Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Sveikos, aš tai pradėjau senus serialus kuriuos mačiau prieš kelis metus vėl žiūrėti ax.gif Dabar Ask I Memnu žiūriu, tokia nostalgija Kivanc čia toks berniokas wub.gif
Atsakyti
Kol atpažinau Can Yamaną biggrin.gif Karininką vaidina?
Atsakyti
O as Atiye baigineju ziureti per Netflix ax.gif
Yra kelios siurpesnrs vietos, bet visumoje tikrai geras serialas
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 11, 23:56)
Kol atpažinau Can Yamaną  biggrin.gif Karininką vaidina?


Jis armijoje apie mėnesį bus, ten turėjo nusikirpti plaukus ir barzdą nusiskusti biggrin.gif Labai pasikeitęs, kai pamačiau foto nepatikėjau, maniau kad sena, nes toks atjaunejes ir į tėvą man dabar panašus biggrin.gif Na man asmeniškai jis gražesnis su plaukais ir barzda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2020 01 12, 11:26)
Jis armijoje apie mėnesį bus, ten turėjo nusikirpti plaukus ir barzdą nusiskusti  biggrin.gif Labai pasikeitęs, kai pamačiau foto nepatikėjau, maniau kad sena, nes toks atjaunejes ir į tėvą man dabar panašus  biggrin.gif Na man asmeniškai jis gražesnis su plaukais ir barzda  ax.gif

Kad jau yra, nes mačiau fotkę, kaip valgo su visais.
O ką jis ten veikia?
Atsakyti
Kardinaliai pasikeitęs, pamenu, kai pamačiau, tai apšalau. Nepažinčiau iš karto tai tikrai jei nebūtų nuotrauka su prierašu ar buvusiu imidžu parodyta. Jam tinka tokie trumpi plaukai, atjaunėjęs kaip reikalas.
Su ilgais jis buvo schmoll.gif
Man regis karininką jam net labai tiktų vaidint, o su jo fiziniu pasirengimu tai juo labiau rolleyes.gif
https://im.haberturk...06_1200x627.jpg
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 12, 10:55)
Kad jau yra, nes mačiau fotkę, kaip valgo su visais.
O ką jis ten veikia?


Aha kelios dienos jau yra, privaloma tarnyba, bus menesį, kiti gal ilgiau būna, nežinau 🤔


QUOTE(Visgi @ 2020 01 12, 11:28)
Kardinaliai pasikeitęs, pamenu, kai pamačiau, tai apšalau. Nepažinčiau iš karto tai tikrai jei nebūtų nuotrauka su prierašu ar buvusiu imidžu parodyta. Jam tinka tokie trumpi plaukai, atjaunėjęs kaip reikalas.
Su ilgais jis buvo schmoll.gif
Man regis karininką jam net labai tiktų vaidint, o su jo fiziniu pasirengimu tai juo labiau rolleyes.gif
https://im.haberturk...06_1200x627.jpg


Aš manau gražiam žmogui viskas tinka 😄 o Can tikrai, jis ir atrodo tinkamas tokiai rolei, gal ir pamatysim jį kitam projekte kokiam panašiam su uniforma 😉 Bet man gražiau su barzda, vyrus tokius mėgstu, o ir jam tinka labai mano manymu, del plaukų ilgų nebuvau super fanė, bet bežiurėdama irgi pripratau biggrin.gif Idomu kaip atrodys po jos, ar gryš atgal į savo buvusį įvaizdį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otea: 12 sausio 2020 - 17:56
kada sulauksime Hercai naujos serijos? ax.gif
Atsakyti

Hercai rodys 17 dieną penktadienį, pagaliauuuuu :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:​ 

Atsakyti

Kai Hercai nebesulauki, pažiūrėjau su Beren Saat tą Atye, nu labai patiko. Toks ne visai turkiškas, nevisai amerikietiškas, truputi ta fantastika taip tiko. Vienu žodžiu - patiko, rekomenduoju kas dar nematėt👌

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrijan: 13 sausio 2020 - 20:00
Aš pradėjau žiūrėti "Našlaitės", tikiuosi neatsibos, nes serijų daug ax.gif
Atsakyti
Nuo Vasario mėnesio per LNK ( reklama girdėjau kai buvau kitam kambaryje del kanalo nesu 100% tikra) pradeda rodyti Zalim Istanbul 😊 Aš jį per rusus žiūriu ax.gif
Galėtų ir Hercai rodyti wub.gif
Atsakyti