Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 36

QUOTE(ptashka @ 2017 02 24, 16:10)
As pasidariau sarasa su tuo, ka man reikia sutalpinti smile.gif



aš pamedituosiu ir pazipuosiu. Gal kas ir gausis biggrin.gif Tada pranešiu, jeigu gausis ir kai geriau jausiuos. Tikiuosi čia ne vienos dienos klausimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo longger: 24 vasario 2017 - 16:32
QUOTE(Vandenė @ 2017 02 23, 11:01)
Šitas variantas būtų super, bet komunikacijų nenorim kelt į kitą pusę, nenorim didelių remontų, namas yra planuose artimiausiam penkmety  ax.gif . O naujų baldų verkiant reikia  unsure.gif


Vandene, kiek čia pas jus cm yra?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2017 02 24, 16:10)
As pasidariau sarasa su tuo, ka man reikia sutalpinti smile.gif

1. Keliu dydziu lekstes + bliudeliai (10 zmoniu komplektas) - 1 stalcius
2. Irankiai valgymui + maisymui, kociojimui ir t.t. + peiliai - 1 stalcius.
3. Puodeliai stiklines - 1 stalcius, arba is bedos i virsutine spinta, nors ten ne taip patogu
4. Kruopos, miltai ir t.t. - 1 stalcius
5. Prieskoniai, aliejus - tikiuosi sutalpinti i ta siaura 20 cm stalciuka
6. Kavos + arbatos - irgi patogiausia stalciuje, galima is bedos kelti i virsutine spintele.
6. Siuksliadezes (bent 3) + plovimo priemones - 2 stalciai po kriaukle
7. Puodai, keptuves, maisymo bliudai, kepimo formos - manau bent 2 stalciu, nes seimininkauju daug, tokiu reikalu irgi turiu daug.
8. Serviravimo indai - pvz. tortine, indeliai padazams, grietinelei, sriubai.. - 1 stalcius.
9. Foljos, kepimo popieriai, - 1 stalciaus per daug, bet kazkur sutalpinti irgi reikia.

Tada kazkur italpinti reikia:
1. Kombaina
2. Blenderi
3. Skrudintuva
4. Dziovykle
5. Sulciaspaude
6. Senovine tarkavimo masina  cepelinams
7. Mikseris teslai
8. Turiu dar toki itin retai naudojama padovanota daikta kaip lagaminelis su irankiais kepsninei - sandeliuoti kazkur irgi reikia  mastau.gif
9. Kazkur reikia laikyti visokias plastikines pietu dezutes. Turint mokyklinuke, ju yra visokio nepatogaus ir nemielo formato.

Manau, kai pradesiu griauti sena virtuve ir dar kokiu dalyku rasiu...

Tai kai viska surasau, matau jau, kad ne tik kad visi stalciai susisandeliuoja, bet dar ir virsutines spinteles rakandams susideti susigadyja.

pas mane 4 stalciai ir 7 pakeliamos spinteles (3 perskirtos per puse) ir vienas Cargo. Viskas ka isvardintot, juose telpa ir dar vietos like smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 24 vasario 2017 - 16:57
QUOTE(ptashka @ 2017 02 24, 12:13)
Valgymo vieta bus uz sienos, valgomajame. Jo, zinau, kad nelabai patogus, bet cia ne nauja statyba... Pripratau per 5 metus.

O del sedejimo vietos esu biski pasimetime. Kaip ir smagu butu, kad kol vienas gamina, kitam butu galimybe padeti sedimaja su taure vyno pokalbio palaikymui. Kazkaip naiviai isivaizduoju, kad tam tiks pakopos, vedancios i valgomaji (nepavaizduota plane, nemoku uzdeti laiptu).
Man irgi is tikruju kliuna lango apsunkinimas. Reikes dar pamedituoti itemptai.


