Įkraunama...
Įkraunama...

2016m. Spalio mėnesio mažyliai (13 tema),

QUOTE(Carol @ 2016 10 30, 09:16)
Sveikinimai sulaukus Simuko  wub.gif
Na per savaitėlę, gal ir likusioms pavyks ant rankų turėti savo mažylius ;)

Ne ne , liko pusantros paros mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mergaites wub.gif
Esu be galo laiminga wub.gif
Ir, prasom, likusios- nedelskit labai ;)
Atsakyti
QUOTE(Brasske @ 2016 10 30, 10:43)
Ne ne  , liko pusantros paros  mirksiukas.gif



QUOTE([Butterfly] @ 2016 10 30, 10:57)
Aciu mergaites  wub.gif
Esu be galo laiminga wub.gif
Ir, prasom, likusios- nedelskit labai ;)



O, merginos, kad nuo manes cia priklausytu, tai jau tikrai buciau issilukstenus... Sonai braska, bet nesikrapto mazius..
Atsakyti
Sveikinimai sulaukus sunaus! wub.gif
Maniau kad cia maniskis, gimes vakare, sumaises diena su naktim ;)
Bet siandien jau geriau, nakti kelesi pavalgyt ir pasikeist pamperius kas pora valandu...o jau dainavimo, nakti dar smarkiau viskas skamba, atrodo visas namas mus girdi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolyne @ 2016 10 30, 12:25)
Sveikinimai sulaukus sunaus!  wub.gif
Maniau kad cia maniskis, gimes vakare, sumaises diena su naktim ;)
Bet siandien jau geriau, nakti kelesi pavalgyt ir pasikeist pamperius kas pora valandu...o jau dainavimo, nakti dar smarkiau viskas skamba, atrodo visas namas mus girdi biggrin.gif



Nujauciu, kad ir girdi biggrin.gif

Bonduke, islekei ant kapiniu ar i ligonine? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexi_: 30 spalio 2016 - 11:51
QUOTE(Lexi_ @ 2016 10 30, 12:44)

Bonduke, islekei ant kapiniu ar i ligonine? bigsmile.gif

Nei cia, nei cia - namie sedziu ir tiek 4u.gif kapai apseis be manes ax.gif ner nuotaikos kazko, uzkniso viskas ir visi rolleyes.gif vyras pasiule i Panevezi vaziuot, tai isvadinau idiotu ir apsizliumbiau - afygiet kaip linksma doh.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonduke: 30 spalio 2016 - 12:26
QUOTE(bonduke @ 2016 10 30, 13:22)
Nei cia, nei cia - namie sedziu ir tiek 4u.gif kapai apseis be manes  ax.gif ner nuotaikos kazko, uzkniso viskas ir visi  rolleyes.gif vyras pasiule i Panevezi vaziuot, tai isvadinau idiotu ir apsizliumbiau - afygiet kaip linksma  doh.gif  cool.gif



Oh, nesiparink 4u.gif greit bus ka veikt, gi neliksim nescios, taip save guodziu siuo metu.
Musu kapines irgi tolokai, sedesim namie, o dar orelis toks nlb... guliu issidrebus, bloga kazkaip man, tikriausiai miego mazai. Eisiu i silta vonia.
Atsakyti
Didziausi sveikinimai pagimdziusioms! Saunuoles! smile.gif
Ir, aisku, dar siek tiek kantrybes pilvotosioms! Irgi saunuoles. Finisas uz kampo. bigsmile.gif

Mes jau nuo uzvakar namie. Visi klausineja, kaip sekasi, tai net nezinau, ka atsakyt. biggrin.gif Momentais labai gerai (kai istaikom, kad abu vienu kartu miegotu biggrin.gif), o momentais atrodo, plaukus issirausiu.

