Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Koks nuostabus geltonumas wub.gif




Atsakyti
Prickly, graži geltona saulutė lietingą dieną. thumbup.gif

Buvo nukritusių lapelių ir mano siuntinukyje. Red dideliausias lapas atiteko Sminai-laimingai jai priauginti šakneles. Little spheroide 3 lapeliai blusos dydžio, įkišti išgyventi -viens sudžiūvo, du mirtininkų būsenos-nieko gero iš jų nesitikiu.
Šie adromischusai buvo mano svajonių svajonė. Pagaliau susimedžiojau pakankamai nebrangiai ir sakyčiau tinkamos kondicijos. Dabar bijau baisiausiai neišsaugoti. Na, gal sukulentų dievai apsaugos .

--------------------

Žadėti Haage keliauninkai: EUPHORBIA GORGONIS ir ECHINOPSIS HYBR. POESII

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Fu, kaip nešilta. Virtuvėje tik +22. Kilo mintis, o kaip Tinos, Prickly šiltnamiuose nakty? Šalčio nėra, bet temperatūra, tai žema. Turėtų būti tik kokia +14, ypač nakty, kaip pas mane balkone žiemą.
Kaip jūsų šiltnamiai? O kaip Rimusios vasarotojai lauke?
Dėl lietingo oro sumažėjo darbingumas darže, padidėjo plepumas forume. Gal galima būtų įdomumo dėlei suveikti foto iš asmeninių sukulentų šiltnamiukų? Į svetimą teritoriją visada naudinga pasižvalgyti.
----------------------------

Atsigavo mano sudžiūvėlė vengrė OSCULARIA DELTOIDES. Aišku nukritusių sudžiūvusių lapelių vietoje nauji neišaugo, taip ir liko sumedėjęs stiebas.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Sveikos spigliuku myletojos, aciu dar karta Lina04 uz echinopsius. Puikei isikure Norvegijoje.

9f6c759c56d7db9b72ee1571881ae1f9962.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wilmaw: 11 liepos 2019 - 11:17
Wilmaw, tai stai kur pabegote smile.gif
Atsakyti

Taip, gyvenimas privercia. Po truputeli bandysiu hobi perkelti i Norvegija. Si vasara eksperimentine, ziuresiu kaip seksis jiem cia augti. Mazai saules cia🤔

Atsakyti
Negaliu atsigrozeti sia parodija. Siandien siltnami lyztelejo saules spinduliai, tai kad issiepe. wub.gif

Priedas  IMG_7317.jpg   332,06KB   1 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Wau,koks grožis. wub.gif kuo vardu?
Atsakyti
Parodia sanguiniflora
Atsakyti
Ner uz ka,auginkit ir dziaukites ziedais... biggrin.gif
Atsakyti
Tina, gal Panko augalai jau netoli LT? Gal savaitgaliui galima tikėtis siuntinio? Planuoju išvykimą pagal augaliukų atvykimą.

Giromagii Neoporterijos:

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Gražus Giromagi kaktusai, wub.gif dabar labai gailios rolleyes.gif kad nepirkau daugiau. bigsmile.gif Dar keliu euforbiju norėčiau. ax.gif
Gal koks naujas užsakymas nusimato ? mirksiukas.gif
Atsakyti