Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 03:20)
blink.gif ne nu.. čia kas per dosjė išlindo vidury posto? biggrin.gif baisu jau tuo Sm naudotis tuoj bus..
-----
Ale nuskambėjo biggrin.gif kaip piktą dvasią kažkokią biggrin.gif
-----
O ką biggrin.gif gal dėmesio dar susilaukčiau biggrin.gif
------
Aš irgi turiu tą silpnybę, tai dabar bando užglaistyt situaciją biggrin.gif

LOOOOL doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif juokiuos balsu lotuliukas.gif
---
nu bet kažkaip tikrai kažkaip šamaniškai čia gaunasi lotuliukas.gif
---
:lol Gal pvz šalia prigultų laugh.gif arba užgriūtų netyčia doh.gif lotuliukas.gif
---
lotuliukas.gif gerai, kad bando thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 01:18)
Gal tada ne jų diena buvo, neįsivaizduoju, ale kažkaip labai jau krito į ausį tas nusidainavimas. Matai, dar vienas dalykas, kada tas nusidainavimas atleistinas - kai koncertas šiaip šiltas ir fainas, bendravimas su publika nuoširdus, kai kiti dalykai ima viršų, bet kažkaip šiuo atveju iki manęs tai neišsitransliavo
---
Nu kažkaip antra sapno dalis ir neišsipildė  Tai reiškia, dar ne visai ragana, tik pusraganė
-------..
Bet tai žinok, vieną moteriškę, gryną lietuvę žinau, kuri turbūt į kiekvieną Baskovo koncą važiuoja doh.gif
-----
O į kokį koncą varei? bigsmile.gif
----
Ačiū biggrin.gif
Reakcija į statulėlę biggrin.gif
https://twitter.com/...383442770948096

Nu jo jų ir îvaizdis toks šaltas kažkoks... šiaip nelabai charizmos matyt turi.. per įrašus dar taip nesijaučia taip...
--
Pradedančioji biggrin.gif
-----
doh.gif
-----
Gedimino Storpirščio
-----
Ryt video pažiūrèsiu, nes jau ne prie PC smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 01:23)
:lol Gal pvz šalia prigultų laugh.gif arba užgriūtų netyčia
---
lotuliukas.gif gerai, kad bando thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu vat šito gal nereik biggrin.gif vilku užkaukčiau biggrin.gif bet jo vienok dar ir pvojinga eit į jo koncą tokios būsenos biggrin.gif
----
Nežinau, gali nors visus instrumentus muzikos apsėst, vis tiek pykstu... rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 03:36)
Nu jo jų ir îvaizdis toks šaltas kažkoks... šiaip nelabai charizmos matyt turi.. per įrašus dar taip nesijaučia taip...
--
Gedimino Storpirščio
-----
nu vat šito gal nereik biggrin.gif vilku užkaukčiau biggrin.gif bet jo vienok dar ir pvojinga eit į jo koncą tokios būsenos biggrin.gif
----
Nežinau, gali nors visus instrumentus muzikos apsėst, vis tiek pykstu... rolleyes.gif tongue.gif

Aha, va tas gal ir suvaidina didžiausią įtaką per koncertą g.gif
---
Fainai wub.gif
---
lotuliukas.gif nu jo, su juo niekad negali žinot ar bus kokių griuvimų/lipimų per žiūrovus ar pan laugh.gif
---
lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif

________

O, beje, Ingėnai, vėl koks sutapimas - tik pakalbėjai, kad apie BJ nelabai rasi kokios nors informacijos ir va, Delfis jau parašė tongue.gif (vakar dar per žinias, man atrodo, kažkokį panašų reportažą rodė, bet aš galvojau pasigirdo gal, nebespėjau iki teliko ateit, tik nugirdau Jon Bon Jovi biggrin.gif Dabar aišku, kad nepasigirdo tikriausiai )
http://www.delfi.lt/...s.d?id=72796194

Matosi fainas koncertas buvo smile.gif
Tai ką, šiandien rinkimai unsure.gif Kaip Džonis sakė - "the world is watching". Labai daug žvaigždžių agitavo už Clinton. Kad tik padėtų doh.gif Trumpas pareiškė, kad jam tai nereikia čia jokių palaikymų doh.gif
Atsakyti
Laba

Visa kita vėliau ateisiu pakomentuot, darbuojuosi. Dabar tik atsakysiu:

QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 13:07)

O, beje, Ingėnai, vėl koks sutapimas - tik pakalbėjai, kad apie BJ nelabai rasi kokios nors informacijos ir va, Delfis jau parašė tongue.gif (vakar dar per žinias, man atrodo, kažkokį panašų reportažą rodė, bet aš galvojau pasigirdo gal, nebespėjau iki teliko ateit, tik nugirdau Jon Bon Jovi biggrin.gif Dabar aišku, kad nepasigirdo tikriausiai )
http://www.delfi.lt/...s.d?id=72796194

Matosi fainas koncertas buvo smile.gif
Tai ką, šiandien rinkimai unsure.gif Kaip Džonis sakė - "the world is watching". Labai daug žvaigždžių agitavo už Clinton. Kad tik padėtų doh.gif Trumpas pareiškė, kad jam tai nereikia čia jokių palaikymų doh.gif


aha, užmačiau šitą.
Tai jis labai daug tokių palaikymo koncertų jau darė per tą rinkimų kompaniją.
O vakar tai su Lady Gaga tokiame palaikymo koncerte dainavo smile.gif Šiaip aš Lady Gaga prisijaukinus dabar, tai va tikėjausi, kad bus tikrai įdomiai. Bet labai š... mano ausiai suskambėjo, deja... Tikrai nenoriu rodyt. Netiko jų dainavimo manieros visiškai (Living on a Prayer jie abu dainavo). Turi jinai stiprų balsą, bet visumoje susigūžiau to dueto beklausydama, abu suvėlė viską kaip turi būti doh.gif

Ai jo, mačiau, kad Trumpas sakė, nereikia čia jam jokių žvaigždžių, ir maniškį į tą juodą sąrašą įtraukė biggrin.gif

Juokas paėmė, kaip viena fanė replikavo smile.gif :

Maybe @BonJovi are waiting for result of the election b4 planning a tour. If Trump wins: No more US dates move to Europe + long candada tour

biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 15:34)
O vakar tai su Lady Gaga tokiame palaikymo koncerte dainavo  smile.gif  Šiaip aš Lady Gaga prisijaukinus dabar, tai va tikėjausi, kad bus tikrai įdomiai. Bet labai š... mano ausiai suskambėjo, deja... Tikrai nenoriu rodyt. Netiko jų dainavimo manieros visiškai    (Living on a Prayer jie abu dainavo). Turi jinai stiprų balsą, bet visumoje susigūžiau to dueto beklausydama, abu suvėlė viską kaip turi būti doh.gif
----------
Ai jo, mačiau, kad Trumpas sakė, nereikia čia jam jokių žvaigždžių, ir maniškį į tą juodą sąrašą įtraukė 
---
Juokas paėmė,  kaip viena fanė replikavo smile.gif :

Maybe @BonJovi are waiting for result of the election b4 planning a tour. If Trump wins: No more US dates move to Europe  + long candada tour

Jų tembrai labai skirtingi, tai gal dėl to ir nesuskambėjo mastau.gif
---
doh.gif laugh.gif
---
biggrin.gif
Nu gal nors vienas dalykas iš viso to išeitų geras, ane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 15:03)
Jų tembrai labai skirtingi, tai gal dėl to ir nesuskambėjo mastau.gif
---

Nu gal nors vienas dalykas iš viso to išeitų geras, ane biggrin.gif



Ten buvo akustinė dainos versija, o jinai labai šaukė, improvizavo kažką. Pabaigoje ir Džonis visai nusimušo, pradėjo nusidainuot smile.gif doh.gif Matyt nuo to jos šaukimo smile.gif
Šiaip gera ji dainininkė, nesakau. Bet iš didelio rašto išėjo iš krašto šįkart.

----

na kaaaaaip biggrin.gif Iš tos egoistinės pusės žiūrint, tai variantas rolleyes.gif biggrin.gif

Bet gal tiek to , reikia pasaulio visgi pagailėt smile.gif cool.gif
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 07, 23:25)

aš vėl prašapau - visai ne kas man verysad.gif galiu tik vaikščiot ir gulėt doh.gif nei sėdėt nei stovėt.. ryt bėgsiu pas gydytoją, nes jau nebe juokai visai... unsure.gif
------

kokia graži daina, girdėjot?  iškart įsimylėjau, tokia šilta, jauki 
https://www.youtube....h?v=dBiJXc6H1nU



Eina sau console.gif console.gif unsure.gif
Na tai ką gydytojas? Vėl uždegimas gal?

---------

labai faina wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 00:53)

kai vaikštau ir guliu tai ne.. tik kad šitos opcijos sunkiai įgyvendinamos darbe
----

nu ką, būčiau gulėjus ant grindų biggrin.gif
-------

jei rimtai, tai S kažkokiam spec projekte filmuojas, skirtam kovai su diabetu...
https://www.instagra...y=lazarevsergey
https://www.instagra...y=lazarevsergey
taip suprantu, gal dėl to atšaukė...



tai jau teks dabar biuletenį tau imti...

----
originaliai tongue.gif tikrai būtum dėmesį atkreipus biggrin.gif

-------

šaunuolis koks thumb_yello.gif

prie fortepijono wub.gif tuktukei įspūdį padarys ta foto mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 00:53)


nu bet tai cool!!! neleidžia iš senos temos cituot!!
-------
ragana tu  kolegos sakė jau mane viduramžiais seniai ant laužo sudeginę būtų  irgi kažkaip kiek pasakiau, tiek įvyko, prikarksėjau tsakant

------
o tai pala, tai kur mūsų bilietai??? 

------

hm..ar gali būt, kad aš ją kažkur jau girdėjau? kažkaip girdėti žodžiai


-------
geras, Dylano anūkas ten?? 
-------

nu man atrodo biškį pataupė ant klipo, bet natūralu, nes anie du nerealūs buvo, ir, matosi, žiauriai brangiai atsiėjo...



tai aš kai kūriau, pastebėjau. Bet pagalvojau, kad gal jau nebemoku kažko...

----
lotuliukas.gif
-----

geras klausimas tongue.gif Vat tikrai, būtų neblogai pilnai sapną išpildyt tongue.gif

------

negali tikrai būt mirksiukas.gif

va šita:

https://www.youtube....h?v=-RGR50SP_60

--------

aha. Bet įtariu, kad per blatą į Džonio video jis papuolė rolleyes.gif Taigi Džonis nuo senovės labai tą Dylaną vis liaupsina, tai ... Antrame jų video jau vaidino.

-----
man irgi atrodo, kad pataupė biggrin.gif Nors kiek supratau, ne jie patys kūrė, tai va tie jų partneriai ir suvėlė kažką, kad tik pigiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 01:00)
Oi negaliu  Skaitau Blackkiss postą ir žiūriu Ingėno profilis taip gražiai pacituotas  Bet tai kas čia per bug'ai, nesuprantu

------
nuu, dar gi pakalbėjom, kad nieks nebeatvažiuoja  (prisimenu prieš anų metų Robio koncą ir pakalbėjom, kad nieks neatvažiuoja-buvo toks periodas, ir šast ir pranešė, kad atvaro Robis  Kažkaip prisikviečiam mes jį Geriausiai, tai iš viso, su tuo sapnu :




biggrin.gif

------

nuuuu biggrin.gif Bet tai su tuo sapnu, iki šiol sunku patikėti, kad taip tiksliai išsapnuot galima ir dar taip greitai tas sapnas išsipildė bigsmile.gif blink.gif Čia jau vienas iš pačių keisčiausių sutapimų.
Kai pamačiau tą straipsnį, tai tokia nuostaba ištiko smile.gif Labiau ne dėl Robio, nes, kaip sakiau, aš irgi nujaučiau, kad gali nutikti tas koncertas (jei jau turą planuoja). Bet va kad dar netgi Vingio parke blink.gif Kai iš viso nu ITIN retai koncertų ten bebūna. Matyt, tokia buvo jo sąlyga, jei jau daro vieną visam Pabaltijui. Ir dar taip greit išsipildė tas tavo sapnas, per kelias dienas smile.gif


Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 01:02)
nu kur nesapnuosiu, kai persekioja ant kiekvieno žingsnio  va 6dnį įlipu į autiką (į koncą važiavau), ir ką galvojat.. ogi S daina ten groja  galvojau jau haliucinacijos

-------
nu aš ten dar piktinaus, kodėl man vienai rūpi, kaip iš salos išsiropšt

-------

tiesa, diskutavot apie pardes, tai internetinių gi yra, tarkim http://www.imuzika.lt/cd

tiesiog fizines parduotuves per brangu išlaikyt...



nu tai fainai wub.gif smile.gif nesakyk, smagu netikėtai išgirsti mirksiukas.gif

-----

neįvertino biškį , kad negyvenamų salų nelabai mėgsti biggrin.gif

------

ai, teisingai. Šitą buvau radus, berods pernai. Paskui ir užmiršau net. Vat nepamenu, kodėl pernai pati ja taip ir nepasinaudojau. Ar kainos didesnės atrodė, nei siųstis (nors pvz. dabar žiūriu einamam dalykui tai ta pati). O gal neturėjo kažko vietoje tuo metu, kai man reikėjo. Žodžiu, neįsigilinau matyt.
Na kitą kartą žinosiu, reiškia, be reikalo siunčiuosi, visgi...

Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 01:18)

Nu kažkaip antra sapno dalis ir neišsipildė  Tai reiškia, dar ne visai ragana, tik pusraganė

----- 
Bet tai žinok, vieną moteriškę, gryną lietuvę žinau, kuri turbūt į kiekvieną Baskovo koncą važiuoja
------

Reakcija į statulėlę 
https://twitter.com/...383442770948096


biggrin.gif

-----
tai jo, yra ir lietuvių, jaučiančių kažkokį nepaaiškinamą potraukį tokiai muzikai. Ir ką tu jiems smile.gif

-----

gerulė reakcija biggrin.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 01:20)
ne nu.. čia kas per dosjė išlindo vidury posto? 
-----
Ale nuskambėjo  kaip piktą dvasią kažkokią 
-----

O ką  gal dėmesio dar susilaukčiau 
------
Aš irgi turiu tą silpnybę, tai dabar bando užglaistyt situaciją biggrin.gif


ale tikrai hihihi.gif
------

lotuliukas.gif

------

tai jau neabejoju biggrin.gif

-----

tai turbūt dabar bando ieškot silpnųjų tavo vietų, kad tik atsileistum mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 01:23)

Gal pvz šalia prigultų  arba užgriūtų netyčia



laugh.gif doh.gif

Tai jau jo, būtų jam erdvės improvizacijai biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 01:36)

nu vat šito gal nereik biggrin.gif vilku užkaukčiau biggrin.gif bet jo vienok dar ir pvojinga eit į jo koncą tokios būsenos biggrin.gif
----
Nežinau, gali nors visus instrumentus muzikos apsėst, vis tiek pykstu... rolleyes.gif tongue.gif


tai jau tikrai smile.gif

Bet tai tau ir Eltono jau nebeužilgo. Bet gal pasveiksi iki tol, gydytojas vistiek kažką patars, kokių vaistų išrašys.

-----

ale ot kokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 19:05)
Ten buvo akustinė dainos versija, o jinai labai šaukė, improvizavo kažką. Pabaigoje ir Džonis visai nusimušo, pradėjo nusidainuot Matyt nuo to jos  šaukimo
Šiaip gera ji dainininkė, nesakau. Bet iš didelio rašto išėjo iš krašto  šįkart. 

----
Bet gal tiek to , reikia pasaulio visgi pagailėt 
----

va šita:
https://www.youtube....h?v=-RGR50SP_60

--------

Bet tai su tuo sapnu, iki šiol sunku patikėti, kad taip tiksliai išsapnuot galima ir dar taip greitai tas sapnas išsipildė Čia jau vienas iš pačių keisčiausių sutapimų.
-------
Kai pamačiau tą straipsnį, tai tokia  nuostaba ištiko    Labiau ne dėl Robio, nes, kaip sakiau, aš irgi nujaučiau, kad gali nutikti tas koncertas (jei jau turą planuoja). Bet va kad dar netgi Vingio parke  Kai iš viso nu ITIN retai koncertų ten bebūna. Matyt, tokia buvo jo sąlyga, jei jau daro vieną visam Pabaltijui. Ir dar taip greit išsipildė tas tavo sapnas, per kelias dienas 

------

gerulė  reakcija 

-----

Bet tai tau ir Eltono jau nebeužilgo. Bet gal pasveiksi iki tol, gydytojas vistiek kažką patars, kokių vaistų išrašys.

biggrin.gif Tai labai galimas daiktas drinks_cheers.gif biggrin.gif Nes Lady Gaga tai mėgsta "parėkaut" biggrin.gif
---
laugh.gif
----

Bet tai ir šita kokia graži daina wub.gif Nors va ši tai gal nelabai bondžoviška, bet visada smagu, kai eksperimentuoja. Labai maloni ausiai daina, tokia net relaksinė gali būt.
-----
Tai jau tikrai, iki šiol sunku patikėt ir man biggrin.gif
----

Aš jau nepamenu, o mes prieš tai apie Vingio parką nešnekėjom? Gal man todėl pasąmonėje kažkaip ir susivedė viskas į krūvą lotuliukas.gif Bet kad vienas keisčiausių sutapimų tai tikrai biggrin.gif
O kaip koncertai Vingio parke vyksta? Ar ten suskirsto į zonas, ar tik vip'iniai būna suskirstyti, o kiti - kaip kas nori? Ir kiek ten žmonių telpa? Ar Taline kartais ne daugiau tilptų? O tiesa, gal pameni kokios Taline bilietų kainos buvo?

-----

Aha, kaip vaiko, gavusio saldainį lotuliukas.gif
---

Ale tikrai unsure.gif Arba teks mainytis su kuo nors į stovimą bilietą biggrin.gif


Atsakyti
sveikos smile.gif
ne, nu jau ir į Ruki VVerch siūlo 20% nuolaidą lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 13:07)
Fainai wub.gif
---
lotuliukas.gif nu jo, su juo niekad negali žinot ar bus kokių griuvimų/lipimų per žiūrovus ar pan
________
O, beje, Ingėnai, vėl koks sutapimas - tik pakalbėjai, kad apie BJ nelabai rasi kokios nors informacijos ir va, Delfis jau parašė tongue.gif (vakar dar per žinias, man atrodo, kažkokį panašų reportažą rodė, bet aš galvojau pasigirdo gal, nebespėjau iki teliko ateit, tik nugirdau Jon Bon Jovi biggrin.gif Dabar aišku, kad nepasigirdo tikriausiai )
http://www.delfi.lt/...s.d?id=72796194

-------
Matosi fainas koncertas buvo smile.gif


aha, toks labiau kūrybos vakaras, ne koncas - ir eiles savo skaitė, ir dainavo, ir teatro monologus smile.gif
------
tai kad praktiškai... gali žinot, kad bus biggrin.gif
-----
nu eik sau Tuktuk, pagalvojau, kad ir Džonis atvaro biggrin.gif
-------
drinks_cheers.gif gerai šiaip, kad muzikantai nelieka abejingi smile.gif


QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 13:34)

Turi jinai stiprų balsą, bet visumoje susigūžiau to dueto beklausydama, abu suvėlė viską kaip turi būti doh.gif
-------------------
Ai jo, mačiau, kad Trumpas sakė, nereikia čia jam jokių žvaigždžių, ir maniškį į tą juodą sąrašą įtraukė  biggrin.gif
--------
Juokas paėmė,  kaip viena fanė replikavo smile.gif :

Maybe @BonJovi are waiting for result of the election b4 planning a tour. If Trump wins: No more US dates move to Europe  + long candada tour

biggrin.gif

aš girdėjau su Eltonu kai dainavo kažkada tai taaaaip pro šalį ji varė... labai nusidainavo...
tai akivaizdu, kad panelei ne pyragai su gyvu atlikimu tiesiog...
----
manau labai neliūdi jis dėl to biggrin.gif
----
teisingai!! biggrin.gif
Papildyta:
bet tai įsivaizduojat, už valandos galėjau S pamatyt... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 17:05)
Na tai ką gydytojas? Vėl uždegimas gal?
---------
tai jau teks dabar biuletenį tau imti...
-----
prie fortepijono  tuktukei įspūdį padarys ta foto 
-----
negali tikrai būt 
va šita:
https://www.youtube....h?v=-RGR50SP_60
--------
nu tai fainai  nesakyk, smagu netikėtai išgirsti 
-----
tai turbūt dabar bando ieškot silpnųjų tavo vietų, kad tik atsileistum
------
Bet tai tau ir Eltono jau nebeužilgo. Bet gal pasveiksi iki tol, gydytojas vistiek kažką patars, kokių vaistų išrašys.
-----
ale ot kokia 

ai, tik 5dniui užrašė...
------
kad ne, neimsiu smile.gif
------
kad ir aš fortepjonams ne mažesnę silpnybę jaučiu, nei Tuktukė biggrin.gif
-----
ai ne, negirdėjus.. bet kokia faina!! wub.gif bigsmile.gif
----
ten ta rusiška versija EV dainos.. ne kažką biggrin.gif
-----
aha, net šukuoseną susigrąžino mano mėgstamiausią biggrin.gif
-----
na, Eltone ne stovimas smile.gif
-----
ne, nu bet tai pasakykit, ką čia normalu nė ne kriuktelėt... blink.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 18:12)

Ale tikrai unsure.gif Arba teks mainytis su kuo nors į stovimą bilietą biggrin.gif

nebūna Eltone stovimų bilietų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 20:51)
ne, nu jau ir į Ruki VVerch siūlo 20%  nuolaidą
-------------

aha, toks labiau kūrybos vakaras, ne koncas - ir eiles savo skaitė, ir dainavo, ir teatro monologus
-----
nu eik sau Tuktuk, pagalvojau, kad ir Džonis atvaro
-------
bet tai įsivaizduojat, už valandos galėjau S pamatyt... verysad.gif

doh.gif lotuliukas.gif Vajetau lotuliukas.gif Man dar nerašė laugh.gif Gal šitie tik išskirtinai tau siūlys lotuliukas.gif Nu šlykštesnės grupės tai reiktų dar paieškot doh.gif doh.gif Net nemoku apsakyt kokios bjaurios man jų dainos doh.gif biggrin.gif
----
oi, tai iš viso labai fainas renginukas wub.gif
---
lotuliukas.gif Aha, gerai būtų biggrin.gif
---
Aha.. Įsivaizduoju koks dabar jausmas pas tave doh.gif verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 21:02)
ai, tik 5dniui užrašė...
------
kad ir aš fortepjonams ne mažesnę silpnybę jaučiu, nei Tuktukė
-----

ten ta rusiška versija EV dainos.. ne kažką
-----
aha, net šukuoseną susigrąžino mano mėgstamiausią
-----
ne, nu bet tai pasakykit, ką čia normalu nė ne kriuktelėt...

Čia eilės tokios? doh.gif
--
biggrin.gif nu faini tie fortepijonai wub.gif Tiksliau vyriokai prie fortepijonų gerai atrodo blush2.gif laugh.gif
---
normali ta versija doh.gif Nekibk tu prie jo lotuliukas.gif
---
oho, visaip kaip tavo atleidimo bando išprašyt lotuliukas.gif tongue.gif
---
nu tai mes nežinom kas ten per reikalai. O gal pvz atkels į kurią nors kitą datą? g.gif
Atsakyti
Atnešu dar vieną Robio straipsnį, šįkart su interviu:

http://www.delfi.lt/...798694#IZLfUBOs


O vat toks klausimas man šiandien iškilo. Gal kuri labiau pastebėjusi esat.
Ar nėra LRytas truputį prokairysis dienraštis ? Aš apie USA rinkimus, ir jau kuris laikas tendencijas visai kitokias užmatau, nei delfi.

Prokairysis šiuo atveju, gal vos ne į Trumpo pusę labiau linksta kai kuriuose straipsniuose. Pagal jų toną.
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 18:12)

Bet tai ir šita kokia graži daina  Nors va ši tai gal nelabai bondžoviška, bet visada smagu, kai eksperimentuoja. Labai maloni ausiai daina, tokia net relaksinė gali būt.
-----


Aš jau nepamenu, o mes prieš tai apie Vingio parką nešnekėjom? Gal man todėl pasąmonėje kažkaip ir susivedė viskas į krūvą

------
O kaip koncertai Vingio parke vyksta? Ar ten suskirsto į zonas, ar tik vip'iniai būna suskirstyti, o kiti - kaip kas nori? Ir kiek ten žmonių telpa? Ar Taline kartais ne daugiau tilptų? O tiesa, gal pameni kokios Taline bilietų kainos buvo?




Na netradiciškai bondžoviška, aišku. Pvz. saksofonas girdisi ir bliuzo atspalvių yra (kas man patinka). Gal kiek arčiau Džonio solinės kūrybos.

------

nepamenu jau smile.gif

----
tai kažkas tikrai bus skirstoma šįkart. Nes rašo, kainos nuo 70 iki 300 EUR. Taline buvo viena kaina visiems, gal 70 EUR ir buvo, kažkas labai panašaus į tą sumą.
Talino stadionas didžiausias Pabaltijyje.
O Vingio parke kiek telpa, nežinau. Kokių 50-60 tūkst. gal ? Reiktų pagooglint, kad pasitikslinti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 08 lapkričio 2016 - 19:23
QUOTE(blackkiss @ 2016 11 08, 19:02)

ne, nu jau ir į Ruki VVerch siūlo 20%  nuolaidą

------

aha, toks labiau kūrybos vakaras, ne koncas - ir eiles savo skaitė, ir dainavo, ir teatro monologus
------

nu eik sau Tuktuk, pagalvojau, kad ir Džonis atvaro
-------
gerai šiaip, kad muzikantai nelieka abejingi

------


bet tai įsivaizduojat, už valandos galėjau S pamatyt...


------

ten ta rusiška versija EV dainos.. ne kažką
-----
aha, net šukuoseną susigrąžino mano mėgstamiausią
-----

nebūna Eltone stovimų bilietų



geras biggrin.gif Tai gal tu VIPinis klientas pas kokius nors organizatorius ? biggrin.gif
Galvojau, dar nė prekiaut nepradėjo, o jau ir nuolaidas siūlo biggrin.gif

-----

užmiršau pakomentuot, fainai mirksiukas.gif

------

biggrin.gif Nea, jinai tik su dantistais jį išsapnavo... smile.gif Neteks man tokios laimės, matyt smile.gif

-----

tai jis daugiau nei reikia aktyvus. Va dabar vietoj to, kad albumą Europoje reklamuotų, kai pats gazas, rinkiminėmis kampanijomis užsiima.

-----
ech... unsure.gif

------
man, kaip sakiau, ji tikrai patiko mirksiukas.gif

-----

na va, kaip stengiasi smile.gif

----

ai, nu jo. Ne tokia jo muzika, kad stovint klausytis.

Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 11 08, 19:12)
Nu šlykštesnės grupės tai reiktų dar paieškot  Net nemoku apsakyt kokios bjaurios man jų dainos
----
nu faini tie fortepijonai wub.gif Tiksliau vyriokai prie fortepijonų gerai atrodo blush2.gif laugh.gif
---

nu tai mes nežinom kas ten per reikalai. O gal pvz atkels į kurią nors kitą datą?


lotuliukas.gif ale žiūrėk, ir tu tuoj į tą koncą personalinį pakvietimą gausi biggrin.gif

-----
laugh.gif
------

o gal rimtai dar ką nors derina? Ateičiai. Maža ką.

Papildyta:

Tiesa, jums tai į koncertus VIPnius pasiūlymus siuntinėja, o mane tai į Ameriką kviečia kažkodėl biggrin.gif Siūlo dalyvauti loterijoje dėl žalios kortos biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 21:30)
Atnešu dar vieną Robio straipsnį, šįkart su interviu:
http://www.delfi.lt/...798694#IZLfUBOs

----

O vat toks klausimas man šiandien iškilo. Gal kuri labiau pastebėjusi esat.
Ar nėra LRytas truputį prokairysis dienraštis ? Aš apie USA rinkimus, ir jau kuris laikas tendencijas visai kitokias užmatau, nei delfi.
Prokairysis šiuo atveju, gal vos ne į Trumpo pusę labiau linksta kai kuriuose straipsniuose. Pagal jų toną.
---------

tai kažkas tikrai bus skirstoma šįkart. Nes rašo, kainos nuo 70 iki 300 EUR. Taline buvo viena kaina visiems, gal 70 EUR ir buvo, kažkas labai panašaus į tą sumą.
---
Talino stadionas didžiausias Pabaltijyje.
O Vingio parke kiek telpa, nežinau. Kokių 50-60 tūkst. gal ? Reiktų pagooglint, kad pasitikslinti.

Oi tas Robis biggrin.gif Mačiau vakar šitą visą jo spaudos konferenciją, kai patvirtino oficialiai datas. Bet jeigu kas nors nežino kas jis per personažas, tai iš šitos ištraukos biškį dviprasmišką įspūdį gali susidaryt be viso konteksto biggrin.gif Atrodo, kad jis čia labai rimtai dėsto viską doh.gif biggrin.gif
-----

Man atrodo, yra tiesos tavo pastebėjime smile.gif Ne pirmą kartą pastebiu tokią nuomonę iš aplinkos(net prieš tą visą rinkimų sujudimą) ir pati esu ne kartą atkreipus dėmesį į kai kuriuos dalykus.
---
aišku tada smile.gif
---
Reiškia, teisingai galvojau. Ale nors kartą estams ne pirmenybė biggrin.gif Jei būtų kas paklausę spėt šalį, tai būčiau galvojus, kad Estiją pasirinks iš visų trijų. Džiugu, kad mus išsirinko blush2.gif


QUOTE(Ingėnas @ 2016 11 08, 21:53)
Nea, jinai tik su dantistais jį išsapnavo...  Neteks man tokios laimės, matyt

-----

tai jis daugiau nei reikia aktyvus. Va dabar vietoj to, kad albumą Europoje reklamuotų, kai pats  gazas, rinkiminėmis kampanijomis užsiima.

-----

ale žiūrėk, ir tu tuoj į tą koncą personalinį pakvietimą  gausi
-----
Tiesa, jums tai į koncertus VIPnius pasiūlymus siuntinėja, o mane tai į Ameriką kviečia kažkodėl  Siūlo dalyvauti loterijoje dėl žalios kortos 

lotuliukas.gif o ką čia gali žinot tongue.gif Beje, o tu su dantistui jau pabaigei? biggrin.gif
(dabar tik supratau kame čia bajeris su tuo dantistu gali būt - taigi šnekėjom ne taip seniai apie dantistą, sakei tau vis nesibaigia problemos. Nu tai jaučiu vėl kažkaip pasąmonė užfiksavo ir sudėjo sapne viską į vieną vietą biggrin.gif )
---
Nu tai bando žmogus savo šalį nuo Trumpo išgelbėt tongue.gif Galvoja, albumai palauks, o va Trumpas jau ne biggrin.gif
---
nu tegul tik pabando :piktas:
----
geras biggrin.gif Tai gal esi kada domėjusis? biggrin.gif
Papildyta:
Graži foto smile.gif
https://www.instagra...talaharonovitch
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 08 lapkričio 2016 - 21:06