Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

QUOTE(pupy @ 2019 11 13, 16:12)
<p>O ar nuo ryto nuovargis? </p>

Visaip buna, miegas labai prastas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magno: 13 lapkričio 2019 - 16:21

Man miegas pasitaisė tfu Tfu tfu

Atsakyti
Laba diena,
Prieš porą mėnesių persirgau poūmiu tiroiditu. Po jo atsirado dvikamerinė cista kiaušidėse, sutriko ciklas. Ginekologė pasiūlė pasidaryt CA-125 ir CA15-3 vėžio žymenų tyrimus. Ca-125 rezultatas 34,28(norma 34.99), Ca15-3 rezultatas 27,43 (norma 26,40). Krūtų vėžio žymuo gaunasi teigiamas, kiaušidžių ant ribos. Pasidariau ultragarsinį tyrima. Kaip ir per paskutinius 10 metų niekas nesikeičia: mastopatija, yra daug cistelių. Gydytoja nuramino, kad pas mane viskas gerai, o rezultatai teigiami dėl persirgto tiroidito ir dėl pastovaus L-Thyroksino vartojimo. Tik primygtinai siūlė nedaryt mamografijos, nes ji kenksminga ir neduoda daugiau informacijos už ultragarsą. Ginekologė kaip tik siūlo mamografiją, nes jos nuomone, ji duoda daugiau informacijos. Patarkite prašau, kaip elgtis. O gal yra kokių nors geresnių tyrimų? Dar ginekologė klausia, kur norėčiau daryti mamografiją: Vilniuje ar savo mažame miestelyje. Ar yra skirtumas? Jei važiuoti į Vilnių, patarkite pas kokį gydytoją, kliniką registruotis.
Kol kas nieko nedariau, po mėnesio kartosiu kraujo tyrimus ir turiu jau turėt veiksmų planą, jei bus negeri. Krūtų neskauda, na nebent prieš mėnesines, savijauta nebloga. Na, silpnumai pastovūs yra, bet tai visada nurašoma hypoteriozei...
Oi, kaip tikiuosi, kad rezultatai klaidingai teigiami... nes vien tas laukimas labai sunkus psichologiškai.
Atsakyti
QUOTE(JOLLL @ 2019 11 19, 15:02)
Laba diena,
Prieš porą mėnesių persirgau poūmiu tiroiditu. Po jo atsirado dvikamerinė cista kiaušidėse, sutriko ciklas. Ginekologė pasiūlė pasidaryt CA-125 ir CA15-3 vėžio žymenų tyrimus. Ca-125 rezultatas 34,28(norma 34.99), Ca15-3 rezultatas 27,43 (norma 26,40). Krūtų vėžio žymuo gaunasi teigiamas, kiaušidžių ant ribos. Pasidariau ultragarsinį tyrima. Kaip ir per paskutinius 10 metų niekas nesikeičia: mastopatija, yra daug cistelių. Gydytoja nuramino, kad pas mane viskas gerai, o rezultatai  teigiami dėl persirgto tiroidito ir dėl pastovaus L-Thyroksino vartojimo. Tik primygtinai siūlė nedaryt mamografijos, nes ji kenksminga ir neduoda daugiau informacijos už ultragarsą. Ginekologė kaip tik siūlo mamografiją, nes jos nuomone, ji duoda daugiau informacijos. Patarkite prašau, kaip elgtis. O gal yra kokių nors geresnių tyrimų? Dar ginekologė klausia, kur norėčiau daryti mamografiją: Vilniuje ar savo mažame miestelyje. Ar yra skirtumas? Jei važiuoti į Vilnių, patarkite pas kokį gydytoją, kliniką registruotis.
Kol kas nieko nedariau, po mėnesio kartosiu kraujo tyrimus ir turiu jau turėt veiksmų planą, jei bus negeri. Krūtų neskauda, na nebent prieš mėnesines, savijauta nebloga. Na, silpnumai pastovūs yra, bet tai visada nurašoma hypoteriozei...
Oi, kaip tikiuosi, kad rezultatai klaidingai teigiami... nes vien tas laukimas labai sunkus psichologiškai.

Čia yra kruties onkologine tema, onkologine, pas Jus net guzelio nėra, kokio velnio tokioj temoj rašyti apie čiut padidejusi markeri ir tiroidita? Nu galu gale tyliai pasiskaitykit senesnius postus, tikrai rasit daug informacijos iapie viska. Mums, ok man praejus tą kelią: diagnozę , gydymą , operacijas, pyktis ima skaityti apie isivaizduojama veži
Atsakyti

Labas vakaras,

Atsiprašau sukėlusi neigiamas emocijas savo postu. Nenorėjau nieko įžeist. Jūs visos čia ypatingame ir nelengvame kely. Linkiu jums viso ko geriausio!

