Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Super. Matau katiniukas irgi dirba kolekcijos priziuretoju, stebi procesa is toli smile.gif
Atsakyti
Smina, gražus būrelis thumb_yello.gif
-----------------
Iš vengrės parkeliavusi PUNA.

vartotojo įkelta nuotrauka

Giromagi HAWORTHIA MAUGHANII HYBRID

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šių metų vengrės keli parvykėliai:

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
help.gif Su tuo ceku panku vel pankiskos nesamones. Antra diena nematau puslapyje... KREPSELIO! unsure.gif Deti augala lyg leidzia, o krepsio niekur nesimato.

Praejo pora metu, kol man atejo vel noras bendraut su juo ir ziuriu sunku. Gal cia mano visos kompo narsykles isproteje? Paziurekit pas save kaip jums rodo. Labai laukiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 05 liepos 2019 - 15:20
Prisijungus prie jo puslapio, įdėjus į krepšelį, jis tada atsiranda dešinėje viršuje.
Va dabar sudėjau Adromischusą:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Prickly @ 2019 07 05, 16:28)
Prisijungus prie jo puslapio, įdėjus į krepšelį, jis tada atsiranda dešinėje viršuje.
Va dabar sudėjau Adromischusą:
vartotojo įkelta nuotrauka

Bingo, pagaliau leido, einu skubiai kraut. Pfu pfu pfu, kad tik nesmigtu vel.
Atsakyti
Iš vengrės parkeliavis Oxalis buvo labai suvarges, maniau kad neatsigaus, bet ...
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Issiunciau rare cactus. Nebuvo tik keliu augalu, bet jie buvo imti is saraso, kuris ne pardavimui, nes sold out nerase. Parasiau tiems zmonems. Jei norit keist juos - dapildysiu atskirai jau issiusta uzsakyma. Nenorejau laukt, kad kas nedingtu.
Atsakyti
Šio sezono siuntimo adromischusai. Vazonų diametras 15 cm.

Vengriukai
vartotojo įkelta nuotrauka

Mažas žalias-vengras, kiti-Giromagii

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2019 07 05, 21:07)
.. Jei norit keist juos - dapildysiu atskirai jau issiusta uzsakyma. Nenorejau laukt, kad kas nedingtu.

man atrodo, kad pankas užsakymų nepapildo, ir jų neapjungia - žodžiu nelankstus.

evora, nuostabūs bliūdukai smile.gif sunku atskirti, kiek ten skirtingų yra. Aš auginu juos po vieną kvadratiniuose, tai jokio vaizdo. Kai kurie labai lėtai auga

Mano Haage agurkėliai, tik gauti, - nieko ypatingo, kol nežydi. Brangesnis chamaecereusas penkis kart mažesnis biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Prickly, tai gal tas chamaecereus labai jau ypatingas, kad kaip komunija dalina? smile.gif
Kaip sekasi jums juos augint? As turiu pora, bet nelinkus ju kaupt, nes jos erkiu veisykla. Jei tik gali - puola kaip nezinia kas. Is Giromagi kur viena susigundziau tai pirmiausia chemijoj ismaudziau, nes irgi pats augalo kunas man itartinu atspalviu.

Del panko, tai maciau kad jis nedapildo, bet paprasiau atskiru laisku. Aisku pirmadieni busiu pasiusta del tu dvieju augaliuku biggrin.gif Aplamai jo ypatumai ypatingi. Zmones, kad prisirinko augalu, o jis pasirodo parduoda siuo metu tik is dvieju sarasu. tai kas pataike, tai pataike, kas nepataike - bandau pakeist. Viena uzsakove liko visai be augalu.
Atsakyti
Prickly, vengriškam bliūdelyje 3 skirtingi. Giromagi-2-2 foto; 1-3 foto; 2-4 foto.
Labai jau jautrūs šviesos nebuvimui tie chamaecereusai. Vos tik patupėjo tamsioj dėžutėje, tuoj ir ištįso išblukusios viršūnėlės.

Tina, pritariu , kad chamaecereusai tikra erkių veisykla. Atsibodo tokius netikėlius laikyti, prieš mėnesį atsisveikinau visiems laikams. Užtenka gyvenime problemų ir be jų.
Noriu paklausti, kokios firmos rašiklį perki augalų pavadinimams rašyti? Turiu tavo aloes su užrašais, tai net nepasikeitę per du metus. O aš neseniai markeriu CD/DVD duo firmos GRANIT užrašiau ir jau saulė nulaižė. Nu, Š paskutinis.
Tavo dovanotos alojos

vartotojo įkelta nuotrauka

Joooo.... Pankas unikalus.... Liūdna visiškai likt be augaliukų. Čia kaip vaikui duot saldainį, o paskui atimt. Įvykis ne silpniems nervams.
Atsakyti