Savo stambiagabariti turta (sulciaspaudes, busviaskutes ir kitas mašynkas) kiskit i minkstasuolius mirksiukas.gif
Galima susiresti auksta spinta, galima tureti indauja ir t.t.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
QUOTE(longger @ 2017 02 24, 16:52)
Vandene, kiek čia pas jus cm yra?
vartotojo įkelta nuotrauka

124 cm mirksiukas.gif
Dujas ir vandenį galima kelti toj pačioj pusėj, kur reikia. Dabar dar svarstom variantą: būtų galima baldus daryt ir prie lango. bet ten radiatorius, tai reikia gerai apsvarstyt,kaip padaryt, kad neprarast šilumos. Jau galva neneša, kaip išspaust daug tokioj mažoj skylėj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2017 02 24, 16:32)
aš pamedituosiu ir pazipuosiu. Gal kas ir gausis  biggrin.gif Tada pranešiu, jeigu gausis ir kai geriau jausiuos. Tikiuosi čia ne vienos dienos klausimas?


Čia net ne mėnesio klausimas smile.gif medituokit į sveiką, man neskubu. Jei padės meditacijai, tai keli niuansai:

1. Šiai dienai baldininko paslaugų neplanuoju, noriu virtuvės iš Ikea
2. Stilius - modernus minimalizmas.
3. Nelabai mėgstu visokių atvirų ar stiklu pridengtu lentynų, noriu, kad būtų viskas uždengta. Ant stalvirsio papildomai toleruosiu tik vazą su vaisiais, nes jau ir taip teks turėti virdulį ir kavamale.
Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2017 02 24, 17:13)
Savo stambiagabariti turta (sulciaspaudes, busviaskutes ir kitas mašynkas) kiskit i minkstasuolius mirksiukas.gif
Galima susiresti auksta spinta, galima tureti indauja ir t.t.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Aš irgi svarstau minkstasuolio klausimą palei palangę, bet vis galvojuu: nedvelks sovietmečiu? Aš atsimenu tuos minkštus kampus virtuvėse smile.gif
Pagal kokius paieškos žodžius ieškote internete tokių variantų? Panarsyciau dar, pasiziureciau, kaip moderniame interjere tokios detales žiūrisi.
Kol kas galvoje sukasi mintis, kad kad aš neturiu baldininku, viską planavau pirkti iš Ikea.

O kaip ta indauja atidarytų per stalą? Šiaip indaujų aš nelabai mėgstu už jų atvirumą, o daryti stalčius ten ne į temą, nes stalas trukdys. O jei stalo nedėti?
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 02 24, 16:56)
pas mane 4 stalciai ir 7 pakeliamos spinteles (3 perskirtos per puse) ir vienas Cargo. Viskas ka isvardintot, juose telpa  ir dar vietos like  smile.gif


Niekaip neįsivaizduoju kaip... Pas mane amžinai niekas netelpa.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2017 02 24, 19:12)
Aš irgi svarstau minkstasuolio klausimą palei palangę, bet vis galvojuu: nedvelks sovietmečiu? Aš atsimenu tuos minkštus kampus virtuvėse smile.gif
Pagal kokius paieškos žodžius ieškote internete tokių variantų? Panarsyciau dar, pasiziureciau, kaip moderniame interjere tokios detales žiūrisi.
Kol kas galvoje sukasi mintis, kad kad aš neturiu baldininku, viską planavau pirkti iš Ikea.

O kaip ta indauja atidarytų per stalą? Šiaip indaujų aš nelabai mėgstu už jų atvirumą, o daryti stalčius ten ne į temą, nes stalas trukdys. O jei stalo nedėti?


