Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Visgi įpusėjau Ramo  :D 

Oi, nežinau, nežinau  :oh: Maniau nelips man Muratas čia, bet kažkaip normaliai žiūrisi, visai nekliūva, mažiausiai jam priekaištų yra :D . Tik jų porai su Sybel, net nežinau, trūksta ugnies. Tokia prigesus, visai neuždeganti, kaip kokie pensininkai būtų ir prisimintų savo jaunas dienas  :lol:  :lol: 

Labiau netinkančios poros nei Boz ir Fatos aplamai nesu mačius  :oh:  :oh: Ne tik pas turkus, bet aplamai, kiek esu mačius serialų per savo gyvenimą. Kaip diedas su jauna pacanke, ir niekaip, nu niekaip jie neitikina manęs ta savo seile meile, net užsimerkiu kai juos kartu rodo, kad smegenys nesprogtų   :hihihi:   :laugh:

 Neco,  nežinau nežinau :hm:  :hm: , kažkoks irgi jis man ne toks, koks atrode prascrolinus youtube'ą  :lol:  - kaip koks modelis be vietos ar siaip kažkur fone tik, eterio turi per seriją 5 min.  :oh: , sunkiai jo charakteris skleidžiasi, o tiksliau visai prie jo dar neprieita, na bet kaip suprantu reik palaukti, žinau, kad įsivažiuos dar  :lol: 

Kol kas labiausiai kabina Fidan ir Yavuzas  :flirt2:  :flirt2:  :laugh:  :laugh:​ 

Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2020 07 07, 12:54)
Visgi įpusėjau Ramo biggrin.gif Oi, nežinau, nežinau doh.gif Maniau nelips man Muratas čia, bet kažkaip normaliai žiūrisi, visai nekliūva, mažiausiai jam priekaištų yra biggrin.gif  Tik jų porai su Sybel, net nežinau, trūksta ugnies. Tokia prigesus, visai neuždeganti, kaip kokie pensininkai būtų ir prisimintų savo jaunas dienas lotuliukas.gif lotuliukas.gif Labiau netinkančios poros nei Boz ir Fatos aplamai nesu mačius doh.gif doh.gif Ne tik pas turkus, bet aplamai, kiek esu mačius serialų per savo gyvenimą. Kaip diedas su jauna pacanke, ir niekaip, nu niekaip jie neitikina manęs ta savo seile meile, net užsimerkiu kai juos kartu rodo, kad smegenys nesprogtų  hihihi.gif laugh.gif Neco, nežinau nežinau g.gif kažkoks irgi jis man ne toks, koks atrode prascrolinus youtube'ą lotuliukas.gif  - kaip koks modelis be vietos ar siaip kažkur fone tik, eterio turi per seriją 5 min. doh.gif  sunkiai jo charakteris skleidžiasi, o tiksliau visai prie jo dar neprieita, na bet kaip suprantu reik palaukti, žinau, kad įsivažiuos dar lotuliukas.gif Kol kas labiausiai kabina Fidan ir Yavuzas flirt.gif flirt.gif laugh.gif 
Simbuli, va va, aš gi rašiau tau, kad pažiūrėk geriau pati ir pamatysi kas liečia Muratą šiame seriale... kad net mano nuostabai jis nekliuvo biggrin.gif Dėl to tai taip, melancholikė ji tokia, tarytum nuo vaikystės jau keliasdešimt metų draugauja abu biggrin.gif Dėl Boz ir Fatos - lygiai tą patį manau drinks_cheers.gif Aha, tie du geri, tinka drinks_cheers.gif
Įdomu, kai baigsi žiūrėti, kaip pagalvosi apie tą žmogų, jis - taip ar ne.... Parašyk po visko kaip tau atrodys.
Atsakyti
Oi negaliu, tai bent rainys lotuliukas.gif lotuliukas.gif Katinui nė motais, jam dzin ar "Hercai" filmuoja ar ReyMir repetuoja, vaikšto sau kur nori ir kada nori (katinas), nepavadovausi jam lotuliukas.gif Miranui - šokas (ką daryt), Reyan - juokas lotuliukas.gif Bet dar taaaip ir įlįsti ir pralįsti tarp jų lotuliukas.gif Susikaupi, vaidini, įsijauti ir šast! biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2020 06 25, 07:45)
Vakar pažiūrėjau paskutine Žiauraus Stambulo serija. Verkiau.
QUOTE(Whagati @ 2020 07 05, 19:09)
As taip pat siandien pabaigiau seriala, labai tikejausi iki paskutinio, kad visgi ji bus su Jenku, kaip pora man jie graziau ziurejosi wub.gif ech ax.gif
Aš finalinėje serijoje taip pat cray.gif Tikrai, senokai jau buvo tekę tokį serialą žiūrėti kur į pabaiga va šitaip va kaip šis. Minčių ir pamąstymų atvirų dar ir iki dabar išlikę galvoje... Tvirtai galiu pasakyti, kad tikrai nesigailiu, kad žiūrėjau, nes virš metų laiko kol truko serialas šis, to adrenalino jame pakako sočiai.
Mačiau, Jenkas su Elcin Sangu jau naujame projekte startuos, o su Nedimu irgi deramasi dėl vaidybos naujame seriale. Smalsu žvilgtelėti.
Atsakyti

