Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Spoler alert.


Kokio gerumo pirma Camdaki Kiz serija. Tikrai kažkas nematyto bent jau man turkiškuose serialuose. Toks ir labai įdomus ir labai labai creepy serialas. 
Burcu Biricik herojės motina totali psychė, savo jaunystės traumas perkelianti ant dukros ir ją traumuojanti, keista kaip dar dukra tokia normali užaugo su tokia psichiškai sužalota tirone ir kontrolės fanatike motina užaugus. Triusikų virinimo ir džovimo ant virvių scenos iš vis nurauna stogą, tie namai man psichūškės atmosferą kuria visiškai.
Burcu tėvas lepšis, leidžiantis motinai žalot dukrą ir kažkodėl savo žmoną labai jau suprantantis, manau išaiškės kažkas iš motinos praeities, kodėl tėvas jos veiksmus supranta ir pateisina. Mano spėjimas, kad Burcu herojės motina buvo išprievartauta vaikystėje ar tai paauglystėje, todėl dukrą nuo vyrų saugo patologiškai liguistai ir peržiangiant bet kokias sveiko proto ribas.
 
Burcu herojės būsimas vyras irgi geras psychas, su kažkokia įtartina vedusia ir vaikų turinčia vyresne meiluže, su kuria jau dabar aišku kad juos sieja kažkokie nesveiki santykiai, ta meilužė atrodo kaip ir jo valdovė, kažkuo šita vieta primena 50 pilkų atspalvių pagrindinio herojaus santykius su taip vadinama ponia Robinson. Ir jau po pirmos serijos aišku, kad meilužė labai pasigailės, kad Sedatą stūmė į santuoką, nes Sedatas savo žmoną įsimylės. Žodžiu, šitoje vietoje bus daug pavydo ir ploto siužetui įdomiai pasiplėtot.
 
Na ir aišku dar vienas ypač įdomus herojus - kambaryje užsidaręs Sedato broliukas. Labai dar daug nesidomėjau, bet ar gali būt, kad jis Sedato dvynys? Nors gal ir klystu. Bet jam kažkas irgi negerai, kad užsidaręs kambaryje tupi ir visa šeima ant pirštų galų aplink jį šokinėja. Nors tema ne nauja, ir Zalim Istambul, ir DEK ir dar kažkuriam vienam seriale tokius užsidariusius savo kambaryje brolius turėjom. Tik įdomu ar šitas bus gerietis, ar blogietis.
 
Na ir sesutė man neaiški Sedato. Broliui lyg ir gerą, nors traumuotą nuotaką surado. Bet įdomu kokie jos motyvai, kodėl nenorėjo kad brolis tą tėvo nurodytą merginą vestų? Sedato mama irgi savotiška savo sūnelį įsimylėjusi ir nenorinti paleisti motina. Ai ir tarnas liliputas labai įdomus herojus, iki galo taip ir nesupratau ar jis tikrai tėvo pusėje,nors ir šnipinėja jam, manau dar pateiks staigmenų staigmenėlių jis.
Žodžiu, vietos įdomiai rutuliotis siužetui į valias, tegu tik nenusivažiuoja ir toliau išlieka toks creepy, nes man tai kažkas naujo. Tikrai daug jausmų sukeliantis serialas, ypač ta Burcu motina, kurią kiekvienoje scenoje man norėjosi nuo vaizdo nudaužti, ypač kai auklėjo savo dukrą už korseto nusiėmimą. Šlykšti boba neverta motinos vardo. Kitos serijos treileris daug daug žadantis, panašu, kad antra serija bus ne mažiau gera nei pirma.
Reitingas pirmos serijos 5.23, tai suprask turkams patiko.

 

Atsakyti

O kas liečia kitus, tai Marasli didžiam mano liūdesiui nusivažiavo, jei serialo kūrėjai nepradės kaitint atmosferos tarp Mahur ir Maraslio ir duot jiems daugiau scenų, tai ir toliau reitingai kris ir serialas nueis į pavėsį. Gaila, potencialo tikrai turėjo, o paliko tik šaudo gaudo be jokios intrigos ir net be meilės. Na tik piktojo broliuko santykiai su tarnaite dar kažkiek įdomūs.

