Įkraunama...
Įkraunama...

UK parduotuvės ir aukcionai. UK adreso nuoma.

Labai gaila, kad nebelieka kooperacijų, neapsimokės dabar per jūs siųstis verysad.gif

Apsimoka/neapsimoka turbut kiekvienam asmeniskai, pagal finansus. 

Jeigu pirkiniai tik periodiski, arba labai mazas kiekis, tuomet taip, kaina isbrangsta. Bet, jeigu reguliariai perkama ir surenkami 7kg, kad ir per menesi, tuomet niekas nesikeicia, kaina lieka ta pati. 

O, gauti asmeniskai yra daug patogiau, nei papildomai kazkur atsiimti.  :4u: 

Atsakyti

O ar reikia atskirai pranešti, kad noriu visada rinkti iki 7kg?

Atsakyti

O ar reikia atskirai pranešti, kad noriu visada rinkti iki 7kg?

 

Taip, reiketu. 

Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2017 01 15, 18:18)
merginos koperuokites juk galima ant vieno vardo pirkti paskui issidalinti 4u.gif


Bet kaip paskui atskirti kur kieno prekė bus, jei tuo pačiu vardu bus perkama? Ypač tai aktualu perkant iš Ebay. Ar Tukis leis tokiu atveju pirkti skirtingais vardais, bet siųsti į LT vienu adresu? Na, gausis kaip ir sena kooperacija, tik kad Tukiui nereikės pateikinėti sąskaitų kiekvienam atskirai, o tie, kurie siųsis į vieną adresą patys turės pasiskaičiuoti kiek kas bus skolingas ir turės sumokėti už siuntimą kooperaciją priimančiam. Lina, ar galimas toks variantas?
Atsakyti

Bet kaip paskui atskirti kur kieno prekė bus, jei tuo pačiu vardu bus perkama? Ypač tai aktualu perkant iš Ebay. Ar Tukis leis tokiu atveju pirkti skirtingais vardais, bet siųsti į LT vienu adresu? Na, gausis kaip ir sena kooperacija, tik kad Tukiui nereikės pateikinėti sąskaitų kiekvienam atskirai, o tie, kurie siųsis į vieną adresą patys turės pasiskaičiuoti kiek kas bus skolingas ir turės sumokėti už siuntimą kooperaciją priimančiam. Lina, ar galimas toks variantas?

Taip, tiktu. 

Ir, dar, kad nereiktu kiekvienam atskirai siuntu registruoti. 

Pvz A, B, C vaziuoja i viena adresa, siuntas priima ir apmoka A, ir visas triju raidziu siuntas suregistruojame vienam A. 

Jeigu reikes ataskaitos atskirai kiekvienam, tuomet netinka. 

Arba, kas perkasi pas mus, draugai, kaimynai, gali vienu vardu viska pirktis. Tas vardas viska apmoka ir priima siunta. 

Atsakyti
as net sutikciau nesvert ne perskaiciuot tesiog per puse nesvarbu kiek kg ar gr bus vis pigiau 4u.gif o del atskirimo pvz galvoju vardas pavarde, kitas perka pavarde vardas arba dar koks sliasas ar pns
Atsakyti
Kadangi treciadieni siusiuos siuntele tiesiai i namus, Širvintos. Kam pakeliui, priimsiu su 3-4 kg, nes mano tikrai nesunkios kelios prekytes.
I vilniu vaziuoju, perduociau, cia kam tinka, tai ~13 eur siuntima dalinciau tiesiog perpus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linulee: 16 sausio 2017 - 18:04
QUOTE(Limcamca @ 2017 01 16, 16:39)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Danni" data-cid="71365552" data-time="1484576166"><div><p>Bet kaip paskui atskirti kur kieno prekė bus, jei tuo pačiu vardu bus perkama? Ypač tai aktualu perkant iš Ebay. Ar Tukis leis tokiu atveju pirkti skirtingais vardais, bet siųsti į LT vienu adresu? Na, gausis kaip ir sena kooperacija, tik kad Tukiui nereikės pateikinėti sąskaitų kiekvienam atskirai, o tie, kurie siųsis į vieną adresą patys turės pasiskaičiuoti kiek kas bus skolingas ir turės sumokėti už siuntimą kooperaciją priimančiam. Lina, ar galimas toks variantas?</p></div></blockquote><p></p><p>Taip, tiktu. </p><p>Ir, dar, kad nereiktu kiekvienam atskirai siuntu registruoti. </p><p>Pvz A, B, C vaziuoja i viena adresa, siuntas priima ir apmoka A, ir visas triju raidziu siuntas suregistruojame vienam A. </p><p>Jeigu reikes ataskaitos atskirai kiekvienam, tuomet netinka. </p><p>Arba, kas perkasi pas mus, draugai, kaimynai, gali vienu vardu viska pirktis. Tas vardas viska apmoka ir priima siunta. </p>

O galiu dabar ši variantą jau uzregistruot? Kad tarkim Panevėžio tam tikrų žmonių siuntos keliauja mano vardu ir aš apmoku siuntimą? Nelaukiant vasario 1?
Atsakyti

O galiu dabar ši variantą jau uzregistruot? Kad tarkim Panevėžio tam tikrų žmonių siuntos keliauja mano vardu ir aš apmoku siuntimą? Nelaukiant vasario 1?

Taip, zinoma. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2017 01 16, 18:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Kriiste" data-cid="71365920" data-time="1484585487"><div><p>O galiu dabar ši variantą jau uzregistruot? Kad tarkim Panevėžio tam tikrų žmonių siuntos keliauja mano vardu ir aš apmoku siuntimą? Nelaukiant vasario 1?</p></div></blockquote><p></p><p>Taip, zinoma. </p>

Tada super. Ir dar klausimas. Nebeliko įmonės, iš kurios imdavau internetą, tad nebeliks labai greit ir emailo, kaip man pakeist jūsų sistemoje emaila?
Atsakyti
laba diena,
turbūt tema jau aptarta, bet aš neradau - labai noriu paklausti, ar siuntėtės kas išmaniuosius laikrodžius vaikams? ar veikia su lietuviškoms sim kortelėmis?

ačiū
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2017 01 16, 17:56)
as net sutikciau nesvert ne perskaiciuot tesiog per puse nesvarbu kiek kg ar gr bus vis pigiau 4u.gif o del atskirimo pvz galvoju vardas pavarde, kitas perka pavarde vardas arba dar koks sliasas ar pns


Na, jei vienas atsisiųs prekių už 1kg, o kitas už 6kg, tai bus kažkaip nekorektiška iš pirmojo imti tarkim 6eur.
Atsakyti