Įkraunama...
Įkraunama...

UK parduotuvės ir aukcionai. UK adreso nuoma.

Na paprastai tos prekės atskiriamos.

Mes perkamės draugės vienu vardu (pradėjom, todėl, kad pasilengvint ir pagreitint atsiėmimą, plius tik viena turi derintis prie kurjerio).

Siuntas apmoku aš, nes esu didžiausia pirkikė (surenkamo svorio prasme), o draugės būna 1 prekę per savaitę nusiperka, būna ir daugiau. Bet tiesiog parašo, ką pirko. Taigi atidarai pakuotę ir matai kas kieno.

Man tai čia dar ir savotiška reklama ar pasimatavimas gaunasi pvz draugė nupirko kažką savo vaikui, man labai patiko, daiktas jau matytas gyvai ir dėl medžiagos ir dėl dydžio, faina kažkaip. Ir dar gaunasi tokie kaip planiniai susitikimai - siuntą pasiimt, kavos atsigert :)

Atsakyti

Na, jei vienas atsisiųs prekių už 1kg, o kitas už 6kg, tai bus kažkaip nekorektiška iš pirmojo imti tarkim 6eur.

O čia jau kaip susitarsit.

Žiūrint labai nominaliai, net ir tokiu atveju geriau mokėti už 3,5kg (nusipirkus 1kg), nei už 7kg.

Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2017 01 18, 11:23)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Danni" data-cid="71367630" data-time="1484649461"><div><p>Na, jei vienas atsisiųs prekių už 1kg, o kitas už 6kg, tai bus kažkaip nekorektiška iš pirmojo imti tarkim 6eur.</p></div></blockquote><p>O čia jau kaip susitarsit.</p><p>Žiūrint labai nominaliai, net ir tokiu atveju geriau mokėti už 3,5kg (nusipirkus 1kg), nei už 7kg.</p>

pritariu 4u.gif nejau visos kaunites perkasi pi 7kg biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, ar reikia 25 dienos siuntai kooperacijos Kaune? Būnu namuose, todėl galėčiau paimti.
Atsakyti

Sveiki, ar reikia 25 dienos siuntai kooperacijos Kaune? Būnu namuose, todėl galėčiau paimti.

Jus saviske atidavet kt narei. Ar cia apie kita siunta kalbame?

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2017 01 19, 16:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="groovy" data-cid="71373311" data-time="1484832861"><div><p>Sveiki, ar reikia 25 dienos siuntai kooperacijos Kaune? Būnu namuose, todėl galėčiau paimti.</p></div></blockquote><p></p><p>Jus saviske atidavet kt narei. Ar cia apie kita siunta kalbame?</p>

Šiaip kitą šiandien užsisakiau, turėtų ateiti. Bet dėl šitos irgi dabar neaišku, nes į išvykusią siuntą nespėjo, o kitai siuntai jei ta narė nieko neturės, tai nenoriu savo smulkia dovanėle jos apkrauti, geriau tada pati pasiimsiu ir gavus jai perduosiu. Dar pasitikslinsiu dėl to. Tai va, jei Kaunui reikia kooperacijos, prašom. Nu aš labai tikiuosi, kad ateis iki išsiuntimo, per kiek laiko George atveža? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 20 sausio 2017 - 00:18

Jokiu problemu, galim jums kooperacija ideti!

Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2017 01 18, 19:08)
pritariu 4u.gif  nejau visos kaunites perkasi pi 7kg biggrin.gif


Ne visos 4u.gif Pas mane buna 1-2kg ir noreciau kooperuotis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2017 01 20, 00:29)
<p>Jokiu problemu, galim jums kooperacija ideti!</p>

A čia man atsakymas? Nematau, kas cituota. SM keistas pasidarė. Jei man, dėkit vis dėlto tą atiduotą siuntinuką man, pasiimsiu aš kooperaciją, nesvarbu, ateis tas George ar neateis. Taip nieko neapkrausiu ir pati kam ką reikia padovanosiu.
Atsakyti

A čia man atsakymas? Nematau, kas cituota. SM keistas pasidarė. Jei man, dėkit vis dėlto tą atiduotą siuntinuką man, pasiimsiu aš kooperaciją, nesvarbu, ateis tas George ar neateis. Taip nieko neapkrausiu ir pati kam ką reikia padovanosiu.

Taip, pasizymejome kooperacija jums. 

Atsakyti

LAURA ASHLEY vaikų kambario aksesuarų išpardavimas: 

http://bit.ly/2jTHfxB

Atsakyti

TIK ŠIANDIEN perkant iš Amazon, 10 svarų nuolaida. 

Visos sąlygos čia: http://amzn.to/2k9Yr4W

Atsakyti