Įkraunama...
Įkraunama...

2016m. Spalio mėnesio mažyliai (13 tema),

Puikios gimdymo istorijos 4u.gif atrodo man vienai truko valanda stumimas, o cia du kartai ir yra blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AisteSa @ 2016 10 29, 22:03)
Puikios gimdymo istorijos  4u.gif  atrodo man vienai truko valanda stumimas, o cia du kartai ir yra  blink.gif  biggrin.gif

Pas mane irgi stūmimas 1 val 25 min. Išnyko stangos ir sąrėmiai ant galo tik minimalūs pasidarė ;)
Atsakyti
Butterfly lengvai ir greitai 4u.gif

Mano rytinukas jau spėjo ir (.) (.) nugraužti, megsta pačiunkuoti, neapžioja daug, žodžiu sekantys vargai mums biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Pagaliau ir as su ziniomis smile.gif
Sianakt, t.y. 10.30 03:12 gime musi Simas wub.gif
3400gr, 54cm smile.gif
Nieko labai ispudingo neturiu pasakoti, kaip ir rasiau, isvaziavom i gn, pagulde stebejimui (apie 18h), Apie 21h saremiai vaikstant daznejo ir stiprejo, atsigulus buvo, bet retesni, kaklelis apie 4 cm, laukiam toliau, viskas taip pat, pasiule nuskausminamuosius kazkokius- sake, jei cia paruosiamieji- aprims, galesiu miegot ir laukt ryto-sutikau.
Saremiai suretejo, bet skausmas nemazejo, issiunciau vyra namo, gyd pakviete apie 24h paziureti, sako kaklelis pasiruoses, tie patys 4 cm, bet trukdo vandenu pusle galvytei isistatyt normaliai. Pasiule prakirpt ir ziuret kas vyks- sutikau. Perkele i gimdykla, pagulde matuot tonus- saremiu beveik nejauciau jau, pradejau pergyvent, kad veltui cia sutikau ir kad nieko cia nebus. 01.30 pradure maiseli, isbego vandenuku kazkiek ir vel atsirado saremiai. Apie 02.30 atvaziavo vyras- man pradejo darytis saldu, akusere pasiule nuskausminamuju suleist poilsiui, atejo gyd- sako, gal pusvalandi pavaiksciok ir tada patikrinsim kakleli ir nuskausminsim smile.gif kai pradejo tikrint 03.00 - jau nebuvo laiko leist nuskausminamuosius- pilnas atsiverimas ir didziulis noras stumt, kuri vos sulaikiau, kirpo pagal sena randa, sake nedaug. Ir va, 03.12 musu aukselis jau gulejo ant mano krutines wub.gif
Zodziu, viskas praejo labai gerai, manau, jei neskaityt tos nezinomybes nuo 17.00h, kai niekas nezinojo ka daryt su manim smile.gif
Ar su mumis dar bus siandien kas nors? smile.gif
P.s. Mes labai norejom 28 d.- nes kaip tik vardadienis buvo, bet labai gerai ir siandien:) mano gyd. vel, galima sakyt, neapsiriko su data smile.gif
Atsakyti
Butterfly, sveikinu wub.gif wub.gif atsigaukit wub.gif jau smagu wub.gif
Atsakyti
Butterfly pagaliau, didžiausi sveikinimai gimus sūneliui wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Jeee dar vienas mazulelis wub.gif sveikinimai 4u.gif

"Jokio" spaudimo likusioms biggrin.gif
Atsakyti
Butterfly - sveikinu 💙💙💙 4u.gif
Atsakyti
Kaip fainai! Sveikinimai!
Atsakyti
Labas rytas,

Smagu rast geras zinias smile.gif

Didziausi sveikinimai, Butterfly, susitikus su sūneliu wub.gif smile.gif greitai susisukot kaip ir dauguma cia biggrin.gif istorija puiki, o dar ir be jokio epiduro, super mirksiukas.gif stiprekit 4u.gif

Man vakar paskaudejo, kol uzmigau buvo ir 3val, bet vel ismiegojau, ramu..
Atsakyti
Likot kokios trys nestuke.gif sunku laukti, bet išmuša ta diena staiga.
Aš jau atsigavau, jaučiuosi kaip žmogus ir miegot visaip galiu, aišku dabar vaikas puse lovos užima, neįsipatoginsi, o ligoninės lova siaura. Naktį prakabojo ant (.)(.) stačiom akim, į ryta tik užmigo, dabar išbudinti neina kad pavalgytų wub.gif Papai vietoj soskės buvo visa naktį, teks prašyt turbūtkad nupirkrų, o tai jau nugraužė...
Atsakyti
Sveikinimai sulaukus Simuko wub.gif
Na per savaitėlę, gal ir likusioms pavyks ant rankų turėti savo mažylius ;)
Atsakyti