Atsakyti

Tali, nepykite... žmogui neramu, todėl ir klausia. Galima būtų pykti ant kiekvieno I-III stadijos paciento, nes jie nė velnio nesuvokia, per kokį pragarą eina IV stadijos žmonės, bet taip niekad nesielgiu. Už viską, ką turiu pasiimčiau savo žmonai III stadiją, kad tik galėčiau, ir tai būtų tik ,,walk in the park" palyginus. Padidėję žymenys jau yra susiję su onkologija, tuo reikia rūpintis. Geros dienos ir iki greitai,

Saulius

Atsakyti
QUOTE(tali3 @ 2019 11 21, 20:24)
Čia yra kruties onkologine tema, onkologine, pas Jus net guzelio nėra, kokio velnio tokioj temoj rašyti apie čiut padidejusi markeri ir tiroidita? Nu galu gale tyliai pasiskaitykit  senesnius postus, tikrai rasit daug informacijos iapie viska. Mums, ok man praejus tą kelią: diagnozę , gydymą , operacijas, pyktis ima skaityti apie isivaizduojama veži

Oho, nieko nuostabaus, kad tema miršta, ypač po tokio sutikimo...

Nėra guzelių? O kaip cistos? Kas gali pasakyti, kad viena iš jų nėra piktybinis darinys? Ne vienai narei cista pavirto onko dariniu. Ribinis žymuo irgi vertas dėmesio, ar jei nėra tūkstančių, tai skaitaisi per mažai verta dėmesio?

Žmogus prašo bent jau rekomenduoti medikus, negi ir tai sunku? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLLL @ 2019 11 19, 15:02)
Laba diena,
Prieš porą mėnesių persirgau poūmiu tiroiditu. Po jo atsirado dvikamerinė cista kiaušidėse, sutriko ciklas. Ginekologė pasiūlė pasidaryt CA-125 ir CA15-3 vėžio žymenų tyrimus. Ca-125 rezultatas 34,28(norma 34.99), Ca15-3 rezultatas 27,43 (norma 26,40). Krūtų vėžio žymuo gaunasi teigiamas, kiaušidžių ant ribos. Pasidariau ultragarsinį tyrima. Kaip ir per paskutinius 10 metų niekas nesikeičia: mastopatija, yra daug cistelių. Gydytoja nuramino, kad pas mane viskas gerai, o rezultatai  teigiami dėl persirgto tiroidito ir dėl pastovaus L-Thyroksino vartojimo. Tik primygtinai siūlė nedaryt mamografijos, nes ji kenksminga ir neduoda daugiau informacijos už ultragarsą. Ginekologė kaip tik siūlo mamografiją, nes jos nuomone, ji duoda daugiau informacijos. Patarkite prašau, kaip elgtis. O gal yra kokių nors geresnių tyrimų? Dar ginekologė klausia, kur norėčiau daryti mamografiją: Vilniuje ar savo mažame miestelyje. Ar yra skirtumas? Jei važiuoti į Vilnių, patarkite pas kokį gydytoją, kliniką registruotis.
Kol kas nieko nedariau, po mėnesio kartosiu kraujo tyrimus ir turiu jau turėt veiksmų planą, jei bus negeri. Krūtų neskauda, na nebent prieš mėnesines, savijauta nebloga. Na, silpnumai pastovūs yra, bet tai visada nurašoma hypoteriozei...
Oi, kaip tikiuosi, kad rezultatai klaidingai teigiami... nes vien tas laukimas labai sunkus psichologiškai.

