Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

... bet visi tvarkingai gauna po 70-150 pinigu ir toliau rašo.
Taip teises aktuose nustatyta smile.gif))))))

Svarbu būtų popiergalis

Negi skaiciuosi, copy-paste su mazais pataisymais ir tiks :) 

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 01 22, 12:34)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="arkava" data-cid="72330224" data-time="1548153073"><div><p>... bet visi tvarkingai gauna po 70-150 pinigu ir toliau rašo.
Taip teises aktuose nustatyta vartotojo įkelta nuotrauka))))))

Svarbu būtų popiergalis</p></div></blockquote><p>Negi skaiciuosi, copy-paste su mazais pataisymais ir tiks smile.gif </p>

nu bliamba man tai ilgai skaiciavo, skundesi kad sudetinga pastato forma. patikejau kad tikrai dirbo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 22 sausio 2019 - 12:42

nu bliamba man tai ilgai skaiciavo, skundesi kad sudetinga pastato forma. patikejau kad tikrai dirbo.

Gal ilgai kava gere :) 

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 01 22, 12:46)
Gal ilgai kava gere smile.gif

arba ka nors rimciau smile.gif bet nepanasu - pamates projekta, nelabai netikejo kad tilps i A+ reikalavimus, bet paskaciavus pats nustebo, kad sutilpo.
Atsakyti
perskaiciavau vaikio phpp pritekejimu duomenis i savo pietiniu vitrinu kvadratura - gavosi 28kwh/m2 arba 1.8 karto maziau nei mano sertifikate suskaiciuota. Dabar jau isitikines, kad str-o metodika butent sitoj vietoj beveik du kart pervetina isorinius pritekejimus ir del to suskaiciuotas sildymo energijos poreikis gali kartais skirtis nuo realaus. (sildymo sezona emiau nuo spalio iki balandzio imtinai)
Atsakyti
QUOTE(madwifi @ 2019 01 22, 14:45)
perskaiciavau vaikio phpp pritekejimu duomenis i savo pietiniu vitrinu kvadratura - gavosi 28kwh/m2 arba 1.8 karto maziau nei mano sertifikate suskaiciuota. Dabar jau isitikines, kad str-o metodika butent sitoj vietoj beveik du kart pervetina isorinius pritekejimus ir del to suskaiciuotas sildymo energijos poreikis gali kartais skirtis nuo realaus. (sildymo sezona emiau nuo spalio iki balandzio imtinai)


'Balandžio imtinai'??? Aišku, būna tų balandžių, kai šildyt reikia, bet sakyčiau, kad spalis-kovas imtinai tiksliau atitiktų šildymo sezono trukmes.
Atsakyti

Buna jog ir spalio paciame gale tik pradedamas sildymo sezonas :) 

Atsakyti
QUOTE(Verteris @ 2019 01 22, 16:01)
'Balandžio imtinai'??? Aišku, būna tų balandžių, kai šildyt reikia, bet sakyčiau, kad spalis-kovas imtinai tiksliau atitiktų šildymo sezono trukmes.

kadangi pas tave phpp skaiciuokle rode sildymo poreiki ir balandzio ir spalio men tai ir priskaiciavau. jei situ men buciau neemes tai dar gerokai didesnis skirtumas nuo str-o metodikos susidarytu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 22 sausio 2019 - 16:52
QUOTE(mariuzs @ 2019 01 21, 09:49)
Mano teorinis sertifikato skaičiavimas

Hm, praktikoje gaunasi, kad neužtenka tiek net gruodžio mėnesiui šildytis smile.gif

Žiūrėkit chebra. Man atrodo jūs ne viską teisingai šiuose sertifikatus interpretuojate. Pas mane labai panašiai gaunasi šilumos energijos poreikis 5.77 kWh/m2 - bet sertifukavausi vertinant o-o su COP 4.72. tai realus neatsinaujinančios energijos poreikis yra 5.77*4.72=27.23. Panasiai ir pas Mariusz bus - nes is kur dar susidaro 95.82 kWh/m2 bendras pirminės neatsinaujinancios energijos sanaudos? Pasidauginkit iš šildymo ir vėsinimo COP ir gausite labai panašius suminius pirmines energijos skaičius.

Tai realus Mariusz pirminės energijos sąnaudos šildymui yra 6.53 dauginant sakykime iš 4.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzūkiška pirkia: 22 sausio 2019 - 17:53
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2019 01 22, 17:51)
Žiūrėkit chebra. Man atrodo jūs ne viską teisingai šiuose sertifikatus interpretuojate. Pas mane labai panašiai gaunasi šilumos energijos poreikis 5.77 kWh/m2 - bet sertifukavausi vertinant o-o su COP 4.72. tai realus neatsinaujinančios energijos poreikis yra 5.77*4.72=27.23. Panasiai ir pas Mariusz bus - nes is kur dar susidaro 95.82 kWh/m2 bendras pirminės neatsinaujinancios energijos sanaudos? Pasidauginkit iš šildymo ir vėsinimo COP ir gausite labai panašius suminius pirmines energijos skaičius.

