Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

QUOTE(dontstop @ 2016 12 09, 09:38)
Na jau, negali taip būt  smile.gif  Aš gal labai giriu saviškę, tai ir susidaro toks vaizdas, šiaip tai ji vidutiniokė, pažiūrėkit, kaip Dzeusės Adelija kalba... smile.gif Visa kita pas mus, kaip pas visus, o su puodu išvis tyliu  blush-anim-cl.gif
Aguončikai, kaip pratinai prie akinių?
Nenori maniškė nešiot, rauna lauk iškart arba po minutės. Kas keisčiausia, prašo uždėt, bet tuoj pat ir rauna  hmm.gif  Pavargau jau milijoną kartų per dieną uždėjinėt  unsure.gif


Nu kur tau... Plastelino neturiu. Nežinau, kas su juo būtų. Be abejo, reiktų grynai sėdėt šalia jo su juo. Kinetinį smėlį padėjau į šalį, nes pasiima į saujas ir meta aplink. Nieko nelipdo, neklijuoja, piešia retkarčiais. Pagrindinė jo veikla - mėtyt daiktus/žaislus į visas puses, spardyt kamuolį (vos ne profas jau), pritrint visur maisto, jei knygutes varto, tai baisiai reikia ko nors iš jų, tipo, išimk ir duok... Dar vienas labai geras užsiėmimas jam - nutempia tėtį į kambarį, liepia gult ir laipioja ant jo, šokinėja.... Kalba labiausiai mane trikdo, nes jau seniai nieko naujo... O su puodu liuks reikalas, jau ne tik kad pasiprašo, bet, pvz., susiruošiam eit miegot, senokai būna daręs, tai aš pati pasakau, kad dabar reikia padaryt sisiuką, pasodinu ir padaro smile.gif Vat visi mūsų pasiekimai... Leliukas, ne daugiau. Ir dar prieš miegą geria mišinuką iš buteliuko... Gal jau reiktų kažkaip atpratint...
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2016 12 09, 09:13)
Nu kur tau... Plastelino neturiu. Nežinau, kas su juo būtų. Be abejo, reiktų grynai sėdėt šalia jo su juo. Kinetinį smėlį padėjau į šalį, nes pasiima į saujas ir meta aplink. Nieko nelipdo, neklijuoja, piešia retkarčiais. Pagrindinė jo veikla - mėtyt daiktus/žaislus į visas puses, spardyt kamuolį (vos ne profas jau), pritrint visur maisto, jei knygutes varto, tai baisiai reikia ko nors iš jų, tipo, išimk ir duok...  Dar vienas labai geras užsiėmimas jam - nutempia tėtį į kambarį, liepia gult ir laipioja ant jo, šokinėja.... Kalba labiausiai mane trikdo, nes jau seniai nieko naujo... O su puodu liuks reikalas, jau ne tik kad pasiprašo, bet, pvz., susiruošiam eit miegot, senokai būna daręs, tai aš pati pasakau, kad dabar reikia padaryt sisiuką, pasodinu ir padaro smile.gif Vat visi mūsų pasiekimai... Leliukas, ne daugiau. Ir dar prieš miegą geria mišinuką iš buteliuko... Gal jau reiktų kažkaip atpratint...

Haha vos ne apie maniškį parašei biggrin.gif išskyrus mišinuką ir puodą. Bet net nesusimąsčiau, kad kažko mažai moka. Nesuk tu galvos. Be to ir skirtingi gi bernai nuo mergaičių. Kiti pomėgiai, kitos emocijos, elgesys.


Mane biesina, kad ponaitis nebesileidžia vyro užmigdomas nakčiai. Žviegia spiegia. O man pats darbymetis. Rrrr...
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2016 12 09, 09:13)
Nu kur tau... Plastelino neturiu. Nežinau, kas su juo būtų. Be abejo, reiktų grynai sėdėt šalia jo su juo. Kinetinį smėlį padėjau į šalį, nes pasiima į saujas ir meta aplink. Nieko nelipdo, neklijuoja, piešia retkarčiais. Pagrindinė jo veikla - mėtyt daiktus/žaislus į visas puses, spardyt kamuolį (vos ne profas jau), pritrint visur maisto, jei knygutes varto, tai baisiai reikia ko nors iš jų, tipo, išimk ir duok...  Dar vienas labai geras užsiėmimas jam - nutempia tėtį į kambarį, liepia gult ir laipioja ant jo, šokinėja.... Kalba labiausiai mane trikdo, nes jau seniai nieko naujo... O su puodu liuks reikalas, jau ne tik kad pasiprašo, bet, pvz., susiruošiam eit miegot, senokai būna daręs, tai aš pati pasakau, kad dabar reikia padaryt sisiuką, pasodinu ir padaro smile.gif Vat visi mūsų pasiekimai... Leliukas, ne daugiau. Ir dar prieš miegą geria mišinuką iš buteliuko... Gal jau reiktų kažkaip atpratint...



