Įkraunama...
Įkraunama...

2017 rugpjūtinukai

Merginos, paredagvau pirma žinutę, atrodė normaliai, bet vieną klaida padariau ir paredagvau iš naujo, ir vėl kažkokį kratinį rodo  :cry2: 

Kiekviena kartą norint kažką taisyti reikia kiekvieną punktą iš naujo sudėlioti, nervai nelaiko. 

O gal jums kartais normaliai rodo, tik man rodo kratinį? 

Atsakyti

O vandens daug geri? Sako lb gerai kuo daugiau skysciu isgerti

žinau,kad reikia, nu bet namie tiek neisgeriu vandens 😯 darbe kažkaip lengvai gerdavosi, o namie pamirštu 😡 šiandien vėl kojos kaladėlės, nors vaikščiojau mazai. Ir žiūriu dešine koja daugiau patinus, mazius spaudžia dešinį inkstą, jaučiu dėl to.

Teks butelį vandens asmeniškai sau pasistatyti, kitaip nieko nebus 😄 

Atsakyti

žinau,kad reikia, nu bet namie tiek neisgeriu vandens 😯 darbe kažkaip lengvai gerdavosi, o namie pamirštu 😡 šiandien vėl kojos kaladėlės, nors vaikščiojau mazai. Ir žiūriu dešine koja daugiau patinus, mazius spaudžia dešinį inkstą, jaučiu dėl to.

Teks butelį vandens asmeniškai sau pasistatyti, kitaip nieko nebus 😄 

Daug arbuzu ir melionu valgyk 😉 varys lauk skyscius ir patys sultingi yra. O jei lb tins, pasidaryk papildoma slapimo tyrima del baltymo. As einu pirm privaciai darytis. Dar turiu siuntima del to streptokoko tyrimo, ana sav pamirsau pasidaryti, nes gine sake neskubet, o dbr galvoju ar spes atsakymai pareiti iki liepos 7. 🤔

Vakar eurovaistine.lt uzsisakiau kudikeliui daikteliu, tik gaila nebebuvo waterwipes dregnu serveteliu, tai pasiemiau eurovaistines linijos, nes berods 72vnt uz 1,70 (lygtais). Man kazkaip ta ju nauja linija neblogi ir pleistriukai ir ranku dezinfektantas. Isbandysim ir serveteles 😄 

Lyg ir kalbejot, bet kokius tepalus/purskalus/tabletes pirksites sau? Speneliam? Maksciai nuo skausmo? Kad lengviau issitustinti po gimdymo butu?(girdejau daugiau psichologiskai sunku buna wc pasedeti, daugelis bijo vel iplysti ir pan)

Atsakyti

Merginos, paredagvau pirma žinutę, atrodė normaliai, bet vieną klaida padariau ir paredagvau iš naujo, ir vėl kažkokį kratinį rodo  :cry2:

Kiekviena kartą norint kažką taisyti reikia kiekvieną punktą iš naujo sudėlioti, nervai nelaiko. 

O gal jums kartais normaliai rodo, tik man rodo kratinį? 

Man irgi kratini rodo 🙁

Atsakyti

Daug arbuzu ir melionu valgyk 😉 varys lauk skyscius ir patys sultingi yra. O jei lb tins, pasidaryk papildoma slapimo tyrima del baltymo. As einu pirm privaciai darytis. Dar turiu siuntima del to streptokoko tyrimo, ana sav pamirsau pasidaryti, nes gine sake neskubet, o dbr galvoju ar spes atsakymai pareiti iki liepos 7. 🤔

Vakar eurovaistine.lt uzsisakiau kudikeliui daikteliu, tik gaila nebebuvo waterwipes dregnu serveteliu, tai pasiemiau eurovaistines linijos, nes berods 72vnt uz 1,70 (lygtais). Man kazkaip ta ju nauja linija neblogi ir pleistriukai ir ranku dezinfektantas. Isbandysim ir serveteles 😄 

Lyg ir kalbejot, bet kokius tepalus/purskalus/tabletes pirksites sau? Speneliam? Maksciai nuo skausmo? Kad lengviau issitustinti po gimdymo butu?(girdejau daugiau psichologiskai sunku buna wc pasedeti, daugelis bijo vel iplysti ir pan)

Labas rytas ☺

Na ir orelis, lyja non stop, brrr. 