 

Sen cal kapimi su reitingais jau juokina, šiandien pasižiūrėjau, tai mano kasdieninis Emanet jau geresnius reitingus turi už SCK, o jie dar antrą sezoną jam planuoja  :oh: neįsivaizduoju kaip jie iš numirusio lavono dar antrą sezoną išspaus. Na nebent pirmas pasibaigs tuo kad Eda apnieštės ir vėl dėl ko nors susipyks su Serkanu ir jam net nepasakys apie nėštumą. Nes nebežinau kokią jiems temą beliko paimti, kad bent šiek tiek pulso sugrąžint lavonėliui. 

 

Son Yaz paskutinės serijos dar nemačiau, taupausi. Labai džiaugiuosi kad pasiskaičius jūsų komentarus pradėjau jį žiūrėt, man jis šį sezoną kol kas geriausias, nors Camdaki kiz turi potencialo jį aplenkt. 

 

DEK jau dviem serijom atsilieku, kai sužinojau kad Celikolis pasitraukia kažkaip dingo noras žiūrėt, nors jo pasitraukimas labai logiškas sprendimas, nes jau jo herojaus linija visisškai išsisėmė ir tiek nuo pirmų serijų įvaizdžio nutolo, kad net buvo sunku patikėt, kad tai tas pats Mehdi, žmonės tiek nesikeičia.

 

Mačiau kažką rašėt kad Celikolis su Birce vaidins, tai man tai būtų didžiausia dovana, nes man jų televizinis duetas tooobulas. Tik kuri čia minėjot, kad Celikolio žmona vėl turės IG paskyrą paslėpt? Kodėl??? 

 

Alev Alev jau tik prasuku, nėr net ką pasakyt apie jį, niekas manęs jame nebekabina, o pagrindinė pora visiškai nuvilianti.

 

 

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 04 09, 20:54)
Porai savaičių pertrauka, manau. Labai tikiuosi, kad čia nebus ilgam. Ir kartu abydakas, kai liko kelios serijos, pyst ir pertrauka.

Visgi, tai kur mūsų ASK101? Taip ir norisi parašyti į Instą Mertui ir paklaust biggrin.gif


biggrin.gif Tu gal pas Bugrą Gulsoy paklausk verčiau biggrin.gif
Tau panašus į Sinaną vyresnį jau? Man regis tinka, neprašovė pro šalį.

vartotojo įkelta nuotrauka

Kur kur, va kur tas mūsų biggrin.gif
https://www.ask102.com/

Įdomu kas vis tik iš jų ten kalėjime sėdi. Nekantrauju pamatyti jau juos ir jų gyvenimo istorijas vyresniais tapusiais, likimai kaip susiklostė.
Alina Boz man ten tokia faina, stipri, neklusni ir kovinga, atamanė su berniukais ("Marashli" tai švelni) biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Net pasižiūrėjau prisiminus rolleyes.gif ax.gif Mertas (Sinanas) tai amžinas studentas, jis turbūt niekad nepasikeis, ir rolės jo.
https://www.youtube....channel=EngieEl



QUOTE(gerbeja123 @ 2021 04 10, 11:44)
Kokio gerumo pirma Camdaki Kiz serija. Tikrai kažkas nematyto bent jau man turkiškuose serialuose. Toks ir labai įdomus ir labai labai creepy serialas.

Man tai matyta. Ant bangos dabar, jau kurį laiką, tokie va visokie su diagnozėmis, psichologiniais sutrikimais ir nukrypimais bei psichiatriniu gydymu, pvz: "Masumlar apartmani (Квартира невинных)", "Kirmizi Oda (Красная комната)", pats tas ir "Dogdugun Ev Kaderindir (Дом в котором ты родился твоя судьба)" pradžia pati labai link tos tematikos, rodė, kad lankėsi kosultacijose...

