Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 00:11)
bet žinok, ir pas Zilnį tą grupsą visi aukština. Ir Mamontovas beje. Va dėl to ir pajutūbint turėjau.
Bet čia gal skonio reikalas, yra žmonių, kas tokį stilių mėgsta. O aš niekad jo nemėgau.

-----
aš pora viršutinių dainų paklausiau biškį, tai prisiminiau, kad kažkada girdėta. Bet laaaabai jau seniai.

------

nežinau tokios grupės  blush2.gif

------

tai va. Bet vien sprendžiant iš to, kad taip greit išpirko, nereikėjo nei reklamų ypatingų, nei pan., akivaizdu, kad dauguma pirko žmonės, kurie iš tiesų norėjo pamatyt. Ne taip, kad eitų dėl kompanijos ar kad mOdinga, tipo visi eina. Teisingi žmonės nupirko bilietus.

Tai gali būti, gal nėra ji kažkokia prasta, bet ne man tokia muzika tikrai schmoll.gif
Vienas dalykas neramina - o jei į koncą susirinks visi tokie, kurie dėl tos grupės? doh.gif Nes pagal juos tai Robis visiškas š, o va Erasure tai jau aukso luitas. Bet gal čia daugiau tik kalba(reik tikėtis doh.gif ) Įsivaizduoju kokia atmosfera būtų.. doh.gif
----
aš irgi taip pat drinks_cheers.gif
---
Taigi Robį apšildė biggrin.gif Nieko ten labai ypatingo, bet vistiek labiau mano skonio nei tie E.
---
būtent drinks_cheers.gif Išpirko tie, kurie labiausiai norėjo. Nes gi stovimų jau nebuvo likę atidarius kasas. Viską per pre-sale išpirko. O likusius per dvi dienas. Tie mOdingieji sugadina visus koncus. Nes iš karto nepasitenkinimas pradedamas reikšt ir bumbėjimas.
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 00:16)
patiko, žinok, kai kas, visgi  smile.gif
Labai toli nuo OneRepublic, Linkin Park - geriausi Lietuvoje girdėti gigai
-------
Beje, ir žodynas, atkrepei, dėmesį, tokio kieto bachūro  biggrin.gif  rolleyes.gif

Dėl One Republic nieko negaliu pasakyt, nes nebuvau(gal ir buvo geras), bet va dėl Linkin Park, tai jau galiu dėstyt biggrin.gif biggrin.gif Nu ką aš galiu pasakyt, dar kartą įsitikinu, kad mano ir jo nuomonės absoliučiai skiriasi doh.gif Aš per tą LP žiovavau doh.gif Kitas dalykas vokalistas žiauriai nusidainavo doh.gif doh.gif biggrin.gif Iš viso, kažkoks šaltas koncas. Su Robiu net nėr ką lygint doh.gif

---
aha, šitas iš karto krito į akis doh.gif Visiškas gezas. Fe doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 07, 22:21)
Tai gali būti, gal nėra ji kažkokia prasta, bet ne man tokia muzika tikrai schmoll.gif
Vienas dalykas neramina - o jei į koncą susirinks visi tokie, kurie dėl tos grupės? doh.gif Nes pagal juos tai Robis visiškas š, o va Erasure tai jau aukso luitas. Bet gal čia daugiau tik kalba(reik tikėtis doh.gif ) Įsivaizduoju kokia atmosfera būtų.. doh.gif
----

Taigi Robį apšildė biggrin.gif Nieko ten labai ypatingo, bet vistiek labiau mano skonio nei tie E.
---
būtent drinks_cheers.gif Išpirko tie, kurie labiausiai norėjo. Nes gi stovimų jau nebuvo likę atidarius kasas. Viską per pre-sale išpirko. O likusius per dvi dienas. Tie mOdingieji sugadina visus koncus. Nes iš karto nepasitenkinimas pradedamas reikšt ir bumbėjimas.


Nemanau, žinok. O ir bilietai juk nepigūs bus. Ta grupė vistiek ilgai juk nekoncertuos, jei tik apšildanti. Kaip kažkas parašė pas Zilnį, dabar toks naujas trendas pasakyt, kad tik dėl tos grupės eisiu į Robio koncą. Ir paskui gal išeisiu.
Va tokie matyt labiausiai ir reiškiasi.

-----

aaa, ta. Na ten savotiškai įdomi kažkuo buvo. Man ji irgi labiau patiktų.