As vakar pirma kart nedaviau misinuko pries miega. Nezinau ar su tuo buvo susije, bet migdesi pusantros valandos. Kai paprastai buna maksimum per pusvalandi uzluzta.
O del zaidimu, tai maniskis tik ir zaidzia su manimi kartu, arba su tevu, bet mes istisai kazkas tik su juo uzsiimam, pats su savimi jis beveik nebuna.
Pas tave bent su puodu pazanga, o mes tai visiskoj uodegoj sedim palyginti su visais kitais sausinukais.
Atsakyti
labas,
tada mano pireš jūsų visiškas leliukas - dar su soske. ax.gif bet čia grynai mano apsileidimas. noriu ramesnio miego, nes gulu vėlai, o jis mėgsta pavirkaut, pasiblaškyt ir vis neprisiruošiu neduot, nes pati noriu išsimiegot. Kalėdom grįš vyras, galės užsiimt tuo reikalu. su puodu irgi jokio progreso, nebent įlipęs pasėdi jame.
šiaip vaikas gudras, dabar labai pradėjo mėgdžioti sesę. Aš neužsiimu su juo tiek kiek dontstop, bet jei užsiimčiau, manau irgi daug ką darytų. nes dabar kaip sakiau viską mėgdžioja. kalba mažai, bet labai išraiškingom balso intonacijom moka nupasakoti ir išsireikalauti ko jam reikia.
pavalgo pats su šaukštu ir su šakute. ir su rankom biggrin.gif , moka gerti iš puodelio.
matau du minusus - puodas ir soskė.
Atsakyti
sveikos smile.gif

maniškis ir mažakalbis, paskutinis išmoktas žodis Goga (sesė Goda) biggrin.gif . daug žaidžia su sese, vakare vienas pats okupuoja tėtį biggrin.gif moka ir vienas pažaist, nes aš ir kitos veiklos sau randu ax.gif . ant puodo jau pilnai pasiprašo, bet naktim dar reikia pamperso. kas juokingiausia, jei namie yra tėtis arba pas mane kokia draugė, tai puodą liepia jiems išnešt, man neleidžia net prieit prie puodo, pradeda rėkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uoga_saujoj @ 2016 12 09, 14:06)
Haha vos ne apie maniškį parašei biggrin.gif išskyrus mišinuką ir puodą. Bet net nesusimąsčiau, kad kažko mažai moka. Nesuk tu galvos. Be to ir skirtingi gi bernai nuo mergaičių. Kiti pomėgiai, kitos emocijos, elgesys.
Mane biesina, kad ponaitis nebesileidžia vyro užmigdomas nakčiai. Žviegia spiegia. O man pats darbymetis. Rrrr...



QUOTE(Azazella @ 2016 12 09, 15:01)
As vakar pirma kart nedaviau misinuko pries miega. Nezinau ar su tuo buvo susije, bet migdesi pusantros valandos. Kai paprastai buna maksimum per pusvalandi uzluzta.
O del zaidimu, tai maniskis tik ir zaidzia su manimi kartu, arba su tevu, bet mes istisai kazkas  tik su juo uzsiimam, pats su savimi jis beveik nebuna.
Pas tave bent su puodu pazanga, o mes tai visiskoj uodegoj sedim palyginti su visais kitais sausinukais.



QUOTE(relita @ 2016 12 09, 15:20)
labas,
tada mano pireš jūsų visiškas leliukas - dar su soske.  ax.gif bet čia grynai mano apsileidimas. noriu ramesnio miego, nes gulu vėlai, o jis mėgsta pavirkaut, pasiblaškyt ir vis neprisiruošiu neduot, nes pati noriu išsimiegot. Kalėdom grįš vyras, galės užsiimt tuo reikalu. su puodu irgi jokio progreso, nebent įlipęs pasėdi jame.
šiaip vaikas gudras, dabar labai pradėjo mėgdžioti sesę. Aš neužsiimu su juo tiek kiek dontstop, bet jei užsiimčiau, manau irgi daug ką darytų. nes dabar kaip sakiau viską mėgdžioja. kalba mažai, bet labai išraiškingom balso intonacijom moka nupasakoti ir išsireikalauti ko jam reikia.
pavalgo pats su šaukštu ir su šakute. ir su rankom  biggrin.gif , moka gerti iš puodelio.
matau du minusus - puodas ir soskė.



