Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Labas,
Na ir as prisidedu prie tu, kurios laukia rugsejo 1-osios. Vakar mano pana tvarke kambari, sveite duris, veidrodzius, plintusus ir.... televizoriu. mastau.gif siandien telikas rodo kvadraciukais cry.gif bash.gif jei nepasitaisys, teks pirkti nauja TV. Islaidos tam tikrai nepaskaiciuotos unsure.gif bent jau tiek, kad zinociau ko reikia dovanu Kaledoms. doh.gif
Is tikro, tai jauciuosi kalta, kad nesuziurejau. unsure.gif

Mes savaitgali irgi buvom isvaziave. Buvom Birstone. Tiek daug zmoniu - kazkas neitiketino. Pasivaiksciojom po miesteli, perejom Kneipo taka ir Skevoniu atodanga. Prie dabar garsiojo apzvalgos boksto tik nusifotkinom. blush-anim-cl.gif Eile buvo tikrai ilga, turbut butume lauke ilgiau nei valanda. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2019 08 21, 10:27)
Labas,
Na ir as prisidedu prie tu,  kurios laukia rugsejo 1-osios.  Vakar mano pana tvarke kambari,  sveite duris,  veidrodzius,  plintusus ir....  televizoriu.  mastau.gif  siandien telikas rodo kvadraciukais  cry.gif  bash.gif  jei nepasitaisys,  teks pirkti nauja TV.  Islaidos tam tikrai nepaskaiciuotos  unsure.gif  bent jau tiek,  kad zinociau ko reikia dovanu Kaledoms.  doh.gif
Is tikro,  tai jauciuosi kalta,  kad nesuziurejau.  unsure.gif

Mes savaitgali irgi buvom isvaziave.  Buvom Birstone. Tiek daug zmoniu - kazkas neitiketino.  Pasivaiksciojom po miesteli,  perejom Kneipo taka ir Skevoniu atodanga.  Prie dabar garsiojo apzvalgos boksto tik nusifotkinom.  blush-anim-cl.gif Eile buvo tikrai ilga,  turbut butume lauke ilgiau nei valanda.  blink.gif

Ar rodo TV?
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2019 08 23, 08:47)
Ar rodo TV?



Nerodo. schmoll.gif Jei pradžioje rodė kvadračiukais, tai dabar visai vaizdas dingo. Liko tik garsas. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2019 08 23, 08:19)
Nerodo.  schmoll.gif  Jei pradžioje rodė kvadračiukais, tai dabar visai vaizdas dingo. Liko tik garsas.  verysad.gif

Oho.. tai pasistengė tvarkytoja.. o kuri dukra čia?
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2019 08 23, 14:34)
Oho.. tai pasistengė tvarkytoja.. o kuri dukra čia?


Mazoji. Gal neparasiau, vale su slapiu skuduru. unsure.gif
Vyras nusprende ardyti ir taisyti. Nezinau kaip jam seksis ir nezinau kada ras tam laiko, nes jau kita savaite isskrendam.
Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2019 08 23, 18:42)
Mazoji.  Gal neparasiau,  vale su slapiu skuduru.  unsure.gif
Vyras nusprende ardyti ir taisyti.  Nezinau kaip jam seksis ir nezinau kada ras tam laiko,  nes jau kita savaite isskrendam.

Rašei, kad valė, tik nerašei kuri gudruolė 🙂
O garantinio nebėra?
Atsakyti

Semtama, na ir pasistengė dukra  :huh2:  Gal pas meistrus kokius reikia vežt? Ar vyras gerai nusimano? Su eilėm prie bokšto oho, kada jau ažiotažas apmažės  :)

 

Mes užvakar ir vakar dienas praleidom Ventos RP. Pakeliui stabtelėjom 4 kartus: Viduklės koldūninė, D. Poškos Baubliai, Medvėgalis, Šatrija.

Į koldūninę galvojau pirmą kartą važiavom, kai dar nespėjus privažiuot dukra pradėjo rėkt, kad atpažįsta žaidimų aikštelę  :D  Nagi tiksliai, buvom čia pernai  :P  Koldūnai vis dar skanūs, tik kainos-porcijos dydžio santykis gal kaip kaimo užeigėlei ne pats geriausias  :hmm:

Baubliai kiek nuvylė, esu buvus mokyklos laikais su klase, pamenu kaip vaikui paliko įspūdį, žiūrint suaugusiojo akimis - nieko blatno ir kiek gaila pinigėlių (nors bilietai nebrangūs). Eiti galima tik su muziejaus darbuotoja, kuri baublius atrakina, viską apie juos papasakoja ir iškart išėjus užrakina.