Nu ką, pažiūrėjau vakar pirmą Sen Çal Kapımı seriją ir galiu pasakyti, kad man patiko labiau, nei Bay Yanlis. Chemija tarp Hende ir Keremo nenuneigiamai didesnė, nei tarp Can ir Ozge. Siaip jau tarp Can ir Ozge man iš vis chemijos nerasta, net Dolunay jie man geriau žiūrėjosi. Žiauriai patiko Sen Çal Kapımı pirmos serijos pabaiga ir ta muzika:

 

https://www.youtube....h?v=Z55ymuO5x2w

 

https://www.youtube....h?v=HiPklmkUF5g

 

10 balų Sen Cal Kapimi. Lengvas, linksmas, nepretenzingas.

 

O Canui kažką galėtų pagaliau aprengti su rankovėmis vietoje tų maikių, kurių rankovių apačia ties pilvo viduriu kabo, nes jau bloga į tuos perpumpuotus raumenis žiūrėt.

 

https://www.youtube....h?v=R4CFgGlN1rY

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerbeja123: 10 liepos 2020 - 10:39
Odievai bigsmile.gif na kas per grožis šiųmetinių vasarinių romantinių komedijų; nuotaikingos, ryškiai spalvingos, peizažai, lengvumas, romantika, porelės fainos love.gif susistygavusios ir tinkančios super thumbup.gif Vienu žodžiu man abu serialai labai patinka, ir abi poros taip pat thumbup.gif tiek "Bay Yanlış" tiek "Sen Çal Kapımı". Chemija gerulė tvyro ir tarp Ozge ir Yaman'o, ir tarp Bursin'o ir Hande personažų, liux! thumbup.gif Taip sakant nuo neapykantos iki meilės, ir kai meilė prasideda nuo flirto ir flirtas neleis jai užgęsti.
... Regis įprastos (romantinės komedijos), kaip ir kasmet, naujo nieko, bet vis vien amžinas pozityvas ax.gif Jokių rūpesčių, dramų, atsipūtus žiūriu, dar ir humoras, prisikvatoti galima.

Kaip gerai, kad Ozgiu ir Yaman'as vėl serialinė pora. Pateisino jie šį dublį antrą, bo žiūrint į juos nė minties nekyla dėl "Dolunay", pasirodo vis tik net labai įmanoma pakartoti, t.y. būti antrą kartą pora.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Ozgiuras moko Ezgi viliojimo meno; kaip būti patraukliai, kad pakabinti jai patinkantį gydytoją, bet žiū, kad jam pačiam ji pradeda patikti. Vis dažniau nenuleidžia nuo jos akių, suglumsta, kai pagauna jos žvilgsnį, kartais lyg traukiamas magneto seka Ezgį akimis, slenkantis žvilgsnis nuo akių ir žemiau per visą kūną, o po to atgal... Ai, ai, ai, panašu, kad patį 'mokytoją' visai tuoj pervers Amūro strėlė biggrin.gif Bus jam vaidint nerūpestingą ir pakalusį, kai tokia kaimynė kaimynystėje gyvena biggrin.gif

"Bay Yanlış" Kamera Arkası

Bay Yanlış 3. Bölüm 3. Fragmanı

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:



vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Nėr turbūt baisiau girtos panelės biggrin.gif Tipo, ir pati nusiprausiau ir tave nuprausiu, nagi, eikš, nepažįstamasai mano lotuliukas.gif (turint omeny, kad ji visai jo nepažįsta, nepažįstamas žmogus, ir dar pas jį namuose, jo dušinėje) lotuliukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Vienu žodžiu laukiu šiandieninės serijos, panašu, kad smagi bus bigsmile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Beje, Ozge ir Yaman'as man ir "Dolunay" patiko

vartotojo įkelta nuotrauka





_______________
_______________________________
_____________________________________________

vartotojo įkelta nuotrauka


"Sen Çal Kapımı" Bursin'as tikras Misteris Gracija ir Elegancija (bet man jis visad toks, kiek esu mačiusi su jo vaidyba) gracingas ir išlaikytas, subtilus ir galantiškas, turi to tokio aristokratiškumo (žiauriai man tai jame ir patiko ir patinka), vienu žodžiu Bursin'as man visad kaip Lordas koks_žavaus susivaldymo, neįkyraus menieringumo wub.gif rolleyes.gif

