Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Todėl, kad šizikų pilna ne tik serialuose biggrin.gifO Birce gerbėjų tarpe tokių didžioji dauguma, nežinau kaip čia taip sutapo biggrin.gif100 metų stebėjau turkų serialus, bet tokio briedo, kas dėjosi SBA fronte, niekur nemačiau. Nuo tada praktiškai mečiau šitą reikalą, nes man labiau patinka matyti normalų pasaulį ir įsivaizduoti, kad tokio brudo aplinkui nėra. Ibo žmona ir visa šeima buvo taip užterorizuota, kad visi užrakino savo accountus, o Mihre ištrynė visiškai ir tik visai neseniai išdrįso vėl pasirodyti viešumoje. Net jo mamai buvo masiškai rašoma ir linkima mirties jai ir jos sūnui, keikiama visaip. Ibo draugai visi užsirakino accountus. Ibo aš seku nuo tų laikų, kai jis vos pora tūkst. sekėjų teturėjo, jis visada buvo paprastas, atviras ir bendraujantis, bet per SBA viskas pasikeitė. Dabar visi jo accountai tik iš reikalo, nes gi reikia turėti, bet to buvusio asmeniškumo nebeliko nė kvapo.

Šeima ir žmona užterorizuoti kaip? Dėl ko? Ko tos šizikės sekėjos norėjo? Ta prasme mirties dėl ko jo mamai buvo linkima? Ka sūnus seriale filmuojasi?????

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerbeja123: 11 balandžio 2021 - 16:53
QUOTE(gerbeja123 @ 2021 04 11, 15:53)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Milagra" data-cid="72811829" data-time="1618133353">
<div>
<p>Todėl, kad šizikų pilna ne tik serialuose vartotojo įkelta nuotraukaO Birce gerbėjų tarpe tokių didžioji dauguma, nežinau kaip čia taip sutapo vartotojo įkelta nuotrauka100 metų stebėjau turkų serialus, bet tokio briedo, kas dėjosi SBA fronte, niekur nemačiau. Nuo tada praktiškai mečiau šitą reikalą, nes man labiau patinka matyti normalų pasaulį ir įsivaizduoti, kad tokio brudo aplinkui nėra. Ibo žmona ir visa šeima buvo taip užterorizuota, kad visi užrakino savo accountus, o Mihre ištrynė visiškai ir tik visai neseniai išdrįso vėl pasirodyti viešumoje. Net jo mamai buvo masiškai rašoma ir linkima mirties jai ir jos sūnui, keikiama visaip. Ibo draugai visi užsirakino accountus. Ibo aš seku nuo tų laikų, kai jis vos pora tūkst. sekėjų teturėjo, jis visada buvo paprastas, atviras ir bendraujantis, bet per SBA viskas pasikeitė. Dabar visi jo accountai tik iš reikalo, nes gi reikia turėti, bet to buvusio asmeniškumo nebeliko nė kvapo.</p>
</div>
</blockquote>
<p>Šeima ir žmona užterorizuoti kaip? Dėl ko? Ko tos šizikės sekėjos norėjo? Ta prasme mirties dėl ko jo mamai buvo linkima? Ka sūnus seriale filmuojasi?????</p>

Nu kaip tai dėl ko biggrin.gif Dėl to, kad jis ne su Birce nu biggrin.gif
Aš dar suprasčiau kaimiečių turkų ir arabų mentalitetas toks, bet tai čia buvo visuotinis procesas, reikėjo matyti ką ruskės išdarinėjo ir kaip plūdosi, ten visiškas kosmosas buvo.

Panašūs dalykai dėjosi su Baris ir Elcin Kiralik ask filmavimo metu, bet tik panašūs, nebuvo TAIP baisu. Ten bent jau giminių neterorizavo. Gupse šaunuolė, labai gerai viską atlaikė, Elcin draugui keletą kartų buvo trūkusi kantrybė, bandė kautis su tais "fanais", bet nieko nepešė, visi dar labiau jį užpuolė, o va Mihre, kai išvis ne iš to pasaulio, tai neatlaikė spaudimo.
Atsakyti

Nu kaip tai dėl ko biggrin.gifDėl to, kad jis ne su Birce nu biggrin.gif
Aš dar suprasčiau kaimiečių turkų ir arabų mentalitetas toks, bet tai čia buvo visuotinis procesas, reikėjo matyti ką ruskės išdarinėjo ir kaip plūdosi, ten visiškas kosmosas buvo.

Panašūs dalykai dėjosi su Baris ir Elcin Kiralik ask filmavimo metu, bet tik panašūs, nebuvo TAIP baisu. Ten bent jau giminių neterorizavo. Gupse šaunuolė, labai gerai viską atlaikė, Elcin draugui keletą kartų buvo trūkusi kantrybė, bandė kautis su tais "fanais", bet nieko nepešė, visi dar labiau jį užpuolė, o va Mihre, kai išvis ne iš to pasaulio, tai neatlaikė spaudimo.

