Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Aš noriu biggrin.gif Kur jį rast, tą bad boy? ax.gif
Atsakyti
Aš jam neduočiau 26 metų, o jai 16 metų, jiems realiai dabar tiek. Ji "Kuzgune" vaidino irgi.

Čia rasti biggrin.gif
http://1plus1tv.ru/s...kom-yazyke.html
Papildyta:
Mieli tokie abu rolleyes.gif
https://www.instagra.../p/CNPrw_Gnf3z/
Atsakyti
SCK daro pertrauka poros mėnesių. Na kažin atr padės ta pertrauka, bet gal unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2021 04 07, 22:57)
SCK daro pertrauka poros mėnesių. Na kažin atr padės ta pertrauka, bet gal  unsure.gif

Kaip galima tęsti, kai nėra turinio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 04 08, 11:55)
Kaip galima tęsti, kai nėra turinio  biggrin.gif

Ten tokios pievos dabar... Prasukdama pažiūrėjau ir nesupratau net ką pamačiau. Visiškai į lankas nuvarė.

Masumiyet vakar online žiūrėjau tiesiogiai. Nu dar vis aš jo negaliu paleist, vis noriu daugiau ir daugiau kad atskleistų. Aktoriai man patinka, tai tik dėl to ir žiūriu.
Atsakyti
Masumiyet mane erzina Ela...nu tokia netinkama vaidmeniui schmoll.gif net nesimpatiška ji man. Gal ta grifka gadina vaizdą, gal erzinantis vaidmuo. Labai taikliai Irem pavadino "prostuška" . Įpusėjau penktą seriją ir daugiau netempiau. Net dėl fono nesižiūri ax.gif
Atsakyti
O man atvirkščiai, ta grifka jai tinka, bet skonis draugų neturi.. O va Irem man negraži išvis. Na bet tokiais reitingais ilgai jo netęs, gal 10 epizodų ir ištemps..
Atsakyti
Akguno brolis - Olgun Tucker
Atsakyti
Alev Alev stabdo filmavimus dėl Covido.
Atsakyti
Jau kuo toliau tuo labiau serialų kūrybinėse grupėse plinta, stabdo ne vienas.
Žiū kažkaip pradeda masiškai, praėjusią ir per šią savaitę vien skirtinguose serialuose kiek, aktorių kiek atsisijoja kuriam laikui unsure.gif Jetau, kaip gerai, kad mano žiūrėtini jau pabaigą, baiginėjasi, pačiu laiku, kad tik spėtų visi, bo jaučiu vėl galimai visus uždarys kuriam laikui, kaip anąmet unsure.gif Paūmėjimas žo, kaip ir visur regis.
Alev Alev tai išvis, nemažai ten jų, įdomu ar turi nors seriją į priekį nufilmuotą.
Sveiksta lai visi greičiau.
Atsakyti
Porai savaičių pertrauka, manau.
Labai tikiuosi, kad čia nebus ilgam.
Ir kartu abydakas, kai liko kelios serijos, pyst ir pertrauka.

Visgi, tai kur mūsų ASK101? Taip ir norisi parašyti į Instą Mertui ir paklaust biggrin.gif
Atsakyti

a

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerbeja123: 10 balandžio 2021 - 11:44