Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Labu smile.gif
QUOTE(dontstop @ 2016 12 09, 09:38)


Relitos zinute esu ishsisaugojus ir pasipildziau sarasiuka musu is jos pateitos info smile.gif viska persiskaitysiu pries vykstant butinai smile.gif Jus visad vykstat i Suvalkus? O Augustavas didesnis miestas gal su didesniu pasirinkimu a kazka jau malu? Maciau viesbucio pasiulyma, tai vyktume su paekskursavimu biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos  :4u:

Labai neblogai padeda, jei ir namiškiai nešiotų kokius akinius kasdien, kol pripras smile.gif
 ir ant galo sakau, o koks dukrytės vardas? Sako - zuikis wub.gifbiggrin.gif

Gal man saulės akinius užsidėt po namus?  :lol: Brolis mokykloj visą laiką su akiniais (klausiau mokytojos), bet namie tik retkarčiais užsideda... Na ir ne visad gi jis namie yra  :hmm:

 

Maniškė save lialia vadina, bet taip pat jai visi vaikai lialios (o visi vyrai - tėčiai, visos moterys - mamos  :D ), vardu nevadina savęs dar  :)

 


Mūsų didžioji apsirgo vėjaraupiais. Jau penki vaikai daržely serga, jaučiu Nojus irgi nepraslys. Ai ir gerai prasirgtų abu ir ramu būtų.

Lengvo persirgimo  :4u:

Atsakyti

Labu smile.gif
Relitos zinute esu ishsisaugojus ir pasipildziau sarasiuka musu is jos pateitos info smile.gifviska persiskaitysiu pries vykstant butinai smile.gifJus visad vykstat i Suvalkus? O Augustavas didesnis miestas gal su didesniu pasirinkimu a kazka jau malu? Maciau viesbucio pasiulyma, tai vyktume su paekskursavimu biggrin.gif

Mes visad vykstam į Suvalkus  :) Toliau važiuoti mum neapsimoka, skaičiavau. Pasirinkimas gal ir didesnis, bet važiuojam tai mes pagrinde maisto, jį visą galima lygiai taip pat susipirkti Suvalkuose. O rūbų, batų, kosmetikos tiek neužpirktume, kad atsipirktų didesnės išlaidos kurui bei laiko sąnaudos  :) Su paekskursavimu aš galvoju kažkada į Balstogę nuvažiuoti, gal vasarą  :)

 

Mes perkam mėsos, pieno produktus, kai ką iš bakalėjos, pampersus, šiek tiek rūbų, kosmetikos. NEperkam (manau, kad brangu) vaisių, daržovių, žuvies, šaldytos produkcijos (nedavežtume), dešrų, dešrelių, duonos gaminių,  buitinė chemijos...

 

Iš mėsos produktų perkam: kiaulieną (mentę, sprandinę, šonkaulius, širdis), vištieną (cielas, ketvirčius, sparnus, file, kepenėles, skrandukus), jautieną (įv. dalis irgi), kalakutieną (file, blauzdeles, kepenėles, skrandukus), antis. Kokiose parduotuvėse - priklausomai nuo tos savaitės nuolaidų, vienus produktus vienose, kitus - kitose.

 

Pieno produktus: pieną, kefyrą, liesą varškę (daug daug, 10-20 pokų ir šaldau), grūdėtą varškę, homogenizuotą varškę kibirais (apkepams), varškės užtepėles sumuštiniams, liesą grietinę, liesus natūralius jogurtus, jogurtus su skoniais, fermentinį sūrį, lydytą sūrį, fetą, mascarpone, ricotta sūrį, pudingus, desertines varškytes - viską Biedronkoj  :4u:

Taip pat Biedronkoj - mineralinį vandenį kokius 10 blokų, vaikišką mineralinį vandenį - 10 blokų, pomidorų sultis, makaronus, avinžirnius, raudonus ir žalius lęšius, ryžius, kuskusą, bulgurą, humusą, įv. aliejus, alyvuoges, prieskonius, sultinius, padažus, Carea vatos lapelius, higieninius įklotus, pampius, tualetinį popierių  :4u:

 

