Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

Gal žinote papildus kurie gerai keltų apetitą?

Atsakyti

Gal žinote papildus kurie gerai keltų apetitą?

Tokiu bedu neturiu :) man atvirkstiniu vaistu reiketu  :D  bet girdejau kad kanapiu visokie aliejukai ar dar kokie nors preparatai padeda

Atsakyti

Labas vakaras, 

gal kažkas galėtų rekomenduoti vertėją į anglų kalbą. Žmogų, kuris ne aklai verstų, o žinotų medicininių terminų atitikmenis, kaip jie skamba angliškai, suprastų, ką verčia. 

Dėkoju

Atsakyti

Vaidosiau, kaip tavo tyrimo rezultatai?  :4u: 

Čia aš, *CoCoNuT*, savu laiku daug šiame forume rašinėjau.... Pamečiau slaptažodį, tai nežinau kokiu čia vardu senu sugebėjau prisijungt  :unsure:​ 

Atsakyti

Vis pagalvoju, kaip Natūrali einasi, kaip jos gydymas? 

Atsakyti

Labai smagu forume matyti tas, kurios rase kazkada seniai seniai. Vien jusu apsilankymas ikvepia vilti:)

O as turiu klausima toms, kurios tikrinasi NVI jau pabaigus gydyma. Reikia registruotis pas gydytoja ir ji paskiria papildomus tyrimus? Echo, krauja, ka dar? Ar imanoma tuos tyrimus pasidaryti ta diena, kaip vizitas pas gydytoja? Ar ta diena kai vizitas tik paskiriama kad kazkada reiks atvaziuot del echo, plauciu foto ir pan. Domiuosi, nes kai is kito miesto, tai noretusi viska atlikt vieno vaziavimo metu:)

Atsakyti

Labai smagu forume matyti tas, kurios rase kazkada seniai seniai. Vien jusu apsilankymas ikvepia vilti:)

O as turiu klausima toms, kurios tikrinasi NVI jau pabaigus gydyma. Reikia registruotis pas gydytoja ir ji paskiria papildomus tyrimus? Echo, krauja, ka dar? Ar imanoma tuos tyrimus pasidaryti ta diena, kaip vizitas pas gydytoja? Ar ta diena kai vizitas tik paskiriama kad kazkada reiks atvaziuot del echo, plauciu foto ir pan. Domiuosi, nes kai is kito miesto, tai noretusi viska atlikt vieno vaziavimo metu:)

Aš registruojasi prieš 3 mėn pas savo gyd, echoskopija paskiria kt kartą, o rentgena padaro ta pačia diena. 

O kaip savijauta, ar jaučiasi pasekmes po chemijos? 

Atsakyti
O sakykit ar biologine chemija turi itakos markeriui?? Pas mane pries gydyma buvo 12, db praejo operacija, chemija, menesis po švitinimo ir vistiek 12... dar tesia biologini gydyma...
Atsakyti
mirksiukas.gif sveikos 4u.gif

Visos taip užsiėmusios ? Nėra kada užsukti ? Aš irgi norejau pasiteirauti kaip jaučiatės po chemiju ? Aš dar vis jaučiu sąnarių nelankstumą ir nuovargį. Ar jautėtėt kas nuovargį ? Kada praėjo ?
Papildyta:
QUOTE(doviliuke21 @ 2019 10 22, 15:26)
O sakykit ar biologine chemija turi itakos markeriui?? Pas mane pries gydyma buvo 12, db praejo operacija, chemija, menesis po švitinimo ir vistiek 12... dar tesia biologini gydyma...


Man atrodo, kad neturi įtakos , nes kraujo herceptinas neįtakoja .
Atsakyti

Labas, Magno, oi ir mano kojytes kenčia, ryta atsikėlus einu kaip robotas, paskui nieko. Kartais ir man užeina silpnumas, valgyt beprotiškai noriu, o svoris kaip ant mielių auga po kiaušidžių op. 

Atsakyti
Valgyt aš irgi noriu ...verysad.gif bet labai nervina tas nuovargis, tikiuosi jis praeis
Atsakyti

O ar nuo ryto nuovargis? 

Atsakyti