Kai pirmai tase ruošiau, tai speneliams pirkau multimam, superinis daiktas.taip pat turėjau microlax,kaip pat pravertė :) jaučiu dabar ta pati pirksiu :)

Atsakyti

Sveikutės😊 

Aš su naujienomis. Geromis. Viskas puikiai, mergytė auga,  nusitraukinėju pienuką ir vis nešioju į reanimaciją. Yra paskirtos lankymo valandos, po pusvalandį galima pabūti...Šiandien jau laikiau ant rankų! Koks nerealus jausmas😘 Pirmadienį jau perkels į vaikų ligoninę. Labai stipri mergytė. O mūsų kaimynė sveria tik 600 g ankstukė...

O darė cezarį, ekstra, skubų,  per valandą paruošė operacijai. Dalinė nejautra ir keistas jausmas... Bet kai gimė ir girdėjau verksmą,  labai nudžiugino,  visi stresai į šoną nuėjo ir net sugebėjau užmigti,  kol tvarkė toliau...! :) 

Atsakyti

Bambucia , kaip smagu , kad dideliais zingsniais einat i prieki  :wub: 

ar dugalvojot dukrytei varda ?

Atsakyti

Sveikutės😊 

Aš su naujienomis. Geromis. Viskas puikiai, mergytė auga,  nusitraukinėju pienuką ir vis nešioju į reanimaciją. Yra paskirtos lankymo valandos, po pusvalandį galima pabūti...Šiandien jau laikiau ant rankų! Koks nerealus jausmas😘 Pirmadienį jau perkels į vaikų ligoninę. Labai stipri mergytė. O mūsų kaimynė sveria tik 600 g ankstukė...

O darė cezarį, ekstra, skubų,  per valandą paruošė operacijai. Dalinė nejautra ir keistas jausmas... Bet kai gimė ir girdėjau verksmą,  labai nudžiugino,  visi stresai į šoną nuėjo ir net sugebėjau užmigti,  kol tvarkė toliau...! :)

Bambucia, kaip gerai kad viskas gerai jum!  :4u: 

Atsakyti

JuodaiBalta, turiu nusipirkusi Lansinoh ir Garmastan speneliu tepaliukus, Multi-Mam kompresus  :4u: Waterwipes serveteliu yra pirkti ir Livinn parduotuvej, kaina zemesne nei kokiam babycity

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musetti: 01 liepos 2017 - 10:25

Bambucia , kaip smagu , kad dideliais zingsniais einat i prieki  :wub:

ar dugalvojot dukrytei varda ?

Jinai anksciau rase kad isrinko Danieles varda, jei kas nepasikeite tik tai

Atsakyti

A kazkaip praleidau

Atsakyti

Taip, Danielė vardu mano princesė! 😊 

Ir pientraukį pirkom Medela elektrinį. Tikrai gerai nutraukia,  pastimuliuoja.... :)  

O pradžioj priešpienis koks buvo tirštas ir trūko 2 paras...nebijokit kviestis žindymo spec,  kad parodytų kaip traukti, jei reiktų kad nytrauktų pirštais.... nes lb skauda,patikėkit :( 

Ir palengva vis skystės pienukas. O gal Jums traukti ir visai nereiks,  vaikutis pats ims. Tik pirmą parą daug nereik. Užtenka kelių mažų lašų jiems. Ir neimkit į galvą, jei kas sakys, kad pieno neturit ar jis nekokybiškas... Mišinuką juk daug kur kiša :) Bent jau Santarose to nėra. Tad aš lb laiminga😊

Atsakyti