Hande personažas tai kaip pantera, kovinga ir ambicinga panelė, ne iš molio drėbta. Taip sakant čiumpa situaciją į savo rankas ir puikiai valdo, kad net Serkanui laisvės nepalieka, jis arba apšalęs arba susirūpinęs lieka, be žado palieka ji jį biggrin.gif
Amūrai ir Kupidonai laido strėles į kairę ir į dešinę tarp Serkano ir Edos rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Skaičiau, kad patiko turkams, įvertino, na ir ačiūD, dabar svarbu įsivažiuoti ir išlaikyti dinamiką, nenuleisti kartelės žemyn ir laikyti ranką ant pulso, ir tadum viskas bus ok. To ir palinkėsiu abiems šiems serialams šią vasarą smile.gif rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2020 07 07, 15:34)
Simbuli,
Įdomu, kai baigsi žiūrėti, kaip pagalvosi apie tą žmogų, jis - taip ar ne.... Parašyk po visko kaip tau atrodys.


Na va, baigiau jau Ramo žiūrėt

Serialas man patiko, nemegstų seilių meilių, tai šis serialas man visai gerai žiūrėjosi rolleyes.gif . Istorija atrodo šimtą kartų matyta ir girdėta, herojus keršija savo mylimosios šeimai už tėvo mirtį, abu augę su ginklais rankose, tai jau aišku, kad veiksmo nepritrūks lotuliukas.gif
Visi veikėjai buvo savo vietose, kai kurie erzino daugiau, kai kurie mažiau, bet aktoriai savo darbą atliko puikiai, tik kiek girdėjau, nemaža dalis paliko serialą

Pagrindinė pora Rambel kaip jau sakiau anksčiau, nebuvau ir nesu Murato fanė, bet jis man čia mažiausiai kliuvo, buvo savo vietoje. Ir jo herojus nebuvo labai jau nusackintas, nugludintas iki idealumo, jis žemiškas, klystantis, pykstantis. Suprantamas jo noras atkeršyti už tėvo mirtį, už skriaudą padarytą šeimai, visa serialo istorija apie tai ir sukosi... Sibel (aktorę mačiau pirmą kartą), taip graži, protinga, ryžto jai netrūko, bet ji man nebuvo įdomi. Aplamai, jie man abu nebuvo įdomūs, taip jie gražūs, gerai žiūrisi ir pan, bet atskirai biggrin.gif . Jų pora manęs nevežė, trūko jiems ugnies, kibirkšties, atrodė, kad kartu jie jau šimtą metų ir yra tiesiog iš pareigos, įpratimo, o ne meilės...

vartotojo įkelta nuotrauka


NecFat heart.gif heart.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Potencialas šios poros yra didžiulis wub.gif Labai tikiuosi, kad scenaristai nesufeilins nieko, ir Ilhanas su Cemre nepalieka serialo unsure.gif

Jau nuo pat pirmos serijos buvo parodyta aiški priešprieša ir skirtumai tarp Neco ir Boz.

vartotojo įkelta nuotrauka

Vienas turtingos šeimos sūnelis lepūnėlis, kuriam viskas galima ir leidžiama, kuris su niekuo nesiskaito, nes jam nuo vaikystės į galvą įkalta, kad visi su juo turi skaitytis, ir kitas rajono gatvėse užaugęs našlaitis, kurį priglaudė svetima šeima, ir kuris dantimis ir nagais turi išsikovoti vietą po saule. Boz stipresnis gal fiziškai labiau, tačiau silpnas morališkai, karštakošis, nesivaldantis, lengvai pasidauodantis emocijoms. Juk kiek jis visko pridirbo, ir visą jo užvirtą košę teko srėbti kitiems. Jis slapukas, nieko nedarantis atvirai, o jei ir daro ką, tai tiesiog tuo metu vedamas emocijų. Kiek kartų Fatoš prašė jo eiti pasikalbėti su Ramo, bet jis vis nesiryžo, bijojo, prakalbo tik tada, kai juos Ramo užtiko. Jis myli ją , bet taip lengvai ja suabejojo ir savo tėvyste verysad.gif , jam buvo lengva tuo patikėti, ką pasakė Neco. Negana to, kai Fatoš buvo verčiama tekėti už Neco, jis apsisuko ir nuėjo, jam buvo nesvarbu, kad palieką savo mylimą moterį vieną tada, kai jai labiausiai jo reikėjo. Ir paskui ką jis nuolat vis kartojo? Jam per sunku, jis negali pakelti, negali matyti ir pan. doh.gif
Man ta jų meilė tokia nei šiokia, nei tokia , tai daugiau pripratimas gal, juk jie praktiškai užaugę kartu kaip brolis ir sesuo schmoll.gif