Aš kaip tik, tik dėl Burdzu Biricik, tą "Kirmizi Oda" ir žiūrėjau. Ji ten įtaigiai, nepriekaištingai, nepaprastai tobulai vaidino. Pasikartosiu kaip ir tada__tai reikia tiesiog pamatyti. Tik, kad labai emociškai tokie serialai iškrauna, išvargina, nes apie skausmus, skaudulius, traumas vaikystės ir ne vaikystėje patirtis, smurto visokias formas, tėvų stogus pavažiavusius kai tenka vaikams, namiškiams gyventi tokioje aplinkoje ir atrodo, kad visi taip gyvena, normalu tai, nes kitaip tiesiog nematę. Vien žo visur apie destruktyvų poveikį asmenybei. Apie tai, kad tėvus pirmiau gydyti reikia, o ne vaikus, bet gaunasi jau post factum, suaugę vaikai tampa pacientais.

Todėl "Camdaki Kiz" ir nežiūrėjau, bet vis vien žinau nuo iki detales, nes sąmoningai skaičiau komentarus, atsiliepimus, o va žiūrėti per sunku bo numaniau, kad toks bus. Suaugusi dukra vandens gerti ir valgyti per dieną negali/nenori, nes mamai pasvėrus svers ne 53 kg, o svers 53,3 kg, ir ta siūlys tik agurkus ir pomidorus valgyti. [..........]
Tai "Camdaki Kiz" net neabejojau, kad Burcu tinkamai parinkta ir pataikyta su ją į dešimtuką. Pasirinkimas tobulas.
Atsakyti
Kažin šiandien įkels 22 seriją Alev Alev ax.gif
Atsakyti


Man tai matyta. Ant bangos dabar, jau kurį laiką, tokie va visokie su diagnozėmis, psichologiniais sutrikimais ir nukrypimais bei psichiatriniu gydymu, pvz: "Masumlar apartmani (Квартира невинных)", "Kirmizi Oda (Красная комната)", pats tas ir "Dogdugun Ev Kaderindir (Дом в котором ты родился твоя судьба)" pradžia pati labai link tos tematikos, rodė, kad lankėsi kosultacijose...

 

Masumlar tik pirmą seriją mačiau, bet man nei iš toli tokių emocijų nesukėlė kaip Camdaki kiz. Bet gal iš pirmos negalima spręsti. Tiesiog net ir iš treilerių man Masumlar toks tamsus ir creepy nepasirodė. Kirmizi oda visai nemačius, bet dabar jau pasidarė įdomu pažiūrėti. O DEK man iš vis toli toli tematiškai nuo Camdaki kiz. Taip , DEK tie personažai traumuoti vaikystėje, bet toli gražu ne taip, kaip Camdaki kiz. O Burcu tai tikrai tobulai vaidmeniui tinka. 

Atsakyti
QUOTE(gerbeja123 @ 2021 04 10, 18:48)
Masumlar tik pirmą seriją mačiau, bet man nei iš toli tokių emocijų nesukėlė kaip Camdaki kiz. Bet gal iš pirmos negalima spręsti. Tiesiog net ir iš treilerių man Masumlar toks tamsus ir creepy nepasirodė. Kirmizi oda visai nemačius, bet dabar jau pasidarė įdomu pažiūrėti. O DEK man iš vis toli toli tematiškai nuo Camdaki kiz.Taip, DEK tie personažai traumuoti vaikystėje, bet toli gražu ne taip, kaip Camdaki kiz. O Burcu tai tikrai tobulai vaidmeniui tinka.
Tik tų serijų bloką žiūrėjau "Kirmizi oda" kuomet atėjo ir išėjo Burcu. T. y. tik jos istorija, viskas.
"Masumlar apartmani" nei vienos serijos nežiūrėjau, o kiek teko atsitiktinai pamatyti epizodų ar foto, tai šizoidinis taip pat, niūrus turiniu ir fonu irgi.
Aktoriai tai meistriškai vaidina tokiuose. Respect.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2021 04 10, 17:00)
biggrin.gif Tu gal pas Bugrą Gulsoy paklausk verčiau biggrin.gif
Tau panašus į Sinaną vyresnį jau? Man regis tinka, neprašovė pro šalį.


