Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

O Hande tai gražyn ir gražyn, buvo tokia apvalaus veiduko, bet net veido forma keičiasi.

Ką dar čia lengvo pažiūrėti? Badas kažkoks unsure.gif

Beje, nebežiūriu anonsų, o tai visus geriausius momentus praspoilindavo.
Tai dabar žymiai įdomiau žiūrisi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 liepos 2020 - 21:16
Uch, kokia pora, turbūt, viena gražiausių...

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 liepos 2020 - 22:03

[attachment=267716:Screenshot_20200718-140940_Chrome.jpg]   Lenkia Sen cal kapimi belekaip Bay Yanlis pagal reitingus. Penktadienio Bay Yanlis serija reto nuobodumo, gal kai kitoje serijoje Serdarą įmes bus bent kiek įdomiau. Atleisčiau Can Yaman stilistę, nes toks jausmas, kad ir į sesės vestuves su tapkėm ir dvigubai per didele maike būtinai be rankovių aprengs  :oh: Ir Can Yamanu galutinai nusivyliau. Ozguras vienas prie vieno Can Divit iš Erkenci Kus. Tie patys judesiai, tos pačios mimikos ir tas pats strapaliojimas. Bet jei tai tiko Can Divit, tai visiškai nebetinka raumenis persipumpavusiam Ozgurui. O ir neįdomu, nes tokį personažą mes jau matėm, tik padoriau aprengtą. Nu tikiuosi atsipeikės scenaristai Bay yanlis, nes seriją ištvėriau tik fone pasileidus ir telefoną browsindama, kai Sen cal kapimi žiūrėjau ir akių atitraukt negalėjau. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerbeja123: 18 liepos 2020 - 20:39
Aš irgi tik fone, nes tikrai nebuvo ką žiūrėti, nors pirmos dvi serijos gana patiko.
Man irgi sunku matyti jį su tikrai nereikalingais perdėtais raumenimis. Nu suprasčiau filmuojasi Supermene, o čia, tralialiūškose. Nemiela akims nei įvaizdis, nei tas nebesveikas kūnas. O ir personalas labai tarškantis, tai juolabiau nesiderina viskas. Bet dar šansą duodu, bus vestuvės, bus romantikos.
Atsakyti
Kur rast ASK 101 su rusų vertimu, ne su titrais?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 07 19, 21:20)
Kur rast ASK 101 su rusų vertimu, ne su titrais?
Čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 19 liepos 2020 - 22:29
QUOTE(Visgi @ 2020 07 19, 23:27)

Ačiū wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 07 17, 23:15)
Ką dar čia lengvo pažiūrėti? Badas kažkoks unsure.gif
Mano, per karantiną, žiūrėtas buvo "Gulumse Yeter". Žiūrėtinas. Su subtitrais tik.
Beeeet, galima drąsiai pažiūrėti Yasemin & Sarp, akis paganyti, ir viskas aišku biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 07 19, 01:55)
Aš irgi tik fone, nes tikrai nebuvo ką žiūrėti, nors pirmos dvi serijos gana patiko.
Trečiadieninį su normaliu vertimu taip lyg šiol ir nepažiūrėjau, Penktadieninio apskritai jokioje formoje nesu žiūrėjusi, bo pajūris, pajūris, pajūris.... Tai nžn kaip čia bus, atsilikau, o naujos serijos lipa ant kulnų jau...
Atsakyti
Na va, per vestuves irgi apdriskę berankoviai ir a la liemenė biggrin.gif
Atsakyti
Tipo stiliovai gi, kam ta klasika biggrin.gif https://www.instagra...rk.pak.styling/ biggrin.gif
Atsakyti
Rengia juos taip, remia; gale su titrais visad išvardinta yra... Čia aš aplamai turiu omeny.
Hande ta suknelė, tos firmos, geltona, nepatiko schmoll.gif kaip Velykinis viščiukas atrodė man, o norėjosi stilingesnės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2020 07 22, 21:49)
Rengia juos taip, remia; gale su titrais visad išvardinta yra... Čia aš aplamai turiu omeny.
Hande ta suknelė, tos firmos, geltona, nepatiko schmoll.gif kaip Velykinis viščiukas atrodė man, o norėjosi stilingesnės rolleyes.gif

Ta geltona suknelė - tai išaugtinė barbės suknytė, visai nei į temą, nei gražu, nei stilinga. Seniai jau bebuvo taip prašovę su apranga.
Atsakyti