Įkraunama...
Įkraunama...

2017 rugpjūtinukai

Kaip pati jautiesi po cp ?

Atsakyti

Sveikutės!

Bambūčia, taip gera skaityti Jūsų geras naujienas, net ant dūšios lengviau! Dideliausi sveikinimai, net neabejoju kad Danielė labai greit augins svoriuką ir tvirtės su kiekviena diena, ir kaip smagu kad gauna pienuko, kuris jai gyvybiškai reikalingas! Gerų Jums emocijų ir greito buvimo jau kartu visas dieneles :) 

Kas liečia spenelius, nepakeičiamas daiktas yra lanolinas, anksčiau Avent turėjo superinį tepaliuką speneliams, dabar jau nebegamina, tai lanoliną atradau Maria niple tepaliuke, tikrai vertas dėmesio! Taip pat nepakeičiami Multi Mam kompresai, yra ir Multi mam tepaliukas, bet man priimtinesnis Maria Niple. Į tašę įsidėjau būtent jį ir Multimam kompresiukus. Dėl makšties gijimo - Clogin putos, superinės. Naudoju jau ir nėštumo metu nes pasitaiko bėdelių ir taip pat jos skirtos po gimdymų. 

Kaip Jums merginos su hemoglobinu? Mano 96....bet nesuprantu aš nejaučiu jokio silpnumo. Paskyrė man geležį gert ir pradėjau vartot daug produktų kur geležies yra. Tik va nuo tų papildų streikuoja viduriai :( net pilvą maudžia....taip aš jų nenoriu...:( et....

Šian buvome tėvelių paskaitoje, taip gera buvo, ir vyras sako prisiminiau viską ir net ašarą nubraukiau...Pavedžiojo po gimdyklas, palatas, taip sukilo geri jausmai įžengus į tą vietą kur pasaulį išvydo mūsų pirmasis stebūklas  :wub:​ 

Atsakyti

Sveikutės!

Kaip Jums merginos su hemoglobinu? Mano 96....bet nesuprantu aš nejaučiu jokio silpnumo. Paskyrė man geležį gert ir pradėjau vartot daug produktų kur geležies yra. Tik va nuo tų papildų streikuoja viduriai :( net pilvą maudžia....taip aš jų nenoriu... :( et....

Simptomai gali buti ir kitokie mirga akyse, greitai pavargstama, sumazeja apetitas, padazneja kvepavimas, greitai kinta nuotaika, gali atsirasti noras suvalgyti kreida, moli, tesla, zalia bulve. Ir reik nepamirsti kad geriausiai gelezis pasisavinama kartu su vitaminu C :4u:  Mano gelezies atsargos irgi po truputi mazeja, vaikas paeme kiek jam reik :nestuke 

Atsakyti
Ka veikiat tokiu oru? as taip saldziai pamiegojau popiet 4u.gif Kursai mano baigesi, beliko tik baseinas, rytoj vaziuosiu nestuke.gif Pazadejau sau kita savajte sukrauti tase, laikas labai greit eina, mazai beliko jau ax.gif
Atsakyti

Ka veikiat tokiu oru? as taip saldziai pamiegojau popiet 4u.gifKursai mano baigesi, beliko tik baseinas, rytoj vaziuosiu nestuke.gifPazadejau sau kita savajte sukrauti tase, laikas labai greit eina, mazai beliko jau ax.gif

Mes šiandien kokį 350 km nuvažiavom, reikėjo vyro mama pas brolį parvežti. Dabar pasigaminom plovą ir tuoj valgysim  :D 

Ryt ateina meistras duris dėti, tai pagaliau pagaliau paskutine negraži vieta bute bus pataisyta :) 

Aš dar uzsisakiau kelis drabuzelius 52 dydžio, jei jau sako kad maža mano pupa bus. Dar reikės į bazę, sau naktinių, merliuku nupirkti. Ai dar papmersai. Ar visos perkant iš vežėjų norvegiškos/vokiškus ar perkant iš parduotuvių ką Lt pardavinėja? 

Atsakyti

Sveikutės😊 

Aš su naujienomis. Geromis. Viskas puikiai, mergytė auga,  nusitraukinėju pienuką ir vis nešioju į reanimaciją. Yra paskirtos lankymo valandos, po pusvalandį galima pabūti...Šiandien jau laikiau ant rankų! Koks nerealus jausmas😘 Pirmadienį jau perkels į vaikų ligoninę. Labai stipri mergytė. O mūsų kaimynė sveria tik 600 g ankstukė...

O darė cezarį, ekstra, skubų,  per valandą paruošė operacijai. Dalinė nejautra ir keistas jausmas... Bet kai gimė ir girdėjau verksmą,  labai nudžiugino,  visi stresai į šoną nuėjo ir net sugebėjau užmigti,  kol tvarkė toliau...! :)

Dziaugiames uz jus!  :4u:  

O papasakok, kaip tau cia viskas prasidejo? As siaip kiek pamenu, tai niekad cia forume nesiskundei, kad tau ta ar ana skaudetu, bloga butu ar pan...