Ant Medvėgalio esam buvę, ant Šatrijos pirmą kartą, abu kalnai didžiuliai (kaip Lietuvai), įspūdingi  :victory2:

 

Pats Ventos RP mums labai patiko, nuostabi gamta, kai kurios vietos siurealistinio grožio  :bigsmile:  Daug puikiai įrengtų stovyklaviečių. Nakvojom palapinėje. Apžiūrėjom daug objektų: apžvalgos bokštą, kelis piliakalnius, 2 vandens malūnus, kabantį tiltą, 2 Jūros periodo atodangas. Pačioj Ventoj penktadienį buvo surengtas toks mini Baltijos žiedas, žmonės stovėjo įsikibę vėliavą, buvo šokių, dainų ir tt  :super:

 

Grįžtant atgal stabtelėjom Kurtuvėnų RP prie Juodlės ežero. Aplink ežerą eina pažintinis takas, apie 5 km. Vienas smagiausių takų Lietuvoje  :didis: Einam jau antrą kartą. Praeinamas jis gan greitai ir nesunkiai, mes visai neskubėjom ir kartais išklysdavom iš kelio ir užtrukom viso 1 val 40 min. Einant taku matosi labai įvairi gamta: ir ežeras, ir pelkė, ir miškas, o dar grybų pririnkom visą maišą  :super:

 

Na o šiandienos kryptis - Rumšiškės  :didis:​ 

Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2019 08 24, 10:26)
Rašei, kad valė, tik nerašei kuri gudruolė 🙂
O garantinio nebėra?


Oi, garantinis tikrai pasibaiges. Jau 6 metu senumo jis.


Dontstop - pas meistrus nevesim. Jei vyras nesutaisys - pirksim kita kazkada veliau. Mes praktiskai nieko neziurim. Tik dukroms pries miega filmuka paleidziam arba kai dukros pas senelius, paziurim filma. Nera jis labai svarbus daiktas, galim ir be jo pagyvent. smile.gif Geros keliones siandien 4u.gif

Na jus ir bastunai. biggrin.gif Tiek daug Lietuvos apkeliavot. smile.gif As mintyse kolekcionuoju jusu keliones, ir kai pasitaiko proga, aplankom jusu jau aplankytas vietas. smile.gif

Mes sestadieni praleidom kaime. Aciu D, kad bent si karta erkiu neprisigaudem. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semtama: 25 rugpjūčio 2019 - 08:12
Mes penktadienį pas mano sesę į Vilnių važiavom ir grįžom šiandien🙂

Penktadienį palikom daiktus pas mano sesę (nes jai mama mėsos ir panašiai pridėjo, tai nelaikė mašinoj iki vakaro) ir iškeliavom į miestą. Aplankėm Gedimino pilį (šventės proga bilietai žymiai pigiau); Kostas bijo aukščio, tai užvilioję į viršų, pažadėjom, kad nuo kalno nusileisim funikulieriumi, jei nulips laiptais nezyzdamas 😁 Paskui pro Katedrą nuėjom į „Žaislų muziejų“, pažaidėm ir su miegančia Agne ant rankų 3 troleibuso stotelės parėjom į mašiną ir pas sesę. Pavalgėm ir jau su visa jos šeima (prisijungė ir vyro sesė) ėjom į koncertą Katedros aikštėje – vaikams koncertas buvo dzin, bet matėm daug nusileidžiančių lėktuvų, skraidė dronai, sraigtasparnis, tai žiūrėjo išsižioję 😁 Mačiau ir berniuką, kuris tiesiog sėdėjo ant žemės ir skaitė knygą, kol jo tėvai koncerto klausėsi 😁

Šeštadienį apvaikščiojom Senamiestį, Užupį, Bernardinų sodą ir žaidimo aikštelėje ilgokai prabuvome, o vakare mano vyro gimtadienį su tortu ir vynu atšventėme 🙂

Šiandien visi (ir sesės šeima) buvom Trakuose – aš irgi pirmą kartą, tai l abai įdomu ir patiko, bet žmonių daugybė 🙂 Trakuose su sese atsisveikinome ir namo – Agnė tik likus 2km iki namų pabudo 😁

Nuo antradienio Kostas jau pradeda repetuoti Rugsėjo 1-osios šventei, nes visgi bus pirmokas 🙂 Ir man antradienį į darbo biržą, bet nelabai yra darbo, kuris man tiktų ir patiktų, tai nelabai ko ir tikiuosi 😁 Tuo labiau, kad esu pasiryžusi vieną renginį mokykloje suorganizuoti rugsėjo mėnesio pabaigoje, tai šitam irgi laiko reikia skirti 🙂
Atsakyti

Oi, garantinis tikrai pasibaiges. Jau 6 metu senumo jis.


