Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 36

Galima ir be jūs :) jaučiu, kad patogu bus, tik aš kai mėgėja visus kampus išnaudot, man atrodo, kad liko nenaudotas užlinkimas tarp šaldytuvo ir ūkinės, arba neįžiūriu

Atsakyti
QUOTE(slepiuosi @ 2016 11 25, 20:55)
<p>Galima ir be jūs smile.gif jaučiu, kad patogu bus, tik aš kai mėgėja visus kampus išnaudot, man atrodo, kad liko nenaudotas užlinkimas tarp šaldytuvo ir ūkinės, arba neįžiūriu</p>

Neliko. Ten ventiliacija saldytuvui ir paskui plokste dejau. Naikinau ta nisa biggrin.gif gylis ten geras dabar, iki saldytuvo nugareles, ten gyvens daiktai, kuriu maziausiai reikia, bet juos istraukti lengva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 25 lapkričio 2016 - 20:01

aa... tai ten kur siaura mėlyna, tai plokštė, vat ana kaip :) gudru ;)

Atsakyti
knopke, 🎆 🎊 sveikinimai oficialus biggrin.gif atrodo lb didelė.
Atsakyti
Apibrezkit nuotraukoje kuri vieta, nes as pasimeciau jau biggrin.gif jei kalbate apie dvi ilgus keliu cm plocio plokstes, tai ten tam, akd nesitrankytu durys saldytuvo i ukines... jei apie tai, kur atsilupusi melyna juostele iki puses?
Tik ka dar planuoju padaryt, tai deti rankeles i virsutines, nes atidaryti lengva, bet uzdarineti, kai reikes..pirstuosis labai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 25 lapkričio 2016 - 20:18
Knopke, sveikinimai su savo virtuve 4u.gif laukiam foto be plėvelės ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti

kalbu apie vietą, kur pažymėjau, ten turėtų būti erdvė tuščia

 


Pridėta:

Atsakyti
nerodo man ka pazymejot 4u.gif
Atsakyti

ir vėl jūs? :) parašiau raides "apie čia"

Atsakyti
Gerai, kur pazymejai 😃bet arba mano sm streikuoja,bet as nieko nematau, arba jau man stogas ciuozia nuo visko😂 siandien vyras isbande televizoriu...ijunge muzika ir apsiverkiau prie lango stovedama 😃
Atsakyti

tada geriau šiandien po taurę vyno ;) pasikalbėsim ryt

Atsakyti
Vyras jau tuo pasirupino😃 sake uz laimes asaras reikia isgert 😃
Atsakyti