Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

Labukas 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2021 04 28, 18:03)
Aš sakau.. čia iki kitų metų gali taip eilė neateis
———
Tai va, pas mus tipo įkalbinėja tuos, kurie nenori.. nu vat kam įkalbinėt : D nu jei jie nenori, tai ir nesiskiepys.. vaikų darželis kažkoks..
——-
Ne tas žodis, aš net EV atrankų negalėjau per jį žiūrėt : D kažkoks visiškai be humoro jausmo ir dar susireikšminęs...
———
: D mane tai jie abu daėdė jau : D ypač kad noriu nenoriu man iškart lyginasi su Nagijevu.. tas 50% šarmo sudaro laidos : D
———-
Aha skambėjo, nes jai neveikė ausinės, ir ji nedainavo..?
———
Nežinau, kur juokingumas.. man išvis gaila, jie patys jaučiu negirdi kaip tragiškai skamba, o čia tarsi duoda pasityčiot iš žmonių..
——-
Sergėjui 25 smile.gif nu mokslam čia muzikai turėjo omeny.. muzikos gi galima mokytis bet kada, kad ir 80-ties.. turbūt..
———
Nu va aš ir galvoju, kiba užlūžo ten viskas biggrin.gif bet ne visada gi kas 1 vt statymuose ir laimi.. at visada? biggrin.gif Estijos tikrai nėr ant tiek bloga, kad gale makaluotis.. nu Tornikės šiemet, deja, įkvėpimas neaplankė, matyt smile.gif

Jau antrą ratą tuoj reiks pradėt jiems sukt doh.gif : D
---
Tai taip, dabar reikia kuo greičiau skiepyt tuos, kurie su labai daug žmonių kontaktuoja. Ir jei ten tie vyresni žmonės atsikalbinėja ir neina, nu tai jų reikalas. Kai tų skiepų vis dar deficitas, tai reikia skiepyt tuos, kurie nori ir kuo greičiau, nes mačiau jau 6 Europoj esam pagal sergamumą... O buvom pakritę nemažai.
---
ai va, aš irgi kažkurią EV atranką su juo komisijoj esu žiūrėjus. Tai ir pagalvojau - nu kas čia per susiraukęs tipas. Paskui dar sužinojau, kad gi Verka Serdiučka doh.gif Nu tai jam jau geriau niekad ir neišeit iš to savo personažo biggrin.gif
---
oi, su Nagijevu, tai daug kam sunku susilygint. Aukštai kartelę iškėlęs biggrin.gif
Tie du vedėjai, tai man tokie jokie, tiesą sakant. Vedėjai ir tiek, be jokio cinkelio. Nors gal ten jie ir paskaldo bajeriukų, aš gal tik nesuprantu biggrin.gif
---
nu kažkiek dainavo, tik su trukdžiais biggrin.gif
---
aha, buvo ir ne viena pasipiktinimo banga kilus (čia lietuviškame x faktoriuje), nes prieš keletą metų, tai grynai atrodė momentais, kad pasityčiot susirinkę iš tų nesusivokiančių dalyvių :oh
---
oi geras, galvojau, kad jis tikrai mokyklą neseniai baigęs bigsmile.gif
Tai aišku, kad mokytis niekada ne vėlu. Ir ne tik muzikos, o ko tik širdis geidžia smile.gif Aš labai palaikau tokius žmones, kurie net ir pensijoj būdami sugalvoja eit į kokius nors mokslus : ) Žinau kas kalbą naują mokosi vien dėl savęs. Nu žiauriai fainai : )
---
aha, gerai būtų, kad užlūžę būtų biggrin.gif Bet tai kokiu procentu dar atsiplėšus ta Malta blink.gif Šiaip tai, man atrodo, pastaraisiais metais vis atspėja nugalėtojus.. Reiks už prancūzus sirgt(kol kas antroj vietoj), kad aplenktų tą Maltą doh.gif Jų žyyymiai geresnė daina.
O tokią įdomios ir neįprastos dainos kaip pernai atkartoti, tai neįmanoma.. Turbūt per fuksą ten jam išėjo : D Bet tai vistiek man ir dabartinė geresnė nei daug kitų, kurios už jį aukščiau. Bet tai dažnai neatitinka mano skonis tų reitingų lentelių pastebėjau :oh


QUOTE(blackkiss @ 2021 04 29, 15:32)
Plem užsikabliavau už naujo projekto nu nuo manęs reik rakint youtube tikrai
Šiaip įdomu visai, bent taip dabar pakeliaut galima
https://m.youtube.co...h?v=ENLBFF-t9-o

Žiūrėk, ir tavo Lioška yra :bigsmile :
https://m.youtube.co...h?v=qN7DHKXfqA0

Geeeras, žinau šitą laidą jau nuo labai seniai bigsmile.gif Pažiūriu vis karts nuo karto biggrin.gif
Pirmą kartą žiūrėjau gal prieš kokius 7 ar 8 metus apie Vilnių rodė biggrin.gif

Va, suradau:
https://www.youtube....h?v=2gm6O6Na6zw

Bet tas pavadinimas, tai doh.gif Pamenu, sunervino dėl pavadinimo, tai sakiau nežiūrėsiu, bet paskui galiausiai vistiek pažiūrėjau.

Reiks pažiūrėt ir su šitais veikėjais, nes nemačius pačių naujausių laidų : D
Papildyta:
Žiūrėk, dar vieną apie Vilnių radau biggrin.gif Šito nesu mačius bigsmile.gif
https://www.youtube....h?v=rQy4acX4_Z0

Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2021 04 29, 17:40)
Jau antrą ratą tuoj reiks pradėt jiems sukt
---
Tai taip, dabar reikia kuo greičiau skiepyt tuos, kurie su labai daug žmonių kontaktuoja. Ir jei ten tie vyresni žmonės atsikalbinėja ir neina, nu tai jų reikalas. Kai tų skiepų vis dar deficitas, tai reikia skiepyt tuos, kurie nori ir kuo greičiau, nes mačiau jau 6 Europoj esam pagal sergamumą... O buvom pakritę nemažai.
---
Nu tai jam jau geriau niekad ir neišeit iš to savo personažo
---
Vedėjai ir tiek, be jokio cinkelio. Nors gal ten jie ir paskaldo bajeriukų, aš gal tik nesuprantu
---
nu kažkiek dainavo, tik su trukdžiais
---
aha, buvo ir ne viena pasipiktinimo banga kilus (čia lietuviškame x faktoriuje), nes prieš keletą metų, tai grynai atrodė momentais, kad pasityčiot susirinkę iš tų nesusivokiančių dalyvių
---
oi geras, galvojau, kad jis tikrai mokyklą neseniai baigęs
——-
Tai aišku, kad mokytis niekada ne vėlu. Ir ne tik muzikos, o ko tik širdis geidžia Aš labai palaikau tokius žmones, kurie net ir pensijoj būdami sugalvoja eit į kokius nors mokslus Žinau kas kalbą naują mokosi vien dėl savęs. Nu žiauriai fainai
---
aha, gerai būtų, kad užlūžę būtų Bet tai kokiu procentu dar atsiplėšus ta Malta : Šiaip tai, man atrodo, pastaraisiais metais vis atspėja nugalėtojus.. Reiks už prancūzus sirgt(kol kas antroj vietoj), kad aplenktų tą Maltą Jų žyyymiai geresnė daina.
—-
OBet tai dažnai neatitinka mano skonis tų reitingų lentelių pastebėjau
——-
Geeeras, žinau šitą laidą jau nuo labai seniai :: Pažiūriu vis karts nuo karto
———
Pirmą kartą žiūrėjau gal prieš kokius 7 ar 8 metus apie Vilnių rodė

Va, suradau:
https://www.youtube....h?v=2gm6O6Na6zw

Bet tas pavadinimas, tai  Pamenu, sunervino dėl pavadinimo, tai sakiau nežiūrėsiu, bet paskui galiausiai vistiek pažiūrėjau.

Reiks pažiūrėt ir su šitais veikėjais, nes nemačius pačių naujausių laidų : D
Papildyta:
Žiūrėk, dar vieną apie Vilnių radau Šito nesu mačius
https://www.youtube....h?v=rQy4acX4_Z0

Oi tiksliai, dar šitą buvau pamiršus biggrin.gif
———
Tai šitie jau prioritete, bet esmė, kad tų skiepų labai daug likę, labai lėtai juda.. nu tai dabar nuo 1dienio pradės 45+.. nu plem jau paleistų masinį.. aš dar suprantu, kai virš 55, tikrai vyresnio amžiaus, bet 45.. ne tokie jau ir senukai! biggrin.gif tikrai galėtų su masiniu eit..
———-
Nu įtariu ne taip lengva jau neišeit, kai toks surūgėlis biggrin.gif
———
Tai taip ir yra.. nea, jokių bajerių neskaldo, atvirai pasakius, man jie ar yra, at nebūtų, nu niekas nepasikeistų.. visiškai nieko neduoda projektui..
———
Nu kad nedainavo biggrin.gif arba dainavo bet ne tik ausinės neveikė o ir mikrafas biggrin.gif
Nu žiūrėk specialiai suradau, kur dainuoja.. tai perdainuoja juos abu biggrin.gif

https://m.youtube.co...h?v=TzHPTnHLd8U
———
Aš tai mąstau, gal ten “aktorius” pasamdo... nu gi negali žmonės ant tiek negirdėt, kad jiems nereikėtų dainuot..
——
Nu labai jaunai atrodo:)
——-
Šaunuoliai smile.gif pensijoj tai išvis, manau, būtina, tam kad išlaikytų sveiką protą smile.gif
Bet ir ne pensijoj, man pvz būtina, kažka mokytis, aš kitaip negaliu biggrin.gif man tada nuobodu, atrodo, kad protas stagnuoja.. jau kai kurie pažįstami žvengia “kaip ten tavo šimtas dvidešimt vienas būrelis?” biggrin.gif
——-
Tai va tai ir stebina biggrin.gif būtų koks 1% skirtumas, tai sakykim apylygiai šansai, nu bet dabar... baik tu, prancūzų per aukštas lygis, kad laimėtų biggrin.gif va ra italų daina kokia graži buvo, ant kiek profesionalus atlikimas, jau neabejotinai turėjo laimėt, o buvo lyg 3-ti.. nepraeina niekaip man nuoskauda dėl jų lotuliukas.gif
———-
Aha, mano irgi biggrin.gif
———
Geras, iš kur tu ją žinai? bigsmile.gif
———
Oo, reikės pažiūrėt.. bet pastebėjau labai priklauso nuo to kas veda.. nes kai kurie tai tragedija absoliuti.. pažiūrėjau apie Kretą, tai jei aš nebūčiau buvus, tai gyvenime nevažiuočiau po tokios laidos.. pristatė, kaip didžiausią pasaulio skylę, ir kaip ten viskas blogai, ir kaip niekas nevažiuoja, nes krizė gili ten.. nu košmaras.. ten net komentuose kažkas rasė, kad po šitos laidos pradėjau savo filmąo tuot apie Kretą, kad pateikt žmonėm ne melagingą info, o tikrą..
O va Nadia su Dantesu labai fainai padarė.. nu ypač Dantesas, Nadia tai ten prarėkavo daugiau lotuliukas.gif bet Dantesas buvo vedėjas vienu metu kitos laidos, va ir jaučias iškart..
O kuo tau pavadinimas kliūna? biggrin.gif taigi esmė šito projekto, kas iškrenta herbas ar skaičius smile.gif
Atsakyti
Labutis : )
QUOTE(blackkiss @ 2021 04 29, 23:22)
Tai šitie jau prioritete, bet esmė, kad tų skiepų labai daug likę, labai lėtai juda.. nu tai dabar nuo 1dienio pradės 45+.. nu plem jau paleistų masinį.. aš dar suprantu, kai virš 55, tikrai vyresnio amžiaus, bet 45.. ne tokie jau ir senukai! biggrin.gif tikrai galėtų su masiniu eit..
———-
Nu įtariu ne taip lengva jau neišeit, kai toks surūgėlis : D
———
Nu kad nedainavo biggrin.gif arba dainavo bet ne tik ausinės neveikė o ir mikrafas

Nu žiūrėk specialiai suradau, kur dainuoja.. tai perdainuoja juos abu : D
https://m.youtube.co...h?v=TzHPTnHLd8U
———
Aš tai mąstau, gal ten “aktorius” pasamdo... nu gi negali žmonės ant tiek negirdėt, kad jiems nereikėtų dainuot..
——
Šaunuoliai : ) pensijoj tai išvis, manau, būtina, tam kad išlaikytų sveiką protą
Bet ir ne pensijoj, man pvz būtina, kažka mokytis, aš kitaip negaliu : D man tada nuobodu, atrodo, kad protas stagnuoja.. jau kai kurie pažįstami žvengia “kaip ten tavo šimtas dvidešimt vienas būrelis?”
——-
Tai va tai ir stebina  būtų koks 1% skirtumas, tai sakykim apylygiai šansai, nu bet dabar...
----
baik tu, prancūzų per aukštas lygis, kad laimėtų : D va ra italų daina kokia graži buvo, ant kiek profesionalus atlikimas, jau neabejotinai turėjo laimėt, o buvo lyg 3-ti.. nepraeina niekaip man nuoskauda dėl jų :lol :
———-
Geras, iš kur tu ją žinai?  :bigsmile :
———
Oo, reikės pažiūrėt.. bet pastebėjau labai priklauso nuo to kas veda.. nes kai kurie tai tragedija absoliuti.. pažiūrėjau apie Kretą, tai jei aš nebūčiau buvus, tai gyvenime nevažiuočiau po tokios laidos.. pristatė, kaip didžiausią pasaulio skylę, ir kaip ten viskas blogai, ir kaip niekas nevažiuoja, nes krizė gili ten.. nu košmaras.. ten net komentuose kažkas rasė, kad po šitos laidos pradėjau savo filmąo tuot apie Kretą, kad pateikt žmonėm ne melagingą info, o tikrą..
O va Nadia su Dantesu labai fainai padarė.. nu ypač Dantesas, Nadia tai ten prarėkavo daugiau :lol : bet Dantesas buvo vedėjas vienu metu kitos laidos, va ir jaučias iškart..
---
O kuo tau pavadinimas kliūna? : D taigi esmė šito projekto, kas iškrenta herbas ar skaičius : )

aha, kažkaip tikrai, 45 man dar tikrai ne senukai doh.gif Bet nežinia kaip ten toje kovido statistikoje tai atrodo.
Dabar sako ligoninėse jaunesni pacientai guli nei per aną bangą.
---
Ir dar toks marozas atrodo :oh
---
Nesuprantu kodėl man ten atrodė, kad dainavo lotuliukas.gif Ar čia Olegas taip stipriai už visą duetą suskambėjo lotuliukas.gif
---
O šitame video, tai man tas kairėj labiausiai visus perrėkia : D Nors girdisi ir Oležka, bet man kažkaip silpniau nei anas vyriokas biggrin.gif
---
Jaučiu nelabai net ir reikia ieškot aktorių, pilna ir tokių per daug savimi pasitikinčių, kurie net nesupranta, kad labai nusidainuoja, o dar kai kiti pasako, tai jie netiki, galvoja, kad pavydi jų gero dainavimo doh.gif laugh.gif Tai jaučiu tokių daug ateina į tuos šou. Iš tikrųjų tai pavydžiu žmonėms tokio didelio pasitikėjimo savimi : D Turbūt jie neturi jokio gėdos jausmo : D
---
biggrin.gif nu bet o ką, fainai gi!
Man irgi norisi vis kažką naujo išmokt, ar šiaip sužinot, pasigilint į kokią netyrinėtą sritį : D
---
tai va.. kai toks procentinis skirtumas nuo kitų dainų, tai jau keista, jei jie nelaimėtų unsure.gif Šiandien kaip tik vėl girdėjau tą Maltos dainą, nu tai niekaip man ji neprilimpa nors tu ką. Grynai eilinė, niekuo neišsiskirianti daina unsure.gif
---
joo.. italas pernai tai buvo kažkas toookio wub.gif Mane, pamenu, ta daina iš pirmo karto užvežė. Šįmet nėra tokios dainos, kuri panašų jausmą sukeltų..
Ypač šita versija man buvo tobula wub.gif Ir atlikimas, ir emociškai kaip gerai jis perteikė viską.
https://www.youtube....h?v=Ogyi0GPR_Ik

---

Tai iš youtube ir žinau :lol Aš gi irgi kai užsijutūbinu, tai tokių video randu, kad kartais nebesuprantu kaip aš ten patekau doh.gif :lol :
Pvz, šitas tai nerealus - labai siūlau pažiūrėt kaip du keliauninkai bandė slaptai parsiskraidinti kačiuką iš Kubos doh.gif biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=5aNxKGu6ccs
---
lool
taip, labai priklauso nuo to, kas veda drinks_cheers.gif Reik mokėt kaip pristatyt šalį. Kartais gali va taip kaip su Kreta antireklamą padaryt doh.gif :lol
Ten tos laidos, kurią buvau įmetus apie shopping'ą Lietuvoje, tai gali net nežiūrėt, nes neįdomus (vakar pati pažiūrėjau).
---
ne ne, aš ne apie patį laidos pavadinimą, o būtent apie to epizodo, kurį pirmą vakar įmečiau, pavadinimą. Ten kažkaip buvo parašyta 'nazad v cccp - Litva' doh.gif Nu jie vien su tokiu pavadinimu lietuvius užsiundyt ant savęs gali :oh
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 30 balandžio 2021 - 19:20
labas smile.gif
QUOTE(tuktuk @ 2021 04 30, 20:18)

Dabar sako ligoninėse jaunesni pacientai guli nei per aną bangą.
---
Nesuprantu kodėl man ten atrodė, kad dainavo: Ar čia Olegas taip stipriai už visą duetą suskambėjo
---
O šitame video, tai man tas kairėj labiausiai visus perrėkia  Nors girdisi ir Oležka, bet man kažkaip silpniau nei anas vyriokas
---
Iš tikrųjų tai pavydžiu žmonėms tokio didelio pasitikėjimo savimi : D Turbūt jie neturi jokio gėdos jausmo
---
nu bet o ką, fainai gi!
Man irgi norisi vis kažką naujo išmokt, ar šiaip sužinot, pasigilint į kokią netyrinėtą sritį
---
tai va.. kai toks procentinis skirtumas nuo kitų dainų, tai jau keista, jei jie nelaimėtų : Šiandien kaip tik vėl girdėjau tą Maltos dainą, nu tai niekaip man ji neprilimpa nors tu ką. Grynai eilinė, niekuo neišsiskirianti daina:
---
joo.. italas pernai tai buvo kažkas toookio: Mane, pamenu, ta daina iš pirmo karto užvežė. Šįmet nėra tokios dainos, kuri panašų jausmą sukeltų..
------
Ypač šita versija man buvo tobula Ir atlikimas, ir emociškai kaip gerai jis perteikė viską.
https://www.youtube....h?v=Ogyi0GPR_Ik
---
Pvz, šitas tai nerealus - labai siūlau pažiūrėt kaip du keliauninkai bandė slaptai parsiskraidinti kačiuką iš Kubos
https://www.youtube....h?v=5aNxKGu6ccs
---
taip, labai priklauso nuo to, kas veda : Reik mokėt kaip pristatyt šalį. Kartais gali va taip kaip su Kreta antireklamą padaryt
---
ne ne, aš ne apie patį laidos pavadinimą, o būtent apie to epizodo, kurį pirmą vakar įmečiau, pavadinimą. Ten kažkaip buvo parašyta 'nazad v cccp - Litva': Nu jie vien su tokiu pavadinimu lietuvius užsiundyt ant savęs gali

tas tai taip, čia ta Britiška atmaina labiau jaunimą kerta.. tai bet jaunimą, užtai ir sakau, kas mažiau nei 50 grupės, jau gradavimas nebeturi reikšmės..
-----
nu, nežinau, man atrodo, aš jos ten negirdėjau visai : D man nelabai malonus jos tembras, todėl tikrai išgirsčiau : D nu.. nesvarbu, nebeperklausinėsiu, nes jau vakar ir taip sapnavau, kad Oležkos konce buvau lotuliukas.gif nu kaip buvau.. ėjau, nes pasiklydau kažkokiuose koridoriuose arenoj, ten kažkokie kaip labirintai buvo, tai iki salės taip ir nepatekau lotuliukas.gif doh.gif ot sapnai.. čia jau nuo karantino, matyt : D
------
tu matai kaip skirtingai : D va čia man tik Taiune girdisi : )
------
nu vat TOKIO, tai aš nepavydžiu, kai jau apima svetimos gėdos jausmas bežiūrint biggrin.gif nu rimtai, kažkaip net nejaukiai pasijauti biggrin.gif
-------
aišku fainai... ai, bet čia žinai.. komentuoja tokie, kuriem fainiausias dalykas bare su alum sėdėt biggrin.gif beje, ta pati kategorija, kuri nepaleidžia klausimo "tai kada vairuot pradėsi?" biggrin.gif
------
aš irgi keliskart perklausiau, nu niekaip nesuprantu, kas žmones taip užkabino.. beeet, peržiūrų mažiau nei Roopų biggrin.gif
------
nee, aš ne apie pernykštį biggrin.gif jis irgi puikus buvo, bet pernai taigi nežinia - gal ir būtų laimėjęs smile.gif aš apie tą trio, kur senokai jau dalyvavo.. tai ir sakau, kad nuoskauda iki šiol nepraeina biggrin.gif
-------
oi, priminei, darkart perklausiau, nu tikrai nerealus šitas pasirodymas wub.gif
--------
geeeras biggrin.gif dar pavadino Fideliu lotuliukas.gif bet vargšas, kiek jam streso buvo.. gerai, kad dar neužduso.. nu bet visiškas ekstrymas su tiek persėdimų ir tokią ilgą kelionę.. man jau be katino sunku, atsimenu, buvo, o čia tai išvis biggrin.gif
---------
pažiūrėjau apie Vilnių, nu tai va va, va šita porelė man labai ir nepatiko.. ir apie Vilnių irgi, beje, gražiausių vietų tai ir neparodė.. unsure.gif kaip ir Lioška nelabai patiko (nežinau matei,ar ne), gavo ta belimitinę kortelę, atrodo tiek nuveikt galima būtų, bet visą laidą vidury balos kažkokios praktiškai pragulėjo lotuliukas.gif
------
aha, ot šmikiai biggrin.gif

______________
vakar kokį nerealų koncą Hardkissų atkasiau akustinį, įmesiu, gal ir tau kartais patiks..kažkoks toks magiškas wub.gif

https://www.youtube....h?v=TfJAUwYVQPs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 01 gegužės 2021 - 23:07
Labukas : )
QUOTE(blackkiss @ 2021 05 02, 01:01)
jau vakar ir taip sapnavau, kad Oležkos konce buvau :lol : nu kaip buvau.. ėjau, nes pasiklydau kažkokiuose koridoriuose arenoj, ten kažkokie kaip labirintai buvo, tai iki salės taip ir nepatekau :lol : :oh : ot sapnai.. čia jau nuo karantino, matyt : D
------
tu matai kaip skirtingai : D va čia man tik Taiune girdisi : )
------
aišku fainai... ai, bet čia žinai.. komentuoja tokie, kuriem fainiausias dalykas bare su alum sėdėt : D
---
beje, ta pati kategorija, kuri nepaleidžia klausimo "tai kada vairuot pradėsi?" : D
------
aš irgi keliskart perklausiau, nu niekaip nesuprantu, kas žmones taip užkabino.. beeet, peržiūrų mažiau nei Roopų : D
------
nee, aš ne apie pernykštį : D jis irgi puikus buvo, bet pernai taigi nežinia - gal ir būtų laimėjęs : ) aš apie tą trio, kur senokai jau dalyvavo.. tai ir sakau, kad nuoskauda iki šiol nepraeina : D
-------
geeeras : D dar pavadino Fideliu :lol : bet vargšas, kiek jam streso buvo.. gerai, kad dar neužduso.. nu bet visiškas ekstrymas su tiek persėdimų ir tokią ilgą kelionę.. man jau be katino sunku, atsimenu, buvo, o čia tai išvis : D
---------
pažiūrėjau apie Vilnių, nu tai va va, va šita porelė man labai ir nepatiko.. ir apie Vilnių irgi, beje, gražiausių vietų tai ir neparodė.. unsure.gif  kaip ir Lioška nelabai patiko (nežinau matei,ar ne), gavo ta belimitinę kortelę, atrodo tiek nuveikt galima būtų, bet visą laidą vidury balos kažkokios praktiškai pragulėjo
------
vakar kokį nerealų koncą Hardkissų atkasiau akustinį, įmesiu, gal ir tau kartais patiks..kažkoks toks magiškas  :wub :
https://www.youtube....h?v=TfJAUwYVQPs

loool doh.gif lotuliukas.gif Nu bet va tas ir pikčiausia, kad net per sapną iki koncerto negali dasibraut doh.gif Karantinas net į sapnus įsiveržęs :oh Atrodo, nu taip fainai būtų bent sapnuose kokiam konce pabūt ir va kaip tyčia pasiklysti : D
---
Čia jos toks vardas ar scenos vardas? Kažkaip estiškai skamba biggrin.gif Man tai tas vyrukas daugiausiai, tada ji, o Olegas silpniausiai girdisi : ) Reiškia sugeba ir neperrėkt kai kada : D
---
nu čia tie rėminiai žmonės, matyt biggrin.gif Rėmeliai, tsakant : D Viskas jiems turi būt sudėta į konkretų rėmą, kas ir kokiame amžiuje galima, kas negalima. Ką REIKIA daryt, o ir ko nereikia doh.gif
---
oi, priminei :lol : :oh
---
rimtai? Tai gal dar ne taip ir viskas aišku biggrin.gif Man atrodo, ankstesniais metais tie, kurie pirmose vietose būdavo, tai ir peržiūrų daugiausiai būdavo g.gif Nebent su Sobraliu visai neatspėjo. Nepamenu tiksliai ar buvo jis lažybininkų keliamas į pirmas vietas :hm
---
aaa, galvojau tu apie pernykštę lažybininkų lentelę doh.gif biggrin.gif
Tas trio tai irgi labai geras buvo, bet jau nebepamenu kas juos nugalėjo tais metais g.gif Gal koks Mans'as :hm
----
aha, man to kačiuko labiausiai pagailo per tą persėdimą, kai teko jam to vyrioko triūsuose pasėdėt ilgoką laiką doh.gif : D Bet tai kaip ten jis taip ramiai ištupėjo, neįsivaizduoju ir kaip neužkuteno ten jam nieko : D
Mačiau dabar tas katinas liko su ta mergina, toks dičkis wub.gif
---
Peržiūrėjau abi laidas, tai iš tikrųjų apie Vilnių tiek pirma laida, tiek tuo labiau antra, visai nepalyginsi su šitom. Šios daaaug įdomesnės. Ypač apie Boliviją patiko. Ta mergina tokia miela pasirodė, ji ir ištempė visą laidą : D Lioša tai tikrai toks vaizdas tik baloj pagulėjo ir vis jam negerai kažkas : D Tokioj gražioj vietoj jis ten buvo, atrodo, tik sėdėk ir sėdėk tame namelyje kalnų apsupty, o jam tai gyvūnų nėr, tai dar ko : D
Kas labiausiai nustebino tai tos sektos atstovai. Kažkas panašaus kaip amišai. Nu taip gaila man jų vaikų. Prisigalvoja tėvai nesąmonių ir dabar jiems teks dalyvaut tame :oh Ta mergaitė tokia įbauginta pasirodė unsure.gif Geriausiai dar kai pasakė, kad elektros neturi, velnio išmislas :oh O šaldytuvas tada kaip veikia labai įdomu doh.gif : D
O Nadia tai biškį ekstrymo gavo. Nu tokių pramogų ir aš nenorėčiau kaip kad ji : D Man ten labai nepatikimai viskas atrodė tiek su tuo malūnsparniu, tiek su mašina :oh Galvojau apsivers bevažiuodami per tuos akmenis vos ne 90 laipsnių kampu :oh
Ai, dar kas įstrigo tai kaaaip ji leido tam vyrui daryt akių pravedimus su anglim ir tuo smailiu pagaliuku blink.gif Nu man iš karto akių uždegimas būtų :oh Pamenu, užteko patrint stipriau akį ir prisidirbau. O čia dar tokia nešvara, dar ta anglis ir pagaliukas :oh Žiūrėjau ir galvojau kaip ten užsibaigė jai po visko.
---
nu tikrai labai fainas koncertukas wub.gif Nors ir nežinau daug dainų (tiksliau beveik visų : D ), bet kažkaip užkabino ir peržiūrėjau visą. Man ta pirmą daina labai patinka wub.gif Prisimenu dar nuo Voice aš ją. Ten pirmą kartą išgirdau ir labai užkabino iš karto. Žiūriu, per Voice'ą mėgsta jos dainas dainuot : )

Beje, vakar buvau įsijungus Lt vaikų balsą truputį ir iš karto pataikiau ant pagerinto momento :oh
Komisijoj sėdi Doncė, Mantas ir Monique. Nu ir Donatas aiškina vaikui kaip reikia mokėt už save pastovėt(bet konkretaus konteksto nepagavau dėl ko jis ten jam aiškino), o Mantas sako - nesutikčiau, kad visada reikia. Tada Doncė sako - todėl tu ir esi ten kur esi, o aš čia kur esu doh.gif Mantas tik pažiūrėjo ir nieko nebeatsakė : D
Paskui po visko, jau pats Donatas, matyt, susiprato ir atėjo teisintis ir atsiprašinėt, kad neturėjo omeny to ir t.t. Gal ir neturėjo, bet nuskambėjo tai labai nekaip : D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 03 gegužės 2021 - 11:59
Labas smile.gif

Kaip gyvenat? Nu pasiruošusios EV? Jau viską išklausėt? Kaip nieko gero šiais metais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VanilineBraske @ 2021 05 03, 20:29)
Labas  smile.gif

Kaip gyvenat? Nu pasiruošusios EV? Jau viską išklausėt? Kaip nieko gero šiais metais doh.gif

Labukas! smile.gif Jau norėjau sakyt, kad Braškė pradingo, tai ant tų minčių ir atsiradai biggrin.gif Kur buvai dingus?
Kažkaip nesijaučiu pasiruošus EV, nors ir perklausiau visas (lyg ir g.gif ) dainas. Nu tikrai, taip nieko gero šių metų EV doh.gif Yra kelios ryškesnės dainos, kurios neerzina, bet vistiek neatradau tokių, kokios pernai metais šiurpuliukus kėlė. Perklausiau jau senokai, tai spėjau ir pamiršt ką ten klausiau doh.gif biggrin.gif Reiks jaučiu vėl prasukt kokias ištraukas.
O tau įstrigo bent kažkas iš šių metų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2021 05 03, 20:35)
Labukas! smile.gif Jau norėjau sakyt, kad Braškė pradingo, tai ant tų minčių ir atsiradai biggrin.gif Kur buvai dingus?

O tau įstrigo bent kažkas iš šių metų? smile.gif


Nu va, prisišaukei biggrin.gif Ai, prasinešiu gal kada vėliau biggrin.gif
_______________

Nu man suomiai, italai ir šveicaras nieko. Daugiau didžioji dalis net neklausomos
Atsakyti
QUOTE(VanilineBraske @ 2021 05 03, 22:50)
Nu va, prisišaukei  biggrin.gif

Ai, prasinešiu gal kada vėliau  biggrin.gif
_______________

Nu man suomiai, italai ir šveicaras nieko. Daugiau didžioji dalis net neklausomos

biggrin.gif

O kodėl ne dabar? unsure.gif biggrin.gif Suintrigavai biggrin.gif
----

Bet tai jaučiu pirma tokia EV, kur ant tiek neklausomos dainos unsure.gif Man suomiai gal geriau už italus šiais metais. Niekaip negaliu priprast prie italų kalbos roko dainoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2021 05 03, 22:17)

O kodėl ne dabar? unsure.gif biggrin.gif Suintrigavai biggrin.gif
----

Man suomiai gal geriau už italus šiais metais. Niekaip negaliu priprast prie italų kalbos roko dainoj biggrin.gif


Naujienos tokios, kad be vynčiko šiais metais EV žiūrėsiu. Interpretuok kaip nori laugh.gif
_____________

Bet tai italai aukštai statymuose. Į top 3 taikosi, jei neklystu. Šiaip jei dalyvautų vien suomiai su šiųmetine daina, arba vien italai su šiųmetine daina, tai tikrai aukštai kiltų, bet dabar vieni iš kitų balsų atims g.gif
Atsakyti
QUOTE(VanilineBraske @ 2021 05 04, 15:19)
Naujienos tokios, kad be vynčiko šiais metais EV žiūrėsiu. Interpretuok kaip nori laugh.gif
_____________

Bet tai italai aukštai statymuose. Į top 3 taikosi, jei neklystu.

Šiaip jei dalyvautų vien suomiai su šiųmetine daina, arba vien italai su šiųmetine daina, tai tikrai aukštai kiltų, bet dabar vieni iš kitų balsų atims g.gif

Oi geeeras! Koookios naujienos! Sveikinimai, Braškyt!!! Ramaus tau laukimo wub.gif wub.gif wub.gif
Vat kažką tokio ir pagalvojau, kai pasakei, tik nedrįsau spėt, galvoju gal nusišnekėsiu biggrin.gif O ar daug dar laukt? smile.gif
----

Pažiūrėjau, dabar 4 vietoj, bet arti trečios. Žiūriu ir islandai šoktelėjo truputį aukštyn. Šitas penketukas kaip ir nestebintų, išskyrus Malta doh.gif Nu nesuvokiu niekaip kodėl jie taip aukštai ir dar atsiplėšę nuo kitų unsure.gif

Aha, jaučiu taip ir bus, kad tiesiog pasiskirstys jų balsai... Bet dabar pažiūrėjau, kad suomiai kažkaip žemokai pakritę, galvojau, kad aukščiau g.gif


Atsakyti
Sveikos! smile.gif geeras, sveikinimai, Braške, dideliausi! smile.gif lengvo ir gražaus laukimo wub.gif
Kaip tik užvakar prisiminiau, galvoju visai dingus kažkur biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(VanilineBraske @ 2021 05 03, 19:29)
Labas  smile.gif

Kaip gyvenat? Nu pasiruošusios EV? Jau viską išklausėt? Kaip nieko gero šiais metais doh.gif

Ai perklausiau vieną kartą, ir kažkaip užtenka biggrin.gif nu prancūzų man faina.. daugiau tai.. biggrin.gif kaip niekad nyki EV smile.gif

Tai va aš irgi be vyniuko žiūrėsiu EV, čia jau kažko stipresnio reikės biggrin.gif
Atsakyti