Tai realus Mariusz pirminės energijos sąnaudos šildymui yra 6.53 dauginant sakykime iš 4.

ne, tu neteisus. sertifikate rodomas SILUMINES energijos kiekis. ji reika ne daugint is COP o dalint, norint gaut elektros sanaudas sildymui. Jei netiki, idemiau paziurek i sertifikato iskleista lentele, kurioje atskirai isvardinti visi silumos nuostoliai per atskiras atitvaras, vedinima ir tt. viskas sueina tip top jei interpretuoji taip kaip as sakau.
taip, sertifikate be viso kito nurodytas min. busimo sildymo saltinio COP-as ir jis naudojmas suskaiciuot suminem pastato elektros sanaudom.
P.S. o ta pirmine energija geriau isvis pamirsk - ji skaciuojama tavo naudojama energija padauginus is energijos rusies faktoriaus, kuris elektrai gaminamai is ivairiu elektriniu yra lygus 2.8 ir yra pats didziausias is visu galimu energijos rusiu. sitas skaicius nei elektros sanaudom nei silumos poreikiui neturi jokios prasmes ir idomus tik aplinkosaugos ministerijai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 22 sausio 2019 - 18:56
QUOTE(madwifi @ 2019 01 22, 19:25)
ne, tu neteisus. sertifikate rodomas SILUMINES energijos kiekis. ji reika ne daugint is COP o dalint, norint gaut elektros sanaudas sildymui. Jei netiki, idemiau paziurek i sertifikato iskleista lentele, kurioje atskirai isvardinti visi silumos nuostoliai per atskiras atitvaras, vedinima ir tt. viskas sueina tip top jei interpretuoji taip kaip as sakau.
taip, sertifikate be viso kito nurodytas min. busimo sildymo saltinio COP-as ir jis naudojmas suskaiciuot suminem pastato elektros sanaudom.
P.S. o ta pirmine energija geriau isvis pamirsk -  ji skaciuojama tavo naudojama energija padauginus is energijos rusies faktoriaus, kuris elektrai gaminamai is ivairiu elektriniu yra lygus 2.8 ir yra pats didziausias is visu galimu energijos rusiu. sitas skaicius nei elektros sanaudom nei silumos poreikiui neturi jokios prasmes ir idomus tik aplinkosaugos ministerijai.

Aš aiškinausi pernai. Nes mano 5.77 - tai cia būtų supernamas, dvigubai geriau bei PHI reikalavimai. Aš jūsų vietoje dar perkalbėčiau savo vertintojus. Iš kur tuomet susidar 95.82 kWh/m2 - ar jums sakė jūsų vertintojai? Mano tai sudauginus vėsinimą ir šildymą iš COP ir gaunasi tie devymkeli.
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2019 01 22, 19:10)
Aš aiškinausi pernai. Nes mano 5.77 - tai cia būtų supernamas, dvigubai geriau bei PHI reikalavimai. Aš jūsų vietoje dar perkalbėčiau savo vertintojus. Iš kur tuomet susidar 95.82 kWh/m2 - ar jums sakė jūsų vertintojai? Mano tai sudauginus vėsinimą ir šildymą iš COP ir gaunasi tie devymkeli.

nezinau i kur pas ji ta visa pirmine 95.82, mano sertifikate visi pirmines energijos punktai yra lygiai is 2.8 padauginti atitinkami silumines energjos punktai. o pvz silumines energijos poreikis yra = visi_nuostoliai - visi_pritekejimai*0.62. ir nostoliai ir pritekejimai nieko bendra su jokiais COP-ais neturi, kaip ir galutinis rezultatas t.y. silumines energijos poreikis sildymui. pas mane jis ~ 15kwh/m2.

P.S. jau zinau kas yra mariaus 95.82 - tai sildymo, karsto vandens ir visos elektros pirminiu energiju suma (6.53+10.60+17.09)*2.8 = 95.82. Nei pas ji nei pas mane neina vesinimo energija.
ir supratau kodel sumines elektros sanaudos pas visus vienodos ir lygios 17.09 - tai normatyvinis skaicius ir tiek, matyt pagal kazkoki vidutini namu ukiu svartojima. i ji aiskiai neieina sildymo, karsto vandens ir vesinimo elektros sanaudos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 22 sausio 2019 - 20:44