Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 21:02)
Oi tas Robis  Mačiau vakar šitą visą jo spaudos konferenciją, kai patvirtino oficialiai datas. Bet jeigu kas nors nežino kas jis per personažas, tai iš šitos ištraukos biškį dviprasmišką įspūdį gali susidaryt be viso konteksto  Atrodo, kad jis čia labai rimtai dėsto viską 
-----

Man atrodo, yra tiesos tavo pastebėjime  Ne pirmą kartą pastebiu tokią nuomonę iš aplinkos(net prieš tą visą rinkimų sujudimą) ir pati esu ne kartą atkreipus dėmesį į kai kuriuos dalykus.
---

Reiškia, teisingai galvojau. Ale nors kartą estams ne pirmenybėJei būtų kas paklausę spėt šalį, tai būčiau galvojus, kad Estiją pasirinks iš visų trijų. Džiugu, kad mus išsirinko

-----
o ką čia gali žinot  Beje, o tu su dantistui jau pabaigei?
(dabar tik supratau kame čia bajeris su tuo dantistu gali būt - taigi šnekėjom ne taip seniai apie dantistą, sakei tau vis nesibaigia problemos. Nu tai jaučiu vėl kažkaip pasąmonė užfiksavo ir sudėjo sapne viską į vieną vietą  )
---

geras biggrin.gif Tai gal esi kada domėjusis? biggrin.gif


Kurie juo domisi ir žino, manau, visi kampą pagauna smile.gif

------

Reiškia, nepasivaideno. Buvau geresnės kažkaip nuomonės apie tą portalą.

-----

aha smile.gif

----

nebaigiau dar. Bet ten moteris, tai ne ta smile.gif
Na ir Amiras dar dantistas, tai gal užtai tau kažkaip susiasocijavo, ne? biggrin.gif Per pasąmonę smile.gif
------

nea smile.gif

Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 21:11)



aha, labai wub.gif Laimingas visas smile.gif
Bet tai sunki ta statulė atrodo, iš pažiūros smile.gif Ir graži.
Papildyta:


Tiesa, Lady Gagos šaknys irgi iš Sicilijos. Negaliu pasakyti, kad tai minusas smile.gif blush2.gif
Atsakyti
patinka man šita foto kažkaip smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 19:12)
Vajetau lotuliukas.gif Man dar nerašė Gal šitie tik išskirtinai tau siūlys  Nu šlykštesnės grupės tai reiktų dar paieškot : Net nemoku apsakyt kokios bjaurios man jų dainos
----
Aha.. Įsivaizduoju koks dabar jausmas pas tave
-----
Čia eilės tokios?
--
biggrin.gif nu faini tie fortepijonai wub.gif Tiksliau vyriokai prie fortepijonų gerai atrodo blush2.gif laugh.gif
---
oho, visaip kaip tavo atleidimo bando išprašyt
---
nu tai mes nežinom kas ten per reikalai. O gal pvz atkels į kurią nors kitą datą?

fui fui fui... o dainos kokios prasmingos "18 mne uže, ty celuj menia vezde" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif atsimenu iki ašarų prajuokino biggrin.gif ir kad traukia rimtais veidais lotuliukas.gif
-----
taip sakant too good to be true biggrin.gif
-----
nu ne bet koks laikas tiesiog tinka, taip ir gavos smile.gif
------
aha.. faini tie fortepjonai... ax.gif lotuliukas.gif
------
jokių atleidimų, kol nepamatysiu koncerto datos biggrin.gif ir tegu tik pabando taip ir nusukt biggrin.gif
------
tai kokie bebūtų, nu bent sakinį fanam gražu gal būtų pasakyt.. nes dabar išvis niekas nieko nesupranta... žiauriai nuvylė šiuo atžvilgiu...


QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 19:30)

O vat toks klausimas man šiandien iškilo. Gal kuri labiau pastebėjusi esat.
Ar nėra LRytas truputį prokairysis dienraštis ? Aš apie USA rinkimus, ir jau kuris laikas tendencijas visai kitokias užmatau, nei delfi.