------
tai va būtent. Kur visokių trendų laikosi, kad galėtų pasigirti, kur buvo.
Beje, jei eina žmogus (bet kuris) tik tarp kitko, tai, aišku, didelė tikimybė, kad gali ir nepatikti, ir nuvilti. Gerbėjai vistiek numano ko tikėtis. Ir būna kritiški tik tada, kai yra dėl ko kritikuot.

Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 07, 22:31)

Dėl One Republic nieko negaliu pasakyt, nes nebuvau(gal ir buvo geras), bet va dėl Linkin Park, tai jau galiu dėstyt biggrin.gif  biggrin.gif Nu ką aš galiu pasakyt, dar kartą įsitikinu, kad mano ir jo nuomonės absoliučiai skiriasi doh.gif Aš per tą LP žiovavau doh.gif Kitas dalykas vokalistas žiauriai nusidainavo doh.gif doh.gif biggrin.gif Iš viso, kažkoks šaltas koncas. Su Robiu net nėr ką lygint doh.gif

---
aha, šitas iš karto krito į akis doh.gif Visiškas gezas. Fe doh.gif



čia gal tas pats koncertas, kur kažkada sakei, nuėjai ir nusivylei?
Aš tai nesidomiu visai tais Linkin Park'ais, tai nieko negaliu pasakyt (apie OR koncertą tai girdėjau, kad labai geras).

-------

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 00:43)
Nemanau, žinok. O ir bilietai juk nepigūs bus. Ta grupė vistiek ilgai juk nekoncertuos, jei tik apšildanti.
---
Kaip kažkas parašė pas Zilnį, dabar toks naujas trendas pasakyt, kad tik dėl tos grupės eisiu į Robio koncą. Ir paskui gal išeisiu.
Va tokie matyt labiausiai ir  reiškiasi.

-----
čia gal tas pats koncertas, kur kažkada sakei, nuėjai ir nusivylei?
Aš tai nesidomiu visai tais Linkin Park'ais, tai nieko negaliu pasakyt (apie OR koncertą tai girdėjau, kad labai geras).

Reik tikėtis, kad neis tokie drinks_cheers.gif
--
jooo... biggrin.gif Bet tai kas per žmonės, nesuprantu biggrin.gif Koks to tikslas? Tipo čia visi turi žinot ir visiems labai įdomu kaip jie eis į Erasure ir kaip išeis iš Robio lotuliukas.gif Ar piktumas, kad vėl atvažiuos kažkas iš normalių atlikėjų į LT ir vien dėl to reik pastumt doh.gif
Greičiausiai tai kurie ruošiasi eit, tai tie nelabai ir komentuoja, o tik laukia kada bilietus pradės pardavinėt biggrin.gif Pagalvojau, kad labai gali būt, kad daug latvių atvažiuos(gal ir estų). Nors pastariesiems gal Suomija bus patogiau.
---
Aha smile.gif Buvo čia jie vienu metu labai ant bangos(kai dar iš viso nelabai kas važiuodavo į Lietuvą)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 07 lapkričio 2016 - 22:54
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 07, 22:52)

Aha smile.gif Buvo čia jie vienu metu labai ant bangos(kai dar iš viso nelabai kas važiuodavo į Lietuvą)



dabar googlinu juos.
Tai va šita daina tikrai man žinoma:
https://www.youtube....h?v=eVTXPUF4Oz4

gal ir daugiau surasčiau tokių. Toks formatas vienu metu per radiją/TV tikrai buvo (tik neįsiklausiau tuo metu kažkaip).

Šiaip man visai neblogai skamba. Kaip studijiniai įrašai. O koncerte tai tikiu, kad gali būti šaltas pasirodymas.
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 07, 22:52)

jooo... biggrin.gif Bet tai kas per žmonės, nesuprantu biggrin.gif Koks to tikslas? Tipo čia visi turi žinot ir visiems labai įdomu kaip jie eis į Erasure ir kaip išeis iš Robio lotuliukas.gif Ar piktumas, kad vėl atvažiuos kažkas iš normalių atlikėjų į LT ir vien dėl to reik pastumt doh.gif



ai, čia labiau noras gal pastumti. Biškutį susireikšminimu kvepia.
Nors gal tada nereikėjo visiškai stilistiškai skirtingų atlikėjų į vieną krūvą plakti, galvoju.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 01:04)
dabar googlinu juos.
Tai va šita daina tikrai man žinoma:
https://www.youtube....h?v=eVTXPUF4Oz4

