Įkraunama...
Įkraunama...

2017 rugpjūtinukai

QUOTE(Musetti @ 2017 07 04, 19:48)
Karta dienoj tik dariau 7-8 sukimus kas 5 min. Dar gine sake gali ant alkuniu pastovet, leist pilvui laisvai ore pabut, bet nebandziau.

Ačiū. Aš vis pastoviu ant alkūnių. Ir dabar stoviu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2017 07 04, 16:42)
<p>O baseino nelankot ? </p><p>As tai ten maciau kaip daro pratimus del apsivertimo .</p><p>truputi kitokia manksta buna nei man</p>

Nea nelankau baseino, deja su mano grafiku galiu apie jį tik svajoti.. bandysiu sausumos pratimus.
Atsakyti

Sveikutės! 

Day_light,  ačiū už žinutę,  gavau, tiesiog net nebuvau pažiūrėjusi. Bet toje grupėje aš jau buvau. Problemų dėl nusitraukimo nėra. :) tik kadmievo trūlumas. Vis tik paprasčiau papulį duoti,  negu nusitraukinėti,  po to maitinti,  migdyti kad neatpiltų... nes šią bėdą dar  turim.

Mes jau vienoje palatoje kartu. Nors ji dar inkubatoriuje. Bet jau pati keičiu pampius! 😅 Nieko sudėtingo... 

Aš už fb grupę jei ir mus ten priimsit 😉 Ankstikai turi du gimtadieniu- pirmą tikrą,  o antrą koreguoto amžiaus08-23.:)

Atsakyti

Rasytee klausė dėl cp. Tai žinokit nereik jo bijoti. Žinoma,  aš su savo rodikliais nst ndbūčiau galėjusi normaliai pagimdyti. Beje, gimdymo veiklos irgi nebuvo. Dėl to truputį psichologiškai sunku iš pradžių... Atrodo viskas gerai,  nei skausmų,  juk nieko aš nejaučiau... Tiesiog aykštas kraujospūdis, pavojingai didėjantis baltymas ir trinkanti kraujotaka gimdoje,  placentoje. Kai jau pažeidė tiek, kad nebebuvo galima rizikuoti toliau vaikučio širdele, išpjovė ir išėmė. Dar judesiukus jaučiau kelias dienas žinokit... 

Bet šiaip atsigavau greit. 14:15 atvežė į pooperacinę, vakare sėdėjau, o ryte pusė 6 jau atsikėliau ir vaikščiojau. Nes norėjosi nueiti iki reanimacijos lankymo valandomis...  🙂 

Vyras manim didžiavosi... Negalėjau ir aš patikėti, kad viskas stebuklingai gerai po cp. Nebijokit jūs jo 😊 

O mažylei svarbiausia viskas gerai... Šiandien jau 33 savaitės mums. Vis artyn išėjimo.  O neišleis mūsų dar ilgai. Dar mėnuo mažiausia... 

Atsakyti
QUOTE(Bambūčia @ 2017 07 05, 04:58)
Ankstikai turi du gimtadieniu- pirmą tikrą,  o antrą koreguoto amžiaus08-23.smile.gif


Super, kad jums šauniai sekasi 4u.gif

QUOTE(Bambūčia @ 2017 07 05, 05:42)
O mažylei svarbiausia viskas gerai... Šiandien jau 33 savaitės mums. Vis artyn išėjimo.  O neišleis mūsų dar ilgai. Dar mėnuo mažiausia...


Laikykitės, svarbu kartu jau ;).


Man tai naktimis, taip sutraukia blauzdų raumenis... Geriu papildomai magnį, bet su praeitu nėštumu taip buvo ir su šiuo.... ech, na nebedaug beliko kentėt.
Buvau pirmadienį pasimatyme su savo antrąja princese, tai jau apsivertus panelė, tikiuosi nesusimastys persiverst atgal.... Nors jei pakankamas kiekis vandenų bei vietos, tai manau, kad dar visko gali būti....
Atsakyti

Rasytee klausė dėl cp. Tai žinokit nereik jo bijoti. Žinoma,  aš su savo rodikliais nst ndbūčiau galėjusi normaliai pagimdyti. Beje, gimdymo veiklos irgi nebuvo. Dėl to truputį psichologiškai sunku iš pradžių... Atrodo viskas gerai,  nei skausmų,  juk nieko aš nejaučiau... Tiesiog aykštas kraujospūdis, pavojingai didėjantis baltymas ir trinkanti kraujotaka gimdoje,  placentoje. Kai jau pažeidė tiek, kad nebebuvo galima rizikuoti toliau vaikučio širdele, išpjovė ir išėmė. Dar judesiukus jaučiau kelias dienas žinokit... 

Bet šiaip atsigavau greit. 14:15 atvežė į pooperacinę, vakare sėdėjau, o ryte pusė 6 jau atsikėliau ir vaikščiojau. Nes norėjosi nueiti iki reanimacijos lankymo valandomis...  🙂 

Vyras manim didžiavosi... Negalėjau ir aš patikėti, kad viskas stebuklingai gerai po cp. Nebijokit jūs jo 😊 

O mažylei svarbiausia viskas gerai... Šiandien jau 33 savaitės mums. Vis artyn išėjimo.  O neišleis mūsų dar ilgai. Dar mėnuo mažiausia... 