Man priešingybė. Mertas - europietiškas, riesta nosytė, mėlynos akys. Burga - tamsus, arabiškas.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 04 10, 19:21)
Man priešingybė. Mertas - europietiškas, riesta nosytė, mėlynos akys. Burga - tamsus, arabiškas.
Merto ne mėlynos akys tai jau tikrai, tokios kaip Bugros, ir ūgiu jie panašūs. Tą turėjau omeny rašydama. Gymio odos šviesesnis tik, nei Bugra.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2021 04 10, 20:20)
"Masumlar apartmani" nei vienos serijos nežiūrėjau, o kiek teko atsitiktinai pamatyti epizodų ar foto, tai šizoidinis taip pat, niūrus turiniu ir fonu irgi.
Aktoriai tai meistriškai vaidina tokiuose. Respect.


aš žiūriu šį, kartais tą depresiją prasuku, bet seriją per savaitę pažiūrėti visai nieko, bet daugiau serijų, nea, ne man būtų..taip, aktoriai gerai vaidina labai, tos sesės ypač biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2021 04 10, 20:36)
Merto ne mėlynos akys tai jau tikrai, tokios kaip Bugros, ir ūgiu jie panašūs. Tą turėjau omeny rašydama. Gymio odos šviesesnis tik, nei Bugra.

aj jo, rudos. Man jis vis tiek Burgos priešingybė. Man žmogaus nosis labai daug reiškia. O jų kardinaliai skiriasi. Mertas, kaip Kivančas, Cagatay - ne turkiško tipažo. Blondinai tokie biggrin.gif

Nei Alev, jei Son Yaz nėra vertimų... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 10 balandžio 2021 - 20:41
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 04 10, 20:41)
aj jo, rudos. Man jis vis tiek Burgos priešingybė. Man žmogaus nosis labai daug reiškia. O jų kardinaliai skiriasi. Mertas, kaip Kivančas, Cagatay - ne turkiško tipažo. Blondinai tokie biggrin.gif
biggrin.gif biggrin.gif Kažkaip niekad apie tai nepagalvodavau taip rimtai, apie nosį, na, tik ne Kriugeris ir ne Gerard Depardieu savaime aišku, tokia nosis tai ir man žiauriai į akis kristų biggrin.gif
Anie bliondės gymio tipažai yra mano egzemplioriai nuo amžių per amžius biggrin.gif Zviazdos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gerbeja123 @ 2021 04 10, 10:58)
Mačiau kažką rašėt kad Celikolis su Birce vaidins, tai man tai būtų didžiausia dovana, nes man jų televizinis duetas tooobulas. Tik kuri čia minėjot, kad Celikolio žmona vėl turės IG paskyrą paslėpt? Kodėl??? 


Todėl, kad šizikų pilna ne tik serialuose biggrin.gif O Birce gerbėjų tarpe tokių didžioji dauguma, nežinau kaip čia taip sutapo biggrin.gif 100 metų stebėjau turkų serialus, bet tokio briedo, kas dėjosi SBA fronte, niekur nemačiau. Nuo tada praktiškai mečiau šitą reikalą, nes man labiau patinka matyti normalų pasaulį ir įsivaizduoti, kad tokio brudo aplinkui nėra. Ibo žmona ir visa šeima buvo taip užterorizuota, kad visi užrakino savo accountus, o Mihre ištrynė visiškai ir tik visai neseniai išdrįso vėl pasirodyti viešumoje. Net jo mamai buvo masiškai rašoma ir linkima mirties jai ir jos sūnui, keikiama visaip. Ibo draugai visi užsirakino accountus. Ibo aš seku nuo tų laikų, kai jis vos pora tūkst. sekėjų teturėjo, jis visada buvo paprastas, atviras ir bendraujantis, bet per SBA viskas pasikeitė. Dabar visi jo accountai tik iš reikalo, nes gi reikia turėti, bet to buvusio asmeniškumo nebeliko nė kvapo.
Atsakyti