Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

Labukas smile.gif
QUOTE(tuktuk @ 2021 04 10, 22:47)
nea, su kažkokia kita ence...
——-
Bet va bjauriausia, kad su skrandžiu kažkas pasidarė, tai ir mąstau ar negali būt nuo skiepo, ar jau čia pas gydytojus reik eit. Nebūdavo tokio didelio rūgštingumo nei iš šio, nei iš to Netgi skausmingai.
---
maniškius irgi jau paskiepijo, tai tikrai, net ramiau kažkiek pasidarė. O tavo tėvus su kokia vakcina skiepijo?
——
Man tai sakė, kad po mėnesio po erkių skiepo tik galėsiu skiepytis
——-
Tai žiūrėk, tu jau gal greitai būsi paskiepyta
----
Kol vieni stengiasi iš paskutiniųjų laikytis tų apribojimų, tai kiti va ką daro:
https://www.lrytas.l...-pati-18971968/

Jau ne pirmą kartą tie erasmus studentai taip elgiasi... O šita vanda, tai net nesuvokia ką padarė siaubas. Tai kaip nekils tie skaičiai per tokius durnius...
---
ai tai jau ir jie pagaliau susiprotėjo įvest normalų karantiną?
——-
Tai gal vėl tie tiesioginiai per zoom'ą vyks?
——
Galėtų tiesiog be žiūrovų daryt ir tiek.
Tai pala, jau rytoj turėtų prasidėt, ane?
---
tai panašiai ir buvo :Paskui, po mano moralo, tai nebedarė taip niekad Bet svarbiausia, net nebūdavom su juo ten labai gerai bendraujantys ir pan. Sumąstė žmogus pavadovaut taip visai ne į temą

Aš ticovacu visad skiepijuos, irgi skaičiau, kad geriau.. nežinau, kiek teisybės..
——-
Hm.. gal pagerk omeprozolio? unsure.gif Tas silpnesnis net be recepto, kur 20-ties. Man tai kiekvieną pavasarį skrandis paeina.. dabar dar jaučiu paaštrėjimas visiems dėl nervų, vis tiek pasamonėj tikrai veikia karantinas..
——-
Phizeriu, o taviškius?
———
O tikiesi anksčiau? biggrin.gif aš manau masinis neprasidės be birželio pab..
———
Kur ten greit, pas Šimašių, kaip rusai sako “sem piatnic na nedeliu” biggrin.gif tai vienaip sugalvoja, po to persigalvoja doh.gif va šiandien turėjo skiepyt 55-64 grupę, po to apsigalvojo, ir nukėlė bent keliom dienom biggrin.gif su įmonėm irgi parašyta reiks palaukt.. nu žodžiu.. biggrin.gif
———
Aha mačiau.. sakau, tokius baliavotojus sugaudei, ir kad psirašytų atsisakymą nuo gydymo, jei prireiktų.. va šiandien sakė 8 lovos liko covidiniams.. pusę užimtų asmenys iki 65 metų..
——-
Aha, pagaliau net transportą uždarė.. aišku megapoliui tai čia tragedija be metro išsisukt..
——-
Kąą? blink.gif Nu dar betruktų voiciuko per zoomą biggrin.gif taip ir matau, kai reiktų su treneriais dainuot - susijungia zoomus, ir traukia skirtingais tempais biggrin.gif
———
Aha nuo vakar.. žinok nepastebėjau ar buvo žiūrovai.. g.gif tikiuos nežiūrėjai?nes eik tu sau, kokia tragedija buvo biggrin.gif nesuprantu, kaip taip greit smuko šou iki tokio lygio.. nu kažkoks košmaras.. grąžinkit Daną atgal! biggrin.gif Monatikas kaip visada susipykęs su skoniu, ir kuo toliau, tuo labiau.. Oležka, davė dainas, kurių dalyviai neištraukia - nu kurioj vietoj protas, duot Bohemijos rapsodiją dainuot! Savo geriausiam dalyviui davė naftalininę dainą doh.gif ai tiesa, žiūrova gražino mano favoritą jo komandoj, bet jis jį vėl išmetė biggrin.gif o man labiausiai patiko iš visų jo komandos pasirodymų..
Nu vienintelė Tina normalias parinko.. o šiaip net pavargau - trys numeriai viso labo ir patiko tik ..

Papildyta:
Va šita labai patiko, deja nepateko toliau :/ nu bet šiuo atveju Tina teisingai pasielgė duodama kelią neprofams

https://m.youtube.co...h?v=koodnPSrO5w

Kola visada man patinka, visai galėtų laimėt, jei Monatikas kokios nesąmonės neįgrus dainuot. Man rodos, jos balsui labai tiktų “Put a spell on you”

https://m.youtube.co...h?v=gOMvgBfDR_I

Ir mano mėgstamas berniukas, kurį vėl išmetė! biggrin.gif neatleisiu.. biggrin.gif

https://m.youtube.co...h?v=ntYCfk-y9sY

Ai nu ir šita žiaaauriai stipri, turbūt finale už ja sirgsiu.. Oležkos iš principo nepalaikysiu komandos biggrin.gif

https://m.youtube.co...h?v=0dsESJb3mHU

Atsakyti
Laba 4u.gif
Blem, nu pirmą kartą gyvenime kedai nutrynė blink.gif Nebūčiau patikėjus, kad taip gali būt doh.gif Kaip tyčia, vakar į ilgą pasivaikščiojimą naujus sugalvojau apsiaut :oh

QUOTE(blackkiss @ 2021 04 12, 20:05)
Aš ticovacu visad skiepijuos, irgi skaičiau, kad geriau.. nežinau, kiek teisybės..
——-
Hm.. gal pagerk omeprozolio?  :unsure : Tas silpnesnis net be recepto, kur 20-ties. Man tai kiekvieną pavasarį skrandis paeina.. dabar dar jaučiu paaštrėjimas visiems dėl nervų, vis tiek pasamonėj tikrai veikia karantinas..
——-
Phizeriu, o taviškius?
———
O tikiesi anksčiau? : D aš manau masinis neprasidės be birželio pab..
———
Kur ten greit, pas Šimašių, kaip rusai sako “sem piatnic na nedeliu”  tai vienaip sugalvoja, po to persigalvoja  va šiandien turėjo skiepyt 55-64 grupę, po to apsigalvojo, ir nukėlė bent keliom dienom  su įmonėm irgi parašyta reiks palaukt.. nu žodžiu..
———
Aha mačiau.. sakau, tokius baliavotojus sugaudei, ir kad psirašytų atsisakymą nuo gydymo, jei prireiktų.. va šiandien sakė 8 lovos liko covidiniams.. pusę užimtų asmenys iki 65 metų..
——-
Kąą?  :blink : Nu dar betruktų voiciuko per zoomą : D taip ir matau, kai reiktų su treneriais dainuot - susijungia zoomus, ir traukia skirtingais tempais : D
———
tikiuos nežiūrėjai? nes eik tu sau, kokia tragedija buvo  nesuprantu, kaip taip greit smuko šou iki tokio lygio.. nu kažkoks košmaras.. grąžinkit Daną atgal!  Monatikas kaip visada susipykęs su skoniu, ir kuo toliau, tuo labiau..
----
Oležka, davė dainas, kurių dalyviai neištraukia - nu kurioj vietoj protas, duot Bohemijos rapsodiją dainuot! Savo geriausiam dalyviui davė naftalininę dainą :ohai tiesa, žiūrova gražino mano favoritą jo komandoj, bet jis jį vėl išmetė  o man labiausiai patiko iš visų jo komandos pasirodymų..
Nu vienintelė Tina normalias parinko.. o šiaip net pavargau - trys numeriai viso labo ir patiko tik ..

--------
Va šita labai patiko, deja nepateko toliau  nu bet šiuo atveju Tina teisingai pasielgė duodama kelią neprofams
https://m.youtube.co...h?v=koodnPSrO5w

--------
Kola visada man patinka, visai galėtų laimėt, jei Monatikas kokios nesąmonės neįgrus dainuot. Man rodos, jos balsui labai tiktų “Put a spell on you”
https://m.youtube.co...h?v=gOMvgBfDR_I

-----
Ir mano mėgstamas berniukas, kurį vėl išmetė! : D neatleisiu.. : D
https://m.youtube.co...h?v=ntYCfk-y9sY

-----
Ai nu ir šita žiaaauriai stipri, turbūt finale už ja sirgsiu.. Oležkos iš principo nepalaikysiu komandos :
https://m.youtube.co...h?v=0dsESJb3mHU

Ane? g.gif Mane ne ticovac skiepijo vien dėl to, kad pagal pagreitintą schemą. Antras skiepas, pamenu, buvo po dviejų savaičių, kai su ticovac būtų buvęs po mėnesio. O kadangi jau beveik vasara buvo, tai norėjosi greičiau bent kažkokį imunitetą įgaut. Bet tie du kažkaip nelabai ir jautėsi, o va trečias pasijuto. Kai pagalvoji, anksčiau net nesidomėjau jokiomis vakcinomis kur kuri geresnė. O gal būtų vertėję pasidomėt.
O gal skaitei būtent kuo konkrečiai ji geresnė?
---
jo, taip ir padariau smile.gif Pagėriau kelias dienas ir atrodo, kad praėjo. Tfu tfu tfu per kairį petį, kaip sakoma biggrin.gif
----
Maniškius tai Astrazeneca
---
Tai taip, neprasidės tas masinis anksčiau birželio turbūt.. Bet aš vis tikiuosi, kad gal kokia vieta atsilaisvins ar pnš. biggrin.gif Žinau, kad netgi dvidešimtkelių metų yra kas pasiskiepijo, kurie nepatenka į jokius prioritetus unsure.gif Tai patys nustebę kaip čia juos pakvietė biggrin.gif Gal sakau, kai tos astros daugiau lieka, tai atidaro buteliuką ir turi sunaudot ir skambina visiems iš eilės g.gif
---
Kažkokia betvarkė visur vyksta :oh Erzina, kad nesuorganizuoja normaliai. Toks vaizdas, kad viską daro paskutiniu momentu, kai turėjo sočiai laiko pasiruošt. Taigi žinojo, kad reiks suskiepyt labai daug žmonių..
---
looool lotuliukas.gif nu jo, su treneriais nelabai gal išeitų duetu dainuot internetu lotuliukas.gif Pernai tik finalą darė, tai prasisuko be duetinių dainavimų biggrin.gif
---
Blogai tikiesi : D Tiksliau, įsijungiau po savo to serialo 'Atlantic Crossing', tai mačiau kaip tik nuo Monatiko komandos : D Nemačiau nei Olego, nei Nadios komandų.
Beje, dabar jau pažiūrėjus visas 8 serijas, drąsiai galiu rekomenduot : ) Vienas geresnių pastaruoju metu matytų serialų wub.gif Ir nesudėtingas toks, ir neslegiantis psichologiškai, gražiai pastatytas. Ir šiaip akiratį praplečiantis, nes paremtas tikrais įvykiais (truputį daugiau sužinojau tiek apie JAV prezidentą Ruzveltą, tiek apie Norvegijos karališką šeimą. Net nustebino kai kurie dalykai biggrin.gif )
Manau, tau turėtų patikt : ) Dabar jau pažiūrėjus tiek šį, tiek Belgraviją, tai galiu pasakyt, kad man netgi gerokai įdomesnis nei 'Belgravija'.
Čia Atlantic Crossing trailer'is:
https://www.youtube....h?v=B-kmMQcMuPQ

---
looool doh.gif Soriuks, bet kažkaip prajuokino laugh.gif
---
Va tuos visus tavo įdėtus mačiau išskyrus tą Olego vaikinuką.
Šitas tai pats geriausias to vakaro pasirodymas buvo. Labai patiko wub.gif Jeigu būtų dar švariau dainavus, tai iš viso būtų buvę tobula wub.gif
Man atrodo, Tina tikėjosi, kad ją žiūrovai išrinks, o ji pasiims tą mėlynai apsirengusią dalyvę, kuri Whitney dainą dainavo. Bet gavosi labai netikėtai :blink : Kažkaip negalvojau, kad žiūrovai tą rožinsais plaukais išsirinks (nors dainuoja gerai, bet tą vakarą kažkaip anos dvi labiausiai išsiskyrė)
---
Aha, šita irgi įstrigo. Nu bet kai Monatikas turi sugebėjimo, kaip sakai, įgrūst nesąmones dainuot, tai kažin ar vėl nesusivels.
---
Bet rimtai, tikrai gerai pasirodė ir dar kokia daina wub.gif Kažin kodėl jo nepasirinko :hm Užsimaniau net Nirvanos paklausyt : D
---
Aha, šita labai stipri ir charizmatiška : ) Visko gali būt, kad ir laimės. Šiaip dar labai daug kas priklauso nuo dainų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 13 balandžio 2021 - 14:28
Labukas! ;)
Kaip sunervino, koks Voicas lievas nusimato doh.gif tipo bus laida skirta tik ukrainietiškiem HITam.. tai kai pamačiau atlikėjus.. ir su tom zvezdom jie dainuos - jau įsivaizduoju..
Ai tiesa, nori pažvengt? biggrin.gif aš užfollowinus Voice puslapi facebooke, ir kažkodėl man jį pastoviai verčia į anglų.. pažiūrėk išvertė lotuliukas.gif


There is quite a bit left until the finals 🔥
Which coach do you think will be the winner of season 11?
1 – DOROFEEVA
2-Oleg Winnick
3 MONTHS
4-Tina King
Write your opinion in the comments ⬇


QUOTE(tuktuk @ 2021 04 13, 14:26)
Blem, nu pirmą kartą gyvenime kedai nutrynė Nebūčiau patikėjus, kad taip gali būt  Kaip tyčia, vakar į ilgą pasivaikščiojimą naujus sugalvojau apsiaut
——-
O gal skaitei būtent kuo konkrečiai ji geresnė?
---
jo, taip ir padariau  Pagėriau kelias dienas ir atrodo, kad praėjo. Tfu tfu tfu per kairį petį, kaip sakoma
----
Maniškius tai Astrazeneca
---
Tai patys nustebę kaip čia juos pakvietė Gal sakau, kai tos astros daugiau lieka, tai atidaro buteliuką ir turi sunaudot ir skambina visiems iš eilės
---
Toks vaizdas, kad viską daro paskutiniu momentu, kai turėjo sočiai laiko pasiruošt. Taigi žinojo, kad reiks suskiepyt labai daug žmonių..
---
looool nu jo, su treneriais nelabai gal išeitų duetu dainuot internetu Pernai tik finalą darė, tai prasisuko be duetinių dainavimų
---
Blogai tikiesi
——-
Beje, dabar jau pažiūrėjus visas 8 serijas, drąsiai galiu rekomenduot : ) Vienas geresnių pastaruoju metu matytų serialų
---
Va tuos visus tavo įdėtus mačiau išskyrus tą Olego vaikinuką.
——-
Man atrodo, Tina tikėjosi, kad ją žiūrovai išrinks, o ji pasiims tą mėlynai apsirengusią dalyvę, kuri Whitney dainą dainavo. Bet gavosi labai netikėtai  Kažkaip negalvojau, kad žiūrovai tą rožinsais plaukais išsirinks (nors dainuoja gerai, bet tą vakarą kažkaip anos dvi labiausiai išsiskyrė)
---
Aha, šita irgi įstrigo. Nu bet kai Monatikas turi sugebėjimo, kaip sakai, įgrūst nesąmones dainuot, tai kažin ar vėl nesusivels.
---
Bet rimtai, tikrai gerai pasirodė ir dar kokia daina  Kažin kodėl jo nepasirinko Užsimaniau net Nirvanos paklausyt
---
Aha, šita labai stipri ir charizmatiška Visko gali būt, kad ir laimės. Šiaip dar labai daug kas priklauso nuo dainų.

Ooo welcome to the club biggrin.gif man pries nepilna savaitę taip nutrynė, kad gal 8 mazoliai per abi kojas buvo biggrin.gif ir svarbiausia nenauji kedai, kuriais visą Kijevą apėjau ir nieko biggrin.gif nežinau, kas čia staiga užėjo, gal per laisvai užsivarsčiau.. bet sekančia dieną turėjau eit pas dantistą, ir apėmė panika, nes negalėjau užsidėt nė vienų batų neapsiverkus biggrin.gif
———
Skaičiau, bet tas buvo prieš 3 metus biggrin.gif o su mano atmintim tai žinai.. biggrin.gif nu bet kažkaip man ir šiaop phizer patikimesnė atrodo, nors tu ką..
———
Bet... žinok, reik bent kursą sugert, kad neatsinaujintų metus po kelių dienų.. nors jei pas tave nui skiepų gal ir užtenka smile.gif pas mane tai didesnės problemos pavasarį būna su skrandžiu, tai geriu ilgiau smile.gif
———
Mamą irgi kvietė iš pradžių Astra skiepytis, aš uždraudžiau.. dar burbėjo, kad lauks dabar kelis mėnesius, bet po poros dienų ir phizeris atsirado..
———
Bet vis tiek skambint turėtų pagal sąrašą iš prioritetinių grupių, ne? unsure.gif bet jo, nenustebčiau jei ir po blatu kiek praėjo, ir šiaip sufake’inę duomenis.. skaiçiau, kad net su nemiga pateko kaip su lėtine liga..
———
Tai va, nu... neskaitei Užkalnio pasisakymo apie vyriausybę? : D paskaityk būtinai, jei neskaitei, nu 10 balų : D sutikau su kiekvienu žodžiu : D man patiko frazė :”jei šita vyriausybė vadovautų laidojimo namams, žmonės nustotų mirti” lotuliukas.gif
———
Ai čia LT taip buvo? Nu čia ne, matai jau ne tik si treneriais dainuos, bet dar ir papildomų dainininkų atvilks į pusfinalį biggrin.gif
———
Looooool..
———
O, ačiū, reikės pažiūrėt smile.gif kaip tik susidūriau paskutiniu metu su serialų badu biggrin.gif
Ne, tai Belgravia toks grožinis, labai ir nepretenduoja į kažkokias kino aukštumas : D bet man patiko, tiesiog gražiai pastatytas filmas : )
————
Ai ir Nadios teame mano favoritą vaikinuką grąžino bigsmile.gif ir vėliau žiūrovai tiesiai į pusfinalį išbalsavo : D žino, kad gero nelauk iš šitų trenerių biggrin.gif
———
Aha, grynai! : D manau, neabejojo net.. nu aš irgi neabejojau, žiauriai nustebau, man iš to trejeto ji prasčiausia buvo..
——-
Nu bet va, Monatiko Kola su Hardkissais dainuos kitoj laidoj, kai kitų su Bala Žino-kuo biggrin.gif ai ju dar Tinos su Kaska.. eilinįkart įsitikinu, kad šiemet aš už Tinos komandą..
——-
Net neturėjau iliuzijų, kad pasirinks jį..
——-
Tai kad ji jau vienintelė kuri duoda normalias dainas paskutiniu metu...
Atsakyti
Biškį ne į temą, beet, kokia afigiena Hardkissu daina buvo EV atrankoj, tai ne jie kažkokius Go A išsirinko doh.gif

https://m.youtube.co...h?v=DE79ojvnelI
Atsakyti
Tuktuk!!! biggrin.gif atsimeni, kaip svajojau, kad su treneriu Bila Golubka dainuotų, bet sakiau, jau faktas, kad nesulauksiu.. tai įsivaizduoji... dainavooo!! biggrin.gif bigsmile.gif blink.gif
Atsakyti
Tuktuk, tikiuos sveika, ir viskas ok? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2021 04 21, 15:46)
Tuktuk, tikiuos sveika, ir viskas ok?  unsure.gif

Laba, soriukas, kad taip dingau. Labai įtempta savaitė buvo - mamukui netikėtai sušlubavo sveikata, teko ligoninėj pagulėt. Gydytojai nelabai supranta dėl ko. Ir kaip blogai, kad nei aplankyt negalėjom, nei atnešt ko. Nu aišku, suprantama, juk vistik pandemija. Kaip pats susiduri su ta situacija, tai pradedi suprast žmones, kurie kelia tas ligonių lankymo problemas. Bet iš kitos pusės, kai pagalvoji, jeigu kas įneštų ten virusą, tai baisu kas būtų.

QUOTE(blackkiss @ 2021 04 15, 11:04)
Ai tiesa, nori pažvengt? : D aš užfollowinus Voice puslapi facebooke, ir kažkodėl man jį pastoviai verčia į anglų.. pažiūrėk išvertė :lol
There is quite a bit left until the finals 🔥
Which coach do you think will be the winner of season 11?
1 – DOROFEEVA
2-Oleg Winnick
3 MONTHS
4-Tina King
Write your opinion in the comments ⬇

------
Ooo welcome to the club  man pries nepilna savaitę taip nutrynė, kad gal 8 mazoliai per abi kojas buvo : D ir svarbiausia nenauji kedai, kuriais visą Kijevą apėjau ir nieko  nežinau, kas čia staiga užėjo, gal per laisvai užsivarsčiau.. bet sekančia dieną turėjau eit pas dantistą, ir apėmė panika, nes negalėjau užsidėt nė vienų batų neapsiverkus
———
Bet vis tiek skambint turėtų pagal sąrašą iš prioritetinių grupių, ne?  bet jo, nenustebčiau jei ir po blatu kiek praėjo, ir šiaip sufake’inę duomenis.. skaiçiau, kad net su nemiga pateko kaip su lėtine liga..
———
Ne, tai Belgravia toks grožinis, labai ir nepretenduoja į kažkokias kino aukštumas : D bet man patiko, tiesiog gražiai pastatytas filmas :

oi geras :lol
Priminei - žiūrinėjau vakar treningų kažkuriame e-shope, tai pas mane irgi ten kompe kažkodėl nustatyta, kad tą puslapį verstų į Lt kalbą, nu ir skaitau - treninginės kelnės, medžiaga tokia ir tokia, su šepečiu viduje doh.gif laugh.gif
---
eina sau :oh ir dar pranešioti blink.gif Mano tai visai nauji, tai mažiau keista. Bet vistiek - nu kaaaip gali kedai nutrint. grynai pirmą kartą gyvenime :oh
---
jo jo, aš irgi skaičiau, kad su nemigom žmonės praeina unsure.gif Jaučiu tikrai fake'ina ten kažką.. :oh
Valdžia grybus pjauna - atvejų skaičius kyla, viską laisvina, nesuprasi kas vyksta :oh
Mačiau vakarykščius vaizdus prie vieno Kauno baro, kur visi susikimšę - ir jie čia skaitosi laikosi reikalavimų :oh
---
Tai taip, fainas labai. Paprastas toks bet, kaip sakai, gražiai labai pastatytas : )


QUOTE(blackkiss @ 2021 04 16, 00:44)
Biškį ne į temą, beet, kokia afigiena Hardkissu daina buvo EV atrankoj, tai ne jie kažkokius Go A išsirinko
https://m.youtube.co...h?v=DE79ojvnelI

Aha, tikrai faina - būtų tikus ten prie visų rokavų dainų šiais metais išrinktų smile.gif Nors aš jau pripratau ir prie tos GoA dainos. Šiaip gal jiems Ukraina irgi norėjo tokią kaip ir skolą atiduot, kad pernai neivažiavo? :hm

QUOTE(blackkiss @ 2021 04 19, 02:05)
Tuktuk!!! biggrin.gif atsimeni, kaip svajojau, kad su treneriu Bila Golubka dainuotų, bet sakiau, jau faktas, kad nesulauksiu.. tai įsivaizduoji... dainavooo!!

jooo, mačiau! bigsmile.gif Peržiūrėjau visas dainas, kur su treneriais dainavo smile.gif Kaip tik dar pagalvojau - va, Blackkiss sakė, kad nedainuos tos dainos ir va prašau bigsmile.gif

Bandysiu žiūrėt finalą šį savaitgalį tiesiogiai biggrin.gif Reikia gi galų gale normaliai nors vieną laidą pilnai pažiūrėt. O gal ir Dancė netyčia užklys biggrin.gif

Atsakyti
Labukas 4u.gif

QUOTE(tuktuk @ 2021 04 23, 19:01)
Laba, soriukas, kad taip dingau. Labai įtempta savaitė buvo - mamukui netikėtai sušlubavo sveikata, teko ligoninėj pagulėt. Gydytojai nelabai supranta dėl ko. Ir kaip blogai, kad nei aplankyt negalėjom, nei atnešt ko. Nu aišku, suprantama, juk vistik pandemija. Kaip pats susiduri su ta situacija, tai pradedi suprast žmones, kurie kelia tas ligonių lankymo problemas. Bet iš kitos pusės, kai pagalvoji, jeigu kas įneštų ten virusą, tai baisu kas būtų.
——-
oi geras
Priminei - žiūrinėjau vakar treningų kažkuriame e-shope, tai pas mane irgi ten kompe kažkodėl nustatyta, kad tą puslapį verstų į Lt kalbą, nu ir skaitau - treninginės kelnės, medžiaga tokia ir tokia, su šepečiu viduje
---
eina sau ir dar pranešioti Mano tai visai nauji, tai mažiau keista. Bet vistiek - nu kaaaip gali kedai nutrint. grynai pirmą kartą gyvenime
---
jo jo, aš irgi skaičiau, kad su nemigom žmonės praeina  Jaučiu tikrai fake'ina ten kažką..
——
Valdžia grybus pjauna - atvejų skaičius kyla, viską laisvina, nesuprasi kas vyksta
Mačiau vakarykščius vaizdus prie vieno Kauno baro, kur visi susikimšę - ir jie čia skaitosi laikosi reikalavimų
---
Aha, tikrai faina - būtų tikus ten prie visų rokavų dainų šiais metais išrinktų Nors aš jau pripratau ir prie tos GoA dainos. Šiaip gal jiems Ukraina irgi norėjo tokią kaip ir skolą atiduot, kad pernai neivažiavo?
——
jooo, mačiau! Peržiūrėjau visas dainas, kur su treneriais dainavo ) Kaip tik dar pagalvojau - va, Blackkiss sakė, kad nedainuos tos dainos ir va prašau
——-
Bandysiu žiūrėt finalą šį savaitgalį tiesiogiai Reikia gi galų gale normaliai nors vieną laidą pilnai pažiūrėt. O gal ir Dancė netyčia užklys

Ojetus.. verysad.gif kažkaip ir nujaučiau, kad kažkas nutiko.. unsure.gif o pasitaisė jau sveikatytė? Gal jau nuo to karantino žmonėm sveikata sušlubuoja, žinai, pasąmonėj vis tiek to streso labai daug susikapia, nors atrodo ir nesinervini, bet.. nu nėra normalu taip gyvent uždarytiems jau 2 metus.. arba gal nuo skiepų dar kokie poveikiai išlenda? Mano mamai irgi vis kažkas pasireiškia, irgi galvoja, kad nuo skiepų..
Nu sunku, kai negali aplankyt, bet gerai, kad saugo nuo koronų ligonius.. nes kai yra dar šalutinių negalavimų, nu kur dar rizikuot koroną užnešt..va neseniai parašiau buvusiai kolegei, tai baisu, kokia sunkia forma galima susirgt..
——-
blink.gif kokie praktiški treningai : D čia tokie, kaip aš vadinu, su načiosu? biggrin.gif
——-
Nu tai labai pataikydavai tada su kedais : D nes man tai tikrai būdavo, kad nutrindavo, nu bet ne porą metų nešioti ir ne taip : D net kojinių negalėjau užsidėt : D
——-
Nu nemiga skaitosi psichinis sutrikimas, beje.. ir vaistų išsirašyt būtent pas psichiatrus reik, tai gal kaip ir aišku.. bet tik tiek, kad dabar, man rodos, nemiga kiekvienam antram : D
——-
Iš vienos pusės taip, bet aš jau irgi buvau už atidarymą, nes nu negalima tiek skandint ekonomikos, nėr nei vienos šalies, kur tiek laiko būtų nepertraukiamas lockdownas. Plius tai, kad ( nežinau kaip pas jus), pas mus to karantino nebesilaikė niekas, tu matytum kokiais kiekiais pas visus privažiuoja svečių.. kažkoks košmaras.. ir nei vieno namo nebuvo, kur bent viena papildoma mašina nestovėtų..tai žinai, man irgi pikta jau, viskas uždaryta, verslai kenčia, o žmonės kaip buvo kaip nuo lenciūgo nutrūkę, taip ir toliau..
———
Apgavau tave, ten pasirodo, ne atrankos buvo, šiaip pasirodė : D dabar jau sakė jiem nebereik tų Eurovizijų : D ten mada dabar nenorėt į EV, ko bepaklausia.. doh.gif
———
Nu aš gi kaip tik labai tikėjaus, kad dainuos biggrin.gif jau galvojau, kaip tas mintis nuteleportuot iki jų galvos lotuliukas.gif bet po to pamačius bendrą lygį tai taip, jau tikrai nebesitikėjau.. bet kaip ta mergina sugadino šitą dainą.. absoliučiai neprajautė abu.. man neįtiksi, žodžiu.. sakiau, kažkokius nevykusius pasiliko : D

Ale pastebėjai - antrus metus iš eilės atspėju dainą! : D užpernai Dano, kai “Hold” dainavo blink.gif : D tik va Hardkissu neatspėjau - kažkaip neabejojau, kad dainuos KOBRA.. nors ta Make Up irgi faina, bet Kobra, manau, būtų tikus labiau..
Bet čia išvis šoke buvau - kaaaaip galima buvo išmest Kolą, ir palikt tą skybėlių biggrin.gif teko naujo favorito ieškot, nes planavau finale už ją sirgt : D
——-
Oi, žinok, kad anos laidos nežiūrėjai visos, tai absoliučiai nieko nepraradai : D nu tooooks žemas lygis.. aš sakiau jei nepakeis trenerių, jaučiu kitąmet net nežiūrėsiu.. nu kažkokia parodija pasidarius.. ir iš kur tokį naftaliną ištraukia, kur va su zvezdom dainavo, irgi nesuprantu doh.gif bet turiu įtarimų, kad ne treneriai jas dalyviam parinko, nes kai dauguma, tų kur jau figuravo kažkada vienaip ar kitaip voice.. nu žodžiu.. pagalvojau, geriau jau savo serialą būčiau žiūrėjus, atkasiau tokį superinį wub.gif wub.gif

Dabar paklausiau, vienoj rytinėj laidoj dainavo visi 4 finalistai tokią dainą ukrainietišką, tai taip gerai, kad vedėjai jiems davė būtent šitą dainą, nes po jos man labai aiškiai išryškėjo favoritas, dabar net neabejoju, kad iš trenerių palaikysiu šįkart mergičkų dalyvius biggrin.gif aš nežinau kaip tie du galėjo taip susifeilint, turėt tiek gerų dalyvių, ir pasilikt bala žino ką doh.gif toks jausmas, kad iš principo nenori laimėt biggrin.gif


Papildyta:
Įmetu tau porą video iš vaikų voiciuko, jei reikės reabilituot ausis po 7dienio finalo, labai tiks lotuliukas.gif

Šitos pirmos dvi iš papildomo turo, ty kurių treneriai nepraleido į finalą doh.gif tokius balsus išvarę būtų..

https://m.youtube.co...h?v=N-04OeVJx6M

https://m.youtube.co...h?v=Dp3_KEUso6Q

O čia iš ankstesnės laidos, nu kaaaip man patiko šitas pasirodymas wub.gif tokios bondės biggrin.gif

https://m.youtube.co...h?v=7vQ8vebDed8
Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2021 04 24, 11:10)
Labukas  :4u
Ojetus.. verysad.gif kažkaip ir nujaučiau, kad kažkas nutiko..  unsure.gif o pasitaisė jau sveikatytė? Gal jau nuo to karantino žmonėm sveikata sušlubuoja, žinai, pasąmonėj vis tiek to streso labai daug susikapia, nors atrodo ir nesinervini, bet.. nu nėra normalu taip gyvent uždarytiems jau 2 metus.. arba gal nuo skiepų dar kokie poveikiai išlenda? Mano mamai irgi vis kažkas pasireiškia, irgi galvoja, kad nuo skiepų..
——-
kokie praktiški treningai : D čia tokie, kaip aš vadinu, su načiosu? : D
——-
Nu tai labai pataikydavai tada su kedais : D nes man tai tikrai būdavo, kad nutrindavo, nu bet ne porą metų nešioti ir ne taip : D net kojinių negalėjau užsidėt : D
——-
Nu nemiga skaitosi psichinis sutrikimas, beje.. ir vaistų išsirašyt būtent pas psichiatrus reik, tai gal kaip ir aišku.. bet tik tiek, kad dabar, man rodos, nemiga kiekvienam antram : D
——-
Iš vienos pusės taip, bet aš jau irgi buvau už atidarymą, nes nu negalima tiek skandint ekonomikos, nėr nei vienos šalies, kur tiek laiko būtų nepertraukiamas lockdownas.
-----
Plius tai, kad ( nežinau kaip pas jus), pas mus to karantino nebesilaikė niekas, tu matytum kokiais kiekiais pas visus privažiuoja svečių.. kažkoks košmaras.. ir nei vieno namo nebuvo, kur bent viena papildoma mašina nestovėtų..tai žinai, man irgi pikta jau, viskas uždaryta, verslai kenčia, o žmonės kaip buvo kaip nuo lenciūgo nutrūkę, taip ir toliau..
———
Ale pastebėjai - antrus metus iš eilės atspėju dainą! : D užpernai Dano, kai “Hold” dainavo  blink.gif : D tik va Hardkissu neatspėjau - kažkaip neabejojau, kad dainuos KOBRA..
-----

Bet čia išvis šoke buvau - kaaaaip galima buvo išmest Kolą, ir palikt tą skybėlių biggrin.gif teko naujo favorito ieškot, nes planavau finale už ją sirgt : D
——-
Oi, žinok, kad anos laidos nežiūrėjai visos, tai absoliučiai nieko nepraradai : D nu tooooks žemas lygis.. aš sakiau jei nepakeis trenerių, jaučiu kitąmet net nežiūrėsiu.. nu kažkokia parodija pasidarius.. ir iš kur tokį naftaliną ištraukia, kur va su zvezdom dainavo, irgi nesuprantu doh.gif bet turiu įtarimų, kad ne treneriai jas dalyviam parinko, nes kai dauguma, tų kur jau figuravo kažkada vienaip ar kitaip voice.. nu žodžiu.. pagalvojau, geriau jau savo serialą būčiau žiūrėjus, atkasiau tokį superinį wub.gif  wub.gif
-----
Dabar paklausiau, vienoj rytinėj laidoj dainavo visi 4 finalistai tokią dainą ukrainietišką, tai taip gerai, kad vedėjai jiems davė būtent šitą dainą, nes po jos man labai aiškiai išryškėjo favoritas, dabar net neabejoju, kad iš trenerių palaikysiu šįkart mergičkų dalyvius  aš nežinau kaip tie du galėjo taip susifeilint, turėt tiek gerų dalyvių, ir pasilikt bala žino ką  toks jausmas, kad iš principo nenori laimėt
--------
Įmetu tau porą video iš vaikų voiciuko, jei reikės reabilituot ausis po 7dienio finalo, labai tiks

Šitos pirmos dvi iš papildomo turo, ty kurių treneriai nepraleido į finalą doh.gif tokius balsus išvarę būtų..

https://m.youtube.co...h?v=N-04OeVJx6M

https://m.youtube.co...h?v=Dp3_KEUso6Q

O čia iš ankstesnės laidos, nu kaaaip man patiko šitas pasirodymas  wub.gif tokios bondės biggrin.gif

https://m.youtube.co...h?v=7vQ8vebDed8

Jau paleido iš ligoninės, bet dar reiks atvažiuot, nes tyrimus daro. Šiaip savijauta nebloga, bet kraujo rodikliai stiprų uždegimą rodo. Tai va aš ir galvoju gal čia ta astra jau kokį uždegimą iššaukė.
---
načiosas, tai tas pūkelis toks? : D Tai joo, turbūt gi dėl to :oh O aš niekaip nesuvedu galų kas tas šepetys :oh Man iš karto asociacija kaip tas šepetys, kur tualetą plaut :lol
---
eina sau unsure.gif nu tikrai reiškia pataikydavau : D Nes visada ir sakydavau, kad jeigu nori, jog netrintų batai, tai tik kedai belieka. O čia pasirodo - visai ne doh.gif : D
----
va va, ir pas mane jau nemiga nežinau kelinti metai. Gal reik gydytojai sakyt, žiūrėk dar ir paskiepys : D
---
tai jo, jau ekonomiškai nebepavežtume, jei nieko neatidarytų. Bet tik keistai atrodo, kad kai buvo apie 400 atvejų tada nieko neatidarė, o dabar jau ~1200 ir vis didėja, tai viską atidarinėja. Man vis logikos pas juos pritrūksta :oh
---
nu vat ant tokių brudų ir pikčiausia :oh nu grynai per tokius ir vėl kyla tie atvejai :oh
Vakar Kaune ten tame bare tai minia didžiausia šokančių vienas prie kito žmonių :oh O savininkė aiškina, kad vtie video iš pernai metų :oh Bet tai naglumas dar koks taip meluot.. Tokiems reiktų baudas jau nevaikiškas dėt, nes per juos sąžiningi verslai nukenčia, kurie tvarkingai laikosi reikalavimų.
--
neprarandi skills'ų : D
---
rimtaiii?? nu galvojau šitą Kolą, tai tikrai pasiliks :oh nu pavarė jis... : D
---
bet tai gaila, kad taip lygis krenta.. gal jau išsisėmė unsure.gif
O kokį serialą atradai? smile.gif Gal kokią komediją?
----
Pas Tiną, kaip supratau, ta didelė mergička liko, o pas Nadią kas?
---
oho... Toks vaizdas, kad pas šitame vaikų voice jau lygs aukštesnis pasidarė nei Ukrainos suaugusių : D Labai gerai visos tos mergičkos dainuoja. Ir tokie įdomūs balso tembrai pas kai kurias. Mane tai ta antra labai sužavėjo wub.gif Bet jos trenerė lūpų didesnių jau turbūt nebegalėjo prisipūst doh.gif : D
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2021 04 24, 14:25)
Jau paleido iš ligoninės, bet dar reiks atvažiuot, nes tyrimus daro. Šiaip savijauta nebloga, bet kraujo rodikliai stiprų uždegimą rodo. Tai va aš ir galvoju gal čia ta astra jau kokį uždegimą iššaukė.
---
načiosas, tai tas pūkelis toks? Tai joo, turbūt gi dėl to O aš niekaip nesuvedu galų kas tas šepetys Man iš karto asociacija kaip tas šepetys, kur tualetą plaut
---
eina sau: nu tikrai reiškia pataikydavau Nes visada ir sakydavau, kad jeigu nori, jog netrintų batai, tai tik kedai belieka. O čia pasirodo - visai ne
----
va va, ir pas mane jau nemiga nežinau kelinti metai. Gal reik gydytojai sakyt, žiūrėk dar ir paskiepys
---
tai jo, jau ekonomiškai nebepavežtume, jei nieko neatidarytų. Bet tik keistai atrodo, kad kai buvo apie 400 atvejų tada nieko neatidarė, o dabar jau ~1200 ir vis didėja, tai viską atidarinėja. Man vis logikos pas juos pritrūksta
---
nu vat ant tokių brudų ir pikčiausia nu grynai per tokius ir vėl kyla tie atvejai
Vakar Kaune ten tame bare tai minia didžiausia šokančių vienas prie kito žmonių O savininkė aiškina, kad vtie video iš pernai metų Bet tai naglumas dar koks taip meluot..
——-
Tokiems reiktų baudas jau nevaikiškas dėt, nes per juos sąžiningi verslai nukenčia, kurie tvarkingai laikosi reikalavimų.
--
neprarandi skills'ų
---
rimtaiii?? nu galvojau šitą Kolą, tai tikrai pasiliks nu pavarė jis...
---
bet tai gaila, kad taip lygis krenta.. gal jau išsisėmė
O kokį serialą atradai? Gal kokią komediją?
----
Pas Tiną, kaip supratau, ta didelė mergička liko, o pas Nadią kas?
---
oho... Toks vaizdas, kad pas šitame vaikų voice jau lygs aukštesnis pasidarė nei Ukrainos suaugusių :
Labai gerai visos tos mergičkos dainuoja. Ir tokie įdomūs balso tembrai pas kai kurias. Mane tai ta antra labai sužavėjo
———
Bet jos trenerė lūpų didesnių jau turbūt nebegalėjo prisipūst

Oo tai ryškiai čia gal dar skiepo poveikis.. o kaip šiaip lengvai pernešė skiepą, ar jautės kažkas? Matai, kadangi skiepu suleidžia dalį koronos tai matyt gali kartotis lengvi jos požymiai.. va Oležka gi kaip persirgo sakė, kad kas mėnesį naujo simptomai išlįsdavo.. ir taip 4mėn : D ir čia lengva forma persirgo..
———
Nu jo, su pūkeliu tokiu : D va aš irgi klausyk nesuprantu, bandžiau, bandžiau atitikmenį rast, bet nu niekaip neateina niekas į galvą apart brush biggrin.gif
Ai tualeto : D man tai gal su šlapdriba susisiejo mašinos sniego valymo šepetys : D
———
Nu tai va man dveji kedai kurie netrina tai Adidas stan smith (vėl nusipirkau, tokius su gėlytėm biggrin.gif ) ir conversai.. iki šio karto buvo ir NB prie tų, bet va tau.. biggrin.gif aš juos taip iš širdies po kranu buvau pakišus, kad įtariu, tiesiog susitraukė..o kadangi oda ten, tai.. nežinau, ar jau mest, ar dar rizikuot biggrin.gif šiaip gaila, nu jie kaip nauji..
———
Bet sakau čia pas psichiatrą reik eit dė nemigos.. o aš nenoriu : D nu kažkaip..
———
Oi, ir nesakyk... aš sakau, tada Užkalnis tiesiai į dešimtuką pasisakė, kad kaip sena banko kortelė ta valdžia, lyg ir turi, o naudos nulis : D
——
Nu tai meluoja o kas belieka jai : D pas mus mačiau tik sudėtos kavinių foto, tai taip atrodo saugiai, su stiklu perskirta, nu bet aišku ką ten žinai, susigrūs kompanijom, ir visi ten sugrius į krūvą doh.gif
——-
Pritariu.. o iš dalyvių susirinkt atsisakymus būti hospitalizuotiem, jei kas.. nes irgi vėl girdėjau persipildo ligoninės..
———
Bet šitie skillsai tik su Oležka ir Danu kažkodėl galioja biggrin.gif
———
Nuuuu!.. aš nežinau, čia gal koks pavydas iš jo pusės.. nes nu aš nežinau, kas turi susišviest..
———
Nu klausyk, pusė naujų trenerių, kaip tai anksti išsisėmė! : D
Oi ne, ne komedija : ) žiūriu, The Crown, tooooks fainas wub.gif apie karalienę, tik galvojau, apie Viktoriją bus, o čia apie Elizabeth.. irgi istorinis : ) žiauriai kokybiškas..
Jei komedinio nori labai fainą pažiūrėjau “с кем поведёшься», po sunkios darbo dienos, taip gerai galvą pravalo, ir labai fainas yra «Жуки», kaip 4 aitišnikai į kaimą nuvažiavo, kur net interneto nebuvo : D
———
Aha pas Tiną ta mergina, o pas Nadią toks vaikinukas labai fainas, man toks šiltas žvilgsnis jo atrodo, Sergij... nu kažkoks Sergij žodžiu biggrin.gif žinai gi mano atmintį : D Nadia sakė superišką pasirodymą jau sukūrė, tai va.. laukiu : D
Šiaip Olego tas berniukas galėtų laimėt, jei tas jam duotų “Nič taka misiačna”.. ukrainiečių tautinė daina..nu nerealiai jo balsuo tiktų smile.gif skaičiau trys lyg dainos bus - pirma nauja kažkokia, antra su treneriais, o trečia iš aklųjų perklausų.. nu žiūrėsim..
——-
Ir sakau, čia visos šitos merginos išmestos, ir buvo nepatekusios į finalą.. tai per šitą papildomą turą jau praėjo.. galėtų ir UKR voice padaryt papildomą, nes ten tai ypač treneriai grybų pjaut išėję...

Tai lygis žymiai aukštesnis, abiejų voicų, vien tuo, kad nėr išsidirbinėjimų tokių.. reitingas tik daug žemesnis biggrin.gif matyt žnonėm reik šito..
———
Oi..biggrin.gif jau nesakysiu į ką ji man panaši, bet.. jo biggrin.gif aš tik nesuprantu, kaip žmogus savo noru gali taip save susibjaurot..


_______
Ai klausyk, nepasakojau, kokia čiornaja magija toliau su manim vyksta biggrin.gif krč draugė per kalėdas padovanojo dėžę vaisių, ten tokia firma, kur grynai veža tik sunokusius vaisius, atrenka ūkiuose, kur jų netręšia.. nu ir žodžiu toks nerealiai skanus mangas buvo, kad galvoju, galiu gi pasisodint biggrin.gif agronomė gi su patirtim jau - agurkus tai išsiauginau biggrin.gif palikau gulėt drėgmėj ir šilumoj (kaip parašyta agronomų gide - delfyje), žiūriu kauliukas sudygo, įkišu į žemę (žemės iš pardės, tai yra supakuotos originaliam maiše), žiūriu augaaa! bigsmile.gif apdenginėjau maišeliu, kaip parašyta, ir ką tu galvoji! Žiūriu gi kad ten joks ne mangas, o.. pomidoras lotuliukas.gif vat iš kur tu man pasakyk jis galėjo atsirast pirktinėse žemėse doh.gif biggrin.gif kaip kokioj pasakoj - pasodini mangą, išauga pomidoras:D
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2021 04 24, 16:49)
Oo tai ryškiai čia gal dar skiepo poveikis.. o kaip šiaip lengvai pernešė skiepą, ar jautės kažkas? Matai, kadangi skiepu suleidžia dalį koronos tai matyt gali kartotis lengvi jos požymiai.. va Oležka gi kaip persirgo sakė, kad kas mėnesį naujo simptomai išlįsdavo.. ir taip 4mėn : D ir čia lengva forma persirgo..
———
Nu jo, su pūkeliu tokiu : D va aš irgi klausyk nesuprantu, bandžiau, bandžiau atitikmenį rast, bet nu niekaip neateina niekas į galvą apart brush biggrin.gif
Ai tualeto : D man tai gal su šlapdriba susisiejo mašinos sniego valymo šepetys : D
———
Nu tai va man dveji kedai kurie netrina tai Adidas stan smith (vėl nusipirkau, tokius su gėlytėm biggrin.gif ) ir conversai.. iki šio karto buvo ir NB prie tų, bet va tau..
———
Bet sakau čia pas psichiatrą reik eit dė nemigos.. o aš nenoriu : D nu kažkaip..
———
Oi, ir nesakyk... aš sakau, tada Užkalnis tiesiai į dešimtuką pasisakė, kad kaip sena banko kortelė ta valdžia, lyg ir turi, o naudos nulis : D
——
Pritariu.. o iš dalyvių susirinkt atsisakymus būti hospitalizuotiem, jei kas.. nes irgi vėl girdėjau persipildo ligoninės..
———
Nuuuu!.. aš nežinau, čia gal koks pavydas iš jo pusės.. nes nu aš nežinau, kas turi susišviest..
———
Nu klausyk, pusė naujų trenerių, kaip tai anksti išsisėmė! : D
------
Oi ne, ne komedija : ) žiūriu, The Crown, tooooks fainas  :wub apie karalienę, tik galvojau, apie Viktoriją bus, o čia apie Elizabeth.. irgi istorinis : ) žiauriai kokybiškas..
------
Jei komedinio nori labai fainą pažiūrėjau “с кем поведёшься», po sunkios darbo dienos, taip gerai galvą pravalo, ir labai fainas yra «Жуки», kaip 4 aitišnikai į kaimą nuvažiavo, kur net interneto nebuvo : D
———
Oi.. jau nesakysiu į ką ji man panaši, bet.. jo : D aš tik nesuprantu, kaip žmogus savo noru gali taip save susibjaurot..
_______
Ai klausyk, nepasakojau, kokia čiornaja magija toliau su manim vyksta : D krč draugė per kalėdas padovanojo dėžę vaisių, ten tokia firma, kur grynai veža tik sunokusius vaisius, atrenka ūkiuose, kur jų netręšia..  nu ir žodžiu toks nerealiai skanus mangas buvo, kad galvoju, galiu gi pasisodint : D agronomė gi su patirtim jau - agurkus tai išsiauginau : D palikau gulėt drėgmėj ir šilumoj (kaip parašyta agronomų gide - delfyje), žiūriu kauliukas sudygo, įkišu į žemę (žemės iš pardės, tai yra supakuotos originaliam maiše), žiūriu augaaa!  apdenginėjau maišeliu, kaip parašyta, ir ką tu galvoji! Žiūriu gi kad ten joks ne mangas, o.. pomidoras :lol : vat iš kur tu man pasakyk jis galėjo atsirast pirktinėse žemėse  kaip kokioj pasakoj - pasodini mangą, išauga pomidoras

Po skiepo, tai buvo temperatūra užkilus iki 38.5, bet vaistais numušė. Gal dar būtų ir daugiau kilus g.gif Tai va, kai tie skiepai tokie nauji, tai nieks ir neaišku.
---
sniego valymo šepetys lotuliukas.gif Bet jei angliškai rašytų tas brush, tai dar dar, o kai čia lietuviškai parašė kelnėse šepetys, tai grynai asociacijos tokios keistokos kyla :lol
---
Tai va aš ir rinkausi tarp šitų Adido Stan Smith ir Pumos Vicky (dar kažkoks ten žodis), labiau norėjau tų Adidas, man jie tokia klasika, bet paskaičiau komentarus, kad platesnei kojai spaudžia, tai nusipirkau tuos Pumos,nes atseit vaikščiosi minkštai kaip ant debesų : D Nu tai prisivaikščiojau :oh : D
Converse nesu išbandžius, bet bijau kad gali trinti, kur kulnas, nes panašaus sportbačių tipo buvau Vagabondus nusipirkus kažkada ir teko išmest, nes neįmanoma buvo nešiot kaip trynė kulną :oh Kai pirkau atrodė patogūs. Ahaa... : D O kadangi ten medžiaga, tai ir neprasinešiojo niekaip. Šiaip labai vilioja tuos Conversus išbandyt, bet jei vėl teks išmest naujus batus, tai :oh : D
-----
nu jo, kažkaip.. unsure.gif
---
ai, taip ir neperskaičiau to straipsnio. Bet su kortele tai tikrai toks taiklus apibūdinimas turiu pripažint, nors ir nemėgstu Užkalnio biggrin.gif
Pvz dabar skaičiau finansų ministrė turėjo jau seniai kažkokį planą pateikt kaip gautus ES milijardus tinkamai ir efektyviai panaudot, bet dar nieko nepateikė, o jau gal tik savaitė likus iki termino doh.gif
---
būūūtent.. galėtų taip padaryt, bet deja deja. Paskui tie didžiausi tūsavotojai rėks kodėl negali patekt į ligonines. Blogiausia, kad niekuo nekalti žmonės per tokius nukenčia. Aš irgi skaičiau, kad jau ligoninės prisipildę panašiai kaip lapkritį-gruodį.
---
bet rimtai labai nustebau, kad nepateko, nes galvojau, kad šita, tai 100 proc. eis iki finalo unsure.gif Tam skrybėliui per gerai :oh Man jis vienas silpniausių atrodė : D Kai žiūrėjau pasirodymą atrodė, kad visiškai jokios emocijos neištransliuoja normaliai palindęs po ta žvejo skrybėle.
---
ai, nu jo.. : D Bet gal dalyviai išsisėmė, nesuprantu : D
---
joo, apie šitą girdėjau ypatingai daug gerų atsiliepimų. Berods ir apdovanojimų nemažai gavęs g.gif Serialą "Viktorija" dabar sekmadieniais pradėjo rodyt per lrt. Galvojau gal žiūrėt, bet kažkaip neužkabino bežiūrint pirmą seriją. The Crown tai reiks turbūt bandyt žiūrėt ir man : )
----
Ačiuks 4u.gif Tas apie ITyšnikus kaime suintrigavo : D Kažkas neįprasto : D
---
loool Bet įdomu ar ji čia rimtai savo noru taip susibjaurojo, ar nepavykęs pripūtėjos darbas :oh
O kas čia tokia? Man labai matyta, bet nežinau kas : D
----
oi loooool kaip prajuokinai negaliu lotuliukas.gif thumbup.gif Kažkodėl priminei buratiną ir kaip jis sėjo pinigėlį :lol Bet rimtai iš kur tas pomidoras žemėse atsirado doh.gif :lol O jau apsidžiaugei, kad mangą išauginai : D Gal kažkas šiltnamių žemes surinkinėja ir pardavinėja : D Tai liko kokia pomidoro sėklytė : D

Beje, o iš kur čia galima tokią dėžę vaisių užsisakyt? bigsmile.gif Čia labai gera dovanų idėja :super
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 24 balandžio 2021 - 19:31
Labukas smile.gif

QUOTE(tuktuk @ 2021 04 24, 20:29)
Tai va, kai tie skiepai tokie nauji, tai nieks ir neaišku.
---
Tai va aš ir rinkausi tarp šitų Adido Stan Smith ir Pumos Vicky (dar kažkoks ten žodis), labiau norėjau tų Adidas, man jie tokia klasika, bet paskaičiau komentarus, kad platesnei kojai spaudžia, tai nusipirkau tuos Pumos,nes atseit
——
vaikščiosi minkštai kaip ant debesų Nu tai prisivaikščiojau
——
Converse nesu išbandžius, bet bijau kad gali trinti, kur kulnas, nes panašaus sportbačių tipo buvau Vagabondus nusipirkus kažkada ir teko išmest, nes neįmanoma buvo nešiot kaip trynė kulną
——-
. Šiaip labai vilioja tuos Conversus išbandyt, bet jei vėl teks išmest naujus batus
---
ai, taip ir neperskaičiau to straipsnio. Bet su kortele tai tikrai toks taiklus apibūdinimas turiu pripažint, nors ir nemėgstu Užkalnio
---
Man jis vienas silpniausių atrodė  Kai žiūrėjau pasirodymą atrodė, kad visiškai jokios emocijos neištransliuoja normaliai palindęs po ta žvejo skrybėle.
---
ai, nu jo.. Bet gal dalyviai išsisėmė, nesuprantu
---
Serialą "Viktorija" dabar sekmadieniais pradėjo rodyt per lrt. Galvojau gal žiūrėt, bet kažkaip neužkabino bežiūrint pirmą seriją. The Crown tai reiks turbūt bandyt žiūrėt ir man
----
loool Bet įdomu ar ji čia rimtai savo noru taip susibjaurojo, ar nepavykęs pripūtėjos darbas
O kas čia tokia? Man labai matyta, bet nežinau kas
----
oi loooool kaip prajuokinai negaliu Kažkodėl priminei buratiną ir kaip jis sėjo pinigėlį
——-
l O jau apsidžiaugei, kad mangą išauginai Gal kažkas šiltnamių žemes surinkinėja ir
——-
Beje, o iš kur čia galima tokią dėžę vaisių užsisakyt? Čia labai gera dovanų idėja

Tai kad žinai ir pats virusas nelabai dar ištirtas, panašu..
———
Stan Smith?? Nu aš tada nežinau, kas ten per kojos pas juos lotuliukas.gif jau mano plati, ir man pats tas jie, iš darbo po 8km vaikščiodavau, nei nuspaudė, nei nutrynė smile.gif
——-
Tai minkštai, nereiškia gi kad netrins biggrin.gif
——-
Ai nu matai aš trumpučius conversus nešioju, ne tuos standartinius.. tai jie netrina smile.gif nors turiu ir standartinius, bet šituos labai retai nešioju.. kažkaip man labai nekomfortiška su aukštais batais.. nežinau, net kodėl..
———
Tai tu išmetei jau šituos?? biggrin.gif tai gal dar būtum pranešiojus..?
——-
Aš irgi nemėgstu, bet ten tai perliukas buvo biggrin.gif
——-
Nu jis silpniausias visam projekte šiemet.. ne tai kad komandoj.. nu bet.. panašus lygis gi abieju smile.gif tai gal ir nestebina.
———
Tai ir dalyviai ne etatiniai, gi biggrin.gif
———-
Aha, mačiau anonsą, bet kažkoks jis man dirbtinis atrodo.. trūksta autentikos, toks kaip vaidinimas, net matosi biggrin.gif
———
Pripūtėjos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oj negaliu.. nežinau, bet spredžiant iš to, kokia ji patenkinta savim..
———
Nu grynai : D
———
Ne iš karto dar supratau, tik va teta nusižiūrėjo irgi pasisodino, ir atsiuntė fotkę.. žiūriu, kad lapai net arti nepanašūs lotuliukas.gif
———
Aha, gera idėja, tikrai smile.gif iš čia

https://en.tikrivaisiai.lt/

___________
Nu tai kaip manai, bus Danas? smile.gif aš kažkaip nebe tokia įsitikinus, kai pasakė, kad po 3 dainas dainuos.. tai kviestiniams nebus kada jau matyt.. dar jaučiu treneriai norės su kokiom savo premjerom iššokt..
Atsakyti