Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 36

Dar vieną variantą nupiešiau. Čia gaunasi stalviršis 100 cm, o kairėj pusėj žemesnės ir siauresnės spintelės, kad neužstotų lango. labai nusigrybavau? unsure.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Gal pastabų turite?
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2017 03 02, 17:03)
Dar vieną variantą nupiešiau. Čia gaunasi stalviršis 100 cm, o kairėj pusėj žemesnės ir siauresnės spintelės, kad neužstotų lango. labai nusigrybavau?  unsure.gif

Gal pastabų turite?

tarp plautuvės ir šaldytuvo nera tarpo jokio, ta prasme ar koki puoda didesni paimti reiks ar vyras stambesnis, rankom nera visiskai vietos.Nemoku paaiškinti unsure.gif esu šeimininkavusi tokioje virtuvėje, vajee kaip nepatogu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šokoladė: 02 kovo 2017 - 16:38
QUOTE(Šokoladė @ 2017 03 02, 16:38)
tarp plautuvės ir šaldytuvo nera tarpo jokio, ta prasme ar koki puoda didesni paimti reiks ar vyras stambesnis, rankom nera visiskai vietos.Nemoku paaiškinti unsure.gif esu šeimininkavusi tokioje virtuvėje, vajee kaip nepatogu ax.gif

Taaaip, apie tai nepagalvojau... Ačiū už pastebėjimą smile.gif tada jau nebežinau kaip, ką, kur stumti, kad būtų patogu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2017 03 02, 14:50)
Laba diena, senai besilankiau, bet darbai, namai, ligos padarė savo, dabar grįžtu 4u.gif mergaitės, laukiu komentarų 4u.gif pabraižė meistriukas ką keisti vietomis, ka naikinti ir laukiu visų pasiūlymų 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Labai panašus į mūsų išplanavimą smile.gif Tik aš visgi orkaitę nukėliau žemyn ir dabar pagrindinis svarstymų objektai - kriauklės vieta ir kampinė spintelė. Piešiau n variantų ir vis galvoju, kaip geriau, kaip patogiau??
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

paskutinį variantą nupiešiau darbe sėdėdama...
vartotojo įkelta nuotrauka

Kokios būtų nuomonės?
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2017 03 02, 18:41)
Labai panašus į mūsų išplanavimą smile.gif Tik aš visgi orkaitę nukėliau žemyn ir


tikrai labai panašus, aš vis svarstau kriauklę į kampą kišti, o orkaitės į apačią nenoriu leisti. pas jus trupti riboja plotas, mane riboja langai biggrin.gif

longger ką manai? auu atsiliepki biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vandenė @ 2017 03 02, 18:23)
Taaaip, apie tai nepagalvojau... Ačiū už pastebėjimą smile.gif tada jau nebežinau kaip, ką, kur stumti, kad būtų patogu verysad.gif

bet jei stumiate plautuvę arčiau kaitlentės, nebeturite darbinio stalo ax.gif tai aš palikčiau plautuvę taip kaip dabar papaisyta ir turečiau darbinės vietos daugiau.
bet aš tokia čia patarėja, čia gerokai daug profių kurios patars, o sprendimą vistieks teks jums pačiai priimti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2017 03 02, 16:03)