Sveiki, markeriai išties gali būti klaidingai teigiami, o gali ir nebūti. Jie labai priklauso nuo kepenų veiklos. Šiaip diagnozės nustatymui markeriai beveik neturi reikšmės. Jie labiau naudojami kontrolej po gydymo, ar nėra recidivo. Dėl mamogramos, aš važiuočiau į Vilnių. Šiaip kas vertingiau mamograma, ar echoskopija, tai pavyzdžiui man nei tas, nei tas nieko nerodė. Irgi buvo mastopatija. Tiesiog pasisekė, kad auglys pradėjo setis į išorę, ir atsirado išskyros iš spenelio. Jei pavyktu gauti siuntimą ir užsiregistruotis, bandykite patekti pas daktarę Jeleną Kubickają Centro poliklinikoje. Bet ji labai mažai ten dirba, sunku pas ją patekti. Arba bent jau pačiai mamogramai Centro poliklinikoje Pylimo g. Kadangi jums yra daug cistų, greičiausiai bus skausminga. Pas juos geras aparatas, mažiau skauda. Ir prieš mamograma būkit gerai pailsėjusi ir issimiegojusi. Idealiai jei butu ciklo pradžia. O kodėl jums nepasiūlo padaryti ir mamogramą ir echoskopiją? Man dabar po gydymo 2 metai, ir tai dažnai mamogramos ir echoskopijos rezultatai prieštarauja vienas kitam. verysad.gif. Žodžiu darikit viską, kas įmanomą. Skaičiau, kad Vilniuje neseniai atsidarė naują klinika su labai šiuolaikinė aparatūra, mamografai, echoskopai, bet ten tik mokamai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo belulino: 22 lapkričio 2019 - 21:42
JOLLL, būtinai atlikie papildomus tyrimus. Markeris dar nieko nepasako. Geriau važiuoti tyrimams į didesnį miestą. Jie turi daugiau visokių atvejų ir dėl to geriau diagnozuoja.
Atsakyti

Laba diena,
Oi, kaip tikiuosi, kad rezultatai klaidingai teigiami... nes vien tas laukimas labai sunkus psichologiškai.

Laukimas labai sunkus, bet pasistenkit nusiraminti, juk tai dar ne diagnozė :4u: 

Mamogramai važiuočiau į Vilnių, kas geriau ultragarsas ar mamograma sunku pasakyti :hmm: man mamograma nemate, pamatė rezidentas ultragarsu. 

Atsakyti

Labas vakaras,

Dėkuju visoms už palaikymą ir patarimus. 

Belulino, nauja klinika gal Affinėja? 

Aš kaip suptantu, gausiu siuntimą mamografijai ir konsultacijai. Pažiūrėjau kainas, tai Grybo g.su siuntimu mamografija pigiau kainuoja, 18 eur. Rašo, kad jų mamografas labai jau geras. Įdomu, ar tikrai. Konsultacijai kaip suprantu į onkologinį Vilniuje siūs. Vėžio institutas dabar manau vadinasi. Ar geriau mamografiją darytis ten kur ir konsultuos? Ir Onkologiniam kokį gydytoją rekomenduotumėt? 

Stiprybės Jums visoms! Mano bėdos dar labai mažos, palyginus su dauguma jūsų.

Atsakyti
QUOTE(JOLLL @ 2019 11 23, 17:40)
<p>Labas vakaras,</p><p>Dėkuju visoms už palaikymą ir patarimus. </p><p>Belulino, nauja klinika gal Affinėja? </p><p>Aš kaip suptantu, gausiu siuntimą mamografijai ir konsultacijai. Pažiūrėjau kainas, tai Grybo g.su siuntimu mamografija pigiau kainuoja, 18 eur. Rašo, kad jų mamografas labai jau geras. Įdomu, ar tikrai. Konsultacijai kaip suprantu į onkologinį Vilniuje siūs. Vėžio institutas dabar manau vadinasi. Ar geriau mamografiją darytis ten kur ir konsultuos? Ir Onkologiniam kokį gydytoją rekomenduotumėt? </p><p>Stiprybės Jums visoms! Mano bėdos dar labai mažos, palyginus su dauguma jūsų.</p>

Jei neklystu, nauja klinika kažkur Konstitucijos prospekte, dėl pavadinimo neatsimenu. Yra Affideja, bet tai jau seniau, jos filialai yra onkologiniame, Antakalnio ligoninėje, lazdynų ligoninėje. Bet su siuntimu ten būna nemokamai. O šitoj naujoi tik mokamai.
Jei turėsite siuntimą pas mamologa onkologiniame, turėtų viską ir padaryti turbūt. Nors gal priklauso kaip daktarė surašis siuntimą, ar sius tik mamogramai, ar mamologo konsultacijai. Man kažkada seniai poliklinikoje padarė tik echoskopija, o tada siuntė į onkologinį dėl neaiškumų, bet onkologiniame tik apžiūrėjo ir nieko daugiau nedarė, tik pažiūrėjo poliklinikos echoskopija. Pasakė kad viskas gerai. Tada gal ir buvo gerai, bet man liko toks įspūdis, kad veltui nuėjau, negavau atsakymo...
Atsakyti