Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

QUOTE(madwifi @ 2019 01 22, 21:15)
nezinau i kur pas ji ta visa pirmine 95.82, mano sertifikate visi pirmines energijos punktai yra lygiai is 2.8 padauginti atitinkami silumines energjos punktai. o pvz silumines energijos poreikis yra = visi_nuostoliai - visi_pritekejimai*0.62. ir nostoliai ir pritekejimai nieko bendra su jokiais COP-ais neturi, kaip ir galutinis rezultatas t.y. silumines energijos poreikis sildymui. pas mane jis ~ 15kwh/m2.

P.S. jau zinau kas yra mariaus 95.82 - tai sildymo, karsto vandens ir visos elektros  pirminiu energiju suma (6.53+10.60+17.09)*2.8 = 95.82. Nei pas ji nei pas mane neina vesinimo energija.
ir supratau kodel sumines elektros sanaudos pas visus vienodos ir lygios 17.09 - tai normatyvinis skaicius ir tiek, matyt pagal kazkoki vidutini namu ukiu svartojima. i ji aiskiai neieina sildymo, karsto vandens ir vesinimo elektros sanaudos

O kas tas 2.8? Jei tu teisus, tai mano energetikas neaiškiai man sudėstė. Gerai, pasiaiškinsiu ir aš dar sykį. Peace!
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2019 01 22, 21:00)
O kas tas 2.8? Jei tu teisus, tai mano energetikas neaiškiai man sudėstė. Gerai, pasiaiškinsiu ir aš dar sykį. Peace!

elektros energijos gaminamos ivairiuose elektrinese faktorius. saules kolektoriu gaminamai energijai berods isvis lygus 0.
faktoriu lentele
Tarp kitko, kiek pas tave isoriniu pritekejimu priskaiciavo ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 22 sausio 2019 - 21:16
QUOTE(madwifi @ 2019 01 22, 22:08)
elektros energijos gaminamos ivairiuose elektrinese faktorius. saules kolektoriu gaminamai energijai berods isvis lygus  0.
faktoriu lentele
Tarp kitko, kiek pas tave isoriniu pritekejimu priskaiciavo ?

Keistas skaicius - 51.82. Mano pilna ataskaita.
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2019 01 22, 23:56)
Keistas skaicius - 51.82. Mano pilna ataskaita.

man atrodo pievos tie tavo pritekejimai is isores, beveik 52kwh/m2, kai visas langu plotas tik 23m2, pas mane pvz vien pietiniu langu apie 60m2, o pritekejimai suskaiciuoti = 63kwh/m2. ir tai pagal vaikio phpp skaiciuokles duomenis perskaiciaves i savo kvadratura gaunu gerokai maziau, Ai tiesa, pas tave gi plotas praktiskai 2x mazesnis, o sitie skaiciai yra i ploto vieneta - tai tada visgi "pievos" musu panasios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 23 sausio 2019 - 11:16

man atrodo pievos tie tavo pritekejimai is isores, beveik 52kwh/m2, kai visas langu plotas tik 23m2, pas mane pvz vien pietiniu langu apie 60m2, o pritekejimai suskaiciuoti = 63kwh/m2. ir tai pagal vaikio phpp skaiciuokles duomenis perskaiciaves i savo kvadratura gaunu gerokai maziau, Ai tiesa, pas tave gi plotas praktiskai 2x mazesnis, o sitie skaiciai yra i ploto vieneta - tai tada visgi "pievos" musu panasios smile.gif
Ogo stiklo kiekis, galima koki eskiza ar nuotrauka kaip atrodo :) 3 ar 4 stiklu paketai? 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 23 sausio 2019 - 12:20
QUOTE(vaikis_ @ 2019 01 23, 12:19)
Ogo stiklo kiekis, galima koki eskiza ar nuotrauka kaip atrodo smile.gif 3 ar 4 stiklu paketai? 

kolkas skaiciuoju su 3, bet kadangi nuostoliu didele dali sudaro vitrinos, tai gal teks galvot apie 4.
pietinis fasadas atrodo mazdaug taip:


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 23 sausio 2019 - 12:39

kolkas skaiciuoju su 3, bet kadangi nuostoliu didele dali sudaro vitrinos, tai gal teks galvot apie 4.
pietinis fasadas atrodo mazdaug taip:

Stipru, man pradzioje buvo suprojaktave irgi toki sakyciau lengvai futuristini.  Bet atmeciau del sudetingos konstrukcijos. Ten visas pietinis fasadas buvo vien stiklas 4-5 metru aukscio :)

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 01 23, 12:48)
Stipru, man pradzioje buvo suprojaktave irgi toki sakyciau lengvai futuristini.  Bet atmeciau del sudetingos konstrukcijos. Ten visas pietinis fasadas buvo vien stiklas 4-5 metru aukscio smile.gif

as irgi pradzioj bijojau sudetingos konstrukcijos, bet po 100gr praejo smile.gif vitrinas planuoju beremes ir be vertikaliu stoikiu, paketai tvirtinsis tik apacioj ir virsuj, per vertikalais siules tik tarpine ir hermetikas. bet gal iseis det ir vientisus gabalus, jei i komosa kaina neiskris. bus matyt eigoj.
Atsakyti
QUOTE(madwifi @ 2019 01 23, 13:35)
kolkas skaiciuoju su 3, bet kadangi nuostoliu didele dali sudaro vitrinos, tai gal teks galvot apie 4.
pietinis fasadas atrodo mazdaug taip:

Kietas projektas!
Atsakyti
paziuresim, kai dezute isliesim
Atsakyti
QUOTE(madwifi @ 2019 01 23, 13:35)
pietinis fasadas atrodo mazdaug taip:

Prašyčiau visą projektą į studiją. Koks plotas. Atrodo baisiai didelis.
Papildyta:
Mano šios dienos saulės pritekėjimai pagal rekuperatorių. Rytą rodė, kad iš vidaus ištraukia ar tai 19,9, ar 20,0. Šiuo metu 20,3. Taigi saulė namą prišildė 0,3-0,4 laipsnio. Aišku viduje stovintis termometras ir termostatai rodytų apie 25 laipsnius. Gal rekuperatoriaus skaičiai tikslesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 23 sausio 2019 - 14:56
QUOTE(cibulis @ 2019 01 23, 14:55)
Prašyčiau visą projektą į studiją. Koks plotas. Atrodo baisiai didelis.
Papildyta:
Mano šios dienos saulės pritekėjimai pagal rekuperatorių. Rytą rodė, kad iš vidaus ištraukia ar tai 19,9, ar 20,0. Šiuo metu 20,3. Taigi saulė namą prišildė 0,3-0,4 laipsnio. Aišku viduje stovintis termometras ir termostatai rodytų apie 25 laipsnius. Gal rekuperatoriaus skaičiai tikslesni.

nebais didelis - 196m2 sildomo ploto - vidury (antros durys is kaires), yra 6 metru plocio nesildoma dengta veranda/terasa ar kaip ja pavadint. praktiskai dvieju galu troba - kairej seiminku galas, desinej vaikai/sveciai/seneliu prieglauda/... Kolkas nelabai noreciau visa viesint, kai dezute jau stoves, tada galesiu atiduot visu teismui smile.gif
Atsakyti