Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Vakar pažiūrėjau paskutine Žiauraus Stambulo serija. Verkiau. Pabaiga patiko visai smile.gif
O dar prieš porą dienu baigiau Ask laftan anlamaz, tai nusivyliau pabaiga belekaip... Tiek kiek patiko pradžia tiek nepatiko pabaiga...
Dabar likau su Sefirin Kizi, žiūrėsiu antra serija ir laukiu naujų serialų 🙂
Atsakyti
Bay Yanlis pirma serija visai gerai susižiūdėjo. Patinka man tokie serialai ypač vasarą. Lengvi, linksmi, bet vat kad idėja tai tokia gan nuvalkiota, ziuri ir jau žinai kas bus 😂
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2020 06 25, 08:45)
Vakar pažiūrėjau paskutine Žiauraus Stambulo serija. Verkiau. Pabaiga patiko visai smile.gif
O dar prieš porą dienu baigiau Ask laftan anlamaz, tai nusivyliau pabaiga belekaip... Tiek kiek patiko pradžia tiek nepatiko pabaiga...
Dabar likau su Sefirin Kizi, žiūrėsiu antra serija ir laukiu naujų serialų 🙂

Man nelabai patiko, nes nueita lengviausiu keliu. Nebuvo įdomi pabaiga.

Ask laftan anlamaz - blogai baigėsi? blink.gif Aš tai viena akim tik žiūrėjau, kaip tik liko paskutinės serijos.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 06 29, 23:59)
Man nelabai patiko, nes nueita lengviausiu keliu. Nebuvo įdomi pabaiga.

Ask laftan anlamaz - blogai baigėsi?  blink.gif Aš tai viena akim tik žiūrėjau, kaip tik liko paskutinės serijos.

Ne blogai bet mano akimis per greitai ir neišbaigtai. Jaučiu kaip čia kažkas rašė kai turkai mėgsta pagal reitingus mato kad neina ir skuba pabaigt. Pvz labai įdomu buvo apie kitus veikėjus kaip viskas baigėsi ypač su Tuval smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 06 29, 22:59)
Ask laftan anlamaz - blogai baigėsi? blink.gif
Anaiptol mirksiukas.gif
QUOTE(BigBang @ 2020 06 30, 06:48)
Pvz labai įdomu buvo apie kitus veikėjus kaip viskas baigėsi ypač su Tuval smile.gif
Va, dėl Tuval, vienintelės, tai ir aš pasigedau rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū, tada pabaigsiu. Nors man jis vienas labiausiai - apie nieką. Jokio siužeto biggrin.gif

Yuksek Sosyete - vertas dėmesio? Pirma serija tai sunkiai einasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 06 30, 23:02)
Ačiū, tada pabaigsiu. Nors man jis vienas labiausiai - apie nieką. Jokio siužeto biggrin.gif



Yuksek Sosyete - vertas dėmesio? Pirma serija tai sunkiai einasi unsure.gif
biggrin.gif Na kaip be jokio siužeto- pilna humoro siužetinė linija biggrin.gif Ir Hande Ercal gražiai blakstienom klapsėjo ir Burakas biggrin.gif Ai irnesakyk.gif vasarinės romkom'jos visos jos tokios nerūpestingos, be jokių parkių, jas bežiūrint smegenims kaip laisvė papūgoms, nereik nervintis, jokių dramų ir nervacijos biggrin.gif



Žiūrėtinas. Gražus. Ten kaip ir romantinė komedija persipina su romantine drama, nes ne vien tik ten viskas sukasi apie šias dvi poreles...

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Man, pamenu, tas Keremas iš toli ir tam tikrais rakursais panašus kaip į kokį Kivančio Tatlitugo brolį biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Yüksek Sosyete 3. Bölüm - Cansu'nun Rüyası 'Brolis' Tatlitugo biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Galiu pasakyti dar, kad bučinių šiame seriale nepašykštėta, ne taip kaip ne kuriuose biggrin.gif
Atsakyti