 


Tai jie drąsūs, kad vėl į tą pačią balą brenda tada  :blink: Man Bircė labai patinka ir jų duetas su Celikoliu man vis dar tobuliausias kokį mačiau turkiškuose serialuose, bet man nei jie, nei Baris su Elcin realiame gyvenime visai netiktų į porą. Bircė iš vis su savo santuokų skaičiumi man labai nestabili santykių klausimu atrodo, tai jau tikrai ne jai su Celikoliu būt. Bet kaip aktorė ji visiškai mano numylėtinė.

Beje Gupse su Baris man viena gražiausių turkijos aktorių porų už kadro, labai simpatizuoju Gupsei.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerbeja123: 11 balandžio 2021 - 19:27
Pažiejau Alev 22 seriją. Galėjo čia ir baigtis - būtų heppy endas.
Kaip suprantu, 23 serija bus šį savaitgalį, jei anonsas yra (tik aš jo nežiūrėjau)?
Atsakyti
Ups, va ir brolis, o ir priešprieša gi kokia... Bliondinas bigsmile.gif Uch, geras žulikas, patiko man jis matytuose serialuose, cinkelį gerą turi, nieko nepasakysi, gerulis aktorius.
Kaip kokie "Greiti ir įsiutę" biggrin.gif

https://www.youtube...._channel=SonYaz
Atsakyti
Uj, mašinos kokios bigsmile.gif

Visgi, tai nenušovė dėdė Ozano. Gal dar vilčių yra? Kaip manot, ką darys Čelebi? Nes visai šikniukėj jis dabar. Ne gi iškas kažką dėl Biulento? Nelabai matau alternatyvų.
Atsakyti
Aham, krūtos mašinytės biggrin.gif Gonkės, dragas vyksta, kaip Kačerginėje biggrin.gif

Negi Akgiuno brolis iš Balkanų, serbas koks pvz? bigsmile.gif tas gale jo brat moj... biggrin.gif bigsmile.gif Baisiai man panašu ax.gif

Į mafijozą brolis man kažkaip neneša, kaip ir. Vienžo bus įdomu žėt.

Atsakyti
Orijaus rašliava
Antalijos regione kiekvienais metais nufilmuojama apie 100 turkiškų serialų, visoje Turkijoje apie 200. Ši šalis - viena iš muilo operų rinkos lyderių. Po Meksikos, Brazilijos, Indijos. Įdomu tai, kad į turkišką serialą gali papulti bet kuris turistas. Yra tokia paslauga! Nueini į agentūrą, susimoki ir tave įtraukia į kurį nors epizodą. Žinoma pagrindinio vaidmens negausi, beeeet... pvz suvaidinti praeivį, barmeną, kasininką ar kažką panašaus gali. Užsieniečiams dažniausiai tenka ryškesni vaidmenys, nei patieks turkams. Tai puiki galimybė tiems, kam trūksta dėmesio. Taip pat tiems, kurie svajojo tapti aktoriais, bet netapo.
Ne, aš nenusipirkau galimybės pasirodyti seriale. Bet mano viešbučio kambarys šiąnakt buvo labai panašus į tuos prabangius namus iš muilo operų. Ir aš čia pagrindiniame vaidmenyje.
Atsakyti
Patinka mums "Orijaus kelionės" žiūrėti, savaitgaliais tą praktikuojame. Tos jo savarankiškos kelionės labai fainos, dažnai neužtenka rėmėjų, labai dažnai į minusą savo kišenėje nueina (kaip kad pats pasakojo kviestiniu svečiu būdamas), bet vis vien, varlė keliauninkė negali nekeliauti biggrin.gif Subtiliai šmaikštus ir jis ir jo pateikimas.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2021 04 16, 21:44)
Patinka mums "Orijaus kelionės" žiūrėti, savaitgaliais tą praktikuojame. Tos jo savarankiškos kelionės labai fainos, dažnai neužtenka rėmėjų, labai dažnai į minusą savo kišenėje nueina (kaip kad pats pasakojo kviestiniu svečiu būdamas), bet vis vien, varlė keliauninkė negali nekeliauti biggrin.gif  Subtiliai šmaikštus ir jis ir jo pateikimas.

Vienintelis, kieno storius žiūriu instoj.
Bet šitas postas man nepatiko biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi.
O ko ne? Yra kaip yra. Man labai normaliai. Orijus gi mėgsta pašaržuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2021 04 16, 21:58)
Aš irgi.
O ko ne? Yra kaip yra. Man labai normaliai. Orijus gi mėgsta pašaržuoti smile.gif

Sulygino su bolivudais biggrin.gif
Atsakyti