Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

Labukas 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2021 04 25, 18:31)
Stan Smith?? Nu aš tada nežinau, kas ten per kojos pas juos  jau mano plati, ir man pats tas jie, iš darbo po 8km vaikščiodavau, nei nuspaudė, nei nutrynė 
——-
Tai minkštai, nereiškia gi kad netrins biggrin.gif
——-
Ai nu matai aš trumpučius conversus nešioju, ne tuos standartinius.. tai jie netrina smile.gif nors turiu ir standartinius, bet šituos labai retai nešioju.. kažkaip man labai nekomfortiška su aukštais batais.. nežinau, net kodėl..
———
Tai tu išmetei jau šituos??  biggrin.gif tai gal dar būtum pranešiojus..?
——-
Tai ir dalyviai ne etatiniai, gi biggrin.gif
———-
Ne iš karto dar supratau, tik va teta nusižiūrėjo irgi pasisodino, ir atsiuntė fotkę.. žiūriu, kad lapai net arti nepanašūs
———
Aha, gera idėja, tikrai smile.gif iš čia

https://en.tikrivaisiai.lt/

___________
Nu tai kaip manai, bus Danas? smile.gif aš kažkaip nebe tokia įsitikinus, kai pasakė, kad po 3 dainas dainuos.. tai kviestiniams nebus kada jau matyt.. dar jaučiu treneriai norės su kokiom savo premjerom iššokt..

Rimtai? unsure.gif Nu va, tai ir būsiu gal apsišovus :oh Taip ir būna, kai komentarų prisiskaitau doh.gif
---
nu aš jau įsivaizdavau iš to parašymo, tai apgaubs kaip debesėlis ir vaikščiosiu vos ne nuo žemės pakilus iš to minkštumo ir jau tikrai netrins doh.gif :lol
---
Tai mano tie Vagabondai irgi trumpi buvo unsure.gif
---
Išmečiau vagabondus, nes nu niekaip jie man neprasinešiojo. Ne iš karto su jais atsisveikinau, vis bandžiau, bet kur ten.. Medžiaga neprasitampo. Šiaip labai dar priklauso nuo kelties aukščio. Tai galvoju gal pas mane ten koks specifinis, kad vagabondai nutrynė, apie kuriuos visi šneka kaip apie patogius batus :oh O tų pumos kedų dar ne, šitie manau turėtų prasinešiot. Bet va tas procesas toks nekeliantis džiaugsmo biggrin.gif
---
Gal jau visi geriausi sudalyvavo unsure.gif biggrin.gif
---
loooool doh.gif
---
Dėkui 4u.gif
---
man kažkaip irgi atrodo, kad nebus g.gif Nu žiūrėsim biggrin.gif Gal padarys siurprizą biggrin.gif
Atsakyti
O geras Oležka Diamanti dainuos, vos pamačiau švarką, iškart supratau biggrin.gif siurprizas sako bus.. nu kur jau ten biggrin.gif išleidžia dieną prieš finalą dainą naują, ir tikrai niekas nesupras, kad ją dainuos lotuliukas.gif šiandien pusę dienos klausiausi, taaaaip užkabino wub.gif
——-
Kaip patiko Nadios tas Sergijus wub.gif labai gražus pasirodymas wub.gif
Papildyta:
Ai, Tuktuk, tu tai irgi biškį prie raganų biggrin.gif atsimeni, sakei, kokia graži pora būtų Nadia su Lioška, kokia graži pora būtų... nu ir vakar skaitau, va vienas jau ir išsiskyrė unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2021 04 25, 21:03)
Rimtai? :: Nu va, tai ir būsiu gal apsišovus Taip ir būna, kai komentarų prisiskaitau
---
nu aš jau įsivaizdavau iš to parašymo, tai apgaubs kaip debesėlis ir vaikščiosiu vos ne nuo žemės pakilus iš to minkštumo ir jau tikrai netrins
---
Tai mano tie Vagabondai irgi trumpi buvo
---
man kažkaip irgi atrodo, kad nebus: Nu žiūrėsim Gal padarys siurprizą

Nu šiaip nežinau, gal geriau pasimatuok biggrin.gif nes matyt nėr 100% patogių batų visiem..
—-
Galvojai, skraidysi ane? lotuliukas.gif
——
Nu conversai jie dar padidinti, tai kaip tai ten nelabai yra kam trint..
———
Nu gal..
Cha! Sakiau, treneriai kabarosis ant scenos su savo dainom biggrin.gif plem koks nuspėjamas šitas šou pasidarė...
Atsakyti
Yeeeey! smile.gif kaip fainai, kad Serioža laimėjo wub.gif žiauriai fainas berniukas wub.gif jau buvau išsigandus, kad laimės tas Paučekas biggrin.gif
Atsakyti
Nu va, nesulaukėm Dančiko biggrin.gif

Labai džiaugiuosi už tą vaikinuką - kažkaip anksčiau jo nebuvau užfiksavus. O va, jei ne žiūrovų grąžinimas, tai būtų matęs pergalę kaip savo ausis biggrin.gif Grynai kaip sakei tame vaikų balse biggrin.gif
Šiaip ir ta Tinos mokinė laabai stipri buvo. Abu jie būtų buvę verti pergalės. Dar ten pabaigoj jis himną užtraukė smile.gif Gaila, kad nelabai supratau ką jie ten kalbėjo pačiame gale doh.gif Ar čia aš kažką ne taip supratau, ar iš tikrųjų Tina nebebus trenerė 12 sezone?
Nu bet jau ir laikas būtų kažkam kitam vietą užleist ir Monatiką kartu pasiimt biggrin.gif Vis dar negaliu patikėt, kad jis išmetė Kolą biggrin.gif

QUOTE(blackkiss @ 2021 04 25, 22:58)
O geras Oležka Diamanti dainuos, vos pamačiau švarką, iškart supratau  siurprizas sako bus.. nu kur jau ten  išleidžia dieną prieš finalą dainą naują, ir tikrai niekas nesupras, kad ją dainuos šiandien pusę dienos klausiausi, taaaaip užkabino 
——-
Kaip patiko Nadios tas Sergijus  labai gražus pasirodymas
------
Ai, Tuktuk, tu tai irgi biškį prie raganų  atsimeni, sakei, kokia graži pora būtų Nadia su Lioška, kokia graži pora būtų... nu ir vakar skaitau, va vienas jau ir išsiskyrė 
-------
Galvojai, skraidysi ane?
——
Cha! Sakiau, treneriai kabarosis ant scenos su savo dainom  plem koks nuspėjamas šitas šou pasidarė...

loool biggrin.gif O matai, vistik išdūrė jis tave : D Nebuvo su tuo blizgančiu švarku : D
----
Man laaabai patiko antras jo pasirodymas, kur abu su Nadia dainavo. Ir pirmas pasirodymas turbūt buvo geriausias iš visų dalyvių pirmų pasirodymų :hm
---
unsure.gif nu va.. O tai kuris išsiskyrė? Lioška?
---
nu taip :lol
---
bet tai ne visi dainavo? Nadia ir Tina berods ne? O gal aš pražioplinau g.gif


QUOTE(blackkiss @ 2021 04 26, 00:52)
Yeeeey! : ) kaip fainai, kad Serioža laimėjo :wub  žiauriai fainas berniukas  jau buvau išsigandus, kad laimės tas Paučekas biggrin.gif

Paučekas looool doh.gif
Aha, ir man labai džiugu už jį wub.gif Matosi, kad fainuolis toks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 25 balandžio 2021 - 23:39
QUOTE(tuktuk @ 2021 04 26, 00:38)
Nu va, nesulaukėm Dančiko
——
Labai džiaugiuosi už tą vaikinuką - kažkaip anksčiau jo nebuvau užfiksavus. O va, jei ne žiūrovų grąžinimas, tai būtų matęs pergalę kaip savo ausis Grynai kaip sakei tame vaikų balse
——-
Šiaip ir ta Tinos mokinė laabai stipri buvo. Abu jie būtų buvę verti pergalės. Dar ten pabaigoj jis himną užtraukė
——
Gaila, kad nelabai supratau ką jie ten kalbėjo pačiame gale Ar čia aš kažką ne taip supratau, ar iš tikrųjų Tina nebebus trenerė 12 sezone?
———
Nu bet jau ir laikas būtų kažkam kitam vietą užleist ir Monatiką kartu pasiimt Vis dar negaliu patikėt, kad jis išmetė Kolą
——-
loool matai, vistik išdūrė jis tave Nebuvo su tuo blizgančiu švarku :
----
Man laaabai patiko antras jo pasirodymas, kur abu su Nadia dainavo. Ir pirmas pasirodymas turbūt buvo geriausias iš visų dalyvių pirmų pasirodymų
---
nu va.. O tai kuris išsiskyrė? Lioška?
---
bet tai ne visi dainavo? Nadia ir ina berods ne? O gal aš pražioplinau
——-
Paučekas looool

:/ ... Liūdesėlis... bet gal kaip sakei, sunku būtų Indirą atsiteleportuot.. o daugiau naujų dainų jis neturi, kiek per SKORO tas voice finalas atėjo : D
———
Aš jau atrankinėse galvojau, kad va šitas gali laimėt wub.gif ir po to žiūriu bac, ir išmeta : D irgi žinok šoke buvau.. gerai, kad pskelbė tą papildomą balsavimą..
———
Abu super stiprūs, bet charizma Serioža lenkia Julią labai smarkiai : ) ir šiaip nu koookio jis šviesaus veido, akių ... wub.gif Nadia sakė niekas nebuvo dar sutikus taip išauklėto žmogaus.. matosi, kad toks gerietis..
———-
Taip, pasakė, kad čia jos paskutinis sezonas, ir užleidžia savo vietą Julijai Saninai.. nu tu gi sakei, jau laikas jai pertrauką padaryt, va ir paklausė biggrin.gif o aš irgi neseniai pagalvojau, kad galėtų Saniną paimt, bent roko įneštų į projektą..

bet šiaip Tinos žodžių nepriimčiau labai jau už gryną pinigą, nes, ji gi tokia biškį drama queen, nenustebčiau, jei grįš po to pasakius “va, žiūrovai taip prašė..” biggrin.gif ir pasirodys, kokia ji super duper svarbi ir reikalinga : D
O ir dabar jaučiu, biškį įsižeidus, kad nelaimėjo, tai gal ir leptelėjo..
Źodžiu, reik rašyt į kanalą, kad paimtų geriau vietoj Manatiko, kiek galima traumuot ausis žiūrovams biggrin.gif
Beje, labai tikiuosi, kad Nadia liks.. o kitus leidžiu keist biggrin.gif
———
Aš irgi biggrin.gif Nu bet va, dar žiūrėk žiūrovai ir finale kiek prabalsavo už tą Spidermaną : D net ne pirmas iškrito..
———
Bet dainą vis tiek dainavo : D nu jis persivilko švarką dainuot su Sergėjum, bet kai tą išmetė, tai matyt susinervino, ir jau pasiliko kaip yra : D
Šiaip nors ir žinojau, kad išmes, bet negalvojau, kad pirmą.. gaila, žiauriai buvo smalsu išgirst, ką su treneriu būtų dainavęs.. galėjo aišku bent taip duot sudainuot - gi žmonės, kaip ne kaip, stengėsi, ruošėsi, dirbo.. ot sakiau reikėjo jam duot Nič jaka misiačna, nebūtų iškart išritęs, tai ne biggrin.gif paskandino su Titaniku biggrin.gif dar dainuot nepradėjo, pagalvojau, oi ar tik nenuskęs..: D

Va, Tuktuk, pasakyk tu man kaip žmogus, su absoliučia klausa biggrin.gif neskambėjo ta Diamanti keistai tau? Įrašas man toks fainas buvo, o čia kažkas ne taip.. nežinau, kaip paaiškint.. bet..nu toks jausmas, kad skirtingom tonacijom dainavo, ar ka g.gif kažkaip pjovė ausis.. gal nesusirepetavę.. ir elgėsi kažkaip pasimetusiai - ji kaip įbesta stovėjo, jis aplink vaikščiojo, kaip katinas aplink lašinius lotuliukas.gif kažkoks keistas finalas šiemet..
——
Ir antra irgi wub.gif bet ir pirma nereali.. išvis Nadia šaunuolė, puikiai jį paruošė finalui, dainas taip taikliai parinko..vienintelė iš trenerių.
——-
Aha... kažkaip nustebino, tokia graži pora atrodė.. ir Barzdukas išsiskyrė, kažkokia banga paėjo..
———
Nadia ir Tina pusfinaly dainavo
———
Ko tu žvengi, nu pavardė jo tokia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 26 balandžio 2021 - 00:24
QUOTE(blackkiss @ 2021 04 26, 02:23)
Abu super stiprūs, bet charizma Serioža lenkia Julią labai smarkiai : ) ir šiaip nu koookio jis šviesaus veido, akių ... :wub : Nadia sakė niekas nebuvo dar sutikus taip išauklėto žmogaus.. matosi, kad toks gerietis..
———-
Taip, pasakė, kad čia jos paskutinis sezonas, ir užleidžia savo vietą Julijai Saninai.. nu tu gi sakei, jau laikas jai pertrauką padaryt, va ir paklausė  o aš irgi neseniai pagalvojau, kad galėtų Saniną paimt, bent roko įneštų į projektą..
-----
bet šiaip Tinos žodžių nepriimčiau labai jau už gryną pinigą, nes, ji gi tokia biškį drama queen, nenustebčiau, jei grįš po to pasakius “va, žiūrovai taip prašė..” biggrin.gif ir pasirodys, kokia ji super duper svarbi ir reikalinga : D
O ir dabar jaučiu, biškį įsižeidus, kad nelaimėjo, tai gal ir leptelėjo..
Źodžiu, reik rašyt į kanalą, kad paimtų geriau vietoj Manatiko, kiek galima traumuot ausis žiūrovams
----
Beje, labai tikiuosi, kad Nadia liks.. o kitus leidžiu keist biggrin.gif
———
Aš irgi : D Nu bet va, dar žiūrėk žiūrovai ir finale kiek prabalsavo už tą Spidermaną : D net ne pirmas iškrito..
———
Šiaip nors ir žinojau, kad išmes, bet negalvojau, kad pirmą.. gaila, žiauriai buvo smalsu išgirst, ką su treneriu būtų dainavęs.. galėjo aišku bent taip duot sudainuot - gi  žmonės, kaip ne kaip, stengėsi, ruošėsi, dirbo.. ot sakiau reikėjo jam duot Nič jaka misiačna, nebūtų iškart išritęs, tai ne  paskandino su Titaniku  dar dainuot nepradėjo, pagalvojau, oi ar tik nenuskęs..: D
------
Va, Tuktuk, pasakyk tu man kaip žmogus, su absoliučia klausa : D neskambėjo ta Diamanti keistai tau? Įrašas man toks fainas buvo, o čia kažkas ne taip.. nežinau, kaip paaiškint.. bet..nu toks jausmas, kad skirtingom tonacijom dainavo, ar ka :hm kažkaip pjovė ausis.. gal nesusirepetavę..
-------
  ir elgėsi kažkaip pasimetusiai - ji kaip įbesta stovėjo, jis aplink vaikščiojo, kaip katinas aplink lašinius :lol kažkoks keistas finalas šiemet..
——
Ir antra irgi  wub.gif bet ir pirma nereali.. išvis Nadia šaunuolė, puikiai jį paruošė finalui, dainas taip taikliai parinko..vienintelė iš trenerių.
——-
Aha... kažkaip nustebino, tokia graži pora atrodė.. ir Barzdukas išsiskyrė, kažkokia banga paėjo..
———
Ko tu žvengi, nu pavardė jo tokia : D

aha, tikrai laabai mielas ir charizmatiškas vaikis pasirodė wub.gif Va čia eilinį kartą pavyzdys, kad nereikia kažkokios labai superinio vokalo, kai asmenybės žavesys paima viršų smile.gif
---
loool doh.gif Gal aš jau nieko nebesakysiu, nes jau baisu darosi :lol :
Bet gi už roką Olegas atsakingas, ar ne? biggrin.gif
---
Nu šiaip jo, gali būt, kad tą akimirką leptelėjo.
Bet tai kiek ji ten jau? 11 berods sezonų? Tai jau čia žiauriai ilgai g.gif
O Monatikas taip ir nėra laimėjęs, ane? biggrin.gif Ir kiek jis laiko ten toje komisijoje sėdi?
---
Nu Nadia, tai tikrai pasirodė labai gera kaip trenerė. Ir taip iš pat pirmo karto atėjo ir laimėjo : D (visai kaip Danas : D ) O ir dainas geras parinkinėjo.
O tai jau ir Olegą tu nori ištarabanyt iš ten? : D
---
Spidermaną lotuliukas.gif jis ten kažkoks vlogeris, kaip supratau. Tai tie jo fanai, matyt, ir prabalsavo, nes kito paaiškinimo nelabai turiu biggrin.gif
---
Aš iš pradžių irgi galvojau, kad pirmą tą spidermaną išmes, bet kai išgirdau, kad Titaniką dainuoja, tai pagalvojau viskas jam doh.gif Čia gi labai jau visų nudainuota daina.. Labai pabodus, kitaip tariant.
---
biggrin.gif oi ne, neturiu aš absoliučios klausos : D Bet, kaip ir sakai, kažkaip neskambėjo jie. Jaučiu nesusirepetavę normaliai, kai šviežia daina. Kaip kokiems studentams paros pritrūko : D
---
loooool doh.gif lotuliukas.gif nu jo, buvo panašumo :lol : Gal rimtai nespėjo susirepetuot normaliai, kai tas karantinas :hm Kaip supratau, ta mergička, anksčiau vaikų balse Tinos mokinė buvo biggrin.gif Ir iš kur Olegas ją ištraukė? Gal ji kokia žymi dabar Ukrainoj g.gif
---
aha, tai ta antra man turbūt labiausiai ir patiko wub.gif
---
kas jiems čia visiems užėjo. Gerai dar kad Nadia laikosi : D
---
: D man tai nuskambėjo kaip kokia pravardė : D
Atsakyti
labuks : )
žiūriu dabar webinarą apie Madeirą, tai eik tu sau, +26 visą dieną ten, saulutė.. ir pažiūriu pro savo langą - taip varė kątik sniegas, kad per metrą nieko nesimatė lotuliukas.gif nu kaip skirtingose planetose būtume..
-------
beje, matei kiek vakcinų LT gavo šiandien? bigsmile.gif gal jau pajudės eilė greičiau : ) tikiuos, atliks ir masiniam skiepijimui kažkiek iš tokio kiekio : D
QUOTE(tuktuk @ 2021 04 26, 19:18)
aha, tikrai laabai mielas ir charizmatiškas vaikis pasirodė : Va čia eilinį kartą pavyzdys, kad nereikia kažkokios labai superinio vokalo, kai asmenybės žavesys paima vir
---
loool Gal aš jau nieko nebesakysiu, nes jau baisu darosi
----
Bet gi už roką Olegas atsakingas, ar ne?
---
Nu šiaip jo, gali būt, kad tą akimirką leptelėjo.
----
Bet tai kiek ji ten jau? 11 berods sezonų? Tai jau čia žiauriai ilgai
O Monatikas taip ir nėra laimėjęs, ane?  Ir kiek jis laiko ten toje komisijoje sėdi?
---
Nu Nadia, tai tikrai pasirodė labai gera kaip trenerė. Ir taip iš pat pirmo karto atėjo ir laimėjo (visai kaip Danas  O ir dainas geras parinkinėjo.
----
O tai jau ir Olegą tu nori ištarabanyt iš ten?
---
Spidermaną : jis ten kažkoks vlogeris, kaip supratau. Tai tie jo fanai, matyt, ir prabalsavo, nes kito paaiškinimo nelabai turiu :
---
Aš iš pradžių irgi galvojau, kad pirmą tą spidermaną išmes, bet kai išgirdau, kad Titaniką dainuoja, tai pagalvojau viskas jam : Čia gi labai jau visų nudainuota daina.. Labai pabodus, kitaip tariant.
---
Kaip supratau, ta mergička, anksčiau vaikų balse Tinos mokinė buvo Ir iš kur Olegas ją ištraukė? Gal ji kokia žymi dabar Ukrainoj
---
kas jiems čia visiems užėjo. Gerai dar kad Nadia laikosi :

aha.. man visada tas žavesys žymiai artimesnis, nei tobulas vokalas be charizmos.. o žmonės vėl rėkia, kad viskas nupirkta.. mhm! kažkoks berniukas iš paprasto kaimo, nusipirks pergalę.. : D nu juokinga..
------
: D kaip Tina savo kėdę perleido Juliai, tai aš tau raganos vieta perleidžiu : D jau finale matai, niekas nebeveikė : D
------
oi, nežinau, už ką jis ten atsakingas, aš paskui jo mintis niekaip nesuspėju : D tai sakė rokerių ieško, tai po to išmeta rokerius ir aiškina, kad į finalą reik ukrainietiškus balsus leist, tai po po jiem duoda Titaniką blink.gif
-------
bet žinok, skaičiau, žmonės rašo, kad tipo nelabai savo noru biggrin.gif tipo žmonės rašė masiškai organizatoriam, kad jau nebeįmanoma jau jos iškęst biggrin.gif ot gaila, nežinau, kur kreiptis, rašyčiau dėl Monatiko iš visų gadget'ų lotuliukas.gif
------
oi, nu tu čia ir užklausei.. lotuliukas.gif nežinau, žinok, gal buvo kokią pertrauką ji buvo padarius..g.gif aš ne nuo pirmo sezono ir žiūriu, tai sunku pasakyt.. bet didžiojoj daugumoj sezonų ji faktas, kad buvo : D
Monatikas nelaimėjo, nu kur jau jam.. : D gal kokį 5tą sezoną jau buvo unsure.gif
-----
nu, ne kaip Danas, Danas gerų dayvių nemėtė iš projekto biggrin.gif jei nebūtų žiūrovai grąžinę Seriožos, tai tikrai nebūtų laimėjus.. nu bet kai naujokė, tai dar atleidžiama biggrin.gif
------
o lyg nuo manęs priklausytų kas lotuliukas.gif taip, noriu keist į Daną! lotuliukas.gif tik kad va aš vakar jame kažkaip nepastebėjau intencijų pasišalinti iš projekto biggrin.gif kažkas man pasakinėja, kad jis čia ne vienam kartui atėjo : D bet nežinau, mane tai nuvylė dainų parinkimu.. nu arba neįkanda jų dalyviai, arba išvis ne jų dainos..
nors nesupratau, vedėja sakė, laukit atnaujintos trenerių sudėties..tai gal visi nauji bus? nu bent vedėja turėtų tikrai būt kita : D
-------
aa, tai užtai ir subalsavo followeriai.. ten žmonės rašė, tipo tai kur dingo tos Olego fanių armijos lotuliukas.gif nu rimtai, stadionus surenka, o kai balsuot, tai pirmas išlėkė biggrin.gif nors man įtartina, kodėl procentų neskelbia.. :hm:nu kaip iš lempos rezai..
------
bet net ne tame esmė, kad nudainuota, čia buvo pirmas kartas gyvenime, kai jis dainavo daina angliškai.. pirmas kartas..! finale..!!!! blink.gif ir dar moterišką dainą.. nu vat kur trenerio protas eksperimentuot finale.. bet jaučiu jau pats susiprato padaręs klaidą, matėsi, žiauriai pergyveno po to.. šypseną išspausdavo, bet akyse viskas matėsi..
------
ištraukė lotuliukas.gif jo, ji pas Tina buvo, ir laimėjo, kiek pamenu, aš dar už ją labai sirgau, labai stiprus balsas.. tai kai pamačiau, buvau šoke, kaip greit išaugo, atrodo gi kątik žiūrėjau tą vaikų balsą : D
va Dža dainą superiškai buvo sudainavus..
https://www.youtube....h?v=IKOP3Bz7Jyc

O Olegas tai antrą kartą ja "ištraukia", kaip sakai : D va čia dar dainavo x faktoriuj
https://www.youtube....h?v=9aY2vqLktyk

Nežinau, iš kur : D Ji šiaip laimėjo paskutinį x faktorių, tai gal iš ten.. nors kai ji dalyvavo, jo jau ten nebuvo, tik kartu dainavo.. ai, nežinau biggrin.gif bet žinau, kad jis jai padeda, nes jauniem atlikėjam prasimušt per tokius Monatikus, tai.. rolleyes.gif impossible.. nesvarbu, kad talentingas..
o klausyk, x faktoriuj irgi taip komandom būna, kaip voice? gėda prisipažint, bet niekad ir nemačiau : D
-------
oi nežinau, nežinau - taip ditirambus giedojo vakar tam berniukui, kad sunerimt Dantesui reiktų : D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 26 balandžio 2021 - 19:48
Laba : )
QUOTE(blackkiss @ 2021 04 26, 21:38)
žiūriu dabar webinarą apie Madeirą, tai eik tu sau, +26 visą dieną ten, saulutė.. ir pažiūriu pro savo langą - taip varė kątik sniegas, kad per metrą nieko nesimatė lotuliukas.gif nu kaip skirtingose planetose būtume..
-------
beje, matei kiek vakcinų LT gavo šiandien?  gal jau pajudės eilė greičiau : ) tikiuos, atliks ir masiniam skiepijimui kažkiek iš tokio kiekio : D
-------
aha.. man visada tas žavesys žymiai artimesnis, nei tobulas vokalas be charizmos.. o žmonės vėl rėkia, kad viskas nupirkta.. mhm! kažkoks berniukas iš paprasto kaimo, nusipirks pergalę.. : D nu juokinga..
------
: D kaip Tina savo kėdę perleido Juliai, tai aš tau raganos vieta perleidžiu : D jau finale matai, niekas nebeveikė : D
bet žinok, skaičiau, žmonės rašo, kad tipo nelabai savo noru : D tipo žmonės rašė masiškai organizatoriam, kad jau nebeįmanoma jau jos iškęst : D ot gaila, nežinau, kur kreiptis, rašyčiau dėl Monatiko iš visų gadget'ų lotuliukas.gif
------
jei nebūtų žiūrovai grąžinę Seriožos, tai tikrai nebūtų laimėjus.. nu bet kai naujokė, tai dar atleidžiama biggrin.gif
------
ik kad va aš vakar jame kažkaip nepastebėjau intencijų pasišalinti iš projekto : D kažkas man pasakinėja, kad jis čia ne vienam kartui atėjo : D bet nežinau, mane tai nuvylė dainų parinkimu.. nu arba neįkanda jų dalyviai, arba išvis ne jų dainos..
------
nors nesupratau, vedėja sakė, laukit atnaujintos trenerių sudėties..tai gal visi nauji bus? nu bent vedėja turėtų tikrai būt kita : D
-------
bet net ne tame esmė, kad nudainuota, čia buvo pirmas kartas gyvenime, kai jis dainavo daina angliškai.. pirmas kartas..! finale..!!!!  ir dar moterišką dainą.. nu vat kur trenerio protas eksperimentuot finale.. bet jaučiu jau pats susiprato padaręs klaidą, matėsi, žiauriai pergyveno po to.. šypseną išspausdavo, bet akyse viskas matėsi..
------
jo, ji pas Tina buvo, ir laimėjo, kiek pamenu, aš dar už ją labai sirgau, labai stiprus balsas.. tai kai pamačiau, buvau šoke, kaip greit išaugo, atrodo gi kątik žiūrėjau tą vaikų balsą : D
va Dža dainą superiškai buvo sudainavus..
https://www.youtube....h?v=IKOP3Bz7Jyc

O Olegas tai antrą kartą ja "ištraukia", kaip sakai : D va čia dar dainavo x faktoriuj
https://www.youtube....h?v=9aY2vqLktyk
--------
o klausyk, x faktoriuj irgi taip komandom būna, kaip voice? gėda prisipažint, bet niekad ir nemačiau : D
-------
oi nežinau, nežinau - taip ditirambus giedojo vakar tam berniukui, kad sunerimt Dantesui reiktų  : D

joo, nu oras, tai šakutės blink.gif Beveik gegužė, o dar sniegas pasirodo :oh Bet turbūt, kai atšils, tai iš karto staigiai.
---
aha, jau gal tikrai biškį pajudės ledai : ) Bet matei kas per skandalas su toms vakcinom šiom dienom? Tipo Vilnius paėmė nemažai dozių iš kitų miestų, tai vis merai pasiuto, o Šimašius irgi nelabai patenkintas, nes visi dabar jį kaltina, o jis tipo ne prie ko.
---
aha, tikrai, jaunasis oligarchas, matyt biggrin.gif
---
nenoriu būt ragana, pasilik sau tą titulą lotuliukas.gif Gal dar suveiks kada tavo kerai, tik reikia daugiau treniruotis :lol
Tai jau kaip supratau ir Monatikas tikrai išeis. Tai gal iš tiesų abu su Tina išeis (o gal jau čia juos išvarė :lol )
----
ai, tiksliai gi... Pamiršau, kad jinai buvo jį išmetus :oh Tai kaip ir negali visų laurų sau prisiimt. Čia jau tik žiūrovams dėkot reikia biggrin.gif Įdomu ar buvo kada taip jų voice, kad žiūrovų grąžintas dalyvis laimėtų :hm
---
tai pala, apšils kojas ir patobulės dar : D
---
Gali būt, kad tikrai atnaujins bent pusę smile.gif
O vedėja kodėl? Atsibodo su savo dziedu vest laidą? : D
---
rimtai? blink.gif Nu jo, tai čia biškį neblogai surizikavo Oležka doh.gif Ką jis sau galvojo biggrin.gif
---
Ohooo kaip ji tą Džamalos dainą sudainavo vaiku būdama blink.gif Ir x faktoriuj gerai, bet ta 1944 daina, tai iš viso. Matyt, kad per voice'ą nebuvo abu susirepetavę, nes tikrai kažkaip neskambėjo. Bet tai reiškia, ji gali netgi labai gerai dainuot.
---
Iš pradžių atrinkinėja dalyvius į bendrą krūvą, po to suskirsto pagal įvarias grupes. Pvz. amžiaus kategorija iki 25; amžiaus kategorija nuo 25 (man tai taip kvailai su tom kategorijom :oh ); dar kokios grupės. Nu ir paskui jiems paskiria po mokytoją. Tada mokytojas renkasi iš visų tų dalyvių krūvos po tris ar keturis. Ir jie tada dalyvauja tiesioginiuose eteriuose, o žiūrovai mėto po vieną kas savaitę smile.gif
---
biggrin.gif Bet jis toks jaunutis dar labai atrodo. Nors.. ir Nadia ne sena, tai kas čia žino.. : D
Atsakyti
Labukas smile.gif

QUOTE(tuktuk @ 2021 04 27, 21:37)
joo, nu oras, tai šakutės : Beveik gegužė, o dar sniegas pasirodo Bet turbūt, kai atšils, tai iš karto staigiai.
---
aha, jau gal tikrai biškį pajudės ledai Bet matei kas per skandalas su toms vakcinom šiom dienom? Tipo Vilnius paėmė nemažai dozių iš kitų miestų, tai vis merai pasiuto, o Šimašius irgi nelabai patenkintas, nes visi dabar jį kaltina, o jis tipo ne prie ko.
---
aha, tikrai, jaunasis oligarchas, matyt
---
nenoriu būt ragana, pasilik sau tą titulą
——
Tai jau kaip supratau ir Monatikas tikrai išeis. Tai gal iš tiesų abu su Tina išeis (o gal jau čia juos išvarė
----
ai, tiksliai gi... Pamiršau, kad jinai buvo jį išmetus Tai kaip ir negali visų laurų sau prisiimt. Čia jau tik žiūrovams dėkot reikia Įdomu ar buvo kada taip jų voice, kad žiūrovų grąžintas dalyvis laimėtų
---
tai pala, apšils kojas ir patobulės dar
---
Gali būt, kad tikrai atnaujins bent pusę
——
O vedėja kodėl? Atsibodo su savo dziedu vest laidą?
---
rimtai? : Nu jo, tai čia biškį neblogai surizikavo Oležka: Ką jis sau galvojo
---
Ohooo kaip ji tą Džamalos dainą sudainavo vaiku būdama: Ir x faktoriuj gerai, bet ta 1944 daina, tai iš viso. Matyt, kad per voice'ą nebuvo abu susirepetavę, nes tikrai kažkaip neskambėjo. Bet tai reiškia, ji gali netgi labai gerai dainuot.
---
Iš pradžių atrinkinėja dalyvius į bendrą krūvą, po to suskirsto pagal įvarias grupes. Pvz. amžiaus kategorija iki 25; amžiaus kategorija nuo 25 (man tai taip kvailai su tom kategorijom dar kokios grupės. Nu ir paskui jiems paskiria po mokytoją. Tada mokytojas renkasi iš visų tų dalyvių krūvos po tris ar keturis. Ir jie tada dalyvauja tiesioginiuose eteriuose, o žiūrovai mėto po vieną kas savaitę
---
Bet jis toks jaunutis dar labai atrodo. Nors.. ir Nadia ne sena, tai kas čia žino.. : D

Jo, jo, būna, kad vos ne per vienà dieną vasara ateina biggrin.gif nu bet jau ir laikas būtų..
——-
Nu kažką vieną ausim girdėjau : ) kaip tai iš kitų miestų? Ir ką reiškia paėmė? : D turbūt NVSC koks skirsto? Žinai, yra auksinė taisyklė duoda imk, muša - bėk lotuliukas.gif o jei rimtai, tai man atrodo fair enough, kadangi Vilnius juodojoj zonoj jau, tai faktas kad reik židininiuose suskiepyt, nes iš tų židinių nešios ir po visą Lietuvą po to gi.. plius girdėjau Šiaulių meras verkia, tai tikrai ne Šiauliam verkt, kai pusė Šiaulių jau Vilniuj sėdi biggrin.gif pas mus vienu metu Šiauliečių darbe daigiau nei Vilniečiu buvo : D o pasirodo Vilniuj gali skiepytis ne tik čia registruoti.. taip kad... bet tai kas iš to, pilna vakcinų dabar, o skiepytis neduoda! tipo prioritetinėm grupėm, o jos beveik jau nesiregistruoja.. ir vis tiek laiko.. o pas jus kaip ten situacija? Kas prioritete dabar? Pas mus tai nuo 55m
———
Nu slaptas oligarchas, niekam nežinomas : D buvo intervas su juo, tai sake parduos butą, investuos į savo mokslus, kas liks atoduos labdarai..
——
Tai kad kas tavęs klausia : D
——-
Ane???? Iš kur sužinojai? bigsmile.gif oi vakar įdėjo apklausą facebooko voice puslapy, tai čia tai jau aš netylėjau.. lotuliukas.gif nors kai žmonės pradėjo siūlyt.. tai supratau, kad dar ne blogiausia sudėtis buvo biggrin.gif jei paims Danilko,tikrai nežiūrėsiu.. negaliu pakęst..tokia susireikšminus persona..
———
Neatsimenu, bet į finalą patekę tikrai yra smile.gif
———
Oi, vargu...aš kaip tik vakar primečiau, kad jis grynai savo repertuarą davė.. priskaičiavau 5 dainas.. čia iš to ką žinau, dar gal ne viską žinau.. nu tai kur tu dar matei trenerį, kad duotų 5 savo dainas!! biggrin.gif net ir kur dainavo su zviazda, tai tą dainą Oležka irgi yra dainavęs biggrin.gif net ir Titanikas! biggrin.gif aš sakau, laiku baigės projektas, nes jau iš repertuaro tam vargšui Sergėjui jau būtų likus kokia Tosca arba Vargdieniai lotuliukas.gif
———
Kažkaip spėju visus.. nu nebent kažkas labai jau norės, ar žiūrovai iškaulys..
——-
: D ne, nu tai nėščia gi.. aišku dar daug laiko iki naujo sezono
——-
Ai keisti ir nelogiški sprendimai jo gyvenimo kredo, aš taip supratau : D jau nuo to laiko kai sakiau gi atsisakė ir kontrakto Londono teatre Phantomo vaidmens, ir dainuot konce, kur net karalienė buvo pakviesta : D net pats tai pats, o šitoj vietoj tai gaila, kad dalyviai nukenčia .. jaučiu, jei liks, niekas nebeis pas jį : D
———
Kad man ir x faktoriuj kažkas ne taip.. toks jausmas, kad vaikystėj ji dainavo geriau biggrin.gif kas nelabai gali būt turbūt biggrin.gif arba visai nebesimoko...
Nors va Oležka tai visiškai neduetinis balsas, nu jis gi perrėkia visus, plius dar nei vienas balsas kažkodė prie jo nedera : D pažiūrėjau studijinėj dainoj specialiai, kas skyrėsi, kad viskas ok buvo, tai ten jo balsas geroookai pritildytas..
———
Aišku.. aš visad per atranką išjungdavau, nes ten kažkoks košmaras : D ten gal net nebūna kastingo? Nes ju tokių prieina : D net mane su bebalsiškumu lenkia lotuliukas.gif
———
Pačekinau, tai tikrai, Nadiai virš 30 blink.gif ale tikrai galvojau, kad irgi 24- 25 kokie : D
———-
O tu matei Malta dar vis pirmoj vietoj blink.gif galvojau seniai nukrito bent į vidurį kažkur : D
Atsakyti
Labuks 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2021 04 28, 10:15)
Nu kažką vieną ausim girdėjau : ) kaip tai iš kitų miestų? Ir ką reiškia paėmė? : D turbūt NVSC koks skirsto? Žinai, yra auksinė taisyklė duoda imk, muša - bėk lotuliukas.gif o jei rimtai, tai man atrodo fair enough, kadangi Vilnius juodojoj zonoj jau, tai faktas kad reik židininiuose suskiepyt, nes iš tų židinių nešios ir po visą Lietuvą po to gi.. plius girdėjau Šiaulių meras verkia, tai tikrai ne Šiauliam verkt, kai pusė Šiaulių jau Vilniuj sėdi : D pas mus vienu metu Šiauliečių darbe daigiau nei Vilniečiu buvo : D o pasirodo Vilniuj gali skiepytis ne tik čia registruoti.. taip kad...
-----
bet tai kas iš to, pilna vakcinų dabar, o skiepytis neduoda! tipo prioritetinėm grupėm, o jos beveik jau nesiregistruoja.. ir vis tiek laiko.. o pas jus kaip ten situacija? Kas prioritete dabar? Pas mus tai nuo 55m
———
Nu slaptas oligarchas, niekam nežinomas : D buvo intervas su juo, tai sake parduos butą, investuos į savo mokslus, kas liks atoduos labdarai..
——
Tai kad kas tavęs klausia : D
——-
Ane???? Iš kur sužinojai? 
oi vakar įdėjo apklausą facebooko voice puslapy, tai čia tai jau aš netylėjau..: nors kai žmonės pradėjo siūlyt.. tai supratau, kad dar ne blogiausia sudėtis buvo  jei paims Danilko,tikrai nežiūrėsiu.. negaliu pakęst..tokia susireikšminus persona..
———
nu tai kur tu dar matei trenerį, kad duotų 5 savo dainas!! : D net ir kur dainavo su zviazda, tai tą dainą Oležka irgi yra dainavęs : D net ir Titanikas! : D aš sakau, laiku baigės projektas, nes jau iš repertuaro tam vargšui Sergėjui jau būtų likus kokia Tosca arba Vargdieniai
———
: D ne, nu tai nėščia gi.. aišku dar daug laiko iki naujo sezono
——-
Ai keisti ir nelogiški sprendimai jo gyvenimo kredo, aš taip supratau : D jau nuo to laiko kai sakiau gi atsisakė ir kontrakto Londono teatre Phantomo vaidmens, ir dainuot konce, kur net karalienė buvo pakviesta
———
Kad man ir x faktoriuj kažkas ne taip.. toks jausmas, kad vaikystėj ji dainavo geriau : D kas nelabai gali būt turbūt : D arba visai nebesimoko...
------
Nors va Oležka tai visiškai neduetinis balsas, nu jis gi perrėkia visus, plius dar nei vienas balsas kažkodė prie jo nedera : D pažiūrėjau studijinėj dainoj specialiai, kas skyrėsi, kad viskas ok buvo, tai ten jo balsas geroookai pritildytas..
———
Aišku.. aš visad per atranką išjungdavau, nes ten kažkoks košmaras : D ten gal net nebūna kastingo? Nes ju tokių prieina : D net mane su bebalsiškumu lenkia :lol
———
Pačekinau, tai tikrai, Nadiai virš 30 :blink : ale tikrai galvojau, kad irgi 24- 25 kokie : D
———-
O tu matei Malta dar vis pirmoj vietoj  blink.gif galvojau seniai nukrito bent į vidurį kažkur : D

rimtai? blink.gif kodėl čia taip keistai :hm Nu tai tada be šansų paskirstyt normaliai. Kaip tuos žmones suskaičiuot doh.gif
Čia turbūt liepė sveikatos ministerija. Šiaip tai viskas suprantama dėl tų juodų zonų, bet pagrinde kitų miestų pasipiktinimas kilo dėl to, kad jie jau turėjo pas save tas vakcinas ir žmonės buvo suregistruoti, sukviesti. Kiti ir iš darbų atsiprašė, ir laisvą dieną po skiepo pasiėmė. Ir, kaip supratau, staigiai turėjo Vilniui tas savo vakcinas atsiųst visi miestai.
Paprasčiausiai vėl iškilo eilinė komunikacinė kliurka, nes galėjo gi įspėt bent prieš porą dienų, kad viską galėtų atšaukt normaliai.. Juk Vilniuj sergamumas nepadidėjo per dieną, jau ten senokai ta juoda zona. Jau mačiau atsiprašinėja ministerijos atstovai, kad čia taip nelabai gražiai gavosi unsure.gif
-----
Nu čia tai tai tikrai nesąmonė - jau metas būtų pradėt leistis žemyn pagal amžių, nes tie vyresni, kurie jau norėjo, tai turbūt išsiskiepijo, o kitų - kažin ar beįkalbėsi. Reikia jau greičiau suktis, nes labai atsilieka skiepijimo tempai nuo visų atidarymų. O skaičiai jau vėl smarkiai didėja..
Kaune net nežinau dabar kokio amžiaus skiepija, bet lygtai dar tik nuo 60-65 ir su lėtinėm :hm
---
Šaunuolis koks wub.gif
---
ne nu doh.gif :lol
---
looool
Dėl Monatiko, tai kažkokį berods post'ą mačiau :hm Nors žinai, su mano ukrainiečių kalbos žiniom, tai gal ne taip supratau :oh
O tas Danilko tai man irgi labai atstumiantis, nemalonus žmogus atrodo unsure.gif
---
loool oi negaliu lotuliukas.gif Nu gal Olegas iki galo nesuprato kaip čia su tom dainom lotuliukas.gif Gal galvojo viską savo reik duot :lol
---
aa... biggrin.gif Galvojau gal jau daėdė tas jos vyriokas lotuliukas.gif
---
: D Nu įdomus žmogus tas Oležka, nieko nepasakysi : D
---
nu taip, vaikystėj geriau.. Jaučiu nebesimoko ir nebetobulėja. O juk čia kaip instrumentu grot - pastoviai turi mokytis, nes balsas irgi keičiasi augant. Vaikystėj gal tėvai labiau spaudė, o užaugus pagalvojo, kad viską moka ir taip : D
---
nu bet va, ten tame video radijuj, kur su žmona dainavo, tai gerai skambėjo ir duetas :hm Nu bet įsivaizduoju kiek laiko jie repetavę. O su svetimais žmonėm vistiek taip ilgai neprirepetuosi, o kai dar nelabai pratęs prie duetų, tai daug ir repeticijų reikia, kad vienam prie kito prisiderint.
---
lotuliukas.gif
Ten jaučiu specialiai tokių prirenka, kad atseit įdomiau žiūrovams būtų žiūrėt :oh Erzina tokie dalykai :oh Vien dėl to Voice'as geriau, nes ten jau tokių laabai prastų net nerodo.
---
Nu ji labai jaunai atrodo iš tiesų smile.gif Aš irgi galvojau kokie 25, o tam Sergejui tai galvojau, gal 18 biggrin.gif O kiek jam, nežiūrėjai? Gal panašiai ir yra, jei sakė dalį pinigų panaudos mokslams.
---
Kai pasakai, tai ėjau žiūrėt blink.gif Nu joo... Niekad nesuprasiu kaip tokios dainos į pirmą vietą įsirauna biggrin.gif Kai paskutinį kartą analizavau lentelę, tai visai kitaip atrodė penketukas. O LT, panašioj pozicijoj laikosi. Bet tai plem, kodėl mus į pirmą vietą pastatė pusfinaly. Nelabai gerai :oh
O Tornike priešpaskutinis doh.gif biggrin.gif Estai irgi treti nuo galo.. Nu nežinau, yra gi ir tikrai daug blogesnių dainų :oh Kažkokia keista lentelė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 28 balandžio 2021 - 13:37
QUOTE(tuktuk @ 2021 04 28, 14:34)
rimtai? : kodėl čia taip keistai Nu tai tada be šansų paskirstyt normaliai. Kaip tuos žmones suskaičiuot
——-
Čia turbūt liepė sveikatos ministerija. Šiaip tai viskas suprantama dėl tų juodų zonų, bet pagrinde kitų miestų pasipiktinimas kilo dėl to, kad jie jau turėjo pas save tas vakcinas ir žmonės buvo suregistruoti, sukviesti. Kiti ir iš darbų atsiprašė, ir laisvą dieną po skiepo pasiėmė.
Paprasčiausiai vėl iškilo eilinė komunikacinė kliurka, nes galėjo gi įspėt bent prieš porą dienų, kad viską galėtų atšaukt normaliai.. Juk Vilniuj sergamumas nepadidėjo per dieną, jau ten senokai ta juoda zona. Jau mačiau atsiprašinėja ministerijos atstovai, kad čia taip nelabai gražiai gavosi
-----
Nu čia tai tai tikrai nesąmonė - jau metas būtų pradėt leistis žemyn pagal amžių, nes tie vyresni, kurie jau norėjo, tai turbūt išsiskiepijo, o kitų - kažin ar beįkalbėsi.
---
Dėl Monatiko, tai kažkokį berods post'ą mačiau Nors žinai, su mano ukrainiečių kalbos žiniom, tai gal ne taip supratau
——-
O tas Danilko tai man irgi labai atstumiantis, nemalonus žmogus atrodo
---
aa... Galvojau gal jau daėdė tas jos vyriokas
---
Nu įdomus žmogus tas Oležka, nieko nepasakysi
---
nu taip, vaikystėj geriau.. Jaučiu nebesimoko ir nebetobulėja. O juk čia kaip instrumentu grot - pastoviai turi mokytis, nes balsas irgi keičiasi augant. Vaikystėj gal tėvai labiau spaudė, o užaugus pagalvojo, kad viską moka ir taip
---
nu bet va, ten tame video radijuj, kur su žmona dainavo, tai gerai skambėjo ir duetas
---
Ten jaučiu specialiai tokių prirenka, kad atseit įdomiau žiūrovams būtų žiūrėt Erzina tokie dalykai Vien dėl to Voice'as geriau, nes ten jau tokių laabai prastų net nerodo.
---
Nu ji labai jaunai atrodo iš tiesų Aš irgi galvojau kokie 25, o tam Sergejui tai galvojau, gal 18 O kiek jam, nežiūrėjai? Gal panašiai ir yra, jei sakė dalį pinigų panaudos mokslams.
---
Kai pasakai, tai ėjau žiūrėt: Nu joo... Niekad nesuprasiu kaip tokios dainos į pirmą vietą įsirauna Kai paskutinį kartą analizavau lentelę, tai visai kitaip atrodė penketukas. O LT, panašioj pozicijoj laikosi. Bet tai plem, kodėl mus į pirmą vietą pastatė pusfinaly. Nelabai gerai
O Tornike priešpaskutinis Estai irgi treti nuo galo.. Nu nežinau, yra gi ir tikrai daug blogesnių dainų Kažkokia keista lentelė.

Aš sakau.. čia iki kitų metų gali taip eilė neateis biggrin.gif
———
Aaa šitaip net buvo, nežinojau.. nu tada jo, aišku kad negražu..
——-
Tai va, pas mus tipo įkalbinėja tuos, kurie nenori.. nu vat kam įkalbinėt biggrin.gif nu jei jie nenori, tai ir nesiskiepys.. vaikų darželis kažkoks..
——-
Oi, tikiuos gerai supratai biggrin.gif nes kuo toliau, tuo blogiau su juo..
——
Ne tas žodis, aš net EV atrankų negalėjau per jį žiūrėt biggrin.gif kažkoks visiškai be humoro jausmo ir dar susireikšminęs...
———
biggrin.gif mane tai jie abu daėdė jau biggrin.gif ypač kad noriu nenoriu man iškart lyginasi su Nagijevu.. tas 50% šarmo sudaro laidos biggrin.gif
———-
Va, va.. sakau, nau niekas nebenustebins matyt jame biggrin.gif
———
Jei gerai pamenu, tik su močiute gyveno, ir savo iniciatyva mokės.. bet jo matyt nusprendė, kad išmoko, užteks biggrin.gif
———
Aha skambėjo, nes jai neveikė ausinės, ir ji nedainavo..? biggrin.gif
———
Nežinau, kur juokingumas.. man išvis gaila, jie patys jaučiu negirdi kaip tragiškai skamba, o čia tarsi duoda pasityčiot iš žmonių..
——-
Sergėjui 25 smile.gif nu mokslam čia muzikai turėjo omeny.. muzikos gi galima mokytis bet kada, kad ir 80-ties.. turbūt.. unsure.gif biggrin.gif
———
Nu va aš ir galvoju, kiba užlūžo ten viskas biggrin.gif bet ne visada gi kas 1 vt statymuose ir laimi.. at visada? biggrin.gif Estijos tikrai nėr ant tiek bloga, kad gale makaluotis.. nu Tornikės šiemet, deja, įkvėpimas neaplankė, matyt smile.gif
Atsakyti
Labuks smile.gif
Plem užsikabliavau už naujo projekto lotuliukas.gif nu nuo manęs reik rakint youtube tikrai biggrin.gif
Šiaip įdomu visai, bent taip dabar pakeliaut galima biggrin.gif

https://m.youtube.co...h?v=ENLBFF-t9-o
Papildyta:
Žiūrėk, ir tavo Lioška yra bigsmile.gif biggrin.gif biggrin.gif

https://m.youtube.co...h?v=qN7DHKXfqA0
Atsakyti