Kodel turetu dvelkti? Plyteliu tarybiniu nebus, linoliaumo tarybinio nebus, tapetu tarybiniu nebus ir samovaro ant stalo irgi nebus smile.gif
Indauja gali buti labai skirtinga: apacioje gali buti stalciai, kurie atsidarys, issitrauks po stalo darbastaliu, todel stalas turi buti ant vienos kojos - t.y. gilumoje mirksiukas.gif O jau tai, kas gausis virs stalo darbastalio aukscio - atveriamos dureles. Tai gali buti Ikejos dureles, sudetos dviem ar trim eilem i virsu.
I sia Jusu virtuve, kuri yra pakankamai didele (sienu ilgumo prasme), galima tiek visko sukisti, kad oi oi:) O prie to staliuko jaukiai susesti gali net 5 personalijos...lieknos biggrin.gif

Va - jokios tarybines dvasios cia nera nei kvapo mirksiukas.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Pasidairome placiau cia:
https://www.google.l...QsAQIFw#imgrc=_
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 24 vasario 2017 - 19:13
Ar yra pas ka nors, kad praejus tik pusmeciui nuo laminato paklojimo jis vaikstant vietomis sutraska? KaI kodel??
Atsakyti

Niekaip neįsivaizduoju kaip... Pas mane amžinai niekas netelpa.
Pas mane daugiau nei pusė virtuvinio tuščia  :lol:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jonete: 24 vasario 2017 - 19:38
QUOTE(mamagabi @ 2017 02 24, 19:12)
Kodel turetu dvelkti? Plyteliu tarybiniu nebus, linoliaumo tarybinio nebus, tapetu tarybiniu nebus ir samovaro ant stalo irgi nebus smile.gif
Indauja gali buti labai skirtinga: apacioje gali buti stalciai, kurie atsidarys, issitrauks po stalo darbastaliu, todel stalas turi buti ant vienos kojos - t.y. gilumoje mirksiukas.gif O jau tai, kas gausis virs stalo darbastalio aukscio - atveriamos dureles. Tai gali buti Ikejos dureles, sudetos dviem ar trim eilem i virsu.
I sia Jusu virtuve, kuri yra pakankamai didele (sienu ilgumo prasme), galima tiek visko sukisti, kad oi oi:) O prie to staliuko jaukiai susesti gali net 5 personalijos...lieknos biggrin.gif

Va - jokios tarybines dvasios cia nera nei kvapo mirksiukas.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Pasidairome placiau cia:
https://www.google.l...QsAQIFw#imgrc=_


Šitas tikrai labai gražus! Įdomu, kur Lietuvoje tokio ieškoti. Nes įvedus į Google "virtuvės kampas", meta šitai



Bet aš dabar skaičiuoju, kad man tokiu atveju reikėtų nuimti bent 80 cm nuo darbastalio. Šitaip labai sumažėtų erdvė tarp kriauklės ir kaitlentes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 24 vasario 2017 - 20:12
QUOTE(ptashka @ 2017 02 24, 21:00)
Šitas tikrai labai gražus! Įdomu, kur Lietuvoje tokio ieškoti. Nes įvedus į Google "virtuvės kampas",  meta šitai
Bet aš dabar skaičiuoju, kad man tokiu atveju reikėtų nuimti bent 80 cm nuo darbastalio. Šitaip labai sumažėtų erdvė tarp kriauklės ir kaitlentes


Jeigu norite minkstasuolio tiksliai pagal savo matmenis ir kad dar ten daiktadeze po uzpakaliu gautusi, tai toki jau tektu gamintis, o visokiu kitokiu keistenybiu galima rasti slebiu.lt smile.gif

Jus pirma atimkite is virtuves ilgio tuos 80cm ir tada deliokites virtuve is naujo, turedama tik tiek kiek yra, ir daugiau buti negali, o ne atvirksciai, nes dabar isikabinote i ta darbastali ir nematote daugiau potencialo biggrin.gif
Jusu atveju, darbastalio galite islosti atsisakant aukstos spintos su orkaite, ja perkeliant zemiau ar dar kur nors - va jums ir laisvi 60cm darbastalio, jei jauciate milziniska jo trukuma smile.gif
Geriau tureti metra patogaus darbastalio teisingoje vietoje, nei pvz. tureti tris darbastalio gabaliukus po 60cm...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 24 vasario 2017 - 20:39