QUOTE(Wirruna @ 2016 12 09, 15:54)
sveikos smile.gif

maniškis ir mažakalbis, paskutinis išmoktas žodis Goga (sesė Goda) biggrin.gif . daug žaidžia su sese, vakare vienas pats okupuoja tėtį biggrin.gif moka ir vienas pažaist, nes aš ir kitos veiklos sau randu ax.gif . ant puodo jau pilnai pasiprašo, bet naktim dar reikia pamperso. kas juokingiausia, jei namie yra tėtis arba pas mane kokia draugė, tai puodą liepia jiems išnešt, man neleidžia net prieit prie puodo, pradeda rėkt biggrin.gif

Dontstop, gi paties svarbiausio neparašiau - akiniai. Man beveik nereikėjo pratint... Kiek dienų tu pratini, gal per greit nori??? Mes uždėjom, kai jau atsiėmėm, tai maždaug 2 dienas kartais nusiimdavo, dabar kartais nusiima, kai durniuoja, kai terlioti (nes pirštai beveik visada sviestuoti), o šiaip būna puikiai su jais. Pats nevalgo (mano apsileidimas), sesė gi jau 17-metė, beveik nebūna kartu, tai nėra ką mėgdžiot... Kas dar... Pritariu, kad jei užsiimtumėm nors kiek daugiau, būtų kiek kitoks rezultatas (gal...). Nu bet... O su mišinuku dabar irgi greitai užlinksta, nors anksčiau tvarkingai išgerdavo, atiduodavo buteliuką, guldavosi ant šono (paguldydavau) ir migdydavosi (5-10 min). Dabar gi lūžta bevalgydamas, bet nebandyk atimt... Ir kas antrą naktį keliasi, žadina mus ir reikalauja "AM AM"...
Puodą irgi suvadovauja, kam kšnešt "eilė" biggrin.gif O va miegot - tik MAMAAAAA... O irgi taip norėčiau dar prie kokių kepinių pasitrainiot smile.gif
Atsakyti

Nu kur tau... Plastelino neturiu. Nežinau, kas su juo būtų. Be abejo, reiktų grynai sėdėt šalia jo su juo. Kinetinį smėlį padėjau į šalį, nes pasiima į saujas ir meta aplink. Nieko nelipdo, neklijuoja, piešia retkarčiais. Pagrindinė jo veikla - mėtyt daiktus/žaislus į visas puses, spardyt kamuolį (vos ne profas jau), pritrint visur maisto, jei knygutes varto, tai baisiai reikia ko nors iš jų, tipo, išimk ir duok... Dar vienas labai geras užsiėmimas jam - nutempia tėtį į kambarį, liepia gult ir laipioja ant jo, šokinėja.... Kalba labiausiai mane trikdo, nes jau seniai nieko naujo... O su puodu liuks reikalas, jau ne tik kad pasiprašo, bet, pvz., susiruošiam eit miegot, senokai būna daręs, tai aš pati pasakau, kad dabar reikia padaryt sisiuką, pasodinu ir padaro smile.gifVat visi mūsų pasiekimai... Leliukas, ne daugiau. Ir dar prieš miegą geria mišinuką iš buteliuko... Gal jau reiktų kažkaip atpratint...

Tenka ir man sėdėt kartu su tokiais užsiėmimais, nebent brolis gali mane "pavaduot", tas tai perdaug laisvo laiko turi ir kol kas mielai sutinka padėt, pažaist su sese  :)

Po kinetinio smėlio visad tenka siurbliuot, nors ir patiesiu popieriaus ant grindų, bet kažkaip išsinešioja jis po visą kambarį...

Plastiliną naudojam sūrų modeliną, jis neprilimpa, neteks paskui gramdyt jį nuo visur   :)  Beje labai geras baltarusiškas modelinas iš Maximos, pigus, bet kokybiškas, niekuom nenusileidžia Play doh...

 

Aišku, galima daug čia prirašyti, bet jei vaikas iš tokių, kurie nemėgsta krapštytis su kokia smulkia veikla, o mėgsta judėti laisvai ir nenusėdi vienoje vietoje, tai nieks nepadės  :D  Viskas čia gerai ir normalu  :4u:

 

O dėl šokinėjimo ant tėčio - tai ir pas mus tas pats  :bigsmile:  Nes mūsų tėtis tai jau tikrai nesėdėtų su knygutėm ir pan. Na o man priešingai, visai neįdomu tiesiog voliotis lovoje, norisi, kad bendra veikla teiktų kažkokį malonumą ir man, tai aš mielai papiešiu, paspalvinu kartu  :)

Atsakyti

Dontstop, gi paties svarbiausio neparašiau - akiniai. Man beveik nereikėjo pratint... Kiek dienų tu pratini, gal per greit nori??? 

3 savaitės jau, kaip pratinam, 1mą dieną noriai nešiojo, net miegui nenorėjo nusiimt. Antrą dieną dar dar. O paskui pradėjo raut ir mėtyt :(

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 12 09, 16:03)

<p>3 savaitės jau, kaip pratinam, 1mą dieną noriai nešiojo, net miegui nenorėjo nusiimt. Antrą dieną dar dar. O paskui pradėjo raut ir mėtyt verysad.gif</p>



As tai ja labai suprantu, man irgi reikia akinius nesioti, bet prisiverciu tik vairuodama, visais kitais atvejais norisi raut ir mesti siuksliu dezen.
Atsakyti
Labas smile.gif Pasisakysiu pasiekimų tema smile.gif

Aleksas ant puodo pats sėdasi, kai keičiam pampį, bet padarė dar tik kartą, tai progreso kaip ir nėra.

Šneka daug ir gana aiškiai (namiškiams), bet kitiems dažnai reikia vertėjaut smile.gif Kartoja dar daugiau - kątik pasakė "mandarino", kai paklausiau, ar nori mandarino smile.gif

Jei skanu arba alkanas, valgo pats, bet retkarčiais tenka ir maitint.

Neseniai gulim visi trys lovoj (didieji prie tv kitam kambary) - aš su telefonu, MB su kompu.

Aleksas nuėjo į svetainę, žaislus krausto. Nulėkė, įsijungė šviesą, vėl prie žaislų. Padejavau, kad ryte vėl teks tvarkyt, o jis šviesą išjungė ir atėjo pas mus nešinas saulės energija kraunamą baterija. Sako "Telefonas" lotuliukas.gif Gulim visi, jis "skambina" kažkam biggrin.gif

Labai mėgstamas žodis "Tenais" - net nežinau, iš kur ištraukė smile.gif Kostas neseniai buvo pamėgęs "Vajetau" sakyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 12 09, 17:03)
3 savaitės jau, kaip pratinam, 1mą dieną noriai nešiojo, net miegui nenorėjo nusiimt. Antrą dieną dar dar. O paskui pradėjo raut ir mėtyt verysad.gif

Labai neblogai padeda, jei ir namiškiai nešiotų kokius akinius kasdien, kol pripras smile.gif

Pas mus pasiekimų tai jokių didelių nėr. Sėdėt ir krapštytis nemėgsta, visa veikla trunka po kelias minutes. Mėgsta labai šokt, muziką ar tv įsijungia pati biggrin.gif Dar mėgsta man padėt gaminti, aišku jos pagalba tai reiškia visišką bardaką virtuvėj biggrin.gif Kažkokių labai protingų žaidimų nežaidžia, neseniai tik išmoko pataikyt figūras į skyles smile.gif
Va šneka tai neužsičiaupdama visą dieną, tauškutė. Kalba vis dar pavieniais žodžiais, arba trumpom frazėm, pvz kas čia darosi? Ateik čia! Kur tu? Ir pan. O šiaip sakiniais dar nekalba. Kartoja viską išvien. Kai kurie žodžiai aiškūs, kai kurie tik tokie nuspėjami. Bet sako pilnus, nenukanda nieko, nebent sukeičia raides, ar skiemenis. Pvz labai man juokingai sako pataisyk - tepaisyk! biggrin.gif "vėl" sako "lė" na ir šiaip prijuokina savo šnekom, kažkurią dieną prašau išvardint visų vardus, mamos, tetės, babos, senelio, ir ant galo sakau, o koks dukrytės vardas? Sako - zuikis wub.gif biggrin.gif Arba kitąsyk babai per telefoną irgi vardus visų sakė, kai atėjo tetės vardo eilė, sako Pežooo (vyro mašina Pežo) biggrin.gif
Atsakyti
Nojus ant puodo nesėda, miega su soske ( tik namie, daržely pietų be jokių problemų miega be soskės). Sako tik - mama, Hi, hi hi, tak ( ačiū), Nej (ne), Ja (taip). Au au, miau, mūū ir pan.
Baisu net ir skaityt kiek kiti pažengę blink.gif

Mūsų didžioji apsirgo vėjaraupiais. Jau penki vaikai daržely serga, jaučiu Nojus irgi nepraslys. Ai ir gerai prasirgtų abu ir ramu būtų.
Atsakyti