Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

QUOTE(cibulis @ 2020 02 29, 09:25)
Kokius oro kiekius pats varinėji? Sakai 120 kubų 1-2 žmonėms per mažai? Aš jeigu ir padidinčiau, tai nebent iki kokių 140 kubų.


Aš dabar pagrinde apie 150m³/h laikau, tik vienas niuansas, nakčiai pas mane pirmas aukštas atjungiamas, tad visas šis srautas miego metu eina tik į 2 aukštą,kuriame ir yra miegamoji zona. Konkrečiai į miegamąjį paduodama apie 55m³/h, kas beveik atitinka normą, kad vienam žmogui būtų paduodama 30m³/h, su maža pastaba, kad tiek ne visam namui, bet konkrečiam žmogui tiekiama. Pagyvenus ilgėliau patiko miegoti tikrai gryname, gaiviame ore.

Tad nevisai teisinga būtų lyginti vien tik bendrus srautus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 01 kovo 2020 - 12:23

Vasaris taip pat siltas siemet, tik 190 kWh sildymui ir 43 kWh karstam vandeniui. 

Atsakyti

Nešalta viso su karštu vandeniu 444 kwh

Apie 180-200 kwh vanduo ,likes sildymas

Atsakyti
390 kwh sildymas ir karstas vanduo
Atsakyti
Grynaveisle elektra 100 kv.m.:
Viso viso elektra 972 kWh / 127 EUR. Iš jų:
Šildymas 346 kWh / 43 EUR;
Karštas vanduo 130 kWh / 14 EUR.

Manau Kovas bus panašus.
Atsakyti

Panasu, jog sildyma sezona jau galima baigti :) 

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2020 03 19, 14:27)
<p>Panasu, jog sildyma sezona jau galima baigti smile.gif </p>

Dar neskubėk. Artimiausiomis naktimis -5 šalčio bus. Mano 18 dienos šildymo kreivė. O čia 16 dienos kreivė. Tik telefone rašo kas 2 dienas, todėl tikriausiai 16 diena realiai apima 16-17 dienas, o ta 18 dienos tik vakar dieną.
Atsakyti

Dar neskubėk. Artimiausiomis naktimis -5 šalčio bus. Mano 18 dienos šildymo kreivė. O čia 16 dienos kreivė. Tik telefone rašo kas 2 dienas, todėl tikriausiai 16 diena realiai apima 16-17 dienas, o ta 18 dienos tik vakar dieną.

Jeigu nakti minusas, didele tikimybe jog diena nebus debesu ir turesim saules. Jeigu sauleta, sildymas isjungtas :) 

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2020 03 19, 15:29)
Jeigu nakti minusas, didele tikimybe jog diena nebus debesu ir turesim saules. Jeigu sauleta, sildymas isjungtas smile.gif 

Nori sakyti, jei lauke -5, tai per naktį namas neatvėsta? Geoterminis geriau su tuo dorojasi ir labai stabiliai palaiko temperatūrą.
Atsakyti

Nori sakyti, jei lauke -5, tai per naktį namas neatvėsta? Geoterminis geriau su tuo dorojasi ir labai stabiliai palaiko temperatūrą.

Atvesta, bet ne tiek kad sildymas isijungtu. 

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2020 03 19, 18:43)
Atvesta, bet ne tiek kad sildymas isijungtu. 

O geoterminis tuo metu ir įjungtų šildymą. Šiuo atveju jis patikimiau dirba ir stabiliau palaiko šildymą be jokio temperatūros šokinėjimo praktiškai.
Atsakyti

O geoterminis tuo metu ir įjungtų šildymą. Šiuo atveju jis patikimiau dirba ir stabiliau palaiko šildymą be jokio temperatūros šokinėjimo praktiškai.

Neturint daug isitklinimo ir pas kolega oras-vanduo sokineja tik 0.5C ribose :) 

Atsakyti