Zinoma priimsim, jei eisim i fb! Su mumis kartu auginai pilvuka, tai nepaleisim taip lengvai 😉

As bandau isivaizduoti, kad liudna ir nuobodu ligonineje, bet turbut guodzia jus mintis, kad jusu princese ten super apziuroje ir pagalboje 😊 nepastebesi ir praeis tas menesiukas, o tada mes tau rasysim apie savo gimdymus, o tu jau sugijus busi 😄

Atsakyti

As siauliuose livinne neuzmaciau 😦 reiks ryt uzsukti, nes babycity tai brangu

Vakar livinne buvau, 4eu su centais pakuote 🤔 irgi brangu kaip uz dregnas serveteles

Atsakyti

Super, kad jums šauniai sekasi 4u.gif


Laikykitės, svarbu kartu jau ;).


Man tai naktimis, taip sutraukia blauzdų raumenis... Geriu papildomai magnį, bet su praeitu nėštumu taip buvo ir su šiuo.... ech, na nebedaug beliko kentėt.
Buvau pirmadienį pasimatyme su savo antrąja princese, tai jau apsivertus panelė, tikiuosi nesusimastys persiverst atgal.... Nors jei pakankamas kiekis vandenų bei vietos, tai manau, kad dar visko gali būti....

Bandyk kasdien raumenu tempimo pratimus ir nelipk is lovos kol neapsilsi raumenuku. Gal pades ;) 

O maniske senai gulejo galva zemyn, bet sia savaite pradejau vel ja jausti istrizai po pilva ir zagsuli ties bamba :/ negi apsiverte atgal

Atsakyti

As pirmadieni del streptokoko pridaviau tepineli, o syryt sapnavau, kad sulaukiau daktaro skambucio, tepasake, kad blogi rezultatai ir turiu su daiktais atvykti i ligonine. Kazkaip nemalonu paliko po sapno 😔 

Ir siandien iskart prisiminiau kaip anksciau esu sapnavus sapna, kad buvau pas bureja ir ji pasake "pati zinai, kad bus mergaite", kai dar realiai nemate daktare ka nesiojam ir dar ta "bureja" pasake "bus mazute mergaite ir ji ateis truputi anksciau". 

Tai man baisu kazkaip siandien paliko 😔😔🙁🙁

Atsakyti
QUOTE(JuodaiBalta @ 2017 07 05, 07:59)
<p>As pirmadieni del streptokoko pridaviau tepineli, o syryt sapnavau, kad sulaukiau daktaro skambucio, tepasake, kad blogi rezultatai ir turiu su daiktais atvykti i ligonine. Kazkaip nemalonu paliko po sapno 😔 </p><p></p><p>Ir siandien iskart prisiminiau kaip anksciau esu sapnavus sapna, kad buvau pas bureja ir ji pasake "pati zinai, kad bus mergaite", kai dar realiai nemate daktare ka nesiojam ir dar ta "bureja" pasake "bus mazute mergaite ir ji ateis truputi anksciau". </p><p></p><p>Tai man baisu kazkaip siandien paliko 😔😔🙁🙁</p>


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Manau kiekviena turim savo baimių, kurios pradeda lysti lauk artėjant gimdymui. Pvz.: praeitą nėštumą(beje ir dabar) negaliu mėgautis nestuke.gif, nes ta nežinomybė baugina. Ar viskas leliukui gerai ir pan., o vat kai pagimdžiau tai euforija buvo. Net daktaras sakė šviečia kaip saulė ax.gif, nukrito visi sunkumai.
Tokia vat esu, negaliu džiaugtis nežinomybe. smile.gif
Atsakyti

Sveikutės! Smagu skaityti apie visas ;) Žinoma, kiekviena mūsų turim savų bėdelių, problemyčių, skausmų ar baimių, juk normalu, ir liko tiek nedaug! Aš pati kartais atrodo kaip pavargau, bet veji tas mintis ir stengies šypsotis, nors žiauriai rakina nugarą, ar tempia, ar pastoviai varo į wc ar nuotaika svyruoja ištisai, nežinau kaip Jums bet man hormonai žiauriai siaučia! Mums jau 36 savaitė eina o su ja atrodo ir visos bėdelės :-D bet viskas laikina :)

Bambūčia, džiaugiuosi už Jus ir visad pagalvoju kaip Jūs ten ;) Aukit ir tvirtėkit, smagu kad mažylė jau kartu!!!

Merginos, pasidalinkite kokius čiužinukus nusipirkote??? Aš vis dar pasimetime. Su pirmuoju turėjau grikių-kokoso, dabar jau jo nenoriu...linkstu ties Lono sapneliu, bet ar tikrai poliuretanas gerai???

Atsakyti

Bambūčia,tikrai dar ilgai ligoninėje praleisit,bet svarbiausia,kad mažoji sustiprėtų,grįšit namo didelės,svarbiausia,kad dabartinė medicina gali pagelbėti dabar tokiems mažiukams. Ir faina,kad jau kartu palatoje   :wub: 

O kam nors sakė,kad vaisiaus vandenų mažokai,baiminuosi to echoskopo kitą savaitę. 

Atsakyti
Man isvis vandenys buvo ziureti tik 18 sav. O iki dabar nieko nezinau. Cia ir streptokoko tyrimo neima. 😐 Kai jau arteja tas laikas man vis neramiau, nes nieko nezinau nei kiek sveriam, nei kaip kas.
Atsakyti