Neco
geras fruktas biggrin.gif Jis nesuprastas blogietis. Jis augo tokioje aplinkoje, kur kiekvienas už save, jo šeimoje meluoti, išduoti buvo norma, kiekvienas siekė savo tikslų. Sesuo troško būti šeimos galva, tėvui rūpėjo kuo daugiau pinigų, valdžios, motinai iš vis neaisku kas buvo svarbu, bet tik ne vaikai biggrin.gif Tad visai nenuostabu, kad jis buvo nustumtas į šoną, nemylimas, nereikalingas, balta varna šeimoje. Jis pats sakė Fatoš, kad ilgą laiką jautėsi nematomas sad.gif aš žiūrėdama mačiau jo vienatvę. Tad visai nenustebino jo noras pripažinti Fatoš vaiką, ir kad jie būtų šeima. Gaila kad vis tik neatskleidė jo personažo iki galo scenaristai ir kad buvo mažai jam skiriama laiko, pirmoje serialo dalyje jis aplamai buvo, kaip dūšia be vietos.

O Fatoš, oi kaip ji mane erzino biggrin.gif , buvo vietų, kai taip norėjosi stuktelti jos galvą į sieną, kad truputį pamastytų lotuliukas.gif Neco ne idaealus, bet jis viską darė atvirai, neslapukaudamas, nemeluodamas. Jis tiesiai šviesiai pasakė jai apie savo jausmus, atvirai sakė - galėjau ir galiu su tavimi daryti viską ką panorėjęs, ir niekas nebūtų man sutrukdę. Ir tai tiesa. Tačiau kai jis tai pasakė, kad to nedarė, nes bijojo, Fatoš manė, kad dėl Ramo, kad jis bijojo jos brolio, o jis paprasčiausiai bijojo ją įskaudinti, užgauti, ir tokiu būdu prarasti ją visam laikui, tik Fatoš nesuprato ką jis norėjo pasakyti doh.gif

Turi NecFat daug potencialo. Tik gaila kad jie į "sezono" galą įsivažiavo, pradėjo daugiau ir laiko gauti, nes pradžioje labai mažai jiems laiko buvo skiriama. Ir džiugu, kad jie turi nemažai gerbėjų, tad jei vis tik jie liks 2 sezone, aš labai, labai lauksiu jų poros flirt.gif


Na kokia iš jų pora??? Kaip diedas su pacanke (skirtums tarp aktoriu virš 10 metų, ir tas man labai matėsi) biggrin.gif , jie nedera fiziskai, nesižiūri, tiesiog nesižiūri....

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Kažin sužinosim šio pokalbio pabaigą? biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Šiandien pažiūrėjau Sen Çal Kapımı, lūkesčių nepateisino, man kur kas įdomesnis Bay Yanlış. Vakar dienos reitingas tiesiog super, jeigu taip ir toliau, tai serialą tikrai kels į rudenį, o Sen Çal Kapımı atšauks, nes FOX’as vietos tik vienam projektui turi :)

Atsakyti
QUOTE(hercai @ 2020 07 11, 20:06)
<p  class=""><span>Šiandien pažiūrėjau Sen Çal Kapımı, lūkesčių nepateisino, man kur kas įdomesnis Bay Yanlış. Vakar dienos reitingas tiesiog super, jeigu taip ir toliau, tai serialą tikrai kels į rudenį, o Sen Çal Kapımı atšauks, nes FOX’as vietos tik vienam projektui turi smile.gif</span></p>

Jei pabaiga būtų buvus tokia kaip visa serija tai antros net ne žiūrėčiau, bet nu pabaigoj hande pavarė gerai, tai gal bus įdomu. O vat su bay yanlis taip nebuvo, patiko nuo iki, šiandien pažiūrėt reikės 3 serija wub.gif
Atsakyti

Na nežinau, Sen Cal Kapimi FB grupėje dalinasi, kad jis pirmoje vietoje pagal reitingus. Pagal mano reitingus jis irgi pirmoje vietoje  :D [attachment=267672:Screenshot_20200712-092952_Facebook.jpg]

Atsakyti

Čia lygina pirmus epizodus, o aš omeny turėjau penktadienio reitingą, kuris yra 5,45. Aplenkė net Turkijoje taip mėgstamą Survivor. Tarptautinių žiūrovų simpatijos ar antipatijos turkams nerūpi, televizija pasiliks tą, kurį Turkija bus geriausiai įvertinusi, o kol kas viskas rodo, kad Bay Yanliş žiūrėsim ir rudenį :D Visada geriau, kai reitingas stabiliai kyla. 

Atsakyti

O kur tuos turkų reitingus pasižiūrėti? Laikysiu kumščius už SCK  :bigsmile: Tokia gera chemija tarp Hende ir Keremo, būtų gaila, jei užlenktų serialą.

Atsakyti