Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

Laba diena,gal galetumet parekomenduoti brigada,kuri surestu kotedza Kaune.Buciau dekinga.

Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2020 01 20, 21:13)
Susimažink iki 50w/m2 ir tuos 100 eur investuok bent į pagrindinio šildymo WiFi termostatus - sakykime miegamuosiuose laikysi žemesnę temp - ten gali palikt ne WiFi termostatus, bet sakykime svetainėje, kur grįžus iš atostogų ar išlėkus į atostogas ir pamiršus susimažinti šilumą - kalk WiFi. Jie tikrai neblogi - patogu, veikia patikimai.

Tai grįžtant prie mano dvejonių: buvo priimtas sprendimas, kurį turbūt daugelis sukritikuos. Klosiu ir vandeninį 18 diametro vamzdelį, ir DEVI elektros kabelį. Vandeninį vamzdelį užbetonuosiu be vandens, tik su oru sukėlęs slėgį. Priežastys tam dvi: 1. vamzdelis jau buvo nupirktas ir dabar nebereikalingą galėčiau parduoti tik už simbolinę kainą; 2. šalia sklypo praeina dujų trasa ir galbūt kada nors gyvenime dujinio įvado ir šildymo kaina pataps žmoniška. O tada pasidaryti vandeninį grindų šildymą būtų beveik nebeįmanoma.;
P.S. Kai daugelis čia siūlė, DEVI termostatus pasirinkau "protingus"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silainiai: 20 vasario 2020 - 07:52

Dažnai čia klausimų susilaukiam apie A+ ir A++ skirtumus, žinoma kiekvienas atvejis individualus, bet proporciją jau galima išvesti.

http://eev.lt/kuo-sk...s-plius-klases/

Atsakyti
QUOTE(silainiai @ 2020 02 20, 07:51)
Vandeninį vamzdelį užbetonuosiu be vandens, tik su oru sukėlęs slėgį.
P.S. Kai daugelis čia siūlė, DEVI termostatus pasirinkau "protingus"

Jei jau klosi vandeninį, tai gal ne devi reikėjo, o elektrinį katilą jungti.

Dėl tuščių vamzdelių betonavimo, manau iš vis bloga idėja. Užpildyk vandeniu ir užsandarink, tai ant vamzdelio užlipę betonuotojai nieko jam blogo nepadarys, nes jei bus tušti, gali ir suspausti.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2020 02 20, 19:24)
Jei jau klosi vandeninį, tai gal ne devi reikėjo, o elektrinį katilą jungti.

Dėl tuščių vamzdelių betonavimo, manau iš vis bloga idėja. Užpildyk vandeniu ir užsandarink, tai ant vamzdelio užlipę betonuotojai nieko jam blogo nepadarys, nes jei bus tušti, gali ir suspausti.

Dėl pirmos pastabos: man tie elektriniai katilai asocijuojasi su Beril stebuklais... Gal ten viskas gerai, bet...
Dėl antros pastabos: aš rašiau, kad betonuojant vamzdeliai bus po slėgiu, todėl bet koks sandarumo pažeidimas bus matomas iš karto.
Atsakyti
QUOTE(silainiai @ 2020 02 20, 19:39)
Dėl pirmos pastabos: man tie elektriniai katilai asocijuojasi su Beril stebuklais... Gal ten viskas gerai, bet...
Dėl antros pastabos: aš rašiau, kad betonuojant vamzdeliai bus po slėgiu, todėl bet koks sandarumo pažeidimas bus matomas iš karto.

Pritariu, beril tai ne tas katilas į kurį reikėtų lygiuotis smile.gif. Tuomet, vietoje elektrinio katilo galėjai elektrinį boilerį pasistatyti smile.gif. Su juo įtariu blogų asocijacijų kilti neturėtų ;).

Kas dėl slėgio, sukelto suspausto oro pagalba, tai užfiksuotas nuotėkis - tai pasekmė. Dujas galima labai stipriai suspausti, todėl užlipus ant vamzdžio, jis bus deformuotas, taip pat, kaip ir nepripūstas oro. Vanduo ženkliai mažiau suspaudžiamas, todėl vamzdynai užpildyti skysčiu po slėgiu, užmynus greičiausiai iš vis nesideformuos, bus tvirtesni, tad šiuo atveju kovojama su priežastimi.
Atsakyti