Vandene,

aš aišku iš savo varpinės. Galit prisitaikyt, galit nekreipt dėmesio. Žodžiu man virtuvėje reikia stalo. Kokio mažumo jis bebutų, man jo reikia ir taškas. Todėl aš negaliu galvoti apie virtuvę be stalo. Ir stalas turi būti prie lango. Tai va, išeinant iš to ir dar iš to, kad geriau jokių komunikacijų niekur nekiloti man susišvietė du variantai.
1. Minimalistinis. Siaura spinta praėjime gali būti, gali nebūti. Čia jau nuo jūsų pasidėjimo norų priklausytų. Virtuvė jau tokia suspausta, bet visai simpatiška ir daugiau laisvos vietos ir fantazijos stalui. Aj, dar nežinau kiek pas jus iki lango tame kampe, todėl aš jį nupiešiau taip, kaip man reikėjo biggrin.gif Kriauklė toliau nuo šaldytuvo, nes ten jai bus geriau. Turėsite 2 sienas lengvai valomas ir šiukšlinę po ja. Virtuvė nedidelė, pavaikščiosit biggrin.gif Šaldytuvas prie lango. Tada viryklė su orkaite. Va čia man nepatinka, jos gautųsi labai jau arti šaldytuvo kampo ir neįpatingai patogu, bet kitaip aš nesugalvojau. Tikiuosi naudosite dvi kaitlentės skyles, kurios toliau nuo šaldytuvo, o orakaitę naudosit prieš kalėdas biggrin.gif Nu ir pakabinamos spinteles daryti iki lubų ir pagal savo sugedimo laipsnį ax.gif man šiai dienai gražiau, kai pats viršus pakabinamų spintelių darosi gilesnis, tada integruojamas šaldytuvas pasidaro nebe toks vienišas o ir spintelės dalinasi horizontaliai, nelabai krenta į akis lygiavimas su apatinėm spintelėm. Žodžiu užtenka manau teksto.
vartotojo įkelta nuotrauka
2. užgriozdintas variantas. Čia pasidėjimo daugiau, beveik labai normaliai, šalia siauros spintos koridoriuje atsiranda gilesnė dalis ir joje susideda orkaitė ir kavos aparatas ar mikrobanginė. Už jo lieka vietos stalui. Gal ne ypač daug, bet pasitarkite su Mamagabi, ji ten jums sukurs tokį jaukų kampelį, kad nenorėsit iš ten niekur eiti biggrin.gif . Va, kai mums nelieka orkaitės, tada galime atitraukti viryklę nuo šaldyuvo centruojant ją per dvi spinteles ir pasidaro vietos tarp šaldytuvo ir viryklės ir dar darbinės zonos lieka "ant ribos". Žodžiu šiame variante aš jau galėčiau gyventi biggrin.gif Bet laisvos vietos visur liks taip jau cypi cypi. Nu bet kadangi man taip sušvietė - viešinu:
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
indaplovė visur šalia kriauklės, 45cm pločio.

Papildyta:
QUOTE(Šokoladė @ 2017 03 03, 09:44)

longger ką manai? auu atsiliepki biggrin.gif
Papildyta:




aš . aš ką? nu aš čia. Atsigavau šiek tiek, įtariu gyvensiu. Tai dar pakentėt teks mane.
Sakyt atvirai? nevyniot į vatą? Vyniot? bet kad aš nemoku ... reikia mano trigrašio? Imkit.

Šūdinai. Ta prasme va tas nupieštas variantas yra normalus, tikriausiai. Čia jeigu nežinočiau tavo patalpos išdėstymo ir pradinių minčių. Bet aš žinau. Todėl ir sakau - šūdinai. Todėl pasijaučiau nusivylus ir net nelindau į smulkmenas. Kur jūsų klasikinis stilius? kur forma G? Forma U? su prabangia virykle kampe? Kur dingo visą tai? Kur dizainerė? Tiek grožio buvo prikurta ir .... ir še tau boba, L forma per dvi sienas. Man reikia laiko atsigauti nuo šoko. Nepyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2017 03 03, 10:44)
tikrai labai panašus, aš vis svarstau kriauklę į kampą kišti, o orkaitės į apačią nenoriu leisti. pas jus trupti riboja plotas, mane riboja langai biggrin.gif

su kriaukle labai sunkus reikalas... Atrodo būtų gerai išnaudotas kampas, jei ten būtų kriauklė, bet tada apatinė spintelė liktų tokia... neišnaudota normaliai... Paskutinis mano pamąstymas, kampe daryti gilią lentyną, kur visokia sunkioji technika ir puodai dideli, šalia kriauklė, kur buitinių atliekų kibiras ir daržovės, o iš kairės išvažiuojantis stalčius su rūšiavimo konteineriais. Kartu padidėja darbinės vietos plotas vienoje dalyje, nes visur buvo po 60 cm..

vartotojo įkelta nuotrauka

plius paaukštinau spinteles, nes pas mus lubos 2,90 cm...
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2017 03 03, 11:12)

aš . aš ką? nu aš čia. Atsigavau šiek tiek, įtariu gyvensiu. Tai dar pakentėt teks mane.
Sakyt atvirai? nevyniot į vatą? Vyniot? bet kad aš nemoku ... reikia mano trigrašio? Imkit.