Atsakyti

Mes šiandien kokį 350 km nuvažiavom, reikėjo vyro mama pas brolį parvežti. Dabar pasigaminom plovą ir tuoj valgysim  :D

Ryt ateina meistras duris dėti, tai pagaliau pagaliau paskutine negraži vieta bute bus pataisyta :)

Aš dar uzsisakiau kelis drabuzelius 52 dydžio, jei jau sako kad maža mano pupa bus. Dar reikės į bazę, sau naktinių, merliuku nupirkti. Ai dar papmersai. Ar visos perkant iš vežėjų norvegiškos/vokiškus ar perkant iš parduotuvių ką Lt pardavinėja? 

Skanaus plovo 😉

As snd gavau iseigine 😄 maniskis padare svente ir i kaima issiveze sunis. O man sakr nieko neveikt ir miegot 😊 tai su prabudimais iki 13:30 lovoj 😂🙈🙈 zinau, kad juokingai skamba, kai nera vaimu aplink, kuriuos lakstyti reiktu, bet su sunim irgi uzsiemimo reikia..joms nuobodu dabar, kai vien lyja ir niekur iseiti negali.

Paskui isblizginau namus ir pasportavau. Kaip man smagu, kai rura ir slaunys dega 😄 aisku atskirai pilvui nieko nedariau, ziurejau, kad nepersitempti.

Pampiu mes uzsisakem tik is eurovaistines internetines pardes. Buvo akcija, berods libero 28vnt 1dydzio, tai sakau imam, o po to gal net netiks ir iskart 2d reikes, tai nenorim daug ir brangiai moketi.

Siaip internete dabar vis uzskaitau, kad nuo pampers isberia vaikus, nezinau tiesa ar siaip cia pasitaike kitom.

Merliuku man puske apsius su masina, nes turi medziagos, tai atkrenta pirkimas sito. 

Atsakyti

Sveikutės!

Bambūčia, taip gera skaityti Jūsų geras naujienas, net ant dūšios lengviau! Dideliausi sveikinimai, net neabejoju kad Danielė labai greit augins svoriuką ir tvirtės su kiekviena diena, ir kaip smagu kad gauna pienuko, kuris jai gyvybiškai reikalingas! Gerų Jums emocijų ir greito buvimo jau kartu visas dieneles :)

Kas liečia spenelius, nepakeičiamas daiktas yra lanolinas, anksčiau Avent turėjo superinį tepaliuką speneliams, dabar jau nebegamina, tai lanoliną atradau Maria niple tepaliuke, tikrai vertas dėmesio! Taip pat nepakeičiami Multi Mam kompresai, yra ir Multi mam tepaliukas, bet man priimtinesnis Maria Niple. Į tašę įsidėjau būtent jį ir Multimam kompresiukus. Dėl makšties gijimo - Clogin putos, superinės. Naudoju jau ir nėštumo metu nes pasitaiko bėdelių ir taip pat jos skirtos po gimdymų. 

Kaip Jums merginos su hemoglobinu? Mano 96....bet nesuprantu aš nejaučiu jokio silpnumo. Paskyrė man geležį gert ir pradėjau vartot daug produktų kur geležies yra. Tik va nuo tų papildų streikuoja viduriai :( net pilvą maudžia....taip aš jų nenoriu... :( et....

Šian buvome tėvelių paskaitoje, taip gera buvo, ir vyras sako prisiminiau viską ir net ašarą nubraukiau...Pavedžiojo po gimdyklas, palatas, taip sukilo geri jausmai įžengus į tą vietą kur pasaulį išvydo mūsų pirmasis stebūklas  :wub:​ 

Aciu uz rekomendacijas del priemoniu 😉 reiks nusipirkti.

O geri kokius vitaminus?

Kaip faina! Kazi, o pas mus siauliuose ar leidzia po gimdymo namus paekskursuot? 🤔

Atsakyti

JuodaiBalta, turiu nusipirkusi Lansinoh ir Garmastan speneliu tepaliukus, Multi-Mam kompresus  :4u: Waterwipes serveteliu yra pirkti ir Livinn parduotuvej, kaina zemesne nei kokiam babycity

As siauliuose livinne neuzmaciau 😦 reiks ryt uzsukti, nes babycity tai brangu

Atsakyti

Mes šiandien kokį 350 km nuvažiavom, reikėjo vyro mama pas brolį parvežti. Dabar pasigaminom plovą ir tuoj valgysim  :D

Ryt ateina meistras duris dėti, tai pagaliau pagaliau paskutine negraži vieta bute bus pataisyta :)

Aš dar uzsisakiau kelis drabuzelius 52 dydžio, jei jau sako kad maža mano pupa bus. Dar reikės į bazę, sau naktinių, merliuku nupirkti. Ai dar papmersai. Ar visos perkant iš vežėjų norvegiškos/vokiškus ar perkant iš parduotuvių ką Lt pardavinėja? 