Prokairysis šiuo atveju, gal vos ne į Trumpo pusę labiau linksta kai kuriuose straipsniuose. Pagal jų toną.

kad nelabai apie rinkimus skaičiau LT spaudoj unsure.gif kažkaip amerikietiškus saitus permesdavau akim...
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 21:11)

aha, labai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 19:53)
geras  biggrin.gif  Tai gal tu VIPinis klientas pas kokius nors organizatorius ?  biggrin.gif
Galvojau, dar nė prekiaut nepradėjo, o jau ir nuolaidas siūlo  biggrin.gif
----
tai jis daugiau nei reikia aktyvus. Va dabar vietoj to, kad albumą Europoje reklamuotų, kai pats  gazas, rinkiminėmis kampanijomis užsiima.
-----

Tiesa, jums tai į koncertus VIPnius pasiūlymus siuntinėja, o mane tai į Ameriką kviečia kažkodėl  biggrin.gif  Siūlo dalyvauti loterijoje dėl žalios kortos  biggrin.gif

o tai gal galima kaip nors išsibraukt iš to listo lotuliukas.gif
-----
nu.. gelbėja JAV nuo Trumpo, kaip sakė Tuktuk biggrin.gif ką ten JAV, visą pasaulį biggrin.gif
-----
thumbup.gif nu va, stegiasi, kad būtum arčiau Džonio biggrin.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 22:23)
patinka man šita foto kažkaip  smile.gif

user posted image

kokia miela fotkė!!! wub.gif
Atsakyti
Nesuprantu kas čia vėl su citavimu darosi, neledžia kelių postų iš karto sucituot doh.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 23:37)
Reiškia, nepasivaideno. Buvau geresnės kažkaip nuomonės apie tą portalą.

-----

nebaigiau dar. Bet ten moteris, tai ne ta 
Na ir Amiras dar dantistas, tai gal užtai tau kažkaip susiasocijavo, ne?  biggrin.gif  Per pasąmonę  smile.gif

Mačiau Delfy Užkalnis buvo šiuo klausimu pasireiškia kažkada seniau doh.gif Iš pradžių galvojau, kad ironizuoja dėl to Trumpo doh.gif

----

biggrin.gif Kad greičiau, jog pakalbėjom prieš tai biggrin.gif Nes jau kažkaip buvau ir primiršus, kad Amiras dantistas biggrin.gif
Papildyta:
Žiūriu žinias, tai vienas amerikietis, kad porina - "balsavau už Trumpą. Bet šiaip tai nelabai žinau ką nors apie tuos kandidatus" :oh

QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 09, 00:23)
patinka man šita foto kažkaip  smile.gif

user posted image

bigsmile.gif Nu rimtai kokia faina wub.gif Labai :super
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 09, 00:41)
fui fui fui... o dainos kokios prasmingos "18 mne uže, ty celuj menia vezde" atsimenu iki ašarų prajuokino  ir kad traukia rimtais veidais
-----
nu ne bet koks laikas tiesiog tinka, taip ir gavos
------
jokių atleidimų, kol nepamatysiu koncerto datos  ir tegu tik pabando taip ir nusukt
------
o tai gal galima kaip nors išsibraukt iš to listo
-----
thumbup.gif nu va, stegiasi, kad būtum arčiau Džonio

aha, žiauru doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Įtariu, kad ne vieną jie tokią turi doh.gif
---
aš tavo vietoj iš darbo išsiprašyčiau unsure.gif Nebent jau kažkiek geriau?
----
biggrin.gif
---
lotuliukas.gif ale toookias privilegijas turi ir nori išsibraukt. Aš tai dar žinok negavau nuolaidos laugh.gif Gal tu jau ten kokiam auksiniam ar deimantiniam listui priklausai lotuliukas.gif
---
ale tikrai drinks_cheers.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 22:41)
fui fui fui... o dainos kokios prasmingos "18 mne uže, ty celuj menia vezde"  atsimenu iki ašarų prajuokino  ir kad traukia rimtais veidais
-----

jokių atleidimų, kol nepamatysiu koncerto datos  ir tegu tik pabando taip ir nusukt
------
tai kokie bebūtų, nu bent sakinį fanam gražu gal būtų pasakyt.. nes dabar išvis niekas nieko nesupranta... žiauriai nuvylė šiuo atžvilgiu...
-------

o tai gal galima kaip nors išsibraukt iš to listo
-----
nu va, stegiasi, kad būtum arčiau Džonio



lotuliukas.gif

------

ale ot griežtumas biggrin.gif

-----

matai... yra toks posakis - nepabuvęs kito batuose nesuprasi mirksiukas.gif Manau, kad turi savų priežasčių neaptarinėt šitos temos


-----

tai jau viskas turbūt, įkliuvai ten pas juos lotuliukas.gif būsi dabar pagerbta per amžius smile.gif

------

nu jo, bet neramūs laikai ten dabar pas juos, ne pats tinkamiausias metas šmutkes krautis smile.gif


Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 22:59)

Mačiau Delfy Užkalnis buvo šiuo klausimu pasireiškia kažkada seniau  Iš pradžių galvojau, kad ironizuoja dėl to Trumpo

----

Žiūriu žinias, tai vienas amerikietis, kad porina - "balsavau už Trumpą. Bet šiaip tai nelabai žinau ką nors apie tuos kandidatus"

-----
Įtariu, kad ne vieną jie tokią turi
---

ale toookias privilegijas turi ir nori išsibraukt. Aš tai dar žinok negavau nuolaidos laugh.gif Gal tu jau ten kokiam auksiniam ar deimantiniam listui priklausai


Užkalnio tai neskaičiau šiuo klausimu. Beje, nenustebčiau, jei jis būtų už Trumpą.
Bet aš lietrytį turiu omeny, ne delfį.

-----
bet tai kokio tamsumo reikia būt, kad ten gyvenant nelabai ką žinot. Beje, man rodos, mačiau tą patį reportažą.

Šiaip jau sakoma, kad pagrindinė Trumpo gerbėjų demografinė bazė vyresnio amžiaus mažai išsilavinę baltieji vyrai.

-----
visą kolekciją, matyt biggrin.gif

----

nesijuok, o tai dar ir tavo statusą ten pagerins iki auksinio/deimantinio rato biggrin.gif Kokių Kalėdų proga, pavyzdžiui biggrin.gif
Atsakyti
ne, nu plem iš manęs bilietai lt dar ir tyčiojasi biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 22:59)
Nesuprantu kas čia vėl su citavimu darosi, neledžia kelių postų iš karto sucituot doh.gif
---
aha, žiauru  Įtariu, kad ne vieną jie tokią turi
---
aš tavo vietoj iš darbo išsiprašyčiau unsure.gif Nebent jau kažkiek geriau?
----
ale toookias privilegijas turi ir nori išsibraukt. Aš tai dar žinok negavau nuolaidos  Gal tu jau ten kokiam auksiniam ar deimantiniam listui priklausai
---
ale tikrai drinks_cheers.gif tongue.gif

leidžia pirmąkart prisijungus tik biggrin.gif
----
oi nežinau, jau taip detaliai nenagrinėjau diskografijos biggrin.gif
----
nu tai kad dar kenčiama - pavaikštau ir pagerėja...
----
mhm.. juokis juokis... biggrin.gif tai čia aš prie tiketos klubo prisijungus pamačiau tą pasiūlymą, ne žinute atsiunte biggrin.gif čia ne ant tiek geras pasiūlymas, kad siųstų telefonu, gi tik 20 % biggrin.gif pas imperatorių už 1 Eurą siūlė biggrin.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 23:27)

matai... yra toks posakis - nepabuvęs kito batuose nesuprasi  Manau, kad turi savų priežasčių neaptarinėt šitos temos
-----
nu jo, bet neramūs laikai ten dabar pas juos, ne pats tinkamiausias metas šmutkes krautis
-----

nesijuok, o tai dar ir tavo statusą ten pagerins  iki  auksinio/deimantinio rato  biggrin.gif  Kokių Kalėdų proga, pavyzdžiui  biggrin.gif

nu tai ir nereik aptarinėt, užtektų tiesiog atsiprašyt, ir pranešt, kad nebus.. tarkim tie kas ne internetu pirko, tai gal net nežinojo...
-----
o kur jie ramūs dabar...
------
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 23:43)
ne, nu plem iš manęs bilietai lt dar ir tyčiojasi
------

l
mhm.. juokis juokis... biggrin.gif tai čia aš prie tiketos klubo prisijungus pamačiau tą  pasiūlymą, ne žinute atsiunte biggrin.gif čia ne ant tiek geras pasiūlymas, kad siųstų telefonu, gi tik 20 %  biggrin.gif pas imperatorių už 1 Eurą siūlė biggrin.gif

-----
nu tai ir nereik aptarinėt, užtektų tiesiog atsiprašyt, ir pranešt, kad nebus.. tarkim tie kas ne internetu pirko, tai gal net nežinojo...



eina sau blink.gif smile.gif doh.gif čia jau visai zapadlo doh.gif
-----
lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu tiksliai, ne lygis biggrin.gif tai palauk, mažu ir tie iki euriuko atpigs biggrin.gif

-----
ai net nenumanau, kaip kiti daro tokiais atvejais.

Atsakyti
tiesa, vis pamirštu - labai faina Aminatos pasirodymą norėjau parodyt smile.gif
https://www.youtube....h?v=fMnD_RjNum8
Atsakyti
Nu šakės!!!! Negaliu patikėt!! ;(
Atsakyti
Aš irgi... Negaliu net apsakyti, kaip jaučiuosi... doh.gifdoh.gifdoh.gif

Tooooooks nusivylimas, kad doh.gif Negaliu lyg šiol patikėt. Kaip susapnuotas košmaras. Žmonių bukumas, pasirodo, neturi ribų.

Šiaip turėjau paskut. metu negerą nuojautą dėl to, bet, aišku, vijau tokias mintis šalin.


Papildyta:
Beje, šitoje vietoje nuvylė Marijonas, jei nematėt, surasit straipsnį, ką parašė.
Suprantu ironiją, bet...
Žmonės, kuriems rūpi pasaulis, žiūri plačiau.
Atsakyti
Eina ssaaaaauu... Tai ir išsipildė dar vienas "brexit" doh.gif oh: doh.gif Aš pastaruoju metu kažkaip jau buvau vos ne įsitikinus, kad jis prakiš (na po to jo paskutinio skandalo doh.gif )

Dabar belieka tikėtis, kad senatas neleis jam įsisiautėt ir proto įkrės doh.gif Vistiek bus daug patarėjų. Nemanau, kad visi kvaištelėję. O gal ir pats Trumpas pasikeis, kai jau tapo prezidentu (skaičiau, kad jau ir apie Clinton gražiai atsiliepė ir kalbėjo, kad turi visos tautos ir rasės susivienyt (prisimenant ką jis anksčiau kalbėjo, tai jau gerokai sušvelnėjęs tonas). Na, mums belieka tik tikėtis geriausio ir kuo greičiau tas Nato išlaidas padidint iki 2 proc doh.gif
Papildyta:

Aš nors vienu dalyku save pradžiuginau - jau turiu bilietą į Robio koncertą thumbup.gif Eikit pirkt, jei norit dar į fanų zoną pakliūt(įtariu, kad šituos greičiausiai išparduos, nes ten viskas arti o ir publika geriausiai toje vietoje turėtų būt) O ir kaina tik 30 eurų skiriasi(fanzoniniai 100, o paprasti 70 ). Dabar vyksta tik pre-sale(oficiali prekyba dar nepradėta).
Eikit per linką http://tickets.robbiewilliams.com/

4u.gif

(tikiuosi, kad tie mOdingieji nesužinos šito biggrin.gif ar tie, kurie tik į Erasure ruošiasi. Norisi, kad bent jau toje zonoje išpirktų tik teisingi žmonės biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 09 lapkričio 2016 - 13:03
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 09, 13:00)
Dabar vyksta tik pre-sale(oficiali prekyba dar nepradėta).
Eikit per linką http://tickets.robbiewilliams.com/



O tai kad kodo praso
Atsakyti