Šūdinai. Ta prasme va tas nupieštas variantas yra normalus, tikriausiai. Čia jeigu nežinočiau tavo patalpos išdėstymo ir pradinių minčių. Bet aš žinau. Todėl ir sakau - šūdinai. Todėl pasijaučiau nusivylus ir net nelindau į smulkmenas. Kur jūsų klasikinis stilius? kur forma G? Forma U? su prabangia virykle kampe? Kur dingo visą tai? Kur dizainerė? Tiek grožio buvo prikurta ir .... ir še tau boba, L forma per dvi sienas. Man reikia laiko atsigauti nuo šoko. Nepyk  4u.gif

unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2017 03 03, 10:32)


žėk, čia aš sau buvau prisisvaigus, kad jau kelios iš mūsų turės tooookias virtuves, kur nu .. nu kur aš jau labai pavydėsiu ir seilę varvinsiu. Nu tą seilę aišku aš pavarvinau, nes merginos pasidaro virtuves. Nu žodžiu tavo buvo tame saraše, kokia nors U formos, su ten labai mandriais sprendimais. Nu čia mano galvoje taip susidėliojo. Ir čia tik bac ir neliko. Tai dabar tu turi man smulkiai papaskoti, kodėl likot prie tokio sprendimo, aš paskaitysiu, išgersiu kavos, apsispakajinsiu ir tada ramiai peržiūrėsiu tavo kūrinį ir tada manau viskas ten bus gerai biggrin.gif
nu aš tokia, nu man viską išjausti reikia biggrin.gif
žodžiu, pasakok, kas čia ir kodėl taip 4u.gif
Atsakyti
Dėkui visoms už jūsų diskusijas 4u.gif
Paskaitai, sau prisitaikai smile.gif Aš tai irgi svajojau apie "ojojoi" kokią virtuvę, bet realybėj gaunąsi... tokia paprasta/įprasta, gal net nuobodi unsure.gif Bet nežinau ar tai labai jau blogai, apsipranta akis po kurio laiko, tai gal ir to "ojojoi" paskui jau nebepastebetumem, bele jauku ir patogu būtų...
Gal kas Kaune virtuvių meistrais patenkintos buvo ir nepatingėtų rekomenduoti? Kažin kaip tie baldininkai reaguotų, jei dar statybų metu šnekėtis dėl virtuvės projekto padarymo? Gal sakys "ką čia šnekėt, kai dar tik I aukštas stovi":) Iš kitos pusės, šiame etape galim dar ši bei tą pakeist, kaip ir protinga būtų dabar susiplanuot..
Dabartinę savo virtuvę darėmės hanake, ką aš žinau, šitiek metų, bet labai viskas puikiai. Tik gal brangoka buvo. Galvoju ar vėl su jais draugaut ar ko kito įdomumo dėlei ieškotis...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2017 03 03, 12:43)
Gal kas Kaune virtuvių meistrais patenkintos buvo ir nepatingėtų rekomenduoti? Kažin kaip tie baldininkai reaguotų, jei dar statybų metu šnekėtis dėl virtuvės projekto padarymo? Gal sakys "ką čia šnekėt, kai dar tik I aukštas stovi":) Iš kitos pusės, šiame etape galim dar ši bei tą pakeist, kaip ir protinga būtų dabar susiplanuot..
Dabartinę savo virtuvę darėmės hanake, ką aš žinau, šitiek metų, bet labai viskas puikiai. Tik gal brangoka buvo. Galvoju ar vėl su jais draugaut ar ko kito įdomumo dėlei ieškotis...


jei būsima virtuvė jau turi savo sienas, tai pats laikas kviestis baldininkus. Mūsiškis sakė kad labai gerai kad kvietėmės kol dar tik sienos buvo.. tada susidėlioji planą, ir pagal tai jau elektrą vedžioji, vamzdyną ir t.t.
Tai kur kas geriau nei sukti galvą kaip čia tą šaldytuvą tam kampe įtaisius jei rozetė labai toli?
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2017 03 02, 13:50)
Laba diena, senai besilankiau, bet darbai, namai, ligos padarė savo, dabar grįžtu 4u.gif mergaitės, laukiu komentarų 4u.gif pabraižė meistriukas ką keisti vietomis, ka naikinti ir laukiu visų pasiūlymų 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka


jautrios mes kokios čia, pasirodo.

gerai, nuomonė nekreipiant į visus buvusius projektus ir "nežinant" patalpų ir istorijų.