As dabar pradziai uzsakiau pakuote 90 vnt. Japonisku Moony pampersu su nuolaida is vaistines, paskui ziuresiu kokius pirksiu toliau :4u: 

Atsakyti
Sveikos!

Bambucia, kaip gera skaityti geras naujienas 4u.gif ar prognozuoja, kiek laiko busit ligoninej ir kada mazyle perkels i palata?

del sauskelniu, tai mes vyresniajam Pampers naudojom is pat pradziu, nebuvo jokiu bedu ar berimu. keleta poku pirmo numerio sunaudojom tikrai. turejau iskarto ir 2 numerio nusipirkus, kad matyciau, kada laikas keisti, bet kazkaip neteko jokio numerio nei ismesti, nei atiduoti. pagal svori ziuredavau, kartais didesnius pradedavau deti nakciai, o mazesniu likuti sunaudodavau diena.
Esam isbande Lidl sauskelnes, bet man visai nepatiko. Lietuvoj budami bandem Libero, man irgi nepatiko.

as jauciuosi, kad pilvas mano toooks didelis, o dar tik 32 sav. man ant pilvo desinej pusej virsuj vis paskauda oda, bet taip, kad prisiliest negaliu tiesiog degina. tepu ir Bio Oil ir drekinanci kremu, bet itariu, kad kazin, ar isvengsiu striju/istempimo toj vietoj unsure.gif

as treciadieni varau i apziura, paskutinius kelis kartus lialka buvo galvyte aukstyn, darosi neramu, taip noriu, kad butu taisyklingoj padety naturaliam gimdymui ax.gif

vis pagalvoju, kad toks siek tiek apmires tas musu forumas, mazai cia mes bendraujam, taip noretusi daugiau ir arciau visas pazinti. niekas nededa nei savo nei pilvuko foto, vyresnelio grupej tai panos labai plepios is pat pradziu buvo, kai tiek savaiciu buvo, dauguma jau buvo gyvai susipazinusios. na bet kiekviena grupe kitokia.

Atsakyti

Sveikos!

Merginos, paredagvau pirma žinutę, atrodė normaliai, bet vieną klaida padariau ir paredagvau iš naujo, ir vėl kažkokį kratinį rodo

Gal netyčia kokį skliaustą nutrynei?

JuodaiBalta, turiu nusipirkusi Lansinoh ir Garmastan speneliu tepaliukus, Multi-Mam kompresus  :4u: Waterwipes serveteliu yra pirkti ir Livinn parduotuvej, kaina zemesne nei kokiam babycity

Aš taip pat turiu ir Lansinoh, ir MultiMam. Man su pirmu jie labai gelbėjo, dabar vėl nusipirkau.

Taip, Danielė vardu mano princesė! 😊 

Ir pientraukį pirkom Medela elektrinį. Tikrai gerai nutraukia,  pastimuliuoja.... :)

Tad aš lb laiminga

Kaip smagu girdėti, kad jums puikiai sekasi!! Aukit ir stiprėkit toliau!

Bambucia, aš tau asmeninę žinutę siunčiau. Ar gavai?

Bet galiu ir čia pasidalinti, gal ir kitoms pravers. Jei norit žindyti, prisijunkit prie FB grupės "Viskas apie žindymą". Ten labai patyrusios mamos susirinkusios ir labai geranoriškos - padeda, pataria. Aš labai daug sužinojau vien tik sekdama užduodamus klausimus.

Lietuvoj budami bandem Libero, man irgi nepatiko.

--------

vis pagalvoju, kad toks siek tiek apmires tas musu forumas, mazai cia mes bendraujam, taip noretusi daugiau ir arciau visas pazinti. niekas nededa nei savo nei pilvuko foto, vyresnelio grupej tai panos labai plepios is pat pradziu buvo, kai tiek savaiciu buvo, dauguma jau buvo gyvai susipazinusios. na bet kiekviena grupe kitokia.

O man Libero kaip tik pačios geriausios, kiek bandžiau - vis prie jų grįžtu. Ypač ta jų nauja linija Touch patinka.

Kiti labai giria japoniškas Moony sauskelnes - čia tokių neparduoda, tai negaliu komentuoti :D

-----

Na aš į viešą forumą foto nlb noriu kelti. Gal kai visos pagimdysim, galėsim į kokį FB kraustytis - bus patogiau bendrauti.

SM bendru atveju man atrodo nebetokia aktyvi - panašu kad Tėvų darželis dabar ant bangos :rolleyes: Kai laukiausi sūnaus - panaši patartis buvo kaip ir tavo: per dieną tiek prirašydavo, kad vakare kokią valandą užtrukdavau kol viską perskaitydavau :D

Atsakyti