Dontstop - pas meistrus nevesim. Jei vyras nesutaisys - pirksim kita kazkada veliau. Mes praktiskai nieko neziurim. Tik dukroms pries miega filmuka paleidziam arba kai dukros pas senelius, paziurim filma. Nera jis labai svarbus daiktas, galim ir be jo pagyvent. smile.gifGeros keliones siandien 4u.gif

Na jus ir bastunai. biggrin.gifTiek daug Lietuvos apkeliavot. smile.gifAs mintyse kolekcionuoju jusu keliones, ir kai pasitaiko proga, aplankom jusu jau aplankytas vietas. smile.gif

Mes sestadieni praleidom kaime. Aciu D, kad bent si karta erkiu neprisigaudem. biggrin.gif

Mes neturėjom teliko net nežinau kiek metų, o dabar vyras įkalbėjo, kad po remonto bus  :)  Kabelinę televiziją nemanau, kad pravedinėsim, mum tik filmų, youtube peržiūrai reikia. Pagalvojau, sportuoti bus patogiau, nei priešais kompo monitorių. Gal ir gerai  :hmm:

 

Su Ventos RP baigėm aplankyt visus Lietuvos RP, visus 30  :D  Bet tai tik regioniniai parkai, dar buvom ne visuose rezervatuose, ne visuose draustiniuose ...  :D  O ir kasmet juk kažkas naujo atsiranda, žodžiu tik keliauk ir keliauk  :D

 

Vakar Rumšiškėse buvo lenkų skautų sąskrydis, minint jų organizacijos 30-metį.  Sausakimša nuo žmonių, o dar ir kiniečių pilnas autobusas kartu su mumis įėjo. Ir karštoka  :karsta:  Bet veikė bene visi namukai, kiekvienam kažkokia veikla buvo, kai kur pardavinėjami skanėstai ir pan. Buvom be dviračių (suaugę; dukra - su dviračiu, o sūnus su paspirtuku), ir pėstute apėjom visiškai viską, kiekvieną namą, niekad dar taip pilnai nebuvom visko apžiūrėję  :didis:  

 

Na o šiandien grįžtam prie remontų. Vyrui liko atostogauti tik šią sav, o ir vieną dieną planuojam paskirti Lenkijai, ko nespėsim padaryti, bus atidėta labai ilgam laikui  :bijau2: Šiandien ateina meistras matuoti langus ir paleisim į gamybą roletus. Vyras su sūnum pradėjo kloti vieną sieną akmeniu. Dar net neišrinkta sienų dažų spalva  :oh: Kai kurie baldai jau atėjo ir stovi dėžėse, kai kurie nė neužsakyti ...  :oh:​ 

Atsakyti

Mes penktadienį pas mano sesę į Vilnių važiavom ir grįžom šiandien🙂

Penktadienį palikom daiktus pas mano sesę (nes jai mama mėsos ir panašiai pridėjo, tai nelaikė mašinoj iki vakaro) ir iškeliavom į miestą. Aplankėm Gedimino pilį (šventės proga bilietai žymiai pigiau); Kostas bijo aukščio, tai užvilioję į viršų, pažadėjom, kad nuo kalno nusileisim funikulieriumi, jei nulips laiptais nezyzdamas 😁 Paskui pro Katedrą nuėjom į „Žaislų muziejų“, pažaidėm ir su miegančia Agne ant rankų 3 troleibuso stotelės parėjom į mašiną ir pas sesę. Pavalgėm ir jau su visa jos šeima (prisijungė ir vyro sesė) ėjom į koncertą Katedros aikštėje – vaikams koncertas buvo dzin, bet matėm daug nusileidžiančių lėktuvų, skraidė dronai, sraigtasparnis, tai žiūrėjo išsižioję 😁 Mačiau ir berniuką, kuris tiesiog sėdėjo ant žemės ir skaitė knygą, kol jo tėvai koncerto klausėsi 😁

Šeštadienį apvaikščiojom Senamiestį, Užupį, Bernardinų sodą ir žaidimo aikštelėje ilgokai prabuvome, o vakare mano vyro gimtadienį su tortu ir vynu atšventėme 🙂

Šiandien visi (ir sesės šeima) buvom Trakuose – aš irgi pirmą kartą, tai l abai įdomu ir patiko, bet žmonių daugybė 🙂 Trakuose su sese atsisveikinome ir namo – Agnė tik likus 2km iki namų pabudo 😁

