Įkraunama...
Įkraunama...

UK parduotuvės ir aukcionai. UK adreso nuoma.

mano cia, as tikiuos ji man spes su rytojaus siunta ateit, labai reikia

Siandien tai ja fiksavo, kaip pamesta. Nebent pas juos sandelyje atsiras. 

Atsakyti

I emailus yra persiusta info, nuo vasario 1 dienos nebelieka kooperaciju. Visos siuntos siunciamos klientams asmeniskai i kliento adresa. 

Kadangi asmeniskai i adresa, minimalus svoris patampa 7kg, arba 11.95 eurais, 11.20 svarais. 

Siuntos iki 7kg bus apmokestinamos vienu mokesciu. 

Jeigu turesite virs 7kg, kg ikainis yra pagal kainininka. 

Siuntas sandeliuoti ir surinkti 7kg galima per 1 menesi nuo pirmos siuntos gavimo datos. 

Si info negalioja tiems, kurie jau ir taip siunciasi i namus ir siaulieciams, atsiimantiems siuntas sandelyje. 

Atsakyti
kaip gaila neapsimokes ebay pirkinetis verysad.gif
Atsakyti
Tai jei sakykim mano siunta svers 8 kg - kaip skaičiuosite?
Už 7 kg - 11,95eur, ir + už 1 kg - 1,85 eur, iš viso - 13,80 eur
Ar 8 kgx1,85 eur, iš viso - 14,80 eur?

Atsakyti

Tai jei sakykim mano siunta svers 8 kg - kaip skaičiuosite?
Už 7 kg - 11,95eur, ir + už 1 kg - 1,85 eur, iš viso - 13,80 eur
Ar 8 kgx1,85 eur, iš viso - 14,80 eur?

 

Skaiciavimas toks pat, kaip ir dabar. 

8 kg patenka i 4-10kg kg ikaini, kuris yra 1.85 euro, jeigu mokate eurais. 

8*1.85=14.80 euro. 

 

Dabar iki 4 kg visada buvo vienas ikainis 6 eurai, ir buvo galima atsiimti kooperacijose. 

Tai nuo siol vienas ikainis bus siuntoms iki 7kg ir pristatymas tiesiogiai i namus, bet kur Lt. 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 13 sausio 2017 - 09:50
tai as supratantu , kad visada mokesim kaip uz 7 kg nesvarbu ar bus 1kg? blush2.gif
Atsakyti

Taip, jeigu bendras siuntos svoris yra iki 7kg, yra vienas mokestis. Nesvarbu ar 1, ar 5kg. 

Tik virs 7 kg skaiciuojam individualiai pagal ikaini. 

Atsakyti
Tukio saskaita galima apmoket paprastu pavedimu? unsure.gif
Atsakyti

Taip, galima. 

Atsakyti
merginos gal kuri norit jungtis i koperacija ?kaune ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2017 01 12, 13:26)
<p>I emailus yra persiusta info, nuo vasario 1 dienos nebelieka kooperaciju. Visos siuntos siunciamos klientams asmeniskai i kliento adresa. </p><p>Kadangi asmeniskai i adresa, minimalus svoris patampa 7kg, arba 11.95 eurais, 11.20 svarais. </p><p>Siuntos iki 7kg bus apmokestinamos vienu mokesciu. </p><p>Jeigu turesite virs 7kg, kg ikainis yra pagal kainininka. </p><p>Siuntas sandeliuoti ir surinkti 7kg galima per 1 menesi nuo pirmos siuntos gavimo datos. </p><p>Si info negalioja tiems, kurie jau ir taip siunciasi i namus ir siaulieciams, atsiimantiems siuntas sandelyje. </p>


Labai gaila, kad nebelieka kooperacijų, neapsimokės dabar per jūs siųstis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2017 01 15, 17:44)
Labai gaila, kad nebelieka kooperacijų, neapsimokės dabar per jūs siųstis verysad.gif

merginos koperuokites juk galima ant vieno vardo pirkti paskui issidalinti 4u.gif
Atsakyti