Išvažiuojam 6 ryto, grįžtam apie 8 vakaro. Apvažiuojam minimum 3 maisto prekių parduotuves, porą valandų ilsimės kavinėje, dieną pana apie valandą miega mašinoje, aš tuomet apeinu rūbų, batų ir kosmetikos parduotuves (ką ten apeinu, dažniausiai spėju nuodugniai išstudijuoti tik kokią vieną  :D ). Kosmetikos parduotuvės ten yra dvi: Rossman ir Hebe, dar Ziaja  sąlelė. Rūbų ir batų mano nuomone nieko įdomaus. H&M yra. Aš į Pepco visada užsuku ir visada pilnais maišais išeinu. Nu kas dar, dar žmonės perka vaistus, Tesco ir Suwalki plaza vaistinėse dirba lietuviai darbuotojai  :4u:

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 12 10, 09:40)
<p>Sveikos  4u.gif</p>
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="71284017" data-time="1481312245">
<div>
<p>Labai neblogai padeda, jei ir namiškiai nešiotų kokius akinius kasdien, kol pripras vartotojo įkelta nuotrauka

 ir ant galo sakau, o koks dukrytės vardas? Sako - zuikis vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>Gal man saulės akinius užsidėt po namus?  lotuliukas.gif Brolis mokykloj visą laiką su akiniais (klausiau mokytojos), bet namie tik retkarčiais užsideda... Na ir ne visad gi jis namie yra  hmm.gif</p>
<p> </p>
<p>Maniškė save lialia vadina, bet taip pat jai visi vaikai lialios (o visi vyrai - tėčiai, visos moterys - mamos  biggrin.gif ), vardu nevadina savęs dar  smile.gif</p>
<p> </p>
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="risaulyte" data-cid="71284103" data-time="1481314264">
<div>
<p>

Mūsų didžioji apsirgo vėjaraupiais. Jau penki vaikai daržely serga, jaučiu Nojus irgi nepraslys. Ai ir gerai prasirgtų abu ir ramu būtų.</p>
</div>
</blockquote>
<p>Lengvo persirgimo  4u.gif</p>

Būna pirkt pigių skaitymo akinių ar pan kokių nors, žinoma gali ir su nuo saulės jei patogu tau bus smile.gif tiesiog padeda bendras nešiojimas ir kartojimas, kad va mama su akiniais, tetė su akiniais ir t.t. mirksiukas.gif

Aurėja save vadina vardu, jau senokai sako "Aulėlia". Bet čia buvo tipo bajeris su tuo zuikiu biggrin.gif
Atsakyti
Na jo, tada palyginus maniškis 'pažengęs' kalbos klausimu. Jau praktiškai viską stengiasi atkartot. O su tuo savo 'kas čia' jau atsibodo biggrin.gif nors aišku kai kuriuos tarkim gyvius tebevadina 'kokoko', beee'. Bet daug žodžių sako aiškiai. Vakar ne į temą pasakė 'senelis'. Nors mes nevartojam tokio.
Atsakyti
Śioks toks kalėdinis akcentas mano virtuvėje
vartotojo įkelta nuotrauka
Ir vis dar gimtadienio atgarsiai (Angelo ašaros)
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2016 12 10, 19:58)
Śioks toks kalėdinis akcentas mano virtuvėje




jetau, kaip skanu, buk mano mama mirksiukas.gif
Atsakyti

Būna pirkt pigių skaitymo akinių ar pan kokių nors, žinoma gali ir su nuo saulės jei patogu tau bus smile.giftiesiog padeda bendras nešiojimas ir kartojimas, kad va mama su akiniais, tetė su akiniais ir t.t. mirksiukas.gif

Kaip man tokių žaidimų nesinori :(

 

Śioks toks kalėdinis akcentas mano virtuvėje

Ir vis dar gimtadienio atgarsiai (Angelo ašaros)

Super, kaip tik man tiktų tos snaigės trečiadienio labdaringai kalėdinių kepinių mugei  :D Gal galima kokių instrukcijų, kaip tą papuošimą padaryt?  :blush-anim-cl:

Atsakyti

O mane gi šiandien namiškiai išleido į Maximą pasiganyt  :D  Galvojau nueisiu tik žurnalą nusipirkt, o galu gale užtrukau ten 2,5 val, išleidau 100 eur ir vos partempiau namo 3 didelius maišus pirkinių   :santa:  Pasirodo buvo akcijų kone viskam: rūbams, batams, galanterijai, knygoms, kanceliarijai, kosmetikai, Kalėdų atributikai ir tt ir pan  :karsta:  Pabaigiau su dovanom jau tikrai galutinai  :didis:  Na ir šiaip be galo smagiai praleidau laiką  :laugh:  Dekreto metu apsipirkimas prekybcentry kažin kokia nereali pramoga atrodo   :laugh: 

Atsakyti
Dontstop, viskas su tuom glajum paprasta, tik aš nemoku aiškint trumpai, tai duodu nuorodã http://kristi.erdves...tai/glajus.html
Geriau darykis tirštesnį, bus sunkiau piešt, bet nenubėgs, nesusilies. Paskui pabandžiusi galėsi prasiskiest kokiu lašu kitu citrinos sulčiù. Na, tikrai gausis. O sausainius jau turi? Jei ne, tai siūlau išsikept apvalius, bet prieš kepant viršutinėje rutulio dalyje kokiu šiaudeliu skylutè padaryk, kad gautùsi kaip eglutės burbulas, paskui mažà juostelê užrišk per tã skylutê, padekoruosit įv.raštais, bus kaip kalėdinis žaisliukas. A, ir nedaryk daugiau nei iš vieno baltymo, tau ir tiek užteks, tikrai. Beje, labai faina visai šeimai susėst padekoruot, tokia smagi kūrybinė veikla smile.gif
Pavydžiu dėl apsipirkimo. Labiausiai to laiko be skubos ir zyzimo, to laisvo pasirinkimo...
Jei sausainiù recepto reiks, rašyk. Ir nepamiršk paskui parodyt, kã prikūrėt. Maniškis tai vienã pirštais "nupuošė" smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Azazella @ 2016 12 10, 21:16)
jetau, kaip skanu, buk mano mama mirksiukas.gif

Va čia tai komplimentas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aguončikas: 11 gruodžio 2016 - 11:06

Sveikos  :4u:

Šiandien sūnui karatė varžybos-Kalėdinis pasirodymas. Mes su pana nevažiavom, labai jau ilgai ten viskas vyksta, ilgiau nei pusdienį. Net suaugusiam sunku ištvert, ką jau sakyt vaikui...

 

Šiąnakt sapnavau Aguončiko sausainius  :lol:  Prastai miegojai, tiksliau, pana prastai miegojo, vis atsibusdavo isteriškai verkdama, gal kokius košmarus sapnavo, nemiegojo nei vyras, nei sūnus per ją...Ir aš kaskart užmigdama po atsibudimo sapnuodavau vis tą patį sapną - tuos sausainius  :lol:

Dontstop, viskas su tuom glajum paprasta, tik aš nemoku aiškint trumpai, tai duodu nuorodã http://kristi.erdves...tai/glajus.html
Geriau darykis tirštesnį, bus sunkiau piešt, bet nenubėgs, nesusilies. Paskui pabandžiusi galėsi prasiskiest kokiu lašu kitu citrinos sulčiù. Na, tikrai gausis. O sausainius jau turi? Jei ne, tai siūlau išsikept apvalius, bet prieš kepant viršutinėje rutulio dalyje kokiu šiaudeliu skylutè padaryk, kad gautùsi kaip eglutės burbulas, paskui mažà juostelê užrišk per tã skylutê, padekoruosit įv.raštais, bus kaip kalėdinis žaisliukas. A, ir nedaryk daugiau nei iš vieno baltymo, tau ir tiek užteks, tikrai. Beje, labai faina visai šeimai susėst padekoruot, tokia smagi kūrybinė veikla smile.gif

Ačiū už nuorodą  :4u:  Sausainių dar neturiu. Kepsiu juos antradienį. Manau, nereikia recepto, turėčiau susitvarkyt, kepsiu pagal turimus produktus  :hmm:   Na jei kas gausis padoraus, parodysiu  :D

Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2016 12 10, 19:58)
Śioks toks kalėdinis akcentas mano virtuvėje
vartotojo įkelta nuotrauka
Ir vis dar gimtadienio atgarsiai (Angelo ašaros)
vartotojo įkelta nuotrauka

O gal pyrago nuoroda galima? Mane vis dar ant pyragu ir batono traukia:) 2 metai tuoj bus😄😄
Papildyta:
QUOTE(Aguončikas @ 2016 12 10, 19:58)
Śioks toks kalėdinis akcentas mano virtuvėje
vartotojo įkelta nuotrauka
Ir vis dar gimtadienio atgarsiai (Angelo ašaros)
vartotojo įkelta nuotrauka

O gal pyrago nuoroda galima? Mane vis dar ant pyragu ir batono traukia:) 2 metai tuoj bus😄😄
Atsakyti