Nuo antradienio Kostas jau pradeda repetuoti Rugsėjo 1-osios šventei, nes visgi bus pirmokas 🙂 Ir man antradienį į darbo biržą, bet nelabai yra darbo, kuris man tiktų ir patiktų, tai nelabai ko ir tikiuosi 😁 Tuo labiau, kad esu pasiryžusi vieną renginį mokykloje suorganizuoti rugsėjo mėnesio pabaigoje, tai šitam irgi laiko reikia skirti 🙂

IruteB, smagi jūsų išvyka gavosi  :) Ar paragavot Trakuose kibinų?  :)

 

Ką tu toj darbo biržoj pasakoji? Ko ten klausinėja? Ar duoda kokius pasiūlymus, ar laukia tavo ataskaitos, kaip ieškaisi darbo? Aš taip bijojau eiti  antrą kartą, bet išdrįsau prisipažinti, kad darbo neieškau, nes lankau kursus ir nematau jokios prasmės dabar kandidatuoti ten, kur be sertifikato nė nežiūrės. Gal man papuolė supratinga konsultantė, nes nieko nesakė ir kitam kartui užrašė tik po kelių mėnesių  :karsta:

 

Kokį renginį organizuosi?  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 08 26, 10:06)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IruteB" data-cid="72489693" data-time="1566756852">
<div>
<p>Mes penktadienį pas mano sesę į Vilnių važiavom ir grįžom šiandien🙂
Penktadienį palikom daiktus pas mano sesę (nes jai mama mėsos ir panašiai pridėjo, tai nelaikė mašinoj iki vakaro) ir iškeliavom į miestą. Aplankėm Gedimino pilį (šventės proga bilietai žymiai pigiau); Kostas bijo aukščio, tai užvilioję į viršų, pažadėjom, kad nuo kalno nusileisim funikulieriumi, jei nulips laiptais nezyzdamas 😁 Paskui pro Katedrą nuėjom į „Žaislų muziejų“, pažaidėm ir su miegančia Agne ant rankų 3 troleibuso stotelės parėjom į mašiną ir pas sesę. Pavalgėm ir jau su visa jos šeima (prisijungė ir vyro sesė) ėjom į koncertą Katedros aikštėje – vaikams koncertas buvo dzin, bet matėm daug nusileidžiančių lėktuvų, skraidė dronai, sraigtasparnis, tai žiūrėjo išsižioję 😁 Mačiau ir berniuką, kuris tiesiog sėdėjo ant žemės ir skaitė knygą, kol jo tėvai koncerto klausėsi 😁
Šeštadienį apvaikščiojom Senamiestį, Užupį, Bernardinų sodą ir žaidimo aikštelėje ilgokai prabuvome, o vakare mano vyro gimtadienį su tortu ir vynu atšventėme 🙂
Šiandien visi (ir sesės šeima) buvom Trakuose – aš irgi pirmą kartą, tai l abai įdomu ir patiko, bet žmonių daugybė 🙂 Trakuose su sese atsisveikinome ir namo – Agnė tik likus 2km iki namų pabudo 😁
Nuo antradienio Kostas jau pradeda repetuoti Rugsėjo 1-osios šventei, nes visgi bus pirmokas 🙂 Ir man antradienį į darbo biržą, bet nelabai yra darbo, kuris man tiktų ir patiktų, tai nelabai ko ir tikiuosi 😁 Tuo labiau, kad esu pasiryžusi vieną renginį mokykloje suorganizuoti rugsėjo mėnesio pabaigoje, tai šitam irgi laiko reikia skirti 🙂</p>
</div>
</blockquote>
<p><strong>IruteB</strong>, smagi jūsų išvyka gavosi  smile.gif Ar paragavot Trakuose kibinų?  smile.gif</p>
<p> </p>
<p>Ką tu toj darbo biržoj pasakoji? Ko ten klausinėja? Ar duoda kokius pasiūlymus, ar laukia tavo ataskaitos, kaip ieškaisi darbo? Aš taip bijojau eiti  antrą kartą, bet išdrįsau prisipažinti, kad darbo neieškau, nes lankau kursus ir nematau jokios prasmės dabar kandidatuoti ten, kur be sertifikato nė nežiūrės. Gal man papuolė supratinga konsultantė, nes nieko nesakė ir kitam kartui užrašė tik po kelių mėnesių  karsta.gif</p>
<p> </p>
<p>Kokį renginį organizuosi?  smile.gif​ </p>


Aha, paragavom 🙂

Gera ir maniškė konsultantė, o ryt apsilankyti reikia, nes viena iš pageidaujamų darbo vietų esu įrašius mokytojo padėjėjo, tai gal jau bus atsiradę tokių skelbimų (kol kas nėra) 🙂

Renginys bus „Naminių gyvūnėlių paroda“ 🙂
Atsakyti