Projektas nėra blogas, bet galima būtų pamėginti pakaitalioti, gal atsirastų ir kitas svarstytinas variantas. Nuo šaldytuvo. Jeigu jis neįntegruojamas, tai palikčiau ten kur jis ir nupieštas, nes baldų aukštas blokas labiau tiks prie pakabinamų spintelių.
toliau indaplovės vieta. kur lėkštes puodelius laikysit? jeigu viršutinėse spintelėse, ją perkelčiau prie jų. O jeigu stalčiuose, tai kuriuose? Įrankiai, kai kurie indai patogiau, kai yra laikomi darbinėj zonoj, tarp kriauklės ir viryklės, todėl indaplovė keliautų arčiau minėtų reikalų, tikriausiai pakliudama į tą zoną. Ir kaip jau čia minėjo - kriauklę gal pamėginčiau perkelti prie kito lango ir viryklę per vieną bloką arčiau pirmo lango. Spintelė šalia orkaitės bloko? kas ten? kodėl negalima to atstumo sudalinti į vienodus tarpus ir viską paleist stalčiais? Viršutines spinteles daryčiau visas vienodo pločio durelėm, jeigu bus durelės. Siauresnėm. Pas jus uždara virtuvė, todėl tas idealus lygiavimas nėra toks jau būtinas. Kriauklės per kampą gal vis dėlto atsisakyčiau. Virtuvė didelė, gali būti ta kampinė spintelė, netgi jeigu ten nieko nebus laikoma, vietos neturėtų trukti.
Na ir dar pagalvočiau apie dviejų arba trijų aukštų spintų bloką vietoj vieno, atsisakant pakabinamų spintelių. Gal netgi su side-by-side šaldytuvu. Integruojamu. Vieną pusę tik šaldiklis, kita, tik šaldytuvas su tikra nuline zona. Bet čia jau pinigai sukrenta didesni, bet žiauriai patogu. Pati dabar tuo labai domiuosi, tai asmeniškai man superinis variantas. Nu bet pinigai nemaži. Nesibraižiau, bet pamėginčiau pasižiūrėt, kaip atrodo toks blokas. Nebent esat prieš integruojamą buitinę techniką.
žodžiu dar galima padėlioti, pastumdyti, tam, kad įsitikinti, jog šitas variantas pats geriausias. Vietos pas jus tikrai daug wub.gif Manau net per daug nesistengiant blogai padaryti būtų sunku 4u.gif o su jūsų patirtimi - bus labai labai labai gerai 4u.gif
o jeigu paliekant viską, kaip yra, tai pakartosiu jau išsakytas mintis - kriauklės padėklą apsukam į kampą, indaplovę atkeliam prie kriauklės ir tarpą tarp indaplovės ir orkaitės bloko sudalinčiau vien stalčiais.

va tiek 4u.gif
nuoširdžiausiai linkiu kuo geriausios sėkmės ir svajonių virtuvės ! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(MildukasK @ 2017 03 03, 10:17)
su kriaukle labai sunkus reikalas... Atrodo būtų gerai išnaudotas kampas, jei ten būtų kriauklė, bet tada apatinė spintelė liktų tokia... neišnaudota normaliai... Paskutinis mano pamąstymas, kampe daryti gilią lentyną, kur visokia sunkioji technika ir puodai dideli, šalia kriauklė, kur buitinių atliekų kibiras ir daržovės, o iš kairės išvažiuojantis stalčius su rūšiavimo konteineriais. Kartu padidėja darbinės vietos plotas vienoje dalyje, nes visur buvo po 60 cm..

vartotojo įkelta nuotrauka

plius paaukštinau spinteles, nes pas mus lubos 2,90 cm...


o jeigu kriauklę perkelti prie šaldytuvo, padėklu į kampą? ir gal būt indaplovę tarp kriauklės ir šaldytuvo? tada stalčiai iš abiejų orkaitės šonų, na ir kampinė spintelė.

ir dar man patiko jūsų variantas su kriaukle kampu. Tik viršutinės spintelės taip pat turėtų eiti kampu. tada kairėje pratesčiau stalčius, o indaplovę i dešinę kriauklės pusę, link šaldytuvo.

tai čia tokie ir mano komentarai, nematant patalpos plano 4u.gif
sėkmės!
Atsakyti