Va dėl ko šįvakar man teks jaudintis ir bus nervacijos, tai jaučiu dėl šiandieninės rodomos Dogdugun Ev Kaderindir serijos, nes antras fragas tai toks... kaip čia pasakius... V ž nerimas ir intriga. Žėsma kuo čia dabar baigsis I-as sezonas g.gif
Tiesą pasakius jau labai jo pasiilgus buvau.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2020 07 01, 19:52)
biggrin.gif Na kaip be jokio siužeto- pilna humoro siužetinė linija biggrin.gif Ir Hande Ercal gražiai blakstienom klapsėjo ir Burakas biggrin.gif Ai irnesakyk.gif vasarinės romkom'jos visos jos tokios nerūpestingos, be jokių parkių, jas bežiūrint smegenims kaip laisvė papūgoms, nereik nervintis, jokių dramų ir nervacijos biggrin.gif 
Žiūrėtinas. Gražus. Ten kaip ir romantinė komedija persipina su romantine drama, nes ne vien tik ten viskas sukasi apie šias dvi poreles...

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Man, pamenu, tas Keremas iš toli ir tam tikrais rakursais panašus kaip į kokį Kivančio Tatlitugo brolį biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Yüksek Sosyete 3. Bölüm - Cansu'nun Rüyası 'Brolis' Tatlitugo biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Galiu pasakyti dar, kad bučinių šiame seriale nepašykštėta, ne taip kaip ne kuriuose biggrin.gif

Einu dragon žiūrėt, visai sudomino smile.gif
Atsakyti

Pažiūrėjau!!! Super serija. Viskas laimingai baigėsi. Ibrahimas nepakartojamas.

Tegul maane užmuša Demet gerbėjai, bet ne jai tas vaidmuo. Ji neveža. Nėra charizmos, nėra ugnies. Markstosi tomis dirbtinėmis blakstienomis, praverta burnele ir tiek. Kaip trūksta SBA chemijos!

Rašau pirmą kartą.

Labanaktis!

Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2020 06 25, 08:45)
Vakar pažiūrėjau paskutine Žiauraus Stambulo serija. Verkiau. Pabaiga patiko visai smile.gif



As taip pat siandien pabaigiau seriala, labai tikejausi iki paskutinio, kad visgi ji bus su Jenku, kaip pora man jie graziau ziurejosi wub.gif ech ax.gif

ką naujo ziurite? ar galite pasiulyti, kad butu tos chemijos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whagati: 05 liepos 2020 - 19:10
Nuvylė serijos turinys. Pirmą kartą nepatiko serija. Paviršutiniška. Nereikėjo jos visai mano galva, būtų palikę taip kaip buvo likę ir tęsę rudenį. Ji man tokia, hm, kaip čia pasakius, nuchaltūrinta. Nepatiko rodomi tie namiškių šėliojimai viešbutyje, ir eterinis laikas perdėm nukreiptas buvo į šią personą.

vartotojo įkelta nuotrauka

Nepatiko tas sumanymas ir su Benal. Perdėtas jau visai. Na kam gi taip primityviai... Ir apskritai- per daug jau tos Benal, pradeda įkyrėti, pradedama kūrėjų per daug dėmesio į ją koncentruoti, dar tegu iki pilnos laimės apgyvendina su Mehdi ir Zeynep, tai visai bus neįdomu.

Pagrindiniam duetui- jokių priekaištų. Kaip visada_gerai, gražiai, įtikinamai ir jausmingai; neverbalinė komunikacija ir t.t. pan. Apie juos galėčiau daug rašyti. Jie man švelnumo įsikūnijimas Zeynep & Mehdi || Love Me like You Do
Nesu Demet gerbėja, ne mano ji aktorė, neutralu man ji. Pirmą kartą prieš 5 metus teko ją matyti seriale, ir va dabar čia, antrą kartą, bet priekaištų aš jai šiame- neturiu.

Man taip patiko kai ji pabaigoje, toje kalboje, pasakė ir apie jį, apie tai, kad jos namai yra ten kur jo širdis, kad tai jis - jos namai, Mehdi. Rašiau jau tada, po pirmų serijų, pirmiau, kad tik jis ir tik jis yra jos išsigelbėjimas, kad jis - jos namai tvirtovė, o ji - jo užuovėja.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Man patinka tie serialai kur tokio tipo chemijos kaip SBA, bet čia man tai netiktų, tadum jau būtų ne "Dogdugum..."; bo kitokie čia personažai ir jų charakteriai, kitoks turinys, temperamentas, kitokia pasakojama istorija, apie kitką ir pan. Nenorėčiau suniveliuotų vien matyti, įdomu ir kitokie amplua.
Atsakyti