Siaip brolis i nauja seimos nari sureagavo gerai. Nelabai supranta kol kas. Tik, va, didziausia beda su maitinimu. Tik pamato, kad as mazaja maitinu, iskart ir jam reikia. Vargstu... buvau uzsibrezus abu zindyti, jei reiks, bet jau linkstu i pirmagimio atpratinima. Tik neisivaizduoju kaip, nes jis visiskas papinis. verysad.gif Kartu ir gaila toki mylima reikala atimt... Zodziu, adaptuojames visi po truputi.
Atsakyti
QUOTE([Butterfly] @ 2016 10 30, 07:21)
Sveikutes smile.gif Pagaliau ir as su ziniomis smile.gif
Sianakt, t.y. 10.30 03:12 gime musi Simas  wub.gif
3400gr, 54cm smile.gif
Nieko labai ispudingo neturiu pasakoti, kaip ir rasiau, isvaziavom i gn, pagulde stebejimui (apie 18h), Apie 21h saremiai vaikstant daznejo ir stiprejo, atsigulus buvo, bet retesni, kaklelis apie 4 cm, laukiam toliau, viskas taip pat, pasiule nuskausminamuosius kazkokius- sake, jei cia paruosiamieji- aprims, galesiu miegot ir laukt ryto-sutikau.
Saremiai suretejo, bet skausmas nemazejo, issiunciau vyra namo, gyd pakviete apie 24h paziureti, sako kaklelis pasiruoses, tie patys 4 cm, bet trukdo vandenu pusle galvytei isistatyt normaliai. Pasiule prakirpt ir ziuret kas vyks- sutikau. Perkele i gimdykla, pagulde matuot tonus- saremiu beveik nejauciau jau, pradejau pergyvent, kad veltui cia sutikau ir kad nieko cia nebus. 01.30 pradure maiseli, isbego vandenuku kazkiek ir vel atsirado saremiai. Apie 02.30 atvaziavo vyras- man pradejo darytis saldu, akusere pasiule nuskausminamuju suleist poilsiui, atejo gyd- sako, gal pusvalandi pavaiksciok ir tada patikrinsim kakleli ir nuskausminsim smile.gif kai pradejo tikrint 03.00 - jau nebuvo laiko leist nuskausminamuosius- pilnas atsiverimas ir didziulis noras stumt, kuri vos sulaikiau, kirpo pagal sena randa, sake nedaug. Ir va, 03.12 musu aukselis jau gulejo ant mano krutines  wub.gif
Zodziu, viskas praejo labai gerai, manau, jei neskaityt tos nezinomybes nuo 17.00h, kai niekas nezinojo ka daryt su manim smile.gif
Ar su mumis dar bus  siandien kas nors? smile.gif
P.s. Mes labai norejom 28 d.- nes kaip tik vardadienis buvo, bet labai gerai ir siandien:) mano gyd. vel, galima sakyt, neapsiriko su data smile.gif


Sveikinimai kuo didziausiu susitikus su nauju seimos nariu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fuwari @ 2016 10 30, 14:42)
Didziausi sveikinimai pagimdziusioms! Saunuoles! smile.gif
Ir, aisku, dar siek tiek kantrybes pilvotosioms! Irgi saunuoles. Finisas uz kampo.  bigsmile.gif

Mes jau nuo uzvakar namie. Visi klausineja, kaip sekasi, tai net nezinau, ka atsakyt. biggrin.gif Momentais labai gerai (kai istaikom, kad abu vienu kartu miegotu biggrin.gif), o momentais atrodo, plaukus issirausiu.

Siaip brolis i nauja seimos nari sureagavo gerai. Nelabai supranta kol kas. Tik, va, didziausia beda su maitinimu. Tik pamato, kad as mazaja maitinu, iskart ir jam reikia. Vargstu... buvau uzsibrezus abu zindyti, jei reiks, bet jau linkstu i pirmagimio atpratinima. Tik neisivaizduoju kaip, nes jis visiskas papinis. verysad.gif Kartu ir gaila toki mylima reikala atimt... Zodziu, adaptuojames visi po truputi.


Nelengva uzduotis ismokti maitint du; ir as jau buvau galvojus apie tai, kai maniske budama beveik 2metuku vis dar zinde, bet kazkokiu stebuklingu budu atsisake. Bet jei butu reikeje, buciau maitinus abu. Dabar kazin, ar nebus per daug streso tavo vyresniajam, jeigu staiga nebeduosi, bet palaipsniui jis pats jau turetu maziau noret. Vienaip ar kitaip nelengvas laikas, stiprybe ir kantrybes 4u.gif

Maniskei dabar uzejo kazkokia krize, piktumai ir piktumai...tai i wc nenori eit, tai vel kokia nesamone susigalvoja, o as visai nebeturiu jegu, o kantrybes dar maziau..
Atsakyti
Sveikinimai, Butterfly wub.gif 4u.gif

Vis dar nescioms ir piktoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexi_ @ 2016 10 30, 17:52)
Nelengva uzduotis ismokti maitint du; ir as jau buvau galvojus apie tai, kai maniske budama beveik 2metuku vis dar zinde, bet kazkokiu stebuklingu budu atsisake. Bet jei butu reikeje, buciau maitinus abu. Dabar kazin, ar nebus per daug streso tavo vyresniajam, jeigu staiga nebeduosi, bet palaipsniui jis pats jau turetu maziau noret. Vienaip ar kitaip nelengvas laikas, stiprybe ir kantrybes  4u.gif

Tai va, bijau, kad supavydes, sustresuos. del to labiausiai ir dvejoju. Gal po truputi, po truputi kazkaip bent tuos dieninius ir pati baisiausia rytini bent jau isbraukus. Tu keliu pries miega tikrai negaila. Aciu uz palaikomaji zodi. Iskart geriau. Nes aplinka pirsta prie smilkinio sukioja, kai pasakau, kad abu maitinu...

Gal jusu dukra irgi cia pries gimdyma sitaip? biggrin.gif Vaikai labai jaucia. Maniskis visai buvo nuvaziaves ta vakara, kai isvaziavau gimdyt.
Atsakyti