Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Tikrai nemirs 🤨 Bet va Miranui dabar tai nepavydžiu 🤨 Vedama link to, kad turės dabar aiškintis ir sužinoti kas vis tik tai padarė 👀 Turės kažkaip gi jis įrodyt, nebent Hazaras atsigavęs pirmas papasakos.
O dar ir pats atėjęs pas juos_grasino Hazarui visiems matant. Atsisuko aplinkybės prieš jį. Teks kažkaip dabar kapanotis.
Elif matė? O gal raštelį perskaitė?
Atsakyti
Pamoka prevenciškai bus Miranui. Žinos dabar ką reiškia, kai tavimi nieks netiki, kai sakai- aš nekaltas. Nusileis truputi ant žemės, pajus savo kailiu tą nemalonę 🙂
👀 Gal Esma jam vėliau tą raštelį atiduos? Tą antrąjį, kur jo mama Hazarui rašė, kad Miranas jo sūnus 👀
Papildyta:
Gal kraujo donoru Miranas bus Hazarui? Bus tas kuris išgelbės, ir/ar paaiškės, kad jo sūnus 🤔 🤔
Įdomu kas slepiasi už viso to 👀
Papildyta:
Kad ateina Hazaras į Šadoglų dvarą_žinojo apie tai vienintelė Esma (kai jis jai skambino ir sakė, kad ateis).
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 11 03, 20:59)
Elif matė? O gal raštelį perskaitė?

Sunku suprast dėl ko..

Nežinau, man keista, jei liko pusė serijų, o dabar bus atskleistos didžiosios paslaptys, kad tėvas ir sūnus.. Esu linkus manyti, kad Esma neišgyvens unsure.gif

Ne gi Rejan tiki, kad Miranas kaltas? Bet gerai, pats bus priverstas dar labiau atsipeikėti.
Atsakyti
-А если бабушка еще что то придумает?
-Не будет ничего подобного! Я не позволю!


vartotojo įkelta nuotrauka

Aš jau ten niekuo nepasitikiu. Elif tik.
Atsakyti
Hazaru aš irgi tikiu.
Atsakyti
Bet na tikrai, dar žiūrint tada pagalvojau, kaip Hazaras ruošiasi prasmukti pro apsaugą tų namų; nakčia, tokiame amžiuje, paslapčia, priešų tvorom ir stogais laipioti... O tie namų laiptai, tai neduokD, nusiridensi ir kaulų nesurinksi vartotojo įkelta nuotrauka

Azatas tada prasmuko, todėl, kad Azizė buvo sąmoningai tokį nurodymą sargybai davusi- praleisti, netrukdyti jam, tegu įsmunka.

Gal tą naktį rimtai patamsy susidūrė su Elif, abu išsigando ir Hazaras nusirideno žemyn, o ta ir įsispraudus kampe iš išgąsčio, kad taip nutiko. Na, bet man regis ji prisipažintų, jei taip.

Azizė tai jau labai rami vartotojo įkelta nuotrauka
Pro Machmutą tai jau ten niekas neprasmunka, Machmutas tai ne Fyratas.
Sultan? Na, nežinau nežinau. Greičiau patikėčiau, kad Gionul. Kas jai, kai pati save peiliu padūrė reikalui esant vartotojo įkelta nuotrauka

Miraną sąmoningai pakišo arba nelaimingas atsitikimas.

Ten žingsniai gali būti ir Mirano, pribėgo, kad padėti, arba.... kažkas nubėgo/pabėgo. Negaliu suprasti.


Įdomu, ar Fyratas kuo nors Miranui padės šioje situacijoje vartotojo įkelta nuotrauka Ar pats Fyratas patikės, kad Miranas nekaltas. Tikriausiai taip.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Ir reikėjo gi ramų sekmadienio vakarą tokio frago vartotojo įkelta nuotrauka ramybę sudrumstė vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Viskas gerai. Taip ir turi būti.
Atsakyti
Visgi, o gerai suprantu, kad realu, jog Fyrančikas gali būti Sultan sūnus? Tai ko Gionul DNR nepadaro, vienas ir du gi, pati gi įtarinėja.
Atsakyti
Žalia Rūta, man tai tikėtina, kad jis-tasai; kam Azizė saugojo savo kambaryje jo įvaikinimo liudijimą, turtas visas jam perrašytas, o ne Machmutui pvz.

Toks sumanymas- nestambuliška versija, be greitų variacijų taip sakant, koloritas serialo kitoks, savitas jis, kuo ir šarmingas. Todėl taip palaipsniui, ne laikas dar matyt vartotojo įkelta nuotrauka



O gal čia Fyratas prikišo nagus prie Hazaro... vartotojo įkelta nuotrauka Jis tai žino dabar, kad Esma ir Hazaras nuo senų laikų pažįstami, nepatingėjo net paskui Esma pasekti, ko pasekoje vos net savo pačios mamos Esmos neįdavė Azizė. Gal viską ir atraportavo Azizė. O Azizė Esmą jau ir taip ne juokais įtaria, yra tikra, kad ji kažką slepia vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Babulia tai triumfuoja, o Elif tai tikrai labai išsigandusi, įsibauginusi, kaip nesava, kaip siaubo filme man vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Mano galva, Reyan pirma turėtų sužinoti tiesą, kad ji ne Hazaro dukra, o tik paskui Miranas, kad jis sūnus Hazaro.
Tik aš nelabai įsivaizduoju kaip Esma gali leisti jai būti kraujo donoru, kai žino, kad Reyan ne Hazaro... Gi išplauks į paviršių tai kas nutylima tiek metų vartotojo įkelta nuotrauka


Čia ši tokia situacija frage ne šiaip sau; išplauks kokia tiesa ar bent jau įtarimas/abejonės atsiras ir užsibaigs serija penktadienį su intriga vartotojo įkelta nuotrauka


Reyan apsikeis vietomis su Miranui, bus dabar sunku jai, šįkart ji maldaus atleidimo vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Tik dabar pažiūrėjau anonsą su vertimu.
Tai sako, kad mirė.. Tampo čia mus už ūsų biggrin.gif
Atsakyti
Be šansų 😄 Neklausyk ka ten sako 😄
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 11 05, 01:25)
Be šansų 😄 Neklausyk ka ten sako 😄

Bet čia gi chrestomatija, kad kažkas per vidurį serialo turi mirti. Tai aš vis "laukiu"...
Atsakyti
Žalia Rūta, bet gal tik ne vienas iš pagrindinių ir raktinių personažų vartotojo įkelta nuotrauka
Negali jis taip beprasmiškai mirti, tiesos nesužinojęs. Miranas nežino, Šadoglų ir Aslambėjų didžioji dalis dar to net nežino... Didžioji intriga prarastų savo prasmę.
Tik tik pradėjo judėti link to, čia gi esminė paslaptis, nes tas intikam ir yra šito reikalo sraigtelis (kad Miranas yra Šadoglų).
Tu įsivaizduok_Hazaras miršta, Miranas sužino tiesą, ir kas tada? Jaučiu jis išties nusišautų vartotojo įkelta nuotrauka dėl savigraužos, dėl to, kad net galimybės neturėjo atsiprašyti už viską... Įsivaizduoji kaip baisiai būtų? vartotojo įkelta nuotrauka Ant mamos kapo rauda, tai paskui ir nuo tėvo kapo nenueitų. Tu ką, nepranašauk nieko su mirtimi, baik vartotojo įkelta nuotrauka aš nenusiteikusi tam biggrin.gif tik ne Hazaras vartotojo įkelta nuotrauka

O tavo akimis- kas tai galėtų būti, kaip tai nutiko?





_________
_______________________________


Džiugu man, kad Nedimas atsistojo ant kojų (pagreitintu būdu, su stebuklinga medicina) ir grįžo į savo namus, kaip namo ir visų tų turtų savininkas. Va tik dabar ir prasidėjo 2 sezonas, mano akimis, visas įdomumas tik dabar ir prasidės vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Klius dabar tai šaraškinų kontorai kuri jį skriaudė.
Norėčiau matyti jį poroje su ta blogiete Džeren. Man regis ji turėtų pasikeisti, nėra ji giliai širdy bloga, o juolab ji yra oficiali Nedimo žmona, kad ir kaip besuktum, dar ir vaiką jos sau jis prisipaišė vartotojo įkelta nuotrauka Apdėjo jis ten visus.
Tai čia dar Džeren nematė savo vyro grįžusio, bus įdomu kaip pamatys ir susidurs akis į akį... Neįsivaizduoju kaip jie viename kambaryje bus, kaip į akis pažiūrės kai taip jį skriaudė būnant neįgaliu. Man regis jis ją pakeis, bus aşk, priešingybės traukia vieną kitą. Norėčiau aš, kad taaaip būtų vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti