Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

Labukas 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2022 09 20, 18:00)
Nu pas mus kaip visada - orų kraštutinumai biggrin.gif man tai tie 32 laipsniai per žiauri buvo.. o  kažkada su magnetinėm bangom sutapo tai išvis košmaras - vos nenumirau biggrin.gif spaudimas krito iki 50 ant 80..
——-
O aš šiemet nei vieno karto nebuvausu dviračiu, kažkaip net nebuvo kada biggrin.gif tai tas, tai anas,o dabar jau irgi per šalta..
——-
Eik jau? : D kur čia taip?
——-
Nu žinok ne : / tiksliau lyg ir buvo sugiję, bet Kretoj po kalnus pasikabarojau keturiom, ir supratau, kad matyt per anksti vis tik buvo : D
——-
Aha, šitą irgi žiūriu smile.gif man išvis patinka per LRT paskutiniu metu rodomi, ir Portofino labai fainas (šitas vien jau dėl vaizdų) ir  Seserų Fontanų siuvykla
———
oi geras.. nu va, įdomiausią dalį ir praleidau čempo : D o už ką technines gavo? Lėkė į aikštę?

blink.gif ta prasme? 50 viršutinis ar tu čia kažko nesumaišei? blink.gif
---
aš kai dviračių fanė, tai vasaros metu visada, kai tik galiu, stengiuosi pravažiuot bent kažkiek smile.gif
---
Dėl Viktorijos užcenzūravo, nes jai nukrito palaidinė ar kažkas ten panašaus (nors Damiano aprangėlė, tai irgi tokia prie įdomesnių :lol ) Čia necenzūruota versija (tiksliau pablurinta tik biggrin.gif ) Originalioje, tai net kameras nukreipė į tuščias kėdes biggrin.gif MTV apdovanojimai https://www.youtube....h?v=qtBTXtLcZIw
---
oiii, nelabai gerai, kad iki galo nesusigydei. Nu svarbu, kad jau bent dabar ramiau palaikytum tą koją, kad neužleistum tos traumos smile.gif
---
Seserų Fontanų siuvyklą esu mačius gal net kelis kartus. Šiaip LRT tikrai jau ne pirmą kartą gerų serialų parodo. O tie "Jaunieji slaugytojai", tai jau turbūt tuoj baigsis :hm
---
Nu žinai, tikrai, ten ir buvo įdomiausia šio čempo dalis lotuliukas.gif
Joo, bėgo jis ir į aikštę, teisėjus vis auklėjo rankomis maskatuodamas : D Ir turbūt kiekvienas rungtynes jis bent su viena technine baigdavo : D Jau kai dvi gavo, tai teko išeit visai iš salės, bet paskui veržėsi atgal :lol Ten jau ir komentatoriams kaip atrakcija tas italų treneris buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 02 spalio 2022 - 21:54
Labukas smile.gif nu va, apairgau, atairado pagaliau laiko čia užsukt smile.gif kažkaip užsisukus paskutiniu metu, darbas, sportas, ir dar į teatrą taip išpuolė, kad lekiu dažnai biggrin.gif po karantino bandau atsiimt biggrin.gif

QUOTE(tuktuk @ 2022 10 02, 22:53)
: ta prasme? 50 viršutinis ar tu čia kažko nesumaišei?
---
aš kai dviračių fanė, tai vasaros metu visada, kai tik galiu, stengiuosi pravažiuot bent kažkiek
---
Dėl Viktorijos užcenzūravo, nes jai nukrito palaidinė ar kažkas ten panašaus (nors Damiano aprangėlė, tai irgi tokia prie įdomesnių :lol ) Čia necenzūruota versija (tiksliau pablurinta tik biggrin.gif ) Originalioje, tai net kameras nukreipė į tuščias kėdes biggrin.gif MTV apdovanojimai https://www.youtube....h?v=qtBTXtLcZIw
---
oiii, nelabai gerai, kad iki galo nesusigydei. Nu svarbu, kad jau bent dabar ramiau palaikytum tą koją, kad neužleistum tos traumos smile.gif
---
Seserų Fontanų siuvyklą esu mačius gal net kelis kartus. Šiaip LRT tikrai jau ne pirmą kartą gerų serialų parodo. O tie "Jaunieji slaugytojai", tai jau turbūt tuoj baigsis :hm


Nu ne, 50 apatinis, 80 viršutinis
——-
Aš šiaip irgi, bet dėl tos kojos nelabai buvo progų verysad.gif
——-
Oj Damiano tai amžinai apranga… doh.gif biggrin.gif iš kur dar atranda tokią biggrin.gif
——-
Nu jau lyg ir praėjo smile.gif nors sportuoju dar tokiam light režime..
——
Nu tai ir baigės biggrin.gif bet mačiau naują sezoną lyg ir stato.. dabar žiūriu miuziklus smile.gif nežiūri? Koks man atradimas buvo ta roko opera Priesaika bigsmile.gif

Atsakyti
Labas! smile.gif
QUOTE(blackkiss @ 2022 11 25, 00:42)
nu va, apairgau, atairado pagaliau laiko čia užsukt smile.gif kažkaip užsisukus paskutiniu metu, darbas, sportas,
----
dar į teatrą taip išpuolė, kad lekiu dažnai biggrin.gif po karantino bandau atsiimt biggrin.gif
----
Oj Damiano tai amžinai apranga…  iš kur dar atranda tokią : D
——-
dabar žiūriu miuziklus smile.gif nežiūri? Koks man atradimas buvo ta roko opera Priesaika

Kaip sveikata dabar? Šiaip kokį virusą pasigavai ar koroną? unsure.gif
Aš tai pasiskiepijau ir nuo covid, ir nuo gripo, tai belieka tikėtis, kad atsilaikysiu per tą visokių virusų sezoną.
----
kokiuose buvai? Aš tai dar nei karto nebuvau po pandemijos, bet jau žiauriai pasiilgau teatro wub.gif
---
plem, neseniai vėl mačiau su kažkokiais vos ne triūsais apsirengęs buvo doh.gif biggrin.gif Įdomu ar jie patys rengiasi, ar kas nors juos rengia biggrin.gif
---
aha, ir aš įsijungiu, kai nepamirštu. Tos roko operos "Priesaika", tai net nebuvau girdėjus, tai irgi maloniai nustebino, kai išgirdau tą ištrauką.

Dabar dar futbolo čempionatą žiūriu, kai galiu. Kaip prajuokino japonai, kai po kažkokių rungtynių rūbinėje origami prilankstė biggrin.gif Ai dar čempo šeimininkai sakė, kad japonai rūbines palieka dar tvarkingesnes nei randa - viską gražiai sulanksto, sutvarko biggrin.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif

QUOTE(tuktuk @ 2022 12 05, 22:36)
Kaip sveikata dabar? Šiaip kokį virusą pasigavai ar koroną?
Aš tai pasiskiepijau ir nuo covid, ir nuo gripo, tai belieka tikėtis, kad atsilaikysiu per tą visokių virusų sezoną.
----
kokiuose buvai? Aš tai dar nei karto nebuvau po pandemijos, bet jau žiauriai pasiilgau teatro
---
plem, neseniai vėl mačiau su kažkokiais vos ne triūsais apsirengęs buvo Įdomu ar jie patys rengiasi, ar kas nors juos rengia
---
aha, ir aš įsijungiu, kai nepamirštu. Tos roko operos "Priesaika", tai net nebuvau girdėjus, tai irgi maloniai nustebino, kai išgirdau tą ištrauką.
——-
Dabar dar futbolo čempionatą žiūriu, kai galiu. Kaip prajuokino japonai, kai po kažkokių rungtynių rūbinėje origami prilankstė
——-
Ai dar čempo šeimininkai sakė, kad japonai rūbines palieka dar tvarkingesnes nei randa - viską gražiai sulanksto, sutvarko

Nu dar kosčiu, bet geriau jau..ne, ne korna, kad bjaurus virusas dabar sklando - kai nežmoniškai ir staigiai pradeda gerklę skaudėt.. , visi aplink serga, ir labai užkratus kažkoks biggrin.gif aš irgi nuo gripo pasiskiepijau, ir kaip džiaugiuos - dabar kas serga, tas su komplikacijom iškart - ausų, akių uždegimai ir sinusitas vieni metu blink.gif
O girdėjai kad Vokietijoj dedas? Trūksta vaikam deguonies aparatų ir perpildytos reanimacijos.. ir ne covidas. Mano, kad per 2m kaukių režimą imunitetai atprato kovot su paprastais virusais..
——-
Oj klausyk.. biggrin.gif Buvau 2 kartą “Raudonoj” smile.gif tada buvau Kontrabose, nes buvo mano mėgstamo aktoriaus monospektaklis, o aktorius ne vietinis, tai iškart lėkiau, kol gastrolės biggrin.gif tada “Pamokoj” Kazlo antràkart, užvakar buvau naujam Kazlo spektakly, tada dar eisiu į Korsarą ir sausį dar į vieną Kazlo spektaklį biggrin.gif
——-
Nemanau, kad rengia, toks daug klientų neturėtų lotuliukas.gif
——-
Aš po to visą operą youtube perklausiau biggrin.gif tikrai mielai nueičiau smile.gif
—-
Aš irgi, nu bet klausyk visos mano mėgstamos komandos baigia iškrist biggrin.gif dar liko va francai, portugalai ir argentinai…
——-
Ai, mačiau fotkę biggrin.gif jo, jie gi ir stadioną sutvarko smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2022 12 09, 23:00)
Nu dar kosčiu, bet geriau jau..ne, ne korna, kad bjaurus virusas dabar sklando - kai nežmoniškai ir staigiai pradeda gerklę skaudėt.. , visi aplink serga, ir labai užkratus kažkoks biggrin.gif aš irgi nuo gripo pasiskiepijau, ir kaip džiaugiuos - dabar kas serga, tas su komplikacijom iškart - ausų, akių uždegimai ir sinusitas vieni metu blink.gif
----
O girdėjai kad Vokietijoj dedas? Trūksta vaikam deguonies aparatų ir perpildytos reanimacijos.. ir ne covidas. Mano, kad per 2m kaukių režimą imunitetai atprato kovot su paprastais virusais..
——-
Oj klausyk..  Buvau 2 kartą “Raudonoj” : ) tada buvau Kontrabose, nes buvo mano mėgstamo aktoriaus monospektaklis, o aktorius ne vietinis, tai iškart lėkiau, kol gastrolės : D tada “Pamokoj” Kazlo antràkart, užvakar buvau naujam Kazlo spektakly, tada dar eisiu į Korsarą ir sausį dar į vieną Kazlo spektaklį 
——-
Nemanau, kad rengia, toks daug klientų neturėtų
——-
Aš po to visą operą youtube perklausiau  tikrai mielai nueičiau
—-
Aš irgi, nu bet klausyk visos mano mėgstamos komandos baigia iškrist biggrin.gif dar liko va francai, portugalai ir argentinai…

eina sau kaip baisu tos komplikacijos.. Ir dar kaip anksti prasidėjo ta gripo epidemija. Anksčiau apie sausį vasarį būdavo.
Aš spalį pasiskiepijau, bijau, kad per greit neišsikvėptų tas mano skiepas. Gripo skiepų veiksmingumo procentas skaitosi gerokai mažesnis nei koronos skiepų.
O po gripo skiepo kokia tavo savijauta buvo? Užkilo temperatūra?
---
aha, kažkoks iš trijų raidžių virusas, kuris vaikams labai pavojingas.
Jau dabar jaučiu vėl kaukes reiktų pradėt nešiot, kur didesni susibūrimai žmonių. Ypač viešajame transporte unsure.gif
---
oho, neblogai tu čia prasinešei biggrin.gif O kaip tas naujas Kazlo spektaklis?
----
loool doh.gif lotuliukas.gif Nors kai pagalvoji, nebūtų ką ten labai ir rengt - blizgančius triūsus uždėt daug mokslo nereikia lotuliukas.gif
----
aha, jaučiu visai fainai būtų : )
---
bet va francai ir argentiniečiai finale biggrin.gif Tai už ką sirgsi?
Italai iš viso net nepateko į čempą doh.gif lotuliukas.gif Gaila, kad negalėjau pamatyt kaip jie himną gieda. Čia vienas geriausių momentų būdavo per čempionatus biggrin.gif
Bet Marokas kaip toli nuėjo blink.gif Nu bet jie įdomūs - laimi ar nelaimi, jų fanai vis riaušes sukelia :oh
____

Ai, beje, ačiū už rekomendaciją (lygtai tavo? biggrin.gif ) dėl datulių. Kai sakiau, kad žiauriai jų nemėgstu ir sakei išbandyt tas dėžutėse su kauliukais. Tai plem koookia aš jų fanė pasidariau wub.gif Čia grynai kaip būna nuo neapykantos iki meilės biggrin.gif
Atsakyti
Labu! smile.gif
QUOTE(tuktuk @ 2022 12 15, 18:17)
Aš spalį pasiskiepijau, bijau, kad per greit neišsikvėptų tas mano skiepas. Gripo skiepų veiksmingumo procentas skaitosi gerokai mažesnis nei koronos skiepų.
——-
O po gripo skiepo kokia tavo savijauta buvo? Užkilo temperatūra?
---
aha, kažkoks iš trijų raidžių virusas, kuris vaikams labai pavojingas.
Jau dabar jaučiu vėl kaukes reiktų pradėt nešiot, kur didesni susibūrimai žmonių. Ypač viešajame transporte
---
oho, neblogai tu čia prasinešei
——
O kaip tas naujas Kazlo spektaklis?
----
loool Nors kai pagalvoji, nebūtų ką ten labai ir rengt - blizgančius triūsus uždėt daug mokslo nereikia
---
bet va francai ir argentiniečiai finale Tai už ką sirgsi?
——
Italai iš viso net nepateko į čempą : Gaila, kad negalėjau pamatyt kaip jie himną gieda.
____
Ai, beje, ačiū už rekomendaciją (lygtai tavo?dėl datulių. Kai sakiau, kad žiauriai jų nemėgstu ir sakei išbandyt tas dėžutėse su kauliukais. Tai plem koookia aš jų fanė pasidariau: Čia grynai kaip būna nuo neapykantos iki meilės

Nu tai va kad sako geriau skiepytis kuo vėliau, bet dabar kai taip anskti prasidėjo, tai nežinau, kaip tą optimalų laiką ištaikyt : D aš skiepijaus darbe, tai nelabai galima buvo rinktis - spalio vidury skiepijo..
——-
Ne, labai keistai šiemet, dažniausiai naktį blogai būna, laužo kaulus ir pan o dabar atvirkščiai - grįžus po skiepų po poros val užėjo žiarus blogumas, ir gal po 3 val kaip ranka nuėmė! : D naktį jau net rankos neskaudėjo.. mama skiepijos išvis nieko nejautė.. o tau kaip?
——-
Tai ūmus respiratorinis virusas, kiek skaičiau… tai čia paprastas sezoninis virusas kur kiekvieną rudenį būna : D tik va per tas kaukes imunitetai atprato dirbt.. taip kad ne - nešiot tų kaukių nereik biggrin.gif nu neebent kai pilnas autikas ar lb daug žmonių.. bet šiaip..
——-
Nu čia mano new year resolutionas buvo biggrin.gif kad jau šį sezoną eisiu labai daug kur, kad atsibriebčiau už visus praleistus teatrus biggrin.gif bet matyt reik atsargiai su šitais resolutionais lotuliukas.gif nes gavosi jau per dažnai kas savaitę : D nu bet taip supuolė! : D į vieną galvojau, eit, neit, salė maža, ne super vėdinama, dar nuo gripo nebuvau pasiskiepijus, bet po to galvoju, nu bet blem.. ne taip dažnai mano mėgstamas aktorius atvažiuoja į Vilnių, kad nenueičiau biggrin.gif

dabar jau nusprendžiau, kad reik apsiramint biškį, nu tai kur tau - dar draugės po bilietą į teatrą padovanojo lotuliukas.gif
———
Ooooi, koks nerealus, stipriausia, ką kada nors esu mačius.. tikrai labai genialiai pastatytas - tiek prasmės ir gilumo jame..aš dar dvi dienas su tuo spektakliu vaikščiojau.. labai retas atvejis, kai taip paliečia.. nors va ėjom su mama ir jos klasioke, tai va jos klasiokei visai nepatiko - tikėjosi daugiau.. aš neįsivaizduoju KO galima buvo tikėtis daugiau biggrin.gif nu jei tikiesi, kad bus chi chi, cha cha ir tokio Kazlo, kaip per tv būdavo, tada jo - gali gal ir nepatikt, nes spektaklis be galo liūdnas ir be galo sunkus.. kažkaip keista būtų kišti ten humorą..
———-
Bet ir tai neskanu - kažkoks plagiatas mūsų Inculto būtų biggrin.gif
———
Oi nepilk druskos ant žaizdos biggrin.gif ai nu už argentinus aš visada stipriau jau nuo neatmenamų laikų biggrin.gif plius paskutinis čempas Mesiui, tai va sirgsiu už jį wub.gif bet iš kitos pusės smagu, kad finale dvi mėgstamos rinktinės smile.gif aplamai durnas čempas, bet man tai labai gerai susiklostė biggrin.gif o tu už francus aišku? smile.gif
——-
Ahaaa biggrin.gif gerulės, gerulės, tik aš jau kažkaip atsivalgiau.. dabar kitą topą atradau biggrin.gif vietnamietiški džiovinti mangai! wub.gif Nu koks gėris! smile.gif
Atsakyti
Oooj, kieeeeeek nervų pratampė, net per ginimus taip nesinervinau lotuliukas.gif nu bet kaip happy!!!! ploja.gif kiek metų laukiau Argentinos pergalės! biggrin.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2022 12 18, 15:17)
Ne, labai keistai šiemet, dažniausiai naktį blogai būna, laužo kaulus ir pan o dabar atvirkščiai - grįžus po skiepų po poros val užėjo žiarus blogumas, ir gal po 3 val kaip ranka nuėmė! : D naktį jau net rankos neskaudėjo.. mama skiepijos išvis nieko nejautė.. o tau kaip?
——-
Tai ūmus respiratorinis virusas, kiek skaičiau… tai čia paprastas sezoninis virusas kur kiekvieną rudenį būna : D tik va per tas kaukes imunitetai atprato dirbt.. taip kad ne - nešiot tų kaukių nereik : D nu neebent kai pilnas autikas ar lb daug žmonių.. bet šiaip..
——-
Nu čia mano new year resolutionas buvo  kad jau šį sezoną eisiu labai daug kur, kad atsibriebčiau už visus praleistus teatrus  bet matyt reik atsargiai su šitais resolutionais lotuliukas.gif nes gavosi jau per dažnai kas savaitę : D nu bet taip supuolė! : D į vieną galvojau, eit, neit, salė maža, ne super vėdinama, dar nuo gripo nebuvau pasiskiepijus, bet po to galvoju, nu bet blem.. ne taip dažnai mano mėgstamas aktorius atvažiuoja į Vilnių, kad nenueičiau

dabar jau nusprendžiau, kad reik apsiramint biškį, nu tai kur tau - dar draugės po bilietą į teatrą padovanojo
———
Ooooi, koks nerealus, stipriausia, ką kada nors esu mačius..  tikrai labai genialiai pastatytas - tiek prasmės ir gilumo jame..aš dar dvi dienas su tuo spektakliu vaikščiojau.. labai retas atvejis, kai taip paliečia.. nors va ėjom su mama ir jos klasioke, tai va jos klasiokei visai nepatiko - tikėjosi daugiau.. aš neįsivaizduoju KO galima buvo tikėtis daugiau : D nu jei tikiesi, kad bus chi chi, cha cha ir tokio Kazlo, kaip per tv būdavo, tada jo - gali gal ir nepatikt, nes spektaklis be galo liūdnas ir be galo sunkus.. kažkaip keista būtų kišti ten humorą..
———-
Oi nepilk druskos ant žaizdos : D ai nu už argentinus aš visada stipriau jau nuo neatmenamų laikų : D plius paskutinis čempas Mesiui, tai va sirgsiu už jį  :wub : bet iš kitos pusės smagu, kad finale dvi mėgstamos rinktinės  aplamai durnas čempas, bet man tai labai gerai susiklostė biggrin.gif o tu už francus aišku?
——-
Ahaaa : D gerulės, gerulės, tik aš jau kažkaip atsivalgiau.. dabar kitą topą atradau : D vietnamietiški džiovinti mangai!  :wub : Nu koks gėris! 

Man tai irgi panašiai kaip tau, nors didelio blogumo nebuvo, tik pajaučiau, kad šaltkrėtis truputį suėmė, pasimatavau temperatūrą, tai buvo 37.2 lygtai. Ir po poros gal valandų nukrito. Bet aš nežinau nuo kurio man čia skiepo, nes aš tuo pačiu metu ir nuo gripo, ir nuo covid skiepijausi biggrin.gif
----
tai taip, autike labiausiai reikia. Bet kaip mane užknisa tas žmonių neatsakingumas, kai sergantys nesugeba kaukės užsidėt ir iš vis valkiojasi su 39 temp. doh.gif Toks vaizdas, kad nieko neišmoko nuo pandemijos :oh Toks įlipa į prisigrūdusį autiką ir viskas - visi iškritę su gripu ar kokiu virusu.
---
loool : D Nu bet labai naudingas tas tavo resolutionas. Aš va dar vis neprisiruošiau nueit ir dabar dar turbūt neisiu, nes visi aplink serga. Kažkada, pamenu, taip ir parsinešiau šlykštų virusą, kai moteris už nugaros visą spektaklį kosėjo doh.gif
---
Gal tikrai humoro labai tikėjosi biggrin.gif Tai kad Kazlas kaip tik nelabai humoristas tuose spektakliuose, toli gražu. Aš atsimenu kaip vieną kartą jis bevaidinant pradėjo nevaldomai juoktis ir niekaip negalėjo sustot :lol (nu žinai kai būna tas nevaldomas juokas labai nelaiku)
---
Aš šį kartą irgi už Argentiną buvau, vien dėl Messi biggrin.gif Kažkaip jau labai norėjosi, kad gautų galų gale jis tą titulą. Jau turbūt tuoj karjerą baigs.. Bet finalas, tai eina sau koks geras buvo bigsmile.gif Tikrai net neatsimenu kada taip įdomu buvo žiūrėt fūlę : D
---
reiks tada ir man išbandyt :lol Tų datulių, tai kažkaip ne visada ir randu.

QUOTE(blackkiss @ 2022 12 18, 22:59)
Oooj, kieeeeeek nervų pratampė, net per ginimus taip nesinervinau :lol : nu bet kaip happy!!!!  ploja.gif kiek metų laukiau Argentinos pergalės!

Ahaaa, įtampos padarė vyrukai nemažai : D Iki pat paskutinės akimirkos nebuvo aišku kas laimės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2022 12 20, 13:40)
Man tai irgi panašiai kaip tau, nors didelio blogumo nebuvo, tik pajaučiau, kad šaltkrėtis truputį suėmė, pasimatavau temperatūrą, tai buvo 37.2 lygtai. Ir po poros gal valandų nukrito. Bet aš nežinau nuo kurio man čia skiepo, nes aš tuo pačiu metu ir nuo gripo, ir nuo covid skiepijausi
----
tai taip, autike labiausiai reikia. Bet kaip mane užknisa tas žmonių neatsakingumas, kai sergantys nesugeba kaukės užsidėt ir iš vis valkiojasi su 39 temp. Toks vaizdas, kad nieko neišmoko nuo pandemijos oh Toks įlipa į prisigrūdusį autiką ir viskas - visi iškritę su gripu ar kokiu virusu.
---
Kažkada, pamenu, taip ir parsinešiau šlykštų virusą, kai moteris už nugaros visą spektaklį kosėjo
---
Gal tikrai humoro labai tikėjosi Tai kad Kazlas kaip tik nelabai humoristas tuose spektakliuose, toli gražu. Aš atsimenu kaip vieną kartą jis bevaidinant pradėjo nevaldomai juoktis ir niekaip negalėjo sustot (nu žinai kai būna tas nevaldomas juokas labai nelaiku)
---
Aš šį kartą irgi už Argentiną buvau, vien dėl Messi biggrin.gif Kažkaip jau labai norėjosi, kad gautų galų gale jis tą titulą. Jau turbūt tuoj karjerą baigs.. Bet finalas, tai eina sau koks geras buvo bigsmile.gif Tikrai net neatsimenu kada taip įdomu buvo žiūrėt fūlę : D
---
reiks tada ir man išbandyt :lol Tų datulių, tai kažkaip ne visada ir randu.
Ahaaa, įtampos padarė vyrukai nemažai : D Iki pat paskutinės akimirkos nebuvo aišku kas laimės bigsmile.gif

Labukas! Su šventėm!! smile.gif
A koks jau skirtumas nuo kurio biggrin.gif svarbu ne dvigubai biggrin.gif nuo pneumokoko nesiskiepijai? Aš tai po Agnės atvejo, galvoju, gal reik.. kažkaip mane lb šokiravo..
—
Nu kaukės sergant aišku reik, bet kad valkiojasi tai čia švietimo ministrui galima dėkot - ar pas tave 39 ar 40, neatvykus į polikliniką niekaip nepratęs nedarbingumo..
——
Ale ir turi jėgų sirgdami eit..
——-
Nu tai gal nematę ankstesnių.. ai jo, buvo ir čia atsimenu per Stepančikovo dvarą biggrin.gif ir dar žinai būna vienas susijuokia ir kitas nesusilaiko tada biggrin.gif
———
Nu jau dabar pareiškė, kad nebaigs biggrin.gif bet tas vartininkas koks trinkteltas, aš neauprantu.. savo durnumu dar ir pats sau prisidirbo košės..
——-
Va šitie.. nu kooookie geri biggrin.gif

https://gerybiuragas...o-cukraus-250g/
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2022 12 29, 19:49)
Labukas! Su šventėm!! smile.gif
----
nuo pneumokoko nesiskiepijai? Aš tai po Agnės atvejo, galvoju, gal reik.. kažkaip mane lb šokiravo..
—
Nu kaukės sergant aišku reik, bet kad valkiojasi tai čia švietimo ministrui galima dėkot - ar pas tave 39 ar 40, neatvykus į polikliniką niekaip nepratęs nedarbingumo..
——
Nu tai gal nematę ankstesnių.. ai jo, buvo ir čia atsimenu per Stepančikovo dvarą : D ir dar žinai būna vienas susijuokia ir kitas nesusilaiko tada : D
———
Nu jau dabar pareiškė, kad nebaigs : D bet tas vartininkas koks trinkteltas, aš neauprantu.. savo durnumu dar ir pats sau prisidirbo košės..
——-
Va šitie.. nu kooookie geri : D
https://gerybiuragas...o-cukraus-250g/

Su šventėm ir tave! Gerų artėjančių Naujųjų!
---
Bet kaip baisu...Kas galėjo pagalvot, kai dar juk ir jauna, ir kad taip baigsis nuo plaučių uždegimo... Nu aišku, nėra čia tokia paprasta liga, bet vistiek... Dabar turbūt išaugs besiskiepijančių nuo pneumokoko skaičius.
Aš esu pasiskiepijus nuo jo pernai ar užpernai. Man atrodo, tas skiepas skaitosi visam gyvenimui.
----
rimtai? unsure.gif doh.gif Kažkaip galvojau, kad tokius dalykus jau sugeba nuotoliu sutvarkyt :oh
---
aha, būna toks užkrečiantis juokas, ir aišku, labiausiai ne laiku ir ne vietoj : D
---
tai dar leis pasigrožėt savo žaidimu. Bet va pasaulio čempe jau nebedalyvaus. O tas vartininkas, tai rimtai nesveikas kažkoks :oh Kažkaip net negalvojau, kad jis toks. Kaip užsipuolė tą Mbappe :oh Kažin kas ten per katė tarp jų perbėgo doh.gif
O matei, kai argentiniečių futbolininkai ant autiko stogo sėdėdami važiavo, vos neužsikabino už elektros laidų unsure.gif
---
nu dabar tai jaučiu ne tik mangų iš ten prisipirksiu :lol

_____
Dakarą stebi? Būčiau visai pamiršus, kad prasidėjo : D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 31 gruodžio 2022 - 15:25
Su Naujais metais!!! 4u.gif svarbiausia ramių ir sveikų mums visiems! wub.gif kažkaip vakar sėdėjau ir galvojau nu kiškis gi ramus nepiktybiškas gyvūnas, gal gi jau baigsis tie siaubai pagaliau..
Kaip atšventei? smile.gif aš tai tradiciškai keistuoliuose, paskui pažiūrėjau one republic koncą ir dukart Garetto koncą - plem nu priklausoma nuo jo pasidariau lotuliukas.gif
Nu bet tu pažiūrėk kaip gražu! ;) antrą dieną negaliu iš youtubės išeit lotuliukas.gif
https://m.youtube.co...h?v=YZ87d_Wqm9Y
Iki šiol negaliu susitaikyt, kad keli koncai kažkur pro mane pro šalį praėjo biggrin.gif

O šiandien irgi traciškai tą Vienos koncertą žiūrėjau wub.gif Taip greit man jis pralėkė šiemet biggrin.gif


QUOTE(tuktuk @ 2022 12 31, 16:23)
Bet kaip baisu...Kas galėjo pagalvot, kai dar juk ir jauna, ir kad taip baigsis nuo plaučių uždegimo...
----
rimtai? Kažkaip galvojau, kad tokius dalykus jau sugeba nuotoliu sutvarkyt
---
tai dar leis pasigrožėt savo žaidimu. Bet va pasaulio čempe jau nebedalyvaus. O tas vartininkas, tai rimtai nesveikas kažkoks :Kažkaip net negalvojau, kad jis toks. Kaip užsipuolė tą Mbappe oh Kažin kas ten per katė tarp jų perbėgo
——
O matei, kai argentiniečių futbolininkai ant autiko stogo sėdėdami važiavo, vos neužsikabino už elektros laidų
---
nu dabar tai jaučiu ne tik mangų iš ten prisipirksiu
_____
Dakarą stebi? Būčiau visai pamiršus, kad prasidėjo

Nu vieni sako, kad gal reik pakartot po5metų, bet kiek girdėjau irgi - kad visam gyvenimui.
Nu bet per vieną dieną klausyk. Tipo sepsis išsivystė.. baisu.. vaiko kaip gaila, mažiukas gi visai..
——
Nu vat negali, nes jei sodra patikrins.. aš draugės medikės klausiau ar irgi taip tuyčiojas iš pacientų, sako nu jo, kitaip negalim. Irgi sakė moteriškė skambino sako man 39 temp, kur aš važiuosiu. Draugė sako o ką aš niekuo negaliu padėt, tokia tvarka rolleyes.gif
——-
Kad jau ir apie pasaulio vėliau kažkur sakė kad nu neiašku dar biggrin.gif
Kaži ar katė, man rodos šiaip trinkteltas biškį.. Mbappe kažkaip kiek jaunesnis bet protingesnis keliom galvom - sakė ai, kaip jis ten nori taip tegul švenčia, man neįdomu, nesiruošiu švaistyt energijos tokiem dalykam, yra kur ją futbole eikvot, laukiu grįžtant Messi su jo įvarčiais biggrin.gif toks ramiakas, aš jau būčiau tikrai pora “gražių” žodžių jo vietoj pasakius tam vartininkui biggrin.gif nu perlenkė visas lazdas..
———
Mačiau doh.gif blem aš pati vos nenusitrenkiau per kūčias biggrin.gif kažkaip valiau pavakary dulkes, ir galvoju pavalysiu šviestuvo vidų atsargiai.. ir prisilietė skuduras prie lemputės netyčia, ta sprogo..nu žodžiu nebūčiau aš lotuliukas.gif
——-
Looooool.. yra ten ir datulės, mačiau : D aš nusipirkau IKI tokių džiovintų bananų, tikėjau bus kaip tie vietnamietiški geltonuose pakeliuose kadais.. nu tai kažkiek panašaus yra bet kažkokie kartūs..
——-
Ooooij.. plem biggrin.gif pamiršau, nu čia per tą Garetą! biggrin.gif Einu stebėt… ale rusų pagaliau nėr, kažkam atsiras šansas sunkvežimius laimėt.. ten gi niekas net nestebėdavo, neįdomu būdavo, nes aišku kad pirmos 3 vietos visada tas pats…
Atsakyti
Nu šaunuolis Baciuška - kol kas vėl gerai varo šiemet smile.gif o Vanagas taip konkrečiai užblūdijo kažkur blink.gif
Atsakyti