Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Sveiki visi, kaktusų ir sukulentų mylėtojai 4u.gif
Kažkokiu būdu ir aš pasigavau šią aistrą, daug metų buvau orchidėjų mylėtoja mirksiukas.gif
Turiu jums, nuostabius grožius wub.gif wub.gif wub.gif ir daug patirties turintiems, keletą klausimų (nors ir perskaičiau visą temą):
1. Ar galiu kaktusus sodinti į vieną didesnį vazoną ar geriau to nedaryti? Sukulentų kompozicija labai džiaugiuosi, bet 3 kaktusus susodinusi į pailgą vazonėlį, pradedu manyti, kad padariau klaidą.
2. Labai labai norėčiau prisijungti prie jūsų siuntimų ir įsigyti nors keletą žydinčių kaktuselių, ar dar planuojate kokį siuntimą dar šiais metais?
Būsiu dėkinga atsakiusiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2019 08 05, 08:22)
1. Ar galiu kaktusus sodinti į vieną didesnį vazoną ar geriau to nedaryti? Sukulentų kompozicija labai džiaugiuosi, bet 3 kaktusus susodinusi į pailgą vazonėlį, pradedu manyti, kad padariau klaidą.
2. Labai labai norėčiau prisijungti prie jūsų siuntimų ir įsigyti nors keletą žydinčių kaktuselių, ar dar planuojate kokį siuntimą dar šiais metais?


1. Sodinti kaktusus kartu galima.
Minusai tokio sodinimo:
a) kiekvieno kaktuso šaknys keliauja pas kaimyną ir ten kolektyviai persipina. Norint kaktusą iškelti iš vazono, tenka daug pavargti, kol išimi, dažnai ir kito kaktuso šaknys nukenčia.
b) kaktusai yra skirtingo dydžio ir augant tas dydis, forma kinta, kartais nustelbia mažesnius, tenka koreguoti/išrauti.
c) šaknys irgi yra skirtingos masės, tad laistant vieni gauna vandens per daug, kiti mažiau. Ne visiems tas laimingai baigiasi-gali viens kits supūti.
d) kaip besirūpintume, vistiek kažkada teks išrauti supuvėlį, negražiai atrodantį. Tokios kompozicijos bus kintančios.

Pliusai:
a)daug kaktusų vienoje kompozicijoje atrodo gražiai.
b)sutaupome vietą
c)sutaupome pinigus išleistus atskiriems gražiems vazonėliams.
D)turime dekoratyvinį akcentą namams papuošti.

Pailgam vazonėlyje augantys 3 kaktusai nieko blogo.

Pasiknisau savo prieštvaninių laikų archyve ir radau kelis tokius kolektyvinius susodinimus. Tie didžiuliai bliūdai stovėjo ant labai plačios valdiškos palangės saulės atokaitoje. Visiems labai patikdavo, užkabino ne vieną susižavėti kaktusais. Šiuo metu beliko tik vienas ištremtas į daugiabučio laiptinę. Kitus išformavau į atskirus vazonus, nes namuose nėra vietos tokius banginius sutalpinti. O darbovietėje saulėtas palanges teko iškeisti į rytines-ten nei kaktusai, nei greitai augantys sukulentai neišgyvena nepakeitę formos.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


2. Užsakymų dar tikimės ir naujų draugų laukiam. Tina duos komandą kada ir kaip-ji čia mūsų bitelė-aprūpintoja. Reikia tik sekti temelę ir kaupti biudžetą apsipirkimui.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Nuoširdus ačiū, Evora, už tokį išsamų paaiškinimą 4u.gif mirksiukas.gif Be to, Jūsų kolekcija įspūdinga wub.gif wub.gif wub.gif
Seksiu temą ir lauksiu info dėl užsakymų, tikrai norėčiau prisijungti smile.gif
Atsakyti
Gal iš cactus-art.biz bus, ax.gif labai norečiau, bigsmile.gif dabar Astrophytum,Euphorbia yra nuolaida. rolleyes.gif



Atsakyti

Prie cactus-art.biz ir aš prisijungčiau :)

Atsakyti
QUOTE(Lina04 @ 2019 05 13, 20:15)
Noreciau pasidomet kada planuotumet kakteen -hagee uzsakyma,noreciau pora vaskuoliu kol yra... ax.gif 


Lina, ar pasisekė gauti norimas vaškuoles?
Jei ką, Uhlig sudėjo į prekybą didžiulį kiekį vaškuolių bigsmile.gif , labai gražios. Gal ne paslaptis, kaip vadinosi tos svajonių vaškuoles iš Haage ax.gif
https://www.uhlig-ka...kkulenten/hoya/
Atsakyti

Sveikos :4u: 

Bet ten nuolaidos mačiau iki rugpjūčio 11d. bent jau Astrophytum. Kažin ar spėtume susiorganizuoti ir išsiųsti užsakymą  :hmm:​ 

Atsakyti

Čia aš apie cactus-art.biz

Atsakyti
Nepasiseke is viso prisijungt prie uzsaymo...kompas rode kad Tinai issiunciau uzsakyma, o pasirodo mano uzsakymas kazkur pastrigo , Tina jo negavo... norejau caudata ar sumatra nebeatsimenu, bandziau surast,is viso tik 3 puslapiai belike, is norimu nei vienos neber...o buvo berods 6 puslapiai vaskuoliu. Uztai ebey pilna kokiu tik nori ir kokiu sirdis geidzia, is to apmaudo kad cia negavau parsisiunciau is Anglu bent 6....vaskuoles. Ten visokiu pilna tik pirk... pas Haage nieko nebera gero, ka jis siulo ta jau turiu. Gal kitais metais pasipildys,ir bus galima is jo uzsisakyt. Bent siuo metu ebey pilnas vaskuoliu.
Atsakyti
HOYA CAUDATA CV. GREEN LEAVES Radau mano norima ir issvajota, tik del manes vienos nieks nedarys uzsakymo nebent pati susiorganizuociau...
Atsakyti
QUOTE(Lina04 @ 2019 08 07, 21:15)
HOYA CAUDATA CV. GREEN LEAVES Radau mano norima ir issvajota, tik del manes vienos nieks nedarys uzsakymo nebent pati susiorganizuociau...

O pas ka radai?

Ateiciai - niekada nesiuskit uzsakymu per SM, nes tai nepatikima, galiu ir negaut kaip ivyko takart. Tik emailu, ir butinai sulaukite patvirtinimo. Tada turesite garantija, kad tikrai gavau. Be to, man nera patogu rankiot uzsakymus is skirtingu vietu. Kai viska darome tvarkingai, tai ir uzsakymai vyksta sklandziai bigsmile.gif 4u.gif As jau ne viena karta esu negavus SM asmeniniu zinuciu. O kadangi uzsakyme dalyvavo dar viena Lina, tai man ne nekilo itarimas, kad kazkas cia ne taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 07 rugpjūčio 2019 - 21:57
Lina, ačiū už atsakymą smile.gif
Hoya caudata labai graži - žiedai apšerkšniję wub.gif
aš užpernai siunčiausi iš Uhlig multiflora Thai, ir man augaliukas neprigijo: toks nedidelis buvo ir nupirkau rugpjūčio pabaigoje, jie išsiuntė po poros savaičių dar siuntimo laikas, toks labai apvytęs atkeliavo, ir dar vėsūs orai jau buvo. Multiflora turi labiau plonesnius gležnus lapus pasirodo
Todėl iš patirties - nereikėtų užsakymų ilgai tempti iki rudens, ir tų italų
Atsakyti