonės pavaro vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka Greit sąsają rado vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Ir kaip sumąstė Hande Azizė vardą duoti vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Na aš žiūriu tris per lt kanalus: labai patinka "Paskolinta meilė" (Kiralik ask) ir "Našlaitės" (Kirgin cicekler) o dėl vaizdo tik užmezdama aky "Svajoklė" (Erkenci kus). Nesenai pradėjau žiūrėti, bet labai palengva neskubėdama "Karagul" - toks mano stiliaus serialas, didelio susidomėjimo nėra, gal mesiu kada, bet kolkas kabina.

Iš naujų nelabai kas sudomintu, bet vieną aky užmesiu tikrai kur Hilal Saral ruošia naują serialą nepamenu pavadinimo. Ir sudomino "Babilon" su Halit Ergenc. 

Atsakyti
https://www.youtube....h?v=yMwpLgie0ec


Tai gyvas ar ne, kaip manote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 03 lapkričio 2019 - 19:03