-------
ai, čia labiau noras gal pastumti. Biškutį susireikšminimu kvepia.
---
Nors gal tada nereikėjo visiškai stilistiškai skirtingų atlikėjų į vieną krūvą plakti, galvoju.

aha, šita vienu metu netgi labai daug skambėdavo.
---
drinks_cheers.gif
----
irgi drinks_cheers.gif
Vistiek labai didelė tikimybė, kad atsiras baisiai nepatenkintų. Nors vien dėl valandos apšildymo gal ir neis, bet turbūt vistiek bus zirzeklių ir tarp tų, kuriem ir Erasure nepatinka. Man nors tie E ir nėra tarp mėgstamų, bet kažkaip per daug nesureikšminu apšildymo. Šiaip ar taip, juk tik valanda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 07 lapkričio 2016 - 23:22
Ingėnai!!!!!!!! wub.gif bigsmile.gif ačiū, kad pasirūpinai nauja temuke smile.gif ir kokie gražūs namučiai!! smile.gif šaunuolė, o dar sakei nemoki kurt temų!! super thumbup.gif bigsmile.gif
aš vėl prašapau - visai ne kas man verysad.gif galiu tik vaikščiot ir gulėt doh.gif nei sėdėt nei stovėt.. ryt bėgsiu pas gydytoją, nes jau nebe juokai visai... unsure.gif

kokia graži daina, girdėjot? wub.gif iškart įsimylėjau, tokia šilta, jauki wub.gif
https://www.youtube....h?v=dBiJXc6H1nU
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 01:25)
aš vėl prašapau - visai ne kas man verysad.gif galiu tik vaikščiot ir gulėt doh.gif nei sėdėt nei stovėt.. ryt bėgsiu pas gydytoją, nes jau nebe juokai visai... unsure.gif
----
kokia graži daina, girdėjot?  wub.gif iškart įsimylėjau, tokia šilta, jauki  wub.gif
https://www.youtube....h?v=dBiJXc6H1nU

vajetus unsure.gif netgi taip blogai? unsure.gif Vargšiukė console.gif Kad tik greičiau praeitų.. Bet tai iš vienos pusės, gal ir gerai, kad S koncertą atšaukė.. Būtum negalėjus sudalyvaut rytoj unsure.gif
---
oo, Brainstormiukas bigsmile.gif geras bigsmile.gif nebuvau girdėjus. Tikrai kokia miela dainelė bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 07, 18:30)
WOOOOOW, Ingėnai, koookia graži temukė!!! Kokie faini koliažiukai Šaunuolė! Ačiū labai  Ir pavadinimas super thumbup.gif Padirbėjai tu čia kaip reikalas
-------------
Jau oficialiai paskelbtos datos
http://www.delfi.lt/...e.d?id=72785984
--------
Čia bus vienintelis jo pasirodymas Baltijos šalyse Geras Kažkaip galvojau, kad ir Latvijoj bei Estijoj bus, bet, pasirodo, šį kartą tik Lietuvą pasirinko Kaip faina \

aha, labai wub.gif ačiū, Ingėnai, kad nepatingėjai tiek daug laiko skirt 4u.gif
-----
yeeeey thumbup.gif bet tai tik neseniai galvojau, kaip gaila, kad nebūna koncų Vingio parke biggrin.gif nu kaip išgirdęs būtų... lotuliukas.gif
-----
tada minėjo, kad fanai patiko LT biggrin.gif
QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 07, 19:38)

Tuktuke, ką noriu pasakyti... Baumilų Vaidutis vėl ant Robio Zilnio paskyroje varo
------
Tai buvo prasčiausias koncertas kokiame teko lankytis. Šnekant apie starsus
Taip, serious. Tai buvo taip pratai, kad net juokinga
Į Kauno Ž areną atvarė cover bandas su paruoštukais Lietuviams. Tasturas buvo blogis, tikėkimės šis bus geresnis. Na va Taline koncertas tikrai buvo rocknroll


taigi nebūtų Vaidutis biggrin.gif
-----
nu žinai, man Jūratė ir Kąstytis irgi buvo taip blogai, kad net juokinga.. ir ačiū jam už tai..

Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 07, 23:33)
vajetus unsure.gif netgi taip blogai? unsure.gif Vargšiukė console.gif Kad tik greičiau praeitų..
-----
Bet tai iš vienos pusės, gal ir gerai, kad S koncertą atšaukė..
------
Būtum negalėjus sudalyvaut rytoj unsure.gif


kai vaikštau ir guliu tai ne.. tik kad šitos opcijos sunkiai įgyvendinamos darbe biggrin.gif
----
nu, matyt nujautė, kad vienintelė klausytoja pasiligojo, tai ką darysi tenka atšaukt lotuliukas.gif
-----
nu ką, būčiau gulėjus ant grindų biggrin.gif

Papildyta:
jei rimtai, tai S kažkokiam spec projekte filmuojas, skirtam kovai su diabetu...
https://www.instagra...y=lazarevsergey
https://www.instagra...y=lazarevsergey
taip suprantu, gal dėl to atšaukė...
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 07, 20:26)

Beje, buvo noras man į tą roko operą nueit, bet gi kaip aš tą didžiąją mūsų žvaigždę iškęsiu doh.gif Man jis visą reikalą gadina.


man tai buvo gaila ir pinigų ir laiko išmestų veltui.. nu tikrai LABAI blogai, bet jau tada pasakojau..
Papildyta:
Ingėnai, ta Damien Rice daina tikrai nuostabi wub.gif ech.. atrodo visai neseniai lingvom ten konce.. biggrin.gif

QUOTE(tuktuk @ 2016 11 07, 22:10)
O tai iš viso, yra kas nors, kas jam patikę?? laugh.gif


žinoma... pats sau...


____________
Tuktuk, ale nustebinai dėl LP unsure.gif šiaip man jie labai patinka, tai net nepagalvojus būčiau, kad linkę nusidainuot biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 07, 22:16)

Labai toli nuo OneRepublic, Linkin Park - geriausi Lietuvoje girdėti gigai

Beje, ir žodynas, atkrepei, dėmesį, tokio kieto bachūro  biggrin.gif  rolleyes.gif

------

nu jo  biggrin.gif

kas per leksikonas... biggrin.gif doh.gif
Papildyta:
nu bet tai cool!!! biggrin.gif neleidžia iš senos temos cituot!! blink.gif
Papildyta:
QUOTE
Sveikos 4u.gif
lotuliukas.gif va, va, ale radom kam užsirekomenduot doh.gif lotuliukas.gif
Žodžiu, tokia striukė gryna striukų karalienė doh.gif Bet geriau nerodysiu to video, nes rimtai gėda rodyt ne tik dėl striukytės, bet ir dėl pačio pasirodymo doh.gif
-------------------
nea, dar iki tiek, matyt, neprisienterteininom lotuliukas.gif Bendras su visais Vingio parke turėjo būt biggrin.gif Tik tiek, kad anksčiau bilietus gavom
---
nu bet va, čia grynai mus išskirtiniais pasiūlymais lepina lotuliukas.gif Ingėnas tai negauna



tai parodyk parodyk striukytę biggrin.gif
-------
ragana tu lotuliukas.gif laugh.gif kolegos sakė jau mane viduramžiais seniai ant laužo sudeginę būtų lotuliukas.gif irgi kažkaip kiek pasakiau, tiek įvyko, prikarksėjau tsakant biggrin.gif
o tai pala, tai kur mūsų bilietai??? ax.gif lotuliukas.gif
------
aš negobši - mielai jai padovanočiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE
gal tada apie kažkokį kitą koncą kalbi ? Nes kur albumą pristatinėjo, tai tebuvo dvi dainos iš senų: Bad Medicine ir You can't go home. Bet abi ne akustinės.
------
Kažkaip tikrai nedrįsčiau S smerkti ar kaltint dėl to. Esu tikra, kad buvo priežasčių rimtų.
O gal jam pvz. jo komanda (kažkas tuos reikalus juk tvarko) rekomendavo jam nerašyti nieko. Čia žinai... kai pradeda muzikantai per daug atvirauti su konkrečiomis detalėmis, tai visada visokių diskusijų sukelia.
------------------
Beje, tas mano nekenčiamas Labor of Love video jau yra youtube nuo šįryt , jei norit, prašom 4u.gif

https://www.youtube....h?v=uJ6R0Md1W7I

------
Nors suprantu ir tą, kad kartais tiesiog visai nesinori rodyt, man tankiai taip būna smile.gifdoh.gif Palepina mane, taip sakant biggrin.gif

hm... gal ir apie skirtingus šnekam.. nu tas Amerikėj buvo, salėj kažkokioj... ale neberasiu...
------
nu tai kad nėr tų rimtų...
------
na šiek tiek ne BJoviškas man klipas, per daug saldumo... unsure.gif bet daina taip patinka, kad atsveria thumbup.gif
------
ką jau man šnekėt.. biggrin.gif
Papildyta:

2016 11 04, 16:58
Paskelbta: #566


Super senbuvis
*******

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 5131
Prisijungė: 2004 07 13
Vieta: Vilnius

Pirmas vaikas:Rusnė 2003 07 17

Apdovanojimų: 0


QUOTE
Gavau 19-tą Džonio dainą.

ale koks pavadinimas biggrin.gif COLOR ME IN (apie plaukus iškart pagalvojau biggrin.gif )


O pats tekstas tai sakyčiau, toks į temą kaip man smile.gif (jei ne apie plaukus, bet apie romantiškus mergaitiškus reikalus galvot smile.gif ).

Hello my name is, it really don't matter no,
A book of blank pages, anything you want I'll be,
Write a little love letter on me,
Oh make me fit just right like a hand in a glove,
As close as the lipstick on your coffee cup,
Paint me the picture you're dreaming of,
If that ain't enough,

Color me in,
Any way you wanna begin, I'm in,
Girl you've got me under your spell, I fell,
Any shade you wanna use, color me just right for you,
Color me in,

This might sound crazy, do anything you wanna do,
Your kiss can save me, let wrap these arms around you,
I wanna be the song that's stuck in your head,
Close as a prayer that you'll never forget,
All I can say is just what I said, We'll get the air (?)

Color me in,
Any way you wanna begin, I'm in,
Girl you've got me under your spell, I fell,
Any shade you wanna use, color me just right for you,
Color me in,

Let your imagination run wild,
All I wanna do is make you smile,
And I've got all night,

Hello my name is, my name is,

Color me in,
Any way you wanna begin, I'm in,
Girl you've got me under your spell, I fell,
Any shade you wanna use, color me just right for you,
Color me in,


gražus man kažkaip tas tekstas wub.gif


man tai su color run susiasocijavo biggrin.gif
bet gražus tikrai tekstas, mielas toks wub.gif
-----
hm..ar gali būt, kad aš ją kažkur jau girdėjau? kažkaip girdėti žodžiai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE
na aš turiu tokią savybę, kad jei užkabina daina ar knyga, kartais labai ryškiai sau vaizdinius galvoje susikuriu.
--------------
Nors jei vyruko vietoje būtų Džonis buvęs, tada jau nebe taip ir svarbu tas scenarijus biggrin.gif blush2.gif Kadangi jį esu mačiusi kaip aktorių, ir panašiose scenose, tai esu tikra, kad nebūtų sudirbęs visko
---------
Bet va paaiškino kaip tik apie tą video:
He also confirmed that it's Bob Dylan's grandson/ Jakob Dylan's son in the video. He joked that you wouldn't want to see grandpa (him) on the beach rolleyes.gif
-------------

Arba bent jau įkišt jį kur nors ant kopos gražioje vietoje tiesiog romantiškai dainuojantį nail.gif , kol tiedu voliojasi

aha, turiu ir aš šią savybę unsure.gif užtai dažnai gaunu šoką, kai žiūriu kokios knygos ekranizaciją biggrin.gif
--------
nu aš manau.. biggrin.gif
-------
geras, Dylano anūkas ten?? tongue.gif nu man atrodo biškį pataupė ant klipo, bet natūralu, nes anie du nerealūs buvo, ir, matosi, žiauriai brangiai atsiėjo...
----------

lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE
Vajei unsure.gif blink.gif

http://zmones.lrytas...iasi-teisus.htm

nu čia tai jau virš visko... blink.gif užvartojęs matyt kai ko buvo... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE
et esu skaičius, kad apskritai, visame pasaulyje, mažėja pardavimai kompaktų g.gif Daugiausia gal tik fanai ir perka ar šiaip kolekcininkai g.gif

----
Tai taip, bet tai pvz tokioj Lt juk net negirdėt, kad būtų koks nors rimtas žymios užsienio roko/pop grupės fanų klubas. Nu kokio Baskovo tai gal ir surastume doh.gif unsure.gif Jau vien ta nesvietiška lietuvių meilė panašaus tipo rusiškai muzikai daug ką sako.. Tik atvažiuoja koks nors panašus veikėjas, taip ir pilnos salės doh.gif

šiaip tai jo, čia pagrinde tecnologijos ir išstūmė tuos CD.. nors man iki šiol malonu nusipirkt man patinkantį kompaktą smile.gif
-----
taigi ne lietuviai eina, baikit.. rusai rolleyes.gif

QUOTE
Bet tikrai pastaruoju metu, kaip niekad, nebeatvažiuoja nei į Vilnių, nei į Kauną vertos dėmesio grupės.

aš JARRE'o jums užpavydėjau biggrin.gif

QUOTE

O buvo taip. Atėjau pas dantistą visa bijodama, suleido jau nuskausminamųjų, sėdžiu toje kėdėje ir kažkoks lyg sujudimas aplink, personalas tik šnibždasi, kažkokių žmonių prisirinko. Ir tik girdžiu angliškai kažkas sušuko - 'kadangi mūsų senasis dvyliktukas negalėjo atvykt, tai atvykom su naujuoju penketu' (prie ko čia šitas, tai neklauskit, nesupratau ir aš dlotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi negaliu lotuliukas.gif dar dvyliktukas kažkoks mistinis, žiūrėk biggrin.gif
Atsakyti
Oi negaliu lotuliukas.gif Skaitau Blackkiss postą ir žiūriu Ingėno profilis taip gražiai pacituotas lotuliukas.gif Bet tai kas čia per bug'ai, nesuprantu doh.gif


QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 02:41)
yeeeey  bet tai tik neseniai galvojau, kaip gaila, kad nebūna koncų Vingio parke  nu kaip išgirdęs būtų...
-----
nu žinai, man Jūratė ir Kąstytis irgi buvo taip blogai, kad net juokinga.. ir ačiū jam už tai..
---
kai vaikštau ir guliu tai ne.. tik kad šitos opcijos sunkiai įgyvendinamos darbe
----
nu, matyt nujautė, kad vienintelė klausytoja pasiligojo, tai ką darysi tenka atšaukt
-----
nu ką, būčiau gulėjus ant grindų
-------
jei rimtai, tai S kažkokiam spec projekte filmuojas, skirtam kovai su diabetu...
https://www.instagra...y=lazarevsergey
https://www.instagra...y=lazarevsergey
taip suprantu, gal dėl to atšaukė...

nuu, dar gi pakalbėjom, kad nieks nebeatvažiuoja lotuliukas.gif (prisimenu prieš anų metų Robio koncą ir pakalbėjom, kad nieks neatvažiuoja-buvo toks periodas, ir šast ir pranešė, kad atvaro Robis laugh.gif Kažkaip prisikviečiam mes jį laugh.gif Geriausiai, tai iš viso, su tuo sapnu doh.gif biggrin.gif
---
lotuliukas.gif nu čia aišku juokas per ašaras doh.gif Tai va, dėl ir nesinori ten eit..
--
nu bet tai eina sau unsure.gif Tai jau čia tikrai reik pas daktarą. Darbe galėtų parūpint tokį stalą, kur galima ir stovint prie jo dirbt biggrin.gif Bet šiaip tai nėr čia ko plėšytis, pailsėk. Tuo labiau, kad rimtai čia jau tave "susuko".
---
balsu susižvengiau doh.gif lotuliukas.gif
---
lotuliukas.gif taip ir įsivaizduoju :lol
---
Bet tai koks šaunuolis wub.gif O ta foto prie fortepijono(nu turiu jau tą silpnybę biggrin.gif )

Gal tikrai dėl to ir atšaukė g.gif
Atsakyti
QUOTE

Įdomu, blackkiss irgi Sergejaus niekad nesapnavus hmm.gif
nu kur nesapnuosiu, kai persekioja ant kiekvieno žingsnio biggrin.gif va 6dnį įlipu į autiką (į koncą važiavau), ir ką galvojat.. ogi S daina ten groja biggrin.gif galvojau jau haliucinacijos doh.gif

QUOTE
Bet tai... ir dar laužosi mat jinai biggrin.gif
Mane kas nors į negyvenamą salą lai su Dž. įleidžia biggrin.gif , tai oi vaikyti būtų flirt.gif karsta.gif Nepraleisčiau progos tikrai biggrin.gif

nu aš ten dar piktinaus, kodėl man vienai rūpi, kaip iš salos išsiropšt biggrin.gif

QUOTE
Ir DAR tuktukei džiaugsmo atnešu biggrin.gif bigsmile.gif Gera tau turėtų būti šiandien diena mirksiukas.gif thumb_yello.gif

Šiandien (t.y. vakar) Roterdame vyksta „MTV EMA 2016“ apdovanojimai, kuriuose Amir buvo pripažintas geriausiu prancūzų atlikėju!


oo geras bigsmile.gif tuktuk, sveikinimai thumbup.gif bigsmile.gif
Papildyta:
tiesa, diskutavot apie pardes, tai internetinių gi yra, tarkim http://www.imuzika.lt/cd

tiesiog fizines parduotuves per brangu išlaikyt...
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 02:53)
Tuktuk, ale nustebinai dėl LP  šiaip man jie labai patinka, tai net nepagalvojus būčiau, kad linkę nusidainuot
------
tai parodyk parodyk striukytę
-------
ragana tu  kolegos sakė jau mane viduramžiais seniai ant laužo sudeginę būtų  irgi kažkaip kiek pasakiau, tiek įvyko, prikarksėjau tsakant
---
o tai pala, tai kur mūsų bilietai??? 
------
aš negobši - mielai jai padovanočiau

Gal tada ne jų diena buvo, neįsivaizduoju, ale kažkaip labai jau krito į ausį tas nusidainavimas. Matai, dar vienas dalykas, kada tas nusidainavimas atleistinas - kai koncertas šiaip šiltas ir fainas, bendravimas su publika nuoširdus, kai kiti dalykai ima viršų, bet kažkaip šiuo atveju iki manęs tai neišsitransliavo unsure.gif
---
nea, gėda biggrin.gif
---
lotuliukas.gif doh.gif Bet tai šiandien visą dieną juokas net dėl to biggrin.gif
----
Nu kažkaip antra sapno dalis ir neišsipildė doh.gif :lol Tai reiškia, dar ne visai ragana, tik pusraganė :lol
---
aha, aš irgi bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 02:53)
taigi ne lietuviai eina, baikit.. rusai

nu daugumoj taip taip drinks_cheers.gif Ale vistiek, Lietuvos piliečiai..
Bet tai žinok, vieną moteriškę, gryną lietuvę žinau, kuri turbūt į kiekvieną Baskovo koncą važiuoja doh.gif
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 03:02)
nu kur nesapnuosiu, kai persekioja ant kiekvieno žingsnio biggrin.gif va 6dnį įlipu į autiką (į koncą važiavau), ir ką galvojat.. ogi S daina ten groja biggrin.gif galvojau jau haliucinacijos
---
oo geras  bigsmile.gif  tuktuk, sveikinimai

laugh.gif doh.gif
O į kokį koncą varei? bigsmile.gif
----
Ačiū biggrin.gif
Reakcija į statulėlę biggrin.gif
https://twitter.com/...383442770948096

Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 01:00)
Oi negaliu lotuliukas.gif Skaitau Blackkiss postą ir žiūriu Ingėno profilis taip gražiai pacituotas lotuliukas.gif Bet tai kas čia per bug'ai, nesuprantu :
------
Kažkaip prisikviečiam mes jį laugh.gif Geriausiai, tai iš viso, su tuo sapnu
---
nu bet tai eina sau  unsure.gif Tai jau čia tikrai reik pas daktarą. Darbe galėtų parūpint tokį stalą, kur galima ir stovint prie jo dirbt biggrin.gif Bet šiaip tai nėr čia ko plėšytis, pailsėk. Tuo labiau, kad rimtai čia jau tave "susuko".
---
lotuliukas.gif taip ir įsivaizduoju
---
Bet tai koks šaunuolis O ta foto prie fortepijono(nu turiu jau tą silpnybę

blink.gif ne nu.. čia kas per dosjė išlindo vidury posto? biggrin.gif baisu jau tuo Sm naudotis tuoj bus..
-----
Ale nuskambėjo biggrin.gif kaip piktą dvasią kažkokią biggrin.gif
-----
Tai va darbe tai pasėdžiu, tai pavaikštau, tai pastoviu biggrin.gif
------
O ką biggrin.gif gal dėmesio dar susilaukčiau biggrin.gif
------
Aš irgi turiu tą silpnybę, tai dabar bando užglaistyt